تعمیر پکیج ایران رادیاتور

دیجی امداد، مرکز مجاز و تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

تعمیر-پکیج-ایران-رادیاتور

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران

یکی از انواع پکیج‌های پر استفاده در بین عموم مردم، پکیج ایران رادیاتور است. این پکیج در شش تیپ متفاوت توسط تولید کنندگان به بازار عرضه می‌شود. مشکلات مختلفی نظیر عدم روشن شدن و یا عدم توانایی در گرم کردن آب می‌تواند برای این پکیج رخ دهد. تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط نمایندگی دیجی امداد رسان در نقاط مختلف تهران انجام می‌شود‌.

20945576__1_-removebg-preview-removebg-preview

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

175255__1_-removebg-preview

ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

37668__1_-removebg-preview-removebg-preview

راه اندازی پکیج ایران رادیاتور

22792__1_-removebg-preview

نصب پکیج ایران رادیاتور

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

20945761__1_-removebg-preview-removebg-preview (2)

کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور

23810-removebg-preview-removebg-preview

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

indoapr133-removebg-preview

جرم گیری پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور در 6 تیپ به بازار عرضه می شود. پکیج ایران رادیاتور دارای صفحه ال ای دی و صفحه دیس پلی می باشد. تولید پکیج ایران رادیاتور در مدل های گازی، دیواری و زمینی از سال 1383 آغاز شد. پکیج های ایران رادیاتور دارای مدل های فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های 21000 تا 36000 می باشد. دیجی امداد رسان در زمینه تعمیر پکیج به خصوص تعمیر پکیج ایران رادیاتور و انواع دیگر پکیج ها خدمات با کیفیتی را به مشتریان ارائه می دهد.

پکیج های ایران رادیاتور همچون دیگر پکیج های موجود در بازار، از جمله کالاهای مصرفی هستند که به‌طور مداوم از آن ها استفاده خواهیم کرد و مطمئنا بعد از مدتی استفاده، نیازمند تعمیر می باشند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور و سرویس دوره ای پکیج تنها یکی از خدماتی می باشد که دیجی امداد رسان به شما خواهد داد. این مجموعه از بهترین و بزرگترین ارائه دهنده های خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران‌رادیاتور در محل می باشد که در طی سالیان متوالی توانسته است رضایت و اعتماد مشتریان را جلب نماید. این مجموعه در زمینه تعمیر پکیج بوتان نیز فعالیت دارد.

توصیه های مهم در ارتباط با تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور

تعمیر-پکیج-ایران-رادیاتور2

لطفا به توصیه هایی که در زیر شده عمل نمایید تا از هزینه های اضافی جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور جلوگیری کنید.

 • دفترچه راهنما را نزد خود نگه دارید تا در موقع لزوم در دسترس شما یا تعمیرکار پکیج دیواری ایران رادیاتور قرار گیرد.
 • اگر دائما مجبور به استفاده از شیر پرکن برای اصلاح فشار هستید احتمالا سیستم شما دارای نشتی است و هرچه سریع تر برای پیشگیری از ضررهای بیشتر برای تعمیر پکیج دیواری خود از تعمیر کارهای پکیج ایران رادیاتور کمک بگیرید.

مشاوره دیجی امداد رسان

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

اگر به دنبال بهترین نمایندگی ایران رادیاتور تهران جهت نصب و راه‌اندازی و یا تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور خود هستید مجموعه های زیادی در سطح شهر وجود دارد اما ما به شما مجموعه دیجی امداد رسان را پیشنهاد می کند ، به دلایل زیر:

 • استفاده از خدمات پس از فروش مجموعه دیجی امداد رسان
 • نصب توسط نصابانی مختصص و حرفه ای در کمترین زمان ممکن 
 • حضور در محل مورد نظر و راه‌اندازی آن و قرار دادن پکیج ایران رادیاتور در محل 
 • اتصال پکیج به شبکه آب، برق و گاز
 • شستشوی مدار رفت و برگشت گرمایش
 • آموزش کار با دستگاه

 مشتریان برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور و همچنین سرویس پکیج ایران رادیاتور، می‌توانند با این مجموعه ارتباط برقرار کرده و در نتیجه تعمیرکاران ماهر به بررسی و رفع ایرادات این قسم از پکیج‌ها می‌پردازند.

 فرایند تعمیر پکیج ایران رادیاتور با توجه به انواع مختلف آن، می‌تواند متفاوت باشد و روش‌های گوناگونی برای تعمیر این پکیج توسط تعمیرکاران استفاده شود و یا قطعات متفاوتی برای تعمیر بکار می رود؛ از انواع مختلف این پکیج می‌توان به مدل E، M، K، L، ocE و در نهایت مدل BM اشاره کرد.

همچنین این پکیج‌ها در انواع مختلفی از قبیل فن دار و بدون فن تولید می‌شوند پس از یافتن عیوبی که در سیستم هر یک از انواع مختلف پکیج‌ها وجود دارد، باید با روشی مناسب نسبت به تعمیر پکیج اقدام کرد.

 شایان ذکر است که در بعضی از انواع پکیج‌ها، عیب اصلی توسط یک هشدار یا ارور مشخص می‌شود؛ از جمله این موارد می‌توان به کم شدن میزان آب و یا ایجاد صداهای نامطلوب اشاره کرد. فرایند تعمیر پکیج ایران رادیاتور، شامل چندین مرحله است که در ادامه به این مراحل اشاره می‌کنیم.

مراحل تعمیر پکیج ایران رادیاتور

برای تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور چندین مرحله باید طی شود که به ترتیب به این مراحل اشاره می‌کنیم‌.

 1. در ابتدا باید کلید روشن خاموش پکیج را تنظیم کرده و آن را روی حالت روشن قرار داد. دلایلی مثل خرابی محافظ برق وجود دارد که ممکن است پکیج مورد نظر همچنان خاموش باقی بماند و روشن نشود. در این صورت می‌توان محافظ برق خراب را از مدار جدا کرده و یک محافظ سالم متصل کرد.
 2. در مرحله‌ی بعد باید فشار مدار پکیج مورد نظر را چک کرده و از مناسب بودن میزان این فشار اطمینان حاصل کرد. در صورت کم بودن بیش از حد فشار مدار، پکیج دچار مشکلات زیادی خواهد شد. بطور کلی، میزان فشار مناسب برای پکیج بین 1 الی 1.5 است. لذا برای رفع این مشکل و بالا بردن فشار پکیج، بهتر است شیر پرکن را باز کرده و صبر کرد تا فشار مدار بالاتر رود . اگر در هنگام باز بودن شیر پرکن فشار با سرعت کمی بالا برود، بهتر است که در کنار آن شیر آب سرد یا گرم را باز کرده و فشار بالایی از آب وارد پکیج شود.
 3. در مرحله‌ی بعد باید ولوم شوفاژ را بالا برده و طرز کار شوفاژ در فعال کردن شعله را بررسی کرد. سپس باید از عملکرد مناسب پمپ اطمینان حاصل شود؛ در صورت عملکرد نامناسب پمپ، گرما و فشار بسیار بالایی تولید شده و علاوه بر آن سر و صدای زیادی نیز به وجود می‌آید. لذا بهتر است که پمپ پکیج حتما به شکل مرتب سرویس شود.
 4. از دیگر نکات مهم در نحوه تعمیر پکیج ایران رادیاتور، چک کردن فن و طرز عملکرد آن است. در هنگام پیدا کردن نقص فنی پکیج، ممکن است به این نتیجه برسیم که فن پکیج عملکرد درستی ندارد؛ برای اطمینان از سالم بودن فن، می‌توان آن را به برق با جریان 220 ولت وصل کرده و در صورت کار کردن پکیج با این جریان، می‌فهمیم که فن سالم است و در غیر این صورت می‌توان برای تعمیر پکیج، رله فن آن را تعویض کرد.

کنترل فن دستگاه یکی از نکاتی می باشد که برای تعیر حرفه ای پکیج ایران رادیاتور باید مورد بررسی قرار گیرد. در گام اول باید متوجه شوید که فن مورد نظر کار می کند یا خیر. برای این کار میتوان فن را به برق 220 ولت وصل کرد و اگر که فن به خوبی کار کند سالم است و اگر فن درست کار نکرد متوجه می شویم که خراب است و باید رله های فن خراب را عوض کنید.

فرم درخواست تعمیرات

 • 13 − 6 =

تعمیرکاران حرفه ای
تعمیرکاران حرفه ای
دارای شعب متعدد در تهران
دارای شعب متعدد در تهران
استفاده-از-قطعات-اورجینال1
استفاده از قطعات اورجینال
ارائه کارت گارانتی
ارائه کارت گارانتی
اعزام تعمیرکار به محل
اعزام تعمیرکار به محل

سرویس پکیج ایران رادیاتور

پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور را به دو صورت سروریس می شود، یکی به صورت دوره ای، که معمولا دو بار در سال یعنی هر شش ماه یک بار انجام می گیرد و دیگری سرویس پکیج به طور کامل است.

بهترین زمان برای سرویس پکیج کدام است؟

در طول سال بهترین زمان برای تعمیر پکیج فصل زمستان می باشد،که اگر مشکلی در عملکرد پکیج وجود داشته باشد بهتر است قبل از زمستان رفع شود تا در زمستان به مشکلات گرمایشی و عدم تامین آب برنخوریم .

مشاوره دیجی امداد رسان

نحوه هواگیری پکیج دیواری ایران رادیاتور

بسیاری از کاربران این سوال را در ذهن خود دارند که هواگیری پکیج دیواری چگونه انجام میشود : در ابتدا شارژ آب مدار گرمایش را انجام دهید سپس عمل هواگیری از تمام رادیاتور ها ،برای این کار اول پبچ هواگیری بالای رادیاتور را باز کرده تا هوای درون کاملا خارج شود تا آب به صورت پیوسته و کامل خارج شود.

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران 

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

ویژگی تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور در دیجی امداد رسان

تمامی تعمیرکاران ما در مرکز تعمیرات پکیج دیجی امداد دارای مدرک فنی و رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشند و اطلاعات و مهارت های کافی در این زمینه دارند. این تعمیرکاران در کمترین زمان ممکن در محل مشتریان عزیز حاضر می شوند و عیب دستگاه را مشخص و سریع آن را رفع می کنند.

پکیج از اجزا و قطعات مختلفی تشکیل شده است. شناخت این قطعات و طرز کار با آنها و از همه مهم تر عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات پکیج از مهم ترین موضوعاتی است که باید تعمیر کار پکیج به آن تسلط داشته باشد.

شاید این سوال پیش آید که تعمیرکار پکیج چه مهارت های باید داشته باشد؟ مهمترین مهارتی که باید یک سرویس کار پکیج ایران رادیاتور به ان تسلط داشته باشد، عیب یابی پکیج است. اگر تشخیص عیب به درستی نباشد ممکن است قطعه سالم دیگری تعویض یا تعمیر شود که اینها باعث افزیش هزینه تعمیر پکیج می شود.

همچنین یکی از مهم ترین خدمات این مجموعه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل می باشد، دیجی امداد رسان در کمترین زمان تکنسین خود را به محل مورد نظر شما اعزام می نماید. فقط کافیست برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در منزل با ما تماس بگیرد تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

مشاوره دیجی امداد رسان

تعمیر انواع مدل پکیج ایران رادیاتور

 

خدمات مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران 

از جمله خدمات ارائه شده توسط مجموعه‌ی دیجی امداد رسان به عنوان مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران شامل موارد زیر می شود:

 • رسوب گیری پکیج
 • هواگیری پکیج
 • شستشوی پکیج ایران رادیاتور
 • چکاپ کلی دستگاه
 • عیب یابی دستگاه
 • تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی (در صورت لزوم)

مهندسان و تعمیرکاران این مجموعه‌ی معتبر، از جمله ماهرترین افراد مشغول در زمینه‌ی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به شمار می‌آیند که همگی دارای مدارک معتبر در زمینه‌ی تعمیرات پکیج‌ها هستند و هر پکیج را طبق استانداردهای ساخت و سیستم اصلی آن تعمیر می‌کنند.

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

در مرحله‌ی عیب‌یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور، باید چک شود که آیا چراغ شعله فعال می‌شود یا خیر. روشن نشدن چراغ شعله می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله‌ی آن می‌توان به نقص فنی شیر موتوری پکیج اشاره کرد؛ برای آگاهی از سالم یا خراب بودن این قطعه، می‌توان خار شیر موتوری را از قسمت سوپاپ جدا کرده و بعد از بررسی، از سلامت آن اطمینان حاصل کرد؛ شیر موتوری‌های خراب معمولا بسیار داغ شده و درجه حرارت آن‌ها بالا می‌رود.

 همچنین ممکن است به دلیل جمع شدن رسوب در محل قرارگیری مبدل‌های پکیج، حرارت آب به شکل مناسبی تنظیم نشود. برای رفع این مشکل می‌توان از روش اسید شویی استفاده کرد که انجام این کار نیازمند مهارت بسیار بالایی بوده و توسط هر فردی قابل انجام نمی‌باشد.

مشاوره دیجی امداد رسان

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

مرکز تعمیرات دیجی امداد با داشتن شعب مختلف در شرق تهران، به صورت تخصصی در این مناطق از شهر تهران، آماده کاملی جهت ارائه خدمات تعمیر یا سرویس پکیج ایران رادیاتور به همشهریان محترم دارد.

فقط کافی است که با شماره های درج شده این مرکز در سایت تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به اعزام نزدیک ترین تعمیرکار به محل شما، ضمن بررسی و عیب یابی فوری دستگاه شما، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. میدان سپاه،هفده شهریور ،حکیمیه،نارمک،شیان، مجیدیه، پیروزی،هفت حوض ،تهران نو،رسالت، تهرانپارس دلاوران،لویزان.

دلایل متمایز بودن دیجی امداد رسان در تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

 • داشتن تکنسین ها و کارشناسان وقت شنان و حرفه ای و متخصص جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی صحیح توسط تکنسین ها و رفع به موقع آن برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • تمام کادر این نمایندگی دارای تخصص و مهارت لازم در زمینه تعمیر انواع پکیج ها می باشند.
 • در صورت لزوم جهت تعویض قطعه خراب، از قطعات اصلی و ارجینال استفاده می کنند.
 • تمامی مراحل تعمیر در محل مورد نظر انجام می پذیرد.

مرکز تعمیرات پکیج درجنوب تهران

شاپور،منیریه،خراسان،مولوی، افسریه،اتابک،نازی آباد،خزانه ،آذری،جوادیه،یافت آباد،عبدل آباد،خانی آباد،فصالح آباد،سیزده آبان،دولت آباد،امام زاده عبدالله،کیانشهر،شهرری.

مرکز تعمیرات پکیج در شمال تهران

تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، چیذر، دارآباد، ولنجک، جوزستان، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، دزاشیب، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه

ارائه کلیه خدمات سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور غرب تهران

مناطق تحت پوشش دیجی امداد رسان برای تعمیر پکیج غرب تهران:

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهرانسر 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در آریاشهر 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهران

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در فردوس 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در آزادی 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهرک آپادانا

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کن

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گیشا 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در طرشت 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در چیتگر 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهر زیبا 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در ستارخان 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در حصارک

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهرک اکباتان

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران 

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

پکیج-ایران-رادیاتور3

مشاوره دیجی امداد رسان

سوالات متداول در زمینه مشکلات پکیج ایران رایاتور 

پکیج های دیواری به دلیل اینکه یک کالای مصرفی به شمار می آید به مرور زمان ممکن است دچار مشکلات متعددی شوند. در این قسمت به علائم خرابی پکیج ایران رادیاتور و مشکلات پکیج دیواری ایران رادیاتور می پردازیم.

علت غیر فعال شدن پمپ پکیج 

 • گیرپاژ کردن پمپ پکیج
 • سوختن سیم پیچ و خازن پمپ
 • روتور پمپ خراب شود
 • قطع شدن ارتباط پمپ با برد کنترل
 • قطعی سیم برق پمپ

علت سرد بودن رادیاتور پکیج ایران رادیاتور 

کم شدن فشار گاز ورودی و یا خرابی سنسور حرارتی از دلایل سرد بودن رادیاتور می باشد. برای رسوب زدایی مبدل ها باید از اسید شرکتی استفاده کرد و در صورتی که مشکل از فشار گاز باشد باید مشکل توسط اداره گاز برطرف شود و یا لوله کشی ساختمان باید به دست یک تعمیرکار تعویض گردد.


 حالت انفجاری و یا بد روشن شدن پکیج 

 • کثیف شدن الکترود جرقه‌زن
 • کم شدن فشار گاز به محفظه احتراق
 • کثیف شدن برنر مشعل
 • میله الکترود دچار خوردگی شده است به همین دلیل باعث ضعیف شدن جرقه می‌شود.
 • ترانس جرقه‌زن ضعیف شده است
 • برق ورودی پکیج دچارافت ولتاژ یا نوسان ولتاژ شده است

چگونه از یخ زدگی پکیج ایران رادیاتور جلوگیری کنیم؟

اگر که قرار است مدتی نباشید و از پکیج استفاده نکنید می توانید شیر آب سرد ورودی روی دیوار را در قسمت زیر دستگاه را قطع کنید و توسط سلکتور حالت آماده به کار را برای پکیج انتخاب کنید ولی دو شاخه برق را از پریز نکشید تا در موقع نیاز سیستم ضد قفل پمپ و ضد یخ زدگی بتواند کار خود را به درستی انجام دهد و زمانی که به خانه برگشتید حتما قبل از راه اندازی پکیج را چک کنید.


 پکیج کار می کند اما آب به اندازه مطلوب گرم نیست

خرابی ترموستات از رایج ترین دلیلی است که می توان برای این مشکل بیان کرد و راه حل رهایی از این ایراد به احتمال زیاد تعویض ترموستات می باشد.


 سرد بودن بخش بالایی رادیاتور پکیج 

به احتمال زیاد به علت وجود هوا در سیستم می باشد و برای رفع این مشکل باید سیستم هواگیری شود و توصیه می گردد برای هواگیری از یک متخصص کمک بگیرد تا هواگیری به طور کامل انجام شود.


علت سرد بودن قسمت پایینی رادیاتور پکیج

دلیل سرد بودن قسمت پایینی رادیاتور پکیج می تواند زنگ زدگی و رسوب لجن و یا به طور کلی می توان گفت مسدود شدن رادیاتورها باشد و برای رهایی از این مشکل پکیج رسوب گیری شود.


علت انتشارات نور پیلوت پکیج دیواری ایران رادیاتور 

بر اثر شکستن ترموکوپل و یا نابودی عایق می تواند نور و آتش از دستگاه خارج شود و برای جلوگیری از این مشکل باید ترموکوپل را تعویض کرد.


دلیل نوسانات فشار آب پکیج دیواری ایران رادیاتور 

دلیل این نوسانات امکان دارد آسیب دیدن شیر تخلیه فشار باشد وباید مشکل را برطرف کرد و یا نشتی داخل دستگاه نیز می تواند عامل دیگر ایجاد نوسان در فشار آب پکبج باشد و باید جلوی نشتی را گرفت.


دلایل  وجود صدا در مدار گرمایشی دستگاه 

وجود هوا در سیستم می تواند باعث بروز این مشکل در پکیج شود و برای حل کرن این مشکل بایستی مدار گرمایش هواگیری شود. از دیگر دلایل آن به احتمال زیاد افت فشار آب بوده که با استفاده از شیر پرکن فشار را افزایش دهید.


آیا نصب پکیج ایران رادیاتور در کابینت مشکلی ندارد

خیر فقط با رعایت اصول ایمنی  پکیج ها باید ۱۵ سانتی متر از چپ و راست و یک متر از جلو فضای آزاد داشته باشد تا بتوان به راحتی پکیج را تعمیر کرد. بخش زیرین و بالایی پکیج نیز پوشانده نشده تا اکسیژن مورد نیاز پکیج تامین شود.


نحوه جلوگیری جرم گیری پکیج ایران رادیاتور 

از رسوب گیرهای مغناطیسی و یا رسوب گیر پلی فسفات استفاده کنید تا باعث کاهش رسوب گیری پکیج شوید.


چرا با استحمام طولانی مدت و یا پی در پی، پکیج ها گرمای اولیه را ندارد؟

از آن جا که اولویت اول کار پکیج ها، گرم نمودن آب مصرفی است، تمامی نیروی پکیج صرف گرم کردن آب شده و همین امر باعث کاهش کیفیت گرمایش پکیج می شود.


آیا می توان از یک پکیج برای دو حمام به صورت هم زمان استفاده کرد

بله در صورتی که از مدل های مخزن دار پکیج استفاده کنید می توانید از یک پکیج برای دو حمام استفاده نمایید.


لوله های پکیج را بعد از چند مدت باید رسوب گیری شود

مدت زمان رسوب گیری بستگی به سختی آب داشته و بادی بر اساس میزان سختی آب زمان رسوب گییر تعیین شود.


نحوه رسوب زدایی مبدل پکیج ایران رادیاتور 

از آن جا که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، بهتر است پیش از رسوب گرفتن مبدل ها از فیلترهای رسوب گیر استفاده نمایید ولی در صورتی که مبدل ها رسوب گرفت باید با استفاده از اسیدهای شرکتی رسوب مبدل ها را شست. اما توصیه می شود رسوب گیری را به دست متخصص بسپارید تا این کار به صورت اصولی انجام شده و مانع از پخش شدن رسوب ها در دیگر قسمت های پکیج شود.

علائم خرابی منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

فشار بار پکیج بالا و پایین می شود که برای رفع این مشکل باید از متخصص حرفه ای کمک بگیرید.

مشاوره دیجی امداد رسان

بررسی و معرفی ارورهای پکیج ایران رادیاتور

ارورهای مختلفی که برای پکیج ایران رادیاتور رخ می‌دهد نشان از نقص‌های فنی گوناگون پکیج دارد برای مثال در صورت مواجهه با ارور‌های 70 60 40، باید به این موضوع پی برد که فن پکیج دچار نقص شده و به درستی کار نمی‌کند و در نتیجه باید به تعمیر آن اقدام کرد. حال آنکه با بروز خطای 80 60 40، می‌فهمیم که فن سالم است ولی پرشر سوئیچ دچار ایراد شده است.

بروز خطای 30، نشان دهنده‌ی این موضوع است که سیم‌های اصلی دچار عیب شده و ارتباط با برد اصلی پکیج قطع شده است و برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور، باید به رفع این مشکل اقدام کرد.

اگر که دودکش‌های پکیج دچار ایراد شده باشند، با ارورهای 40 80 مواجه می‌شویم؛ برای رفع این مشکل می‌توان دودکش‌ها را بررسی کرده و اگر در مسیر این دودکش‌ها مانعی وجود داشت آن را رفع کرد.

 خطای 50 60 70 نشان دهنده‌ی نقص سنسورهای ان تی سی بوده و برای تعمیر پکیج باید این سنسورها را تعویض کنیم. خطای 40 70 نشان از آن دارد که، فشار آب پکیج دچار ایراد می‌باشد.

همچنین خطاهای 80 70 با هم و 80 و 70 به تنهایی، به ترتیب نشان از نقص سوئیچ جرقه زن پکیج یا قطع بودن گاز پکیج، خرابی و ایراد پمپ و یا شعله‌ی پکیج و در آخر تغییر دمای نامناسب آب توسط پکیج دارد.

مهم ترین کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور:

در این قسمت به بررسی مهم ترین ارور پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور و ارور پکیج ایران رادیاتور آنالوگ می پردازیم.

تعمیر بگرمکن ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور تیپ AMBFFCF

ال ای دی دار است، ارور های این مدل عبارتند از:

 3040،  406070، 406080،  4070، 407080 ،4080 ،  5060،  5070، 507080، 5080، 6070، 6080، 7080، 70، 80.

مشاوره دیجی امداد رسان

تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور

✔ ارور C40 پکیج ایران رادیاتور: خرابی برد کنترل


✔ ارور 406070پکیج ایران رادیاتور: فن خاموش است، ولی فرشر سوئیچ دود وصل است


✔ ارور 406080 پکیج ایران رادیاتور: فن روشن است اما فرشرسوئیج دود قطع است


✔ ارور 4070 پکیج ایران رادیاتور: باز شدن سوئیچ آب، کمبود آب در مدار، احتمال دارد سوئیج آب هم خراب باشد.


✔ ارور 407080 پکیج ایران رادیاتور: ترموستات ایمنی قطع کرده اما دمای آب شوفاژ معمولی می باشد، خرابی ترموستات


✔ ارور 4080 پکیج ایران رادیاتور: حسگر دود فعال شده است


✔ ارور 50 60 پکیج ایران رادیاتور: سنسور شوفاژ اتصال کوتاه کرده است، خرابی ان تی سی


✔ ارور 5070 پکیج ایران رادیاتور: اتصال کوتاه شدن سنسور آب گرم، خرابی ان تی سی مصرفی


✔ ارور 507080 پکیج ایران رادیاتور: سنسور شوفاژ از مدار قطع شده است


✔ ارور 5080 پکیج ایران رادیاتور: باز شدن سنسور آب گرم، آب مصرفی ان تی سی اشکال دارد یا خراب است


✔ ارور 6070 پکیج ایران رادیاتور: عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن ، عملکرد یخ زدگی با مشعل روشن


✔ ارور 6080 پکیج ایران رادیاتور: عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن


✔ ارور 70 پکیج ایران رادیاتور: افزایش حرارت مبدل اولیه بیش از 89 درجه


✔ ارور 7080 پکیج ایران رادیاتور: سنسور شعله یون


✔ ارور 80 پکیج ایران رادیاتور: باز شدت ترموتستات ایمنی 105 درجه

 مدل L24FFCF پکیج ایران رادیاتور

ارور های این مدل عبارتند از:

AF, E1, E10, E12,E2, E3, E31, E32, E41, E42, E50, E51, E8, E81, E88, E91, E99


مدل F36 پکیج ایران رادیاتور

AF, E1, E10, E12,E2, E3, E31, E32, E41, E42, E50, E51, E8, E81, E88, E91, E99


مدلMAX2 24FF پکیج ایران رادیاتور بدون فن 

ارور های این مدل عبارتند از:

30، 40، 50، 60، 70، 80، 4060، 406070، 4080، 50، 5060، 506070، 506080 ، 507080، 6070، 607080، 6080، 7080، 70، 80


مدل MAX2 24FF پکیج ایران رادیاتور فن دار

ارور های این مدل عبارتند از:

30، 40، 50، 60، 70، 80، 4060، 406070، 4080، 50، 5060، 506070، 506080 ، 507080، 6070، 607080، 6080، 7080، 70، 80

✔ ارور 30 پکیج ایران رادیاتور

اشکال در ارتباط با برد اصلی، کانکشن خراب است


✔ ارور 40، 50، 60، 70، 80 پکیج ایران رادیاتور

اشکال در ارتباط صفحهنمایش با برد کنترل


✔ ارور 4060 پکیج ایران رادیاتور

اشکال در فیوز 50 آمپر است. احتمالا سوختگی دارد، اتصالی دارد


✔ ارور 406070 پکیج ایران رادیاتور

فن خاموش است ولی فشر سوئیچ دود وصل است.


✔ ارور 406080 پکیج ایران رادیاتور

فن روشن است ولی فرشر سوئیچ دود قطع کرده است


✔ ارور 4070 پکیج ایران رادیاتور

عدم تشخیص شعله در حین کار


✔ ارور 50 پکیج ایران رادیاتور

کم بود آب مدار ، گردش آب در مدار شوفاژ اشکال دارد.


✔ ارور 5060 پکیج ایران رادیاتور

مدار برگشت شوفاژ اشکال دارد، مدار ان تی سی باز یا اتصال کوتاه کرده است.


✔ ارور 506070 پکیج ایران رادیاتور

مدار برگشت شوفاژ اشکال دارد، مدار ان تی سی باز است.


✔ ارور 507080 پکیج ایران رادیاتور 

مدار برگشت شوفاژاشکال دارد. مدار ان تی سی باز است


✔ ارور 6070 پکیج ایران رادیاتور

عملکرد ضد یخزدگی با مشعل روشن


✔ ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

مبدل آب مصرفی رسوب گرفته


✔ ارور 7080 پکیج ایران رادیاتور

عدم تشخیص شده، سنسور شعله میون


✔ ارور80 پکیج ایران رادیاتور

باز شدن ترموستات ایمنی 105 درجه

مشاوره دیجی امداد رسان

هزینه تعمیر و سرویس ایران رادیاتور

عوامل موثر بر قیمت سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور چیست؟ هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟ هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟ مناسب‌ترین قیمتی که توسط یک تعمیرگاه پکیج ایران رادیاتور ارائه می‌شود، چقدر می‌باشد؟

تمام این‌ها سوالاتی هستند که می‌توانند ذهن خوانندگان این متن را به خود مشغول کنند. برای پاسخ دادن به این سوالات می‌توان گفت که، هزینه‌ تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و انواع دیگر پکیج‌ها تحت عوامل مختلفی قرار داشته و می‌تواند با توجه به این عوامل بسیار متفاوت باشد.

برای مثال، بروز نقص‌های فنی مختلف برای هر یک از انواع پکیج‌ها در قیمت تعمیر آن‌ها تاثیر می‌گذارد؛ برای رفع بعضی از مشکلات فنی رخ داده در سیستم پکیج‌ها، ممکن است به تعویض قطعات مختلفی از پکیج نیاز پیدا شود. تعویض انواع مختلف این قطعات با توجه به قیمتی که دارند ممکن است بر قیمت سرویس پکیج ایران رادیاتورو یا بر روی قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور تاثیر بگذارد. علاوه بر آن، عواملی مثل دستمزد تعمیرکار نیز بر هزینه‌ی نهایی اثر می‌گذارد و یک عامل تعیین کننده به شمار می‌آید. افراد می‎توانند با مشورت گرفتن از یک تعمیرکار زبده از هزینه‎های کلی تعمیر آگاه شوند.

مشاوره دیجی امداد رسان

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران 

ارائه دهنده کلیه کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

 

روش سرویس پکیج ایران رادیاتور

سرویس پکیج چرا مهم است؟ بهترین زمان سرویس پکیج ایران رادیاتور چه زمانی می باشد؟ این ها تعدادی از سوالاتی است که مصرف کنندگان پکیج ایران رادیاتور معمولا می پرسند. دیجی امداد به شما خواهد گفت که چه زمانی لازم است تا سرویس پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید و همچنین  روش سرویس پکیج ایران رادیاتور چگونه است را خواهد گفت بهترین زمان برای انجام سرویس پکیج معمولا در پایان فصل تابستان و در آغاز فصل سرما و پاییز می باشد. چرا که در فصول سرما تحمل نبود آب گرم بسیار مشکل است. بنابراین برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات این چنینی و نبودن آب گرم، بهتراست تا قبل از آمدن پاییز پکیجتان را توسط سرویس کاران ماهر سرویس کلی نمایید.دیجی امداد در این مقاله شما را با روش سرویس پکیج ایران رایداتور آشنا نموده و مزایای انجام سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور را شرح می دهد. با دیجی امداد تعمیرگاه سرویس پکیج ایران رادیاتور همراه باشید.

سرویس کردن دوره ای پکیج چه مزیتی دارد؟ چرا باید این کار را انجام دهید؟ بگذارید این گونه بگوییم که شما حتما نباید صبر کنید تا پکیجتان خراب شود و سپس آن را تعمیر نمایید. در بسیاری از این موارد آسیب و خرابی به وجود آمده زیاد است و هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور گاهی اوقات انجام یک سرویس با یک هزینه ی اندک می تواند جلوی این قبیل از خرابی ها و هزینه های بالا را بگیرد. علاوه بر این انجام سرویس پکیج خیال شما را بابت تامین آب گرم در فصل زمستان راحت می کند. با انجام سرویس پکیج ایران رادیاتور به صورت دوره ی و در زمان مناسب شما می توانید عمراین وسیله ی گرمایشی را افزایش دهید و هزینه های تعمیر را کاهش دهید.

مشاوره دیجی امداد رسان

مواردی که در سرویس پکیج ایران رادیاتور انجام می شوند:

 

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

هواگیری پکیج از جمله مواردی است که حتما باید در سرویس پکسج ایران رادیاتو رانجام شود. هواگرفتن پکیج اصلی ترین دلیل از کار افتادن پکیج می باشد. هرگاه پکیج از کار افتاد هواگیری آن اولین موردی است که باید انجام دهید.

 رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور

یکی دیگر از موارد مهمی که حتما در سرویس پکیج ایران رادیاتور باید انجام شود رسوب زدایی می باشد. به دلیل وجود املاح موجود در آب، لوله های پکیج دچار تجمع رسوبات و گرفتگی می شود که عملکرد صحیح پکیج را مختل می کند. رسوب زدایی با استفاده از مواد اسیدی انجام می شود. قبل از ریختن مواد اسیدی در مدار گردش آب ، حتما باید آب موجود در محفظه ی پکیج خالی شود.

بررسی دودکش پکیج

تمامی سرویس کاران در زمان سرویس کردن پکیج باید دودکش پکیج را بررسی کنند و از صحت عملکرد آن و خروج دود اطمینان حاصل کنند. چرا که وجود گرفتگی باعث عدم خروج دود از دودکش شده و خطرناک است همچنین باعث خفگی دستگاه و روشن نشدن شعله های آن می شود. برای بررسی دودکش کافیست تا یک جسمی را از مسیر دودکش وارد کرده و از طرف دیگر خارج شود. اگر که جسم موردنظر خارج شد، مسیر دودوکش گرفتگی ندارد اما اگرکه جسم از طرف دیگر آن خارج نشد، این به معنی وجود گرفتگی در مسیر دودکش می باشد که باید برای رفع این گرفتگی اقدام کرد. علاوه بر این باید لوله ی دودکش متراژ طولانی ای نداشته باشد تا دود بتواند خارج شود و همینطور مسیر آن نباید خمیدگی و شکستگی داشته باشد.

مشاوره دیجی امداد رسان

مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور

دیجی امداد رسان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

از دیگر مواردی هستند که یک سرویس کار خوب هنگام سرویس پکیج ایران رادیاتور به آن ها توجه می کند: 

کنترل فشار آب

بررسی صحت عملکرد مدار گرمایشی

تنظیم حرارت پکیج

بررسی محل نصب پکیج های دیواری

برای خواندن مقاله تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور اینجا را کلیک نمایید.

روش سرویس پکیج ایران رادیاتور

1.     سرویس کار در ابتدا کاور پکیج و محفظه ی رویی احتراق را بازمی کند.

2.     فشار و دمای مدار شوفاژ را بررسی می کند.

3.     در قسمت مربوط به احتراق پکیج، احتراق را از نظر شعله ی آن بررسی می کند.

4.     با استفاده از مقیاس خاموش و روشن شدن شعله با تنظیم دما، از صحت عملکرد سنسورها مطمئن می شود.

5.     پمپ سیرکولاسیون را بررسی می کند و سپس آن را روغ کاری می کند.

6.     سرویس کار باید عملکرد الکترود یون را آزمایش کرده و فاصله ی یون را از برنر تنظیم نماید. همچنین باید با ساتفاده از یک وسیله ی مناسب اطراف آن را تمیز کند.

7.     سرویس کار باید در پکیج هایی که فن ندارند ، ترموستات دود را بررسی نمایند.

توجه داشته باشید که روش سرویس پکیج ایران رادیاتور هرچقدر که ساده بوده و به همین راحتی توضیح داده شده باشد ،باز هم باید توسط یک سرویس کار متخصص انجام شود. بسیاری از موارد گفته شده فقط در نوشتار آسان به نظر می رسند چه بسا اگر یکی از مراحل را اشتباه انجام دهید آسیبی جدی به پکیجتان وارد می کنید و هزینه هایتان را بالاتر می برید. برای سرویس پکیجتان با کارشناسان لاین تعمیر تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید اگر که مشکل پکیجتان جزیی بوده و نیاز به ابزار وتخصص نداشته باشد، کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده تا مشکلتان حل شود. درغیر این صورت حتما درخواست سرویس کار کنید تا سریعا به محل اعزام شوند.

مشاوره دیجی امداد رسان

سرویس پکیج مدار آب گرم  ایران رادیاتور

یک سرویس کار برای سرویس مدار آب گرم پکیج ایران رادیاتور باید مراحل زیر را انجام دهد.

تمیز کردن فیلتر آب گرم

تعویض کریستال های پلی فسفات در صورت نیاز(به تشخیص خود سرویس کار)

جرم گیری مبدل ثانویه

بررسی عملکرد سنسور ان تی سی NTC

مشاهده ی شعله های پکیج و نحوه ی سوختن صحیح شعله ها (بررسی کوتاهی و بلندی شعله ها)

قطع نشدن شعله ها هنگامی که آب گرم مصرفی باز است.

تنظیم دبی آب ورودی

دو شلنگه کردن پرشر هوا

برای انجام هریک از موارد بالا اگر که دانش، تخصص و تجربه ی کافی را نداشته باشید آسیبی جدی به دستگاه وارد خواهید کرد. توصیه ما به شما این است که تمامی مراحل وروش سرویس پکیج ایران رادیاتور را به سرویس کاران متخصص یک تعمیرگاه مجاز بسپارید. دیجی امداد رسان اماده ی ارائه خدمات و سرویس پکیج ایران رادیاتور را در سراسر تهران به صورت اعزام در محل می باشد.

سرویس پکیج مدار شوفاژ ایران رادیاتور

بستن شیر های رفت و برگشت شوفاژ

تخلیه ی آب پکیج

تمیز کردن توری صافی برنجی مسیر برگشت

تمیز کردن شیر اطمینان

بررسی فشار منبع انبساط

بررسی محل قرارگیری الکترود یون و جرقه

بررسی عملکرد پمپ سیرکولاسیون

شستشوی مدار شوفاژ(بهتر است این کار را قبل از شروع فصل سرما و قبل از روشن کردن رادیاتور ها انجام دهید)

سرویس کاران در انتهای کار خود باید نکات لازم و نحوه ی استفاده ی صحیح را به مصرف کنندگان بگویند تا با روش های اشتباه باعث خرابی و ایجاد مشکل نشوند.

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

همانطور که پیش تر نیز گفتیم انجام سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور جلوی خرابی های احتمالی و جدی تر پکیج را گرفته و هزینه سرویس پکیج ایران رایداتور را کاهش می دهد. عوامل زیادی در تعیین قیمت سرویس پکیج ایران رادیاتور تاثیر گذار است. مثلا تصور کنید که شما طی دو سال گذشته پکیجتان را هیچ سرویسی انجام نداده اید و پس از دوسال درخواست سرویس کار نموده اید.  سرویس کار به محل اعزام شده و در حین انجام سرویس پکیج متوجه می شود که عملکرد قطعه ای با مشکل مواجه شده و یا قطعه ای خراب شده و نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض دارد. در این مواقع هزینه تعمیر نیز به هزینه ی  سرویس اضافه  می شود. اما اگر که شما به صورت دوره ای سرویس پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید در فواصل زمانی مناسب عملکرد قطعات بررسی می شود و شاید تنها با یک سرویس ساده مشکل آن حل شود و جلوی خراب شدن آن را بگیرد. در این صورت هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور برایتان سبک تمام می شود.

سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور خود را به دیجی امداد رسان بسپارید

تمامی سرویس کاران دیجی امداد رسان یده و با مهارت می باشند که تخصص لازم و کافی را برای سرویس پکیج ایران رادیاتور دارا می باشند. سرویس کارا ن دیجی امداد رسان روش سرویس پکیج ایران رادیاتور را به صورت کاملا حرفه ای فرا گرفته اند. تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت دیجی امداد رسان تماس بگیرید و از کارشناسان تلفنی ما در خواست سرویسکار نمایید. سرویسکاران دیجی امداد رسان سریعا به محل اعزام شده و پکیج شما را سرویس کرده و تمامی موارد لازم را در یک سرویس تمام و کمال انجام می دهند تا پکیجتان از خرابی های احتمالی مصون بماند.

دیجی امداد رسان تمامی دمات سرویس پکیج ایران رادیاتور را به صورت اعزام در محل در تمامی نقاط تهران ، (شرق تهران ، غرب تهران شمال و جنوب تهران) انجام می دهد. دیجی امداد رسان با سال ها تجربه ی کاری، تعهد کاری بالایی دارد و تنها هدف آن ارائه ی خدمات با کیفیت و رضایت مشتریان می باشد. دیجی امداد رسان ایندگی سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران نیست اما یکی از معتبرترین و مجهزترین مراکز سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران می باشد که متخصص ترین افراد در این مجموعه فعالیت می کنند. شما عزیزام می توانید جهت عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خود با ما تماس بگیرید.

مشاوره دیجی امداد رسان

مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور

دیجی امداد رسان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

با توجه به مشکل پکیج دیواری و تشخیص تعمیرکار ممکن است نیاز به جدا کردن دستگاه باشد.

سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور باید حداقل هر ۶ ماه یکبار  و حداکثر سالینه انجام شود.

شامل هواگیری پکیج ایران رادیاتور٬ رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور ٬ کنترل فشار آب٬ بررسی حرارت پکیج ایران رادیاتور ٬ کنترل دودکش ها٬ بررسی محور پمپ سیرکولاتور٬ تنظیم شیر گاز٬ کنترل گردش هوای پکیچ ایران رادیاتور

از طریق صفحه اصلی دیجی امداد رسان می توانید هم به صورت تماس تلفنی و هم به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.

4.9/5 - (13 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “تعمیر پکیج ایران رادیاتور

 1. احسان گفت:

  با عرض سلام و احترام خدمت شما
  اخیرا از سایت شما یک تعمیرکار جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور به کارخانه بنده آمده بود که واقعا کارش درست بود و خیلی از سایت شما ممنونم.

 2. ندا سلطانی گفت:

  من پکیج دیواری خونه ام چند وقتی بود خراب شده بود و چند نفر هم دیده بودن ولی نتونست درستش کنن تا اینکه از سایت شما یه تعمیرکار اومد و الان پکیج ما درست شده و خیلی خوب کار میکنه.

 3. ali.67 گفت:

  من پکیج دیواریم خوب کار نمیکنه دنبال یه تعمیرکار خوبم. کدوم تعمیرکار این سایت خوبه؟

  1. احسان گفت:

   داداش همه تعمیرکاراشون خوبه

 4. s.j.farahani گفت:

  salam vagean kareton alie

 5. فریبا گفت:

  بینظیرید… خیلی زود خودتون رو به خونه ما رسوندید و کامل و تمیز کار کردید

 6. هدیه گفت:

  تمام قطعات مورد نیاز رو همراه خودتون دارید موقع تعمیر؟؟ یا باید جعبه ابزار داشته باشیم؟

 7. حسین گفت:

  خیلی تعمیرکاران خوش قولی دارید .

 8. فریده گفت:

  یه تعمیر کار حرفه ای برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور سراغ دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *