مطالب آموزشی

نحوه سرویس پکیج

تعرفه سرویس پکیج

یکی از مولفه‌های اصلی که برای ساخت یک خانه باید در نظر گرفت نصب و بکارگیری سرویس پکیج برای تنظیم دمای آب است. سرویس پکیج دارای انواع مختلفی است که هر یک عملکرد یکسانی دارند و تنها شیوه‌ی نصب آن‌ها متفاوت می‌باشد. امروزه سرویس‌های پکیج دیواری بیشترین استفاده را در بین مردم دارند. چرا که فرایند نصب آن‌ها بسیار آسان است.

 

از مهم ترین ویژگی های هر خانه تامین آب گرم و دمای متعادل و مطبوع است. امروزه پکیج های دیواری به دلیل مزیت هایی که نسبت به موتورخانه و شوفاژ دارند محبوبیت بیشتری یافته اند. از جمله ی این مزیت ها می توان به دسترسی آسان، مصرف بهینه سوخت و تنظیم دستی دمای آب و رادیاتور اشاره کرد. اما به دلیل بالا بودن سختی آب احتمال رسوب املاح در لوله ها و قطعات وجود دارد که برای جلوگیری از تحمیل خسارت باید به صورت سالیانه و مرتب پکیج را سرویس و رسوب زدایی نمایید.

یکی از اصلی‌ترین مواردی که هنگام ساخت یک خانه و برای مستقر شدن در آن باید در نظر داشت، نصب کردن پکیج بسیار دقیق و مناسب برای خانه جهت تنظیم مناسب دمای آب می‌باشد. انواع مختلفی از سرویس‌های پکیج وجود دارد که متناسب با نحوه‌ی نصب می‌توان آن‌ها را دسته بندی کرد. از جمله انواع سرویس‌های پکیج می‌توان به نوع دیواری آن اشاره کرد.  شرایط  و نحوه سرویس پکیج با توجه به برند و مدل پکیج تفاوت خواهد بود در بعضی مراحل که در این مطلب به آن می پردازیم.

سرویس پکیج دیواری و طریقه‌ی نصب آن

همانطور که از نام سرویس پکیج دیواری مشخص است، این پکیج قابلیت نصب بر روی دیوار را داشته و به دلیل فضای کمی که این پکیج در خانه اشغال می‌کند، بیشترین استفاده را در بین انواع پکیج‌ها دارد. پکیج‌های دیواری دارای انواع مختلفی از جمله بوتان، آلزان، ایران رادیاتور، آریستون و… می‌باشد.

برای سرویس کردن پکیج‌های دیواری اقدامات گوناگونی از جمله هواگیری پکیج‌، تنظیم کردن دمای آن، پاک کردن رسوب‌های آن، تنظیم کردن عملکرد شیر گاز و… را انجام داد. علاوه بر شیوه‌ی آسان نصب پکیج دیواری و اندازه‌ی کوچک آن، مزیت دیگری که برای نصب آن وجود دارد هزینه‌ی بسیار مناسب آن نسبت به دیگر انواع پکیج‌ها می‌باشد‌.

همچنین با توجه به روش‌های مختلفی که برای سرویس کردن پکیج در نظر گرفته می‌شود، یعنی روش سرویس دوره‌ای و یا سرویس کامل، هزینه‌ی دریافتی برای آن نیز فرق می‌کند. در واقع با سرویس کردن پکیج‌های دیواری از خساراتی که به قطعات پکیج‌های دیواری وارد می‌شود جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود که عمر این پکیج‌ها بالاتر رفته و تا مدت زمان زیادی قابلیت استفاده از آن را داشته باشیم. در یک کلام باید گفت که بهتر است قبل از بروز آسیب‌های جدی به قطعات پکیج، به سرویس کردن این قطعات اقدام کرد.

 

نمایندگی سرویس پکیج دیواری تهران 

 بهترین راه حل‌ جهت جلوگیری از خرابی قطعات پکیج سرویس می‌باشد، با این روش قبل از اینکه قطعات دچار مشکل جدی تری شود از آن مطلع شوید و به موقع مشکل را بر طرف نمایید. توجه داشته باشید که در صورتی که قطعات پکیج دچار نقصی شوند شما باید آن قطعه را تعمیر و یا تعویض نمایید که هزینه بالایی باید بابت آن پرداخت نمایید اما با سرویس به موقع دستگاه می توانید از پرداخت هزینه اضافه جلوگیری کنید.

یکی از بزرگترین مراکزی که در زمینه‌ی ارائه‌ی انواع خدمات برای سرویس کردن انواع مختلف پکیج‌ها فعالیت می‌کند، مجموعه‌ی دیجی امداد رسان می‌باشد. نمایندگی سرویس پکیج دیجی امداد رسان که بیش از 15 سال است که در زمینه‌ی سرویس انواع پکیج‌ها فعالیت می‌کند، از قدیمی‌ترین مجموعه‌های فعال در زمینه‌ سرویس پکیج در تهران به شمار می‌رود.

سرویس پکیج در شرق تهران

دیجی امدادرسان در تمام نقاط تهران آمادگی کافی برای ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی را دارد. یکی از مناطقی که این خدمات را انجام می دهد منطقه ی شرق تهران است. بهترین زمان جهت سرویس دستگاه هر شش ماه یک بار و یا حداقل سالیانه می باشد.

سرویس پکیج در جنوب تهران

دیجی امداد رسان به تمام نقاط تهران خدمات خود را به بهترین نحو ممکن ارائه می دهد ساکنین جنوب تهران نیز می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرند تا جهت سرویس دستگاه شما بهترین تکنسین های خود را برای تان اعزام نماییم.

 

سرویس پکیج چه زمانی باید انجام شود؟

همانطور که می دانید پکیج ها یک کالای مصرفی به شمار می آیند و با مرور زمان و استفاده از آن ها از عمر دستگاه کم می شود، اما روشی وجود دارد که دستگاه شما نه تنها عمرش کم نشود بلکه رادمان آن نیز بالا رود، بهترین روش سرویس به موقع دستگاهتان می باشد، معمولا بهترین زمان برای سرویس دستگاه هر شش ماه یک بار می باشد، با این روش در صورتی مشکلی در پکیج شما ایجاد شده باشد سریع متوجه می شود و آن را رفع می کنید.

توجه داشته باشید که جهت سرویس کردن پکیج بهتر است از نمایندگی های معتبر بخواهید تا یک سرویس کار حرفه ای برای شما اعزام نماید. پس این نکته یادتان باشد که با شروع هر فصل حتما پکیج خود را سرویس نمایید. البته نکته دیگری که خیلی حائز اهمیت است نصب دستگاه می باشد توجه کنید دستگاه به درستی نصب شود تا دچار مشکل نشود.

 

نمایندگی مجاز سرویس پکیج در تهران

دیجی امداد رسان

ارائه کلیه خدمات به همراه 6 ماه گارانتی

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

 

خدمات سرویس انواع برند ها ی پکیج در دیجی امداد رسان:

 

سرویس پکیج ایران رادیاتور

از جمله نشانه های وجود رسوب در پکیج تق تق کردن آن، روشن شدن چراغ ارور، گرم نشدن آب و رادیاتور و بالا رفتن فشار است که در این صورت پکیج می بایست سرویس شود. روش سرویس پکیج ایران رادیاتور به این ترتیب می باشد:

روش اول

ابتدا دقت کنید که شیر آب مرحله ی رفت رادیاتور را حتما بسته نگه دارید که فقط آب پکیج تخلیه شود.

ابتدا گاز و برق را قطع کنید. کاور پکیج را بردارید. شیر ورودی را ببندید. شیر پرکن را باز کنید. یکی از شیرهای آب گرم منزل را باز کنید. سپس مبدل پکیج را به وسیله ی پیچ های آلن باز کنید. رسوب زدایی مبدل پکیج با پمپ شست و شوی مبدل انجام می شود.

 

روش دوم

این روش نیازی به وجود پمپ شست و شوی مبدل و نیز افراد متخصص ندارد. اما دقت کنید که حتما از عینک ایمنی استفاده کنید چون ممکن است اسید داخل مبدل به بیرون پاشیده شود.

ابتدا گاز و برق را قطع کنید. کاور پکیج را بردارید. شیر ورودی را ببندید. شیر پرکن را باز کنید. یکی از شیرهای آب گرم منزل را باز کنید. سپس مبدل اولیه و یا ثانویه را باز کنید و آن را از دستگاه خارج کنید. مبدل را درون ظرف آب قرار دهید به طوری تا نیمه درون آب قرار بگیرد. از یک سمت جوهر نمک یا اسید را با استفتده از قیف به درون مبدل بریزید. دقت کنید اسید از سمت دیگر مبدل خارج نشود. این کار را تا حذف کامل رسوبات ادامه دهید. سپس با فشار آب مبدل را بشویید.

سرویس پکیج دیواری بوتان

سرویس پکیج بوتان شامل رسیدگی به موقع و نگهداری از پکیج بوتان است که اغلب افراد از آن غفلت می کنند و در نتیجه متحمل خساراتی می شوند. پکیج دیواری نیز همچون دیگر دستگاه ها دچار استهلاک می شود و به خصوص پیش از شروع فصل سرما نیاز به سرویس شدن دارد. شما با سرویس دستگاه  به صورت دوره ای و منظم باعث افزایش عمر مفید دستگاه خود می شوید و نیز از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری خواهید کرد.

سرویس پکیج بوتان شامل سرویس کامل و دوره ای می شود. سرویس کامل زمانی بهتر است که پکیج به مدت طولانی سرویس و رسوب زدایی نشده باشد. که در این حالت تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند. در حالیکه سرویس دوره ای پکیج در بازه های زمانی مشخصی انجام می شود بنابراین در این حالت دستگاه به ندرت دچار مشکل می شود. یکی دیگر از خدماتی که دیجی امدادرسان انجام می دهد سرویس کردن پکیج بوتان اپتیما می باشد.

طریقه رسوب گیری پکیج بوتان

یادمان باشد که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. ما می توانیم با قرار دادن تصفیه آب در قسمت ورودی دستگاه و نیز محلول محافظ رسوب از ایجاد رسوب و خسارات بعدی جلوگیری کنیم.

 

سرویس پکیج دیواری ایساتیس

پکیج های ایساتیس بهتر است به صورت مرتب و با فاصله ی زمانی مشخص توسط افراد باکفایت و کاربلد سرویس شود. این امر باعث می شود ایرادات کوچکی که ممکن است در آینده به مشکلات بزرگتری مبدل شوند مرتفع گردد.

سرویس پکیج گلدیران

شما میتوانید با سرویس پکیج گلدیران هر شش ماه یکبار، از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل نمایید. به این ترتیب نه تنها دستگاه از بالاترین میزان بازدهی خود استفاده می کند بلکه وجود هیچ نقصی از چشم سرویسکار دور نمی ماند.

 

سرویس پکیج لورچ

ممکن است برخی از ایرادات رایج پکیج لورچ مانند روشن نشدن دستگاه، را تجربه کرده باشید. در صورتیکه سرویس پکیج دیواری لورچ را بطور مرتب انجام دهید می توانید از مشاوره افراد متخصص پکیج لورچ بهره مند شوید.

 

سرویس پکیج فرولی

رسیدگی و نگهداری درست از پکیج فرولی به شما این امکان را می دهد تا عمر مفید دستگاه خود را افزایش داده و از بروز خسارات جبران ناپذیر تا حد زیادی پیشگیری کنید.

 

سرویس پکیج در تابستان

بهترین زمان برای سرویس دستگاه در اواخر تابستان یعنی درست پیش از شروع فصل سرما می باشد. چرا که استفاده از پکیج در فصل تابستان کمتر از فصل های سرد است. جهت استفاده از خدمات مرکز سرویس و تعمیر پکی دیجی امداد رسان شما می توانید با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به ارائه خدمات به شما عزیزان اقدام نماییم.

سروی

یک سرویسکار پکیج چه اقداماتی انجام می‌دهد؟

سرویس پکیج‌ های دیواری فرایندی حساس است که با انجام آن، طول عمر این پکیج‌ها افزایش یافته و کیفیت عملکرد آن‌ها افزایش می‌یابد. حال شاید بپرسید که این کار توسط چه شخصی باید انجام شود؟ در پاسخ باید گفت که یک افرادی که توانایی بالایی در نصب و همچنین تعمیرات انواع پکیج‌ها را دارند و برای انجام این کار آموزش‌های لازم را دیده باشند و قواعد لازم را از بر باشند، می‌توانند به سرویس کردن پکیج‌های گوناگون اقدام کنند.

بطور کلی سرویس کردن انواع مختلف پکیج‌ها، مکمل فرایند تعمیر آن‌ها می‌باشد و از این طریق کیفیت عملکرد آن‌ها بالاتر خواهد رفت. علاوه بر آن تمام لوازم و ابزارها بعد از گذشت مدتی از زمان استفاده از آن‌ها دچار فرسودگی می‌شوند و در نتیجه به تعمیر و سرویس نیاز خواهند داشت. انواع پکیج‌ها از جمله پکیج‌های دیواری نیز به سرویس نیاز دارند؛ با توجه به این نکات، اهمیت کار سرویس‎کار پکیج دیواری و انواع دیگر پکیج‌ها مشخص می‌شود.

از آنجایی که پکیج‌های تنظیم دمای آب در کل فصول سال فعالیت می‌کنند، لذا لازم است که حداقل یک بار در سال به سرویس آن‌ها اقدام کرد. یک سرویس‎کار تمامی اقدامات لازم جهت تعمیر کردن پکیج‌ها و در صورت لزوم، تعویض کردن قطعات و در نهایت تست کردن عملکرد پکیج را انجام می‌دهد. از جمله اقدامات انجام شده توسط سرویس‎کاران عبارت است از، رفع رسوب‌های ایجاد شده در پکیج‌ها و بهبود عملکرد آن‌هاست. علاوه بر آن یک سرویس کار باید عملکرد پکیج‌ها را بررسی کرده، شیر پرکن پکیج، سرویس مشعل آن و همچنین فرایند هواگیری پکیج انجام دهد تا طول عمر قطعات پکیج بیشتر شود.

سکار پکیج

بهترین سرویسکار پکیج در تهران

مجموعه ی ما دارای سرویس کارهای مجرب و حرفه ای می باشد که دارای مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای می باشند. این افراد همه روزه آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی در تمامی نقاط تهران هستند. دیجی امداد رسان از معتبر ترین نمایندگی های تعمیر و سرویس دستگاه در شهر تهران می باشد.

 

فرم درخواست تعمیرات

 • 12 − 6 =

سرویس کار پکیج

روش‌ها و مراحل سرویس پکیج

سرویس کردن پکیج‌ها به روش‌های مختلفی انجام می‌شود؛ انواع پکیج را می‌توان به دو نوع کامل و دوره‌ای سرویس کرد. در روش سرویس کامل، تمامی اجزاء و قطعات سیستم پکیج توسط سرویس‎کار بررسی شده و در صورت وجود مشکل خاصی در این قطعات سرویس‎کار این مشکل را رفع می‌کند. روش دیگر یعنی روش دوره‌ای درواقع دوبار در سال انجام می‌شود و دو بار در سال توسط سرویس‎کار انجام می‌شود؛ یک دفعه قبل از شروع فصول سرد و یک دفعه قبل از شروع فصول گرم.

یک سرویس کار برای سرویس کردن پکیج‌ها، چندین مرحله را باید پشت سر بگذارد؛ در مرحله‌ی اول باید پوسته‌ی رویی پکیج برداشته شود تا بتوان سیستم داخلی سرویس‌ها را از نزدیک مشاهده کرده و توانایی تشخیص ایراد‌های موجود در سیستم پکیج را داشته باشد. بطور کلی در اکثر مواقع نیاز حتمی به رسوب زدایی پکیج‌ها وجود داشته و برای این کار، سرویس کار باید قطعه‌ای که باعث گرم شدن آب می‌شود را جدا کرده و سپس آب اسیدی را به داخل ورودی آب بریزد و با خارج شدن آب اسید از قسمت خروجی، رسوب‌های موجود در پکیج خارج می‌شوند.

سپس در مرحله‌ی بعد، برد پکیج باید بررسی شود و گرد و غبار جمع شده بر روی آن پاک شود؛ چرا که وجود این گرد و غبار باعث تضعیف عملکرد پکیج می‌شود. برای رفع این گرد و غبار می‌توان از سشوار استفاده می‌شود. سپس باید عملکرد دودکش‌های پکیج بررسی شود و در صورت وجود مانع بر سر راه آن، این مانع برداشته شود تا از ورود کربن دی اکسید به محیط جلوگیری شود.

مراحل سرویس پکیج دیواری عبارتند از: 

 • رفع مشکل عدم داشتن آب گرم پکیج
 •  رفع مشکل شعله پکیج
 • تعویض قطعه معیوب
 •  رسوب زدایی پکیج
 •  رفع مشکل افت فشار
 • اسید شویی پکیج
 • رفع مشکل روشن نشدن پکیج
 • رفع مشکلات مربوط به سر و صدای پکیج
 •  عیب یابی تخصصی پکیج
 •  رفع ارورهای پکیج

 

انوع سرویس پکیج: 

رسوب گیری به روش سنتی و با استفاده از جرم گیر:

این روش با استفاده از مواد جرم گیر انجام می شود. و باید نکات ایمنی رعایت شده و از دستکش و عینک و ماسک استفاده کنیم. برق را قطع کرده. کاور پکیج را جدا کنید. آب دستگاه را تخلیه کنید. مبدل را به وسیله پیچ های آلن جدا کنید. مبدل ثانویه را رسوب زدایی کنید.

رسوب زدایی مبدل ثانویه پکیج به دو روش انجام می گیرد: 1. شست وشو به وسیله دیسکلر 2. از طریق اسیدشویی. از سمت دو سوراخ مبدل شروع به ریختن دیسکلر نمایید. بعد از تخلیه رسوبات مبدل را نصب کنید. در نهایت فشار را روی 5/1 تنظیم کرده و دستگاه را روشن کنید.

رسوب گیری به روش مدرن:

این روش نیازی به باز کردن دستگاه ندارد. ابتدا پمپ اسیدشویی را در ظرف اسید قرار دهید سپس قسمت خروجی آن را به ظرف مبدل گرما متصل نمایید. سمت دیگر مبدل گرما را با استفاده از یک شلنگ به ظرف وارد کنید. پس از تخلیه ی جرم مبدل را شست وشو داده و نصب کنید.

کنترل فشار آب

کنترل فشار آب دستگاه یکی از دلایلی است که دستگاه نیاز به سرویس دارد، در صورتی که فشار آبی که به پکیج  وارد می شود  زیاد و یا کم باشد به مرور زمان پکیج دچار  آسیب می شود در نتیجه  کنترل شیرهای آب مهم است.

کنترل عملکرد مدار گرمایشی 

یکی دیگر از موارد سرویس کنترل عملکرد مدار گرمایشی می باشد.

تنظیم شیر گاز

تنظیم شیر گاز و پیچ، مهره‌های دستکاه کارتخصصی است پس باید به درستی انجام شود در نتیجه باید حتما توسط یک تکنسین حرفه ای انجام شود.  نکته قابل توجه این است که اگر می خواهید عمر شیر گارتان بیشتر شود بهتر است  صافی مناسب بر روی آن قرار دهید.

کنترل عملکرد دودکش یا فن

کنترل دودکش و فن پکیج بسیار اهمیت دارد. پکیج هایی که دارای دود کش هستند حتما باید دود کش آن بررسی و سرویس شود و پکیج هایی که فن دار هستند حتما باید فن دستگاه مورد بررسی قرار گیرد. توجه کنید دود کش پکیج نباید گرفتگی داشته باشد.

 

آموزش سرویس پکیج‌ها

علاوه بر انجام اقدامات لازم جهت سرویس کردن پکیج‌ها، هر مجموعه‌ جهت به روز کردن علم سرویس کاران خود باید آن ره با اموزش های روز دنیا جهت سرویس انوع پکیج ها آشنا کنند.  از جمله نکاتی که مجموعه‌ی دیجی امداد رسان را از سایر نمایندگی‌های فعال در این زمینه جدا می‌کند، می‌توان به مسئولیت پذیر بودن و وقت شناسی کارمندان و تعمیرکاران این مجموعه و بکارگیری قطعات و لوازم با کیفیت برای سرویس کردن پکیج‌ها اشاره کرد.

 

بررسی عملکرد قطعات مختلف پکیج‌ها در هنگام سرویس کردن آن‌ها

بطور کلی مراحل سرویس پکیج‌ها شامل بررسی سیستم داخلی آن‌ها و عدم وجود مشکلات مختلف در سیستم پکیج است‌. در مطالب بالا به نحوه سرویس پکیج و تعدادی از اقداماتی که در هنگام سرویس باید انجام شود، اشاره شد. حال قصد داریم بعضی از اقداماتی که برای تکمیل فرایند سرویس‌ انواع پکیج‌ها لازم است انجام شود را، بیان کنیم.

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که توسط سرویس کار باید انجام شود،تمیز کردن مقطع پخش شعله‌ی سرویس‌ها می‌باشد که برای این کار می‌توان از یک دمنده یا جاروبرقی استفاده کرد و در صورت وجود یک اشغال کننده در مسیر سوراخ‌ها، آن را برداشت تا مانعی برای عملکرد آن وجود نداشته باشد. اقدام دیگری که توسط سرویس‎کار انجام می‌شود، سرویس کردن و رفع ایرادات پمپ پکیج می‌باشد که برای این کار باید پمپ را با استفاده از آچار آلن باز کرده و پره‌های روتوری که درون پمپ تعبیه شده‌اند را تمیز کرد و سپس برای بهبود عملکرد آن، با استفاده از مقداری مایع ظرفشویی سطوح آن را پوشانده و سپس پمپ را می‌بندیم.

یکی دیگر از اقداماتی که برای سرویس کردن پکیج‌ها باید انجام داد، تمیز کردن جرقه زن‌های پکیج می‌باشد که برای تمیز کردن آن باید از یک سمباده استفاده کرد و سمباده را بر روی سطوح جرقه زن کشیده و در نهایت آن را با یک دستمال خیس پاک کرد. در نهایت و بعد از بررسی تمامی قطعات پکیج، نوبت به بررسی عملکرد کلی آن خواهد رسید. برای این کار، فرد سرویس‎کار باید پکیج را فعال کند و سپس عملکرد آن را بررسی کرده و سپس جریانات مختلف پکیج، یعنی آب، گاز و برق را برقرار کند و از عدم نشتی آن‌ها مطمئن شود. بعد از بررسی فشار آب و هواگیری پکیج، فرایند سرویس کامل می‌شود.

 

فواید سرویس پکیج دیواری (مزیت سرویس پکیج دیواری)

بطور کلی عمر هر چیزی محدود بوده و برای افزایش طول عمر ابزار و وسایل مختلف، باید به شکل مناسبی از آن استفاده کرد تا بعد از مدتی از گذشت زمان استفاده از آن، اختلال یا مشکلی در سیستم آن به وجود نیاید. اما هر چقدر جوانب احتیاط رعایت شود، باز هم ممکن است بعد از مدتی یک مشکل فنی برای این ابزار به وجود آید.

پکیج‌های سرد و گرم کردن آب نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بعد از مدتی دچار ایراد می‌شوند‌. یکی از فواید سرویس کردن پکیج‌ها، بررسی قطعات مختلف آن‌ها قبل از بروز مشکل جدی برای سیستم این پکیج‌ها می‌باشد. در واقع اگر مشکلی جدی در سیستم این پکیج‌ها به وجود بیاید، شاید امکان رفع این مشکل وجود نداشته باشد؛ پس بهتر است قبل از بروز هرگونه مشکل فنی جدی، به بررسی سیستم پکیج اقدام کرد.

قبلا هم به این نکته اشاره شد که با سرویس کردن پکیج‌ها، می‌توان طول عمر آن‌ها را بالا برده و تا مدت‌ها از آن‌ها استفاده کرد. هزینه سرویس پکیج کاملا به صرفه بوده و حداقل یک بار در سال باید پکیج‌های مورد استفاده را سرویس کرد. سرویس کردن پکیج‌ها باعث می‌شود تا ایراداتی مثل سرد شدن ناگهانی آب و یا خاموش شدن بی‌موقع پکیج‌ها جلوگیری شود. در صورت عدم سرویس پکیج، مشکلی بزرگ در سیستم اصلی انواع پکیج‌ها به وجود می‌آید که در این صورت به یک تعمیر کلی نیاز است.

 

هزینه سرویس پکیج 

بسته به میزان سختی جرم ها و رسوبات تعرفه سرویس پکیج و رسوب زدایی آن متفاوت است. بعضی مواقع با یک اسیدشویی ساده مشکل پکیج برطرف می شود اما گاهی به همین سادگی نبوده و کار سخت و زمانبر خواهد بود.

متناسب با نوع خدمتی که از سرویس کار دریافت می کنید قیمت سرویس پکیج متفاوت است. برای مثال هزینه ی دیسکلر پکیج با هزینه ی رسوب گیری آن و یا با هزینه ی هواگیری تفاوت دارد. بهتر است یک سرویس کار پکیج با تجربه و ماهر را برای سرویس دستگاه خود انتخاب کنید.

نمایندگی تعمیر دیجی امداد رسان در تهران با داشتن چندین سال سابقه کاری موفق و خدمات رسانی به موقع و مناسب به مشتریان گرامی از موفق ترین نمایندگی های تعمیر و سرویس دستگاه به شمار می آید.

 

مجموعه‌ دیجی امداد رسان چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

 از جمله خدماتی که توسط این مجموعه‌ بزرگ انجام می‌شود، می‌توان به تعمیر انواع پکیج‌ها تحت نظر ماهرترین متخصصان تعمیر پکیج‌ اشاره کرد. این مجموعه توانایی سرویس و تعمیر انواع پکیج‌های ایرانی و خارجی را داشته و عیوب و نقص‌های فنی موجود در سیستم این پکیج‌ها را با بهترین روش‌ها و هزینه‌های مناسب رفع می‌کند.

مجموعه‌ی دیجی امداد رسان، کلیه‌ی اقدامات لازم برای سرویس کردن و تعمیر انواع پکیج‌ها را در تمامی نقاط تهران انجام می‌دهد‌. بطور کلی پکیج‌ها در انواع و برندهای مختلفی تولید می‌شوند و تعمیر و سرویس کردن هر یک از آن‌ها، نیازمند انجام کارها و در نظر داشتن نکات متفاوتی است و به بیان دیگر تعمیر هر یک از این پکیج‌ها با روش متفاوتی انجام می‌شود. مهندسان فعال در مجموعه‌ی دیجی امداد رسان، توانایی سرویس انواع پکیج‌ها با برندها و سیستم‌ها مختلف را دارا می‌باشد. مجموعه دیجی امداد رسان در زمینه فروش عمده قطعات پکیج نیز فعالیت دارد.

 

سوالات متداول در رابطه با سرویس پکیج

زیرا تعمیرکاران دیجی امداد مهارت و تخصص لازم در زمینه تعمیر پکیج را دارا هستند و نسبت به حل مشکل و عیب یابی مهارت و دانش لازم را دارند و از همه مهمتر وقت شناس هستند.

هزینه تعمیر پکیج با توجه به نوع دستگاه و نوع مشکل و اینکه احتیاج به تعویض قطعه هست یا نه محاسبه می شود. برای اطلاعات دقیق تر میتوانید با نمایندگی های دیجی امداد تماس حاصل نمایید.

بله شرکت دیجی امداد تا شش ماه قطعات تعمیر شده و یک سال برای قطعات تعویض شده پکیج شما را گارانتی می کند.

Load More

 

نمایندگی مجاز سرویس پکیج در تهران

دیجی امداد رسان

ارائه کلیه خدمات به همراه 6 ماه گارانتی

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

5/5 - (2 امتیاز)

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “نحوه سرویس پکیج

 1. مصطفی گفت:

  سلام سمت غرب هم برای سرویس پکیج تعمیرکار دارین؟

 2. علی رمضانی گفت:

  سلام پکیج رو ۴ ماهه گرفتیم بخواین یه سرویس مختصر انجام بدین چقد هزینش میشه؟خیلی تخصصی نمیخوایم باشه.

  1. admin گفت:

   با سلام، لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید

 3. مهران حسینی گفت:

  هزینه سرویس پکیج چقدر میشه؟

 4. محمدرضا شجاعی گفت:

  برای سرویس هزینه ایاب و ذهاب گرفته میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام، بله گرفته میشه دوست عزیز

 5. محمدرضا شجاعی گفت:

  ممنون از خدمات بسیار خوبتون

  1. admin گفت:

   سلامت باشید

 6. اکبر اسدی گفت:

  بعد از سرویس شامل گارانتی میشیم؟

  1. admin گفت:

   با توجه به عمر دستگاه شما، یک مدت کوتاه گارانتی خدمات داده میشه خدمتتن

 7. محسن کانرودی گفت:

  هرچند وقت یکبار پکیجمون نیاز به سرویس داره؟

  1. admin گفت:

   سلام، معمولا ۶ ماه ۱ بار سرویس دوره ای پکیج دیواری نیاز هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *