تعرفه سرویس پکیج

از مهم ترین ویژگی های هر خانه تامین آب گرم و دمای متعادل و مطبوع است. امروزه پکیج های دیواری به دلیل مزیت هایی که نسبت به موتورخانه و شوفاژ دارند محبوبیت بیشتری یافته اند. از جمله ی این مزیت ها می توان به دسترسی آسان، مصرف بهینه سوخت و تنظیم دستی دمای آب و رادیاتور اشاره کرد. اما به دلیل بالا بودن سختی آب احتمال رسوب املاح در لوله ها و قطعات وجود دارد که برای جلوگیری از تحمیل خسارت باید به صورت سالیانه و مرتب پکیج را سرویس و رسوب زدایی نمایید. شرایط  و نحوه سرویس پکیج با توجه به برند و مدل پکیج تفاوت خواهد بود در بعضی مراحل که در این مطلب به آن می پردازیم.

 

مواردی که پیش از نصب پکیج باید بدانید:

قبل از نصب، باید موارد زیر را آزمایش کنید. با کنترل این موارد می‌توانید اطمینان حاصل کنید که شرایط عملکرد صحیح پکیج فراهم است.

گردش هوای کافی که اولین شرط می باشد. در صورت عدم وجود هوای کافی نصب پکیج امکان پذیر نیست. بنابراین یا باید از دودکش استفاده کرد و یا پکیج را در فضای بیرونی منزل نصب کرد.

سنجش سختی آب: در صورتی که سختی آب در منطقه شما بالا باشد می بایست رسئب زدایی با فاصله زمانی کمتری صورت گیرد.

بررسی عملکرد دودکش، استحکام محل نصب، بررسی فشار آب، تمیزی داخل لوله ها و بررسی اندازه ی قطر لوله ی گاز از دیگر مواردی هستند که پیش از نصب باید مورد توجه قرار بگیرند.

 

مواردی که در هنگام نصب پکیج باید رعایت کنید:

در اینجا به صورت خلاصه به این موارد اشاره می کنیم. اهمیت این موارد از این نظر است که پکیج عملکرد مناسبی داشته باشد و نیاز به سرویس و تعمیر به حداقل برسد.

  1. شست و شوی داخل لوله ها پیش از نصب
  2. اطمینان از ایمنی لوله‌کشی گاز
  3. رعایت ارتفاع مناسبی برای دودکش
  4. نصب شیر جریان آب در ابتدای لوله رفت، لوله برگشت و لوله آب سرد ورودی پکیج
  5. هواگیری
  6. جدا بودن لوله‌کشی آب گرم از دیگر واحده

 

نمایندگی مجاز سرویس پکیج در تهران

دیجی امداد رسان

ارائه کلیه خدمات به همراه 6 ماه گارانتی

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

 

خدمات سرویس پکیج انواع برند ها در دیجی امداد رسان:

 

سرویس پکیج ایران رادیاتور

از جمله نشانه های وجود رسوب در پکیج تق تق کردن آن، روشن شدن چراغ ارور، گرم نشدن آب و رادیاتور و بالا رفتن فشار است که در این صورت پکیج می بایست سرویس شود. روش سرویس پکیج ایران رادیاتور به این ترتیب می باشد:

روش اول

ابتدا دقت کنید که شیر آب مرحله ی رفت رادیاتور را حتما بسته نگه دارید که فقط آب پکیج تخلیه شود.

ابتدا گاز و برق را قطع کنید. کاور پکیج را بردارید. شیر ورودی را ببندید. شیر پرکن را باز کنید. یکی از شیرهای آب گرم منزل را باز کنید. سپس مبدل پکیج را به وسیله ی پیچ های آلن باز کنید. رسوب زدایی مبدل پکیج با پمپ شست و شوی مبدل انجام می شود.

 

روش دوم

این روش نیازی به وجود پمپ شست و شوی مبدل و نیز افراد متخصص ندارد. اما دقت کنید که حتما از عینک ایمنی استفاده کنید چون ممکن است اسید داخل مبدل به بیرون پاشیده شود.

ابتدا گاز و برق را قطع کنید. کاور پکیج را بردارید. شیر ورودی را ببندید. شیر پرکن را باز کنید. یکی از شیرهای آب گرم منزل را باز کنید. سپس مبدل اولیه و یا ثانویه را باز کنید و آن را از دستگاه خارج کنید. مبدل را درون ظرف آب قرار دهید به طوری تا نیمه درون آب قرار بگیرد. از یک سمت جوهر نمک یا اسید را با استفتده از قیف به درون مبدل بریزید. دقت کنید اسید از سمت دیگر مبدل خارج نشود. این کار را تا حذف کامل رسوبات ادامه دهید. سپس با فشار آب مبدل را بشویید.

 

 

سرویس پکیج دیواری بوتان

سرویس پکیج بوتان شامل رسیدگی به موقع و نگهداری از پکیج بوتان است که اغلب افراد از آن غفلت می کنند و در نتیجه متحمل خساراتی می شوند. پکیج دیواری نیز همچون دیگر دستگاه ها دچار استهلاک می شود و به خصوص پیش از شروع فصل سرما نیاز به سرویس شدن دارد. شما با سرویس پکیج به صورت دوره ای و منظم باعث افزایش عمر مفید دستگاه خود می شوید و نیز از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری خواهید کرد.

سرویس پکیج بوتان شامل سرویس کامل و دوره ای می شود. سرویس کامل زمانی بهتر است که پکیج به مدت طولانی سرویس و رسوب زدایی نشده باشد. که در این حالت تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند. در حالیکه سرویس دوره ای پکیج در بازه های زمانی مشخصی انجام می شود بنابراین در این حالت دستگاه به ندرت دچار مشکل می شود. یکی دیگر از خدماتی که دیجی امدادرسان انجام می دهد سرویس پکیج بوتان اپتیما می باشد.

طریقه رسوب گیری پکیج بوتان

یادمان باشد که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. ما می توانیم با قرار دادن تصفیه آب در قسمت ورودی دستگاه و نیز محلول محافظ رسوب از ایجاد رسوب و خسارات بعدی جلوگیری کنیم.

 

سرویس پکیج دیواری ایساتیس

پکیج های ایساتیس بهتر است به صورت مرتب و با فاصله ی زمانی مشخص توسط افراد باکفایت و کاربلد سرویس شود. این امر باعث می شود ایرادات کوچکی که ممکن است در آینده به مشکلات بزرگتری مبدل شوند مرتفع گردد.

سرویس پکیج

سرویس پکیج گلدیران

شما میتوانید با سرویس پکیج گلدیران هر شش ماه یکبار، از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل نمایید. به این ترتیب نه تنها دستگاه از بالاترین میزان بازدهی خود استفاده می کند بلکه وجود هیچ نقصی از چشم سرویسکار دور نمی ماند.

سرویس پکیج

سرویس پکیج لورچ

ممکن است برخی از ایرادات رایج پکیج لورچ مانند روشن نشدن دستگاه، را تجربه کرده باشید. در صورتیکه سرویس پکیج دیواری لورچ را بطور مرتب انجام دهید می توانید از مشاوره افراد متخصص پکیج لورچ بهره مند شوید.

سرویس پکیج

سرویس پکیج فرولی

رسیدگی و نگهداری درست از پکیج فرولی به شما این امکان را می دهد تا عمر مفید دستگاه خود را افزایش داده و از بروز خسارات جبران ناپذیر تا حد زیادی پیشگیری کنید.

سرویس پکیج در تابستان

بهترین زمان برای سرویس پکیج در اواخر تابستان یعنی درست پیش از شروع فصل سرما می باشد. چرا که استفاده از پکیج در فصل تابستان کمتر از فصل های سرد است. جهت استفاده از خدمات مرکز سرویس و تعمیر پکی دیجی امداد رسان شما می توانید با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به ارائه خدمات به شما عزیزان اقدام نماییم.

سرویس پکیج

سرویس پکیج در شرق تهران

دیجی امدادرسان در تمام نقاط تهران آمادگی کافی برای ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی را دارد. یکی از مناطقی که این خدمات را انجام می دهد منطقه ی شرق تهران است.

سرویسکار پکیج

سرویس پکیج در جنوب تهران

یکی دیگر از مناطقی که دیجی امدادرسان آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز است منطقه ی غرب تهران بزرگ می باشد.

سرویسکار پکیج

بهترین سرویسکار پکیج در تهران

مجموعه ی ما دارای سرویس کارهای مجرب و حرفه ای می باشد که دارای مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای می باشند. این افراد همه روزه آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی در تمامی نقاط تهران هستند.

دیجی امداد رسان از معتبر ترین نمایندگی های تعمیر و سرویس پکیج در شهر تهران می باشد. این مرکز در زمینه تعمیر پکیج باکسی ، تعمیر پکیج ایساتیس و دیگر برندهای مطرح بازار نیز بهترین و باکیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد. همچنین

سرویس کار پکیج

خدمات نمایندگی مجاز سرویس پکیج در تهران دیجی امداد رسان

رفع مشکل آب گرم پکیج

رفع مشکل شعله پکیج

تعویض قطعه معیوب

رسوب زدایی پکیج

رفع مشکل افت فشار

اسید شویی پکیج

رفع مشکل روشن نشدن پکیج

سرویس کار پکیج

رسوب گیری به روش سنتی و با استفاده از جرم گیر:

این روش با استفاده از مواد جرم گیر انجام می شود. و باید نکات ایمنی رعایت شده و از دستکش و عینک و ماسک استفاده کنیم.

برق را قطع کرده. کاور پکیج را جدا کنید. آب دستگاه را تخلیه کنید. مبدل را به وسیله پیچ های آلن جدا کنید. مبدل ثانویه را رسوب زدایی کنید. رسوب زدایی مبدل ثانویه پکیج به دو روش انجام می گیرد: 1. شست وشو به وسیله دیسکلر 2. از طریق اسیدشویی. از سمت دو سوراخ مبدل شروع به ریختن دیسکلر نمایید. بعد از تخلیه رسوبات مبدل را نصب کنید. در نهایت فشار را روی 5/1 تنظیم کرده و دستگاه را روشن کنید.

سرویس کار پکیج

رسوب گیری به روش مدرن:

این روش نیازی به باز کردن دستگاه ندارد. ابتدا پمپ اسیدشویی را در ظرف اسید قرار دهید سپس قسمت خروجی آن را به ظرف مبدل گرما متصل نمایید. سمت دیگر مبدل گرما را با استفاده از یک شلنگ به ظرف وارد کنید. پس از تخلیه ی جرم مبدل را شست وشو داده و نصب کنید.

هزینه سرویس پکیج 

بسته به میزان سختی جرم ها و رسوبات تعرفه سرویس پکیج و رسوب زدایی آن متفاوت است. بعضی مواقع با یک اسیدشویی ساده مشکل پکیج برطرف می شود اما گاهی به همین سادگی نبوده و کار سخت و زمانبر خواهد بود.

متناسب با نوع خدمتی که از سرویس کار دریافت می کنید قیمت سرویس پکیج متفاوت است. برای مثال هزینه ی دیسکلر پکیج با هزینه ی رسوب گیری آن و یا با هزینه ی هواگیری تفاوت دارد. بهتر است یک سرویس کار پکیج با تجربه و ماهر را برای سرویس پکیج خود انتخاب کنید.

نمایندگی تعمیر دیجی امداد رسان در تهران با داشتن چندین سال سابقه کاری موفق و خدمات رسانی به موقع و مناسب به مشتریان گرامی از موفق ترین نمایندگی های تعمیر و سرویس پکیج به شمار می آید. از خدمات دیگر این مجموعه تعمیر پکیج آریستون ، تعمیر پکیج ایمرگاس می باشد.

نمایندگی مجاز سرویس پکیج در تهران

دیجی امداد رسان

ارائه کلیه خدمات به همراه 6 ماه گارانتی

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
سرویس پکیج
Description
سرویس پکیج در تهران

مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس ، اینجا کلیک کنید
error: Content is protected !!