تعمیر پکیج بوتان

دیجی امداد، مرکز مجاز و تخصصی تعمیرات پکیج بوتان

نمایندگی-پکیج-بوتان

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری بوتان در تهران

پکیج های بوتان نیز مثل سایر پکیج ها نیاز به سرویس، عیب یابی و تعمیر دارند. اگر شما نیز به دنبال تعمیر پکیج بوتان در تهران هستید دیگر نیازی به دنبال گشتن و پرس و جو کردن ندارید زیرا در این سایت تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیر پکیج بوتان می توانید از کمک و راهنمایی های خبره و کارآمدترین کارشناسان و تکنسین  این مجموعه استفاده نمایید.

20945576__1_-removebg-preview-removebg-preview

عیب یابی پکیج بوتان

175255__1_-removebg-preview

ریست کردن پکیج بوتان

37668__1_-removebg-preview-removebg-preview

راه اندازی پکیج بوتان

22792__1_-removebg-preview

نصب پکیج بوتان

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

هواگیری پکیج بوتان

20945761__1_-removebg-preview-removebg-preview (2)

ارورهای خطا پکیج بوتان

23810-removebg-preview-removebg-preview

تعمیر برد پکیج بوتان

indoapr133-removebg-preview

جرم گیری و رسوب زدایی پکیج بوتان

یکی از بهترین و محبوب ترین پکیج های موجود در بازار پکیج های بوتان است، و افراد زیادی تمایل به خرید این برند دارند. معروفیت پکیج بوتان نه فقط به خاطر کیفیت بلکه به خاطر خدمات پس از فروش آن از قبیل نصب، سرویس و نگهداری، تعمیر پکیج و تأمین قطعات آن است.

اگر شما به دنبال تعمیر پکیج بوتان در تهران هستید، پس دیگر نیازی به دنبال گشتن و پرس و جو کردن ندارید زیرا در این سایت از نمایندگی بوتان، می توانید بهترین تعمیرکار پکیج بوتان را در اختیار داشته باشید و تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در تهران از کمک و راهنمایی های خبره و کارآمدترین کارشناسان و تکنسین این مجموعه استفاده نمایید. مجموعه دیجی امداد رسان در زمینه فروش قطعات پکیج دیواری نیز فعالیت دارد.

مشاوره دیجی امداد رسان

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان تهران

اگر پکیج شما دچار مشکل شده است، اولین قدم، پیدا کردن نمایندگی معتبر برای تعمیر پکیج بوتان می باشد. پس از اینکه بهترین نمایندگی مجاز بوتان را پیدا کردید، می توانید از بهترین تکنسین ها و سرویسکاران، برای تعمیر و سرویس پکیج خود کمک بگیرید.

دیجی امداد رسان به عنوان یکی از معتبر ترین نمایندگی های تعمیر پکیج بوتان در تهران آماده است تا با کیفیت ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه دهد. پس از تماس شما با کارشناسان دیجی امداد رسان، نزدیک ترین تکنسین به محل مورد نظر شما اعزام می شود. پس از بررسی دستگاه و تشخیص مشکل آن، به تعمیر و یا تعویض قطعات مورد نیاز می پردازد.

این نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان، با سابقه و تجربه ای چندین ساله در زمینه کلیه خدمات از قبیل: نصب و سرویس و تعمیرات، از مجرب ترین تعمیرکاران با سابقه کار حرفه ای در جهت شناسایی درست نقص دستگاه و تعمیر پکیج بوتان، استفاده می کند.

هم چنین در صورت لزوم با بکار بردن قطعات اصلی و اورجینال، که دارای گارانتی 6 ماهه هستند، خدمات تعمیر پکیج انجام می شود.

 یکی از مواردی که توصیه می شود از خدمات دیجی امداد رسان بهره بگیرید، دریافت هزینه مناسب و بدون در نظر گرفتن هزینه ایاب و ذهاب می باشد.

در صورت وجود نقص در دستگاه خود تنها کافیست تلفن را برداشته و با شماره های نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان دیجی امداد رسان تماس حاصل نمایید تا از خدمات بی نظیر آن ها استفاده نمایید.

تعمیرکاران حرفه ای
تعمیرکاران حرفه ای
دارای شعب متعدد در تهران
دارای شعب متعدد در تهران
استفاده-از-قطعات-اورجینال1
استفاده از قطعات اورجینال
ارائه کارت گارانتی
ارائه کارت گارانتی
اعزام تعمیرکار به محل
اعزام تعمیرکار به محل

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

دیجی امداد رسان به عنوان یک نمایندگی تخصصی تعمیرات پکیج بوتان در شرق تهران، خدمات تعمیر و سرویس پکیج شما را در محل، توسط تعمیر کاران خبره  انجام می دهد. نمایندگی پکیج دیواری بوتان در شرق تهران آماده ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی در جهت تعمیر و سرویس پکیج بوتان می باشد. در صورت نیاز می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

مواردی که باعث می شود پکیج شما نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشد:

 •  انباشته شدن رسوب داخل پکیج بوتان
 •  وجود هوا داخل رادیاتور پکیج
 •  گرم نشدن کل رادیاتور
 •  انباشته شدن جرم داخل ورودی آب و خروجی رادیاتور
 •  تخلیه نشدن گاز به صورت کامل از هواکش
 •  افزایش نشتی پکیج به مرور زمان
 •  خراب شدن پرش سوئیچ هوا پکیج
 •  خرابی شیر تخلیه
 • رسوب زدایی پیکج بوتان

فرم درخواست تعمیرات

 • 10 + 4 =

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

ویژگی تعمیر کاران پکیج بوتان

تمام تعمیر کاران و تکنسین های دیجی امداد رسان دارای مدارک ایمنی و حفظ اصول تعمیرات و مورد تائید مراکز فنی و حرفه‌ای هستندنمایندگی تعمیرات بوتان تهران در کمترین زمان تکنسین خود را به محل مورد نظر اعزام می کند و آماده ارائه خدمات مشتریان بوتان به تمام نقاط تهران، شرق و غرب می باشد.

دلایل متمایز بودن دیجی امداد رسان در تعمیرات پکیج بوتان تهران

 •  وقت شناس بودن تکنسین های اعزامی
 •  شناسایی درست و صحیح نقص دستگاه جهت تعمیر پکیج
 •  داشتن تجربه و تخصص لازم در  زمینه تعمیر پکیج تهران
 •  به کار بردن قطعات اصلی برای تعمیر پیکج
 • سابقه کار حرفه ای و تجربه لازم در زمینه تعمیر یکیج
 •  تمام فرآیند تعمیر دستگاه در محل انجام می گیرد.

مشاوره دیجی امداد رسان

سرویس پکیج بوتان

بسیاری از افراد، سرویس پکیج بوتان را خرجی اضافی برای خود تلقی می کنند و از انجام آن سر باز می زنند که این باعث می شود به مرور سیستم فرسوده شده و باعث به وجود آمدن خطرات جدید و هم چنین گذاشتن یک هزینه سنگین روی دست آن عزیزان شود.

باید گفت سرویس پکیج دیواری بوتان یک نوع پیشگیری قبل از تعمیر است. پس لازم است که هر 6 ماه یک‌بار نسبت به سرویس پکیج بوتان خود اقدام نمایید تا اگر خرابی هر چند ناچیز در دستگاه شما وجود داشته باشد رفع گردد، چون در صورت عدم توجه به آن ممکن است باعث خرابی دیگر در قسمت های مختلف دستگاه شود و خسارت جبران ناپذیری برای شما ایجاد کند.

سرویس دوره ای پکیج این امکان را به شما می دهد تا از نحوه کارکرد صحیح و بی‌عیب و نقص دستگاه مطلع شوید و در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعه و یا تعمیر داشت، به مشکل رسیدگی شود.  این روش سبب کاهش ریسک ازکارافتادگی دستگاه و موجب افزایش طول عمر مفید دستگاه می شود.

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

برخی از مشکلات متداول پکیج بوتان

پکیج های بوتان نیز مانند سایر پکیج ها گاهی دچار اختلالات و مشکلاتی می شوند که با کمک یک سرویسکار پکیج بوتان با تجربه و کاردان می توانید به تعمیر این دستگاه بپردازید. در زیر به برخی از مشکلات متداول پکیج های بوتان اشاره خواهیم کرد.

روشن نشدن مشعل پکیج

علت روشن نشدن مشعل پکیج ممکن است به خاطر نوسان فشار آب، نوسان جریان برق، نقص شیر گاز، نقص در هوای ورودی، نقص در سنسورهای کنترل کننده و … باشد.


غیر فعال شدن پمپ

علت غیر فعال شدن پمپ ممکن است به دلیل قطعی جریان برق یا نقص در سیم کشی، سوختگی پکیج و … اتفاق افتد.


گرم نشدن آب مصرفی پکیج بوتان

طولانی بودن مسیر لوله کشی پکیج، پایین بودن فشار گاز، خرابی سنسور گرمایشی، رسوب گرفتن لوله ها می تواند از علل به وجود آمدن این مشکل باشد. درصورتی‌که بررسی های لازم توسط تعمیرکار بوتان انجام گرفت و هیچ‌کدام از این عوامل، دلیل این مشکل نبود ممکن است این مشکل به خاطر خراب شدن برد کنترل پکیج باشد در این صورت با تماس با یک مرکز تعمیرات پکیج بوتان نسبت به تعمیر آن شما اقدام نمایند.

 • نامناسب نبودن دودکش
 • جابه جا نصب شدن شیلنگ آب سرد و آب گرم 
 • ارتفاع شعله کم است.
 • مناسب نبودن فشار آب سرد ورودی به پکیج 
 • ایراد در لوله‌کشی آب مصرفی 
 • مناسب نبودن قطر شیلنگ گاز ورودی به پکیج
 • ایراد در تنظیمات درجه حرارت آب گرم مصرفی

بعد از روشن شدن شعله ممکن است پکیج ناگهان ریست شود

عوامل متعددی ممکن است باعث ریست شدن پکیج شما شود ولی یکی از عوامل اصلی آن می توان خرابی برد کنترل باشد. به همین علت در هنگام بروز این مشکل نیاز است تعمیرکار مجرب آن را با دقت بررسی نماید و به نحو درستی تشخیص و به تعمیر پکیج بوتان بپردازد.


صدای زیاد پکیج بوتان

سرو صدای زیاد پکیج ممکن است به دلیل استهلاک پکیج و قطعات آن، رسوب گرفتن مبدل و یا وجود هوا در سیستم باشد.


جرقه نزدن و روشن نشدن پکیج

عوامل اصلی این مشکل:

 • نبود گاز،
 • بسته بودن شیر گاز،
 • گرفتگی مسیر یا اینکه فیلتر موجود بر سر راه شیر گاز، کثیف باشد
 • خرابی شیر برقی گاز.
 • یا اینکه مربوط به برد جرقه زن باشد : باید دانست برد جرقه زن در تمامی پکیج های بوتان وجود ندارد در این صورت این مشکل ممکن است به علت برد اصلی باشد.

پیشنهاد ما به شما در این مواقع تماس با نمایندگی پکیج بوتان در تهران است.


بیش از حد گرم شدن پکیج

گرم شدن بیش از حد پکیج باعث خاموش شدن یکباره آن می شود. زمانی که پکیج بسیار گرم می شود برای اینکه از خطرات ناشی از آتش گرفتن و … جلوگیری کند دستگاه خاموش می شود.

گرم شدن بیش از حد پکیج دلایل متعددی دارد که بهتر است از تعمیرکار خبره و با تجربه ای برای چک کردن پکیج کمک بگیرید تا به تعمیر بوتان شما بپردازد.

 در این مواقع در صورتی که پکیج شما دیجیتال باشد یک کد ارور بر روی آن ظاهر خواهد شد و یا گاهی وقت ها هم پکیج یک بوق ممتد خواهد کشید تا شما را از بروز یک مشکل خبردار نماید.


آب را بیش از اندازه گرم می کند

دمای بیش از حد آب مصرفی ممکن است به دلایلی مثل پایین بودن فشار آب ورودی، بالا بودن فشار گاز و … باشد.

 اگر بعد از بررسی دقیق هیچ کدام از این عوامل علت این مشکل نبود ممکن است علت این مشکل خراب بودن ترموستات دستگاه باشد در نتیجه با تعویض ترموستات این مشکل رفع خواهد شد البته لازم به گفتن است که قبل از تعویض ترموستات حتماً باید سایر عوامل که موجب افزایش بیش از حد دمای آب مصرفی می شود را مورد بررسی قرار دهید و سپس اقدام به تعویض ترموستات نمایید.


استشمام بوی گاز از پکیج

اگر بوی نامطبوع گاز را در اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد.

وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای راهنمای تعمیر پکیج بوتان کمک بگیرید.


دلیل سرد و گرم شدن آب مصرفی 

 • پایین و یا بالا بودن فشار گاز 
 • تنظیم نبودن درجه حرارت آب بهداشتی و آب سیستم گرمایشی
 •  استفاده از پمپ آب در منزل 
 • مسدود بودن شیر اهرمی یا شیر پیسوار
 • نواسان داشتن فشار آب منزل 

 پایین بودن فشار آب گرم پکیج بوتان نسبت به آب سرد مصرفی 

 • گر فشار آب یکی از شیرهای منزل  پایین باشد احتمالا شیر آب مشکل دارد.
 • ممکن است فیلتر سختی گیر آب مسدود باشد.

تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب 

ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود. اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.


پکیج یخ زده است

اگر در فصل زمستان به صورت طوانی مدت پکیج خاموش باشد این مشکل پیش می آید. اگر در فصل زمستان، برای طولانی مدت قصد خارج شدن از منزل را داشته باشید و نخواهید از پکیج استفاده کنید، باید دستگاه را در حالت ضد یخ قرار دهید.

روش انجام این کار به این صورت است که در ابتدا یکی از رادیاتور ها را خاموش کرده و پکیج را در کمترین دما قرار دهید.


دلیل گرم نشدن پکیج بوتان 

 • شوفاژها از کیفیت پایینی برخوردار هستند.
 • آب در مدار گرمایش کم است.
 • دودکش پکیج مناسب نیست.
 • سنسور مدار گرمایش مشکل دارد یا ممکن است در تشخیص میزان گرمایش ایراد داشته باشد.
 • ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به مساحت و درخواست گرمایشی ساختمان تناسب ندارد.
 • شیرهای رفت و برگشت به رادیاتور و هم‌چنین شیر‌های خروجی و داخلی زیر پکیج به طور کامل باز نیستند.
 • نحوه‌ لوله کشی مدار گرمایش مشکل دارد. ممکن است طول زیاد، اندازه نامناسب لوله، لوله‌کشی پیچ در پیچ از عوامل مستعد کننده باشد.
 • پایین بودن فشار گاز که منتج به کاهش ارتفاع شعله می‌شود یا امکان دارد شیر ماژوله گاز تنظیم نباشد.

مشاوره دیجی امداد رسان

تعمیرات پکیج بوتان شامل چه مدل هایی می‌شود؟

تعمیرات مدل هایی که دیجی امداد انجام می شود از قبیل:

 • تعمیر پکیج بوتان مدل روما
 • تعمیر پکیج بوتان مدل cv424s
 • تعمیر پکیج بوتان calda venezia
 • تعمیر پکیج بوتان پرلا پرو
 • تعمیر پکیج بوتان پاویا
 • تعمیرات پکیج بوتان ورونا
 • تعمیرات پکیج بوتان مدل پارما
 • تعمیرات پکیج بوتان بنسر پرو

 در ادامه به بررسی نعمیر برخی از مدل های این برند می پردازیم:

تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما

اگر به دنبال مرکزی معتبر هستید تا تعمیرات پکیج دیواری بوتان مدل اپتیما خود را به آن ها بسپارید، روی ما حساب کنید. تنها کافیست تا با شماره تلفن های موجود بر روی سایت تماس بگیرید. تکنسین های مجرب دیجی امداد رسان در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر خواهند شد.

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا

با توجه به حساس بودن این مدل بهتر است برای سرویس پکیج دیواری بوتان خود تنها از افراد ماهر کمک بگیرید. در صورتی که کار تعمیر و یا سرویس و حتی نصب پکیج دیواری بوتان مدل بیتا خود را به افراد غیر متخصص بسپارید علاوه بر ضرر مالی، خطرات جانی را برای شما و خانواده تان به همراه دارد. برای جلوگیری از این موارد بهتر است از نمایندگی تعمیر بوتان کمک بگیرید. کارشناسان دیجی امداد رسان آماده اند تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

هزینه‌ تعمیر پکیج بوتان

هزینه تعمیر پکیج بوتان به نوع خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. همچنین هزینه تعمیرات پکیج بوتان با هزینه سرویس پکیج متفاوت است. برای مثال هزینه تعمیر برد با هزینه اسید شویی پکیج، هزینه هواگیری و برطرف کردن مشکل افت فشار و … متفاوت است.

شما می توانید تعرفه دقیق خدمات پکیج بوتان را قبل از ثبت سفارش با دادن جزئیات پکیج و مشکل ایجاد شده به تعمیرکار مجرب ما دریافت نمایید. اگر هنگام تعمیر پکیج دیواری بوتان، تعمیرکار نیاز پیدا کرد قطعه ای را تعویض نماید، هزینه خرید قطعه به هزینه تعمیر پکیج بوتان شما اضافه می شود. لازم است این مطلب را یادآور شوم که این شرکت هیچ گونه هزینه ای بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت نخواهد نمود.

قیمت تعمیر پکیج بوتان در صورت اتمام ضمانت به عهده‌ی فرد می‌باشد هزینه کل بستگی به قطعه‌ی خراب و تعمیر آن دارد زیرا قطعات مختلف قیمت‌های متفاوتی دارند لذا برای آگاهی از قیمت‌ها می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید و از هزینه‌ی ناشی از تعمیر پکیج بوتان اطلاع پیدا کنید.

مشاوره دیجی امداد رسان

رفع معایب پکیج بوتان

جهت عیب یابی پکیج و رفع مشکلات آن نیاز ایت که نسبت به کدهای خطا این پکیج اطلاعات کافی داشته باشید. در زیر به بررسی ارورهای پکیج بوتان در مدل های مختلف می پردازیم.

کدهای خطا پکیج بوتان

شرکت بوتان اقدام به تولید دو مدل پکیج دیواری نموده. پکیج های آنالوگ که با استفاده از چراغ های LED عیب دستگاه را اطلاع می دهد و پکیج های دیجیتال که نمایشگر دستگاه کد خطا را که عموماً ترکیب دو یا چند عدد و حرف لاتین است را در صورت بروز مشکل نمایش می دهند.

 در صورت مشاهده هر کدام از خطاها جهت تعمیر پکیج دیواری بوتان، با نمایندگی پکیج بوتان تماس حاصل نمایید و از خدمات بی نظیر آن ها استفاده نمایید. در ذیل قصد داریم برخی از خطاهای بعضی مدل های پکیج را به شما معرفی کنیم:

راهنمای کد های عیب یابی پکیج های بوتان مدل کالدا ونزیا و پکیج بوتان مدل اپتیما و تعمیر پکیج بوتان

سبز ثابت مشعل به صورت دائم روشن است
سبز چشمک زن یک ثانیه تا پنج ثانیه پنج بار در یک ثانیه سیستم به حالت آماده باش و آماده به کار است ولی دستوری جهت گرمایش دریافت نمی کند.
سبز چشمک زن هر 0.5 ثانیه

 

این ارور شامل یکی از این موارد است:

خرابی پرشر دود یا مجموعه فن، گیرپاژ پمپ ، ایجاد اشکال در کلید فشار، اشکال در کلید فشار چگالیده، قفل کردن ان تی سی مقاومت کاذب و…

چراغ سبز چشمک زن سریع ورودی و خروجی محدود،
زرد ثابت سنسور آب مصرفی ان تی سی دچار ایراد و یا قطع شده است.
زرد چشمک زن سیستم با حداکثر توان خود در حال کار کردن می باشد.
قرمز ثابت این ارور شامل یکی از موارد می باشد: وجود مشکل در سنسور گرمایش، قطعی ترموستات دود، عدم تشکیل شعله، خرابی برد کنترل، ایراد در کلید حداقل فشار آب

که بهتر است در این زمان از یک تعمیرکار برای تعمیر پکیج بوتان خود یاری جویید.

قرمز چشمک زن کلید حرارتی عمل کرده است

 

راهنمای کد های عیب یابی پکیج های بوتان مدل 324 و تعمیر پکیج بوتان

قرمز ثابت خراب بودن یا قطع شدن کلید حرارتی و یا ترموستات ایمنی دوبل، تشکیل نشدن شعله
قرمز یک دهم ثانیه قطعی ان تی سی مدار گرمایش و آبگرم مصرفی
قرمز پنج دهم ثانیه قطعی پتانسیومتر (مصرفی بین 70 و 80 گرمایش)
قرمز هر یک ثانیه روشن نشدن مشعل بین دو یا سه مرتبه جرقه زنی
قرمز هر دو ثانیه اشکال در کلید حداقل فشار آب یا فیوز دو آمپر

راهنمای کد های عیب یابی پکیج های بوتان مدل پرلا و تعمیر پکیج بوتان

کد خطای E01 زمانی که این خطا نشان داده می‌شود ممکن است به دلیل یکی از عوامل ذیل باشد:

شعله تشکیل نمی‌شود. ممکن است به دلیل خرابی شیر گاز عمل نکردن جرقه ‌زن و یا خرابی حسگر شعله باشد..

کد خطای E02 این کد به دلیل قطعی یا خرابی کلید حرارتی نمایش داده می شود.
کد خطای E03 این کد به دلیل مشکلات ذیل نشان داده می شود:

ایراد در پرشر سوئیچ، خرابی ترموستات دود، خرابی فن پکیج.

کد خطای E04 دلیل نمایش این کد کاهش یا افزایش فشار آب موجود در سیستم پکیج می باشد.
کد خطای E06 این کد زمانی نمایش داده می شود که ان نی سی آب مصرفی قطع شده باشد.
کد خطای  E07 این کد به دلیل قطعی ان تی سی گرمایش نمایش داده می شود.
کد خطای  E011 این کد به دلیل وجود شعله قبل از ارسال فرمان برد به شیر گاز، نمایش داده می شود که این ممکن است بخاطر اشکال در شیر گاز یا خرابی برد اتفاق افتد. در این صورت باید تعمیر پکیج بوتان خود را به دست تعمیرکار ماهری بسپارید
دما + چشمک زن این کد به دلیل عمل نمودن کلید فشار، ترموستات ایمنی دود و یا کافی نبودن فشار آب گرمایش نمایش داده می شود
کد خطای ADJ این کد نشانگر تنظیم نادرست الکتریکی حداقل و حداکثر مدار گرمایش است.

 

راهنمای کد های عیب یابی پکیج روما و تعمیر پکیج بوتان

کد A01 این کد زمانی مشاهده می شود که مشعل پکیج روشن نمی شود که ممکن است به دلیل قطعی گاز، خرابی سنسور جرقه زن، کثیفی مشعل و یا خرابی فن پکیج باشد در صورت رخ دادن این مشکل با یک تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج بوتان خود تماس حاصل نمایید.
کد A02 دلیل نمایش این کد بروز مشکل در کلید حرارتی است.
کد A03 این کد در صورت بروز یکی از عوامل ذیل نمایش داده می شود:

خرابی پرشر دود، ترموستات دود مجموعه فن، خرابی سنسور تشخیص دمای مجموعه فن، درست کار نکرد فن دستگاه

کد A04 این کد در صورتی نمایش داده می شود که فشار آب ورودی به پکیج ضعیف باشد. دلیل بروز این مشکل ممکن است این باشد که در کلید حداقل فشار آب یا سنسور حداقل فشار آب اشکالی پیش آمده است.
کد A06 این کد در زمانی که سنسور ان تی سی پکیج دچار مشکل شده باشد نمایانگر می شود. در این صورت باید برای تعمیر پکیج بوتان خود از یک تعمیرکار خبره کمک بگیرید.
کد A07 این کد به دلیل این که سنسور ان تی سی گرمایش پکیج دچار مشکل شده است نمایانگر می شود.
کد A011 در زمانی که مشکلات ذیل پدیدار می شوند این کد نمایش داده می شود:

حسگر دمای سیستم قبل از فرمان برد عمل کرده.

روشن شدن پکیج به صورت انفجاری

مشکل در مجموعه مشعل

خرابی سنسور حسگر دما

سنسور جرقه زن خوب عمل نمی کند

کثیف بودن فن های مشعل

شیر برقی گاز خوب کار نمی کند

کد ADJ تنظیم نادرست الکتریکی حداقل و حداکثر مدار گرمایش باعث بروز این کد است.

که برای تعمیر پکیج بوتان خود حتما با نمایندگی سرویس پکیج بوتان تماس حاصل نمایید.

چشمک زن زمستانه / تابستانه این کد در زمانی که سنسور حداقل فشار آب خراب شده، اشکالی در پرشر دود و یا خرابی مجموع فن اتفاق افتاده باشد نمایش داده می شود.

 

راهنمای کد های عیب یابی پکیج کالدا و تعمیر پکیج بوتان

قرمز ثابت عملکرد یا قطعی کلید حرارتی یا قطعی ترموستات دود
قرمز چشمک زن قطع شدن ان تی سی
چراغ قرمز و زرد همزمان اشکالی در کلید حداقل فشار آب پیش آمده است

 

کد خطا هی پکیچ بوتان تیپ آلتا

 •  زرد ثابت: مصرفی، ان تی سی مصرفی قطع است
 •  زرد چشمک زن: وضعیت حداکثر توان مقدار مصرفی، توان دستگاه می باشد
 •  قرمز ثابت: گرمایش ان تی سی ترموستات دود، عدم تشکیل شعله، برد کنترل اشکال دارد، کلید حداقل فشار آب
 •  قرمز چشمک زن: کلید حرارتی عمل کرده
 •  چراغ سبز ثابت: مشعل روشن است
 •  چراغ سبز چشمک زن یک تا پنج ثانیه : پنج بار در یک ثانیه سیستم به حالت آماده باش و آماده به کار است. تقاضایی صادر نشده است.
 •  چراغ سبز چشمک زن سریع: ورودی و خروجی محدود،  میزان ورودی و خروجی را چک کنید.
 • چراغ سبز چشمک زن هر پنج دهم ثانیه: حالت زمستانه، حالت انتظار، پرشر دود، مجموعه فن گیرپاژ پمپ، اشکال در کلید حداقل فشار آب تا ده دقیقه، قفل کردن ان تی سی مقاومت کاذب، اشکال در کلید فشار چگالیده

کد خطا های پکیج بوتان مدلCV

E1, E13, E15, E17, E2, E25, E27, E29, E3, E4, E5, E6, E7, E8, E9, E99


کد خطا های پکیج بوتان مدل نگا بنزل

1، 2، 3، 4، 5،6، 7، 8، چشمک زرد،  چشمک زن قرمز


کد خطا های پکیج بوتان مدل ورنا 888

E01, E02, E03  ، قفل دائم E04 ، قفل موقت، E06, E07, E09, E11, E12, E26, E37, E40, E41, E42, E43, E44, E62, E72, E80, E81, E82, E83, E84, E98, E99


کد خطا های پکیج بوتان مدل دستگاه پرلا

ADG, E01, E02, E03, E04, E06, E07, E011,   چشمک زن چراغ و دما

مشاوره دیجی امداد رسان

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

تمامی خدمات ارائه شده توسط دیجی امداد رسان به مدت  180 روز گارانتی می شود  و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد متخصص و تعمیرکار مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم و هیچ وجهی دریافت نمی شود.

زمانی که شما عزیزان با ما تماس بگرید و خواهان تعمیر دستگاه خود باشید ما در کمترین زمان ممکن تکنسین خود را به محل مورد نظر اعزام می نماییم.

ثبت درخواست کاملا رایگان می باشد و شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین و یا با تماس تلفنی درخواست خود را جهت تعمیر و ثبت نمایید  کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل می نمایند.

هزینه تعمیر پکیج دیواری بوتان با توجه به میزان خرابی دستگاه و نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات متفاوت خواهدبود.

 

5/5 - (25 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “تعمیر پکیج بوتان

 1. مهدی گفت:

  تعمیر کارای پکیج بوتان خیلی خوبی داره. کارشون حرف نداره

 2. فرید وکیلی گفت:

  حدود یک ماه پیش از خدمات این شرکت استفاده کردم… ممنونم به خاطر دقت و سرعت عملتون

 3. کیان جواهری گفت:

  سلام وقت بخیر…. ایام عید هم خدمات دارید؟

 4. همایون گفت:

  رسوب گیری پکیج چقدر زمان میبره؟؟

 5. غلام گفت:

  خیلی کارتون عالیه .
  مخصوصا تعمیرات پکیج بوتان تون

 6. خلیل گفت:

  تعمیر پکیج بوتان به صورت شبانه روزی هم دارید ؟

 7. fatima گفت:

  هزینه سرویس پیج بوتان چقدر هست الان؟

 8. فرهاد گفت:

  سنسور ان تی سی میشه تعمیر کرد یا باید تعویض بشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *