مطالب آموزشی

هزینه تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج دیواری

زمانی که پکیج ما دچار هرگونه مشکلی می شود اولین سوالی که ذهن ما را درگیر می کند بحث هزینه هاست. اینکه الان هزینه تعمیر پکیج من چقدر می شود؟ آیا باید قطعاتی برای پکیج بخرم؟ یا با تعمیر قطعه مشکل دستگاه بر طرف می شود هزینه دستمزد تکنسین چقدر است؟ اصلا از کجا می توانم یک تعمیر کار حرفه ای با قیمت مناسب پیدا کنم. تمام این سوالات که از ذهن شما می گذرد کاملا طبیعی است. اصلا جای نگرانی نیست در این مطلب به تک تک این سوالات جواب خواهیم داد. شما دوست عزیز کافیه تا آخر این متن با ما همراه باشی تا براحتی بتوانی یک تعمیر کار حرفه ای با قیمت مناسب پیدا کنید. در این مطلب ما در رابطه با هزینه تعمیرات پکیج صحبت می کنیم.

دیجی امداد رسان در زمینه سرویس پکیج دیواری و تعمیرات پکیج دیواری برای انواع برند های مختلف پکیج خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهند. این نمایندگی یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر پیکج و آبگرمکن دیواری در تهران می باشد، سرویسکاران استخدام شده در این نمایندگی همگی دارای مدارک معتبر از سازمان فنی حرفه ای می باشند، هر کادام از این تکنسین ها و سرویسکاران با توجه به مهارت و تجربه کاری که دارند دستمزد متفاوتی خواهند داشت شما می توانید برای کسب اطلاع از تعرفه های دستمزد سرویسکاران از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بیرید.مشاوره دیجی امداد رسان

اجرت تعمیرات پکیج

تعرفه تعمیرات پکیج توسط دیجی امداد رسان طبق قوانین و ضوابط از پیش تعیین شده مشخص گردیده است. تعمیرکار و سرویسکاران ما بعد از حضور در محل ابتدا دستگاه را مورد بررسی قرار می دهند سپس با مشخص کردن عیب و خرابی دستگاه شروع به تعمیر می کنند. در نتیجه عواملی نظیر دستمزد تنکسین، هزینه حمل و نقل، تعویض قطعه در صورت نیاز، همه همه تاثیر مستقیمی در هزینه های تعمیر دارد.

لیست عوامل تاثیر گذار بر هزینه های تعمیرات یا سرویس پکیج:

اجرت تعمیرات پکیج به نوع و درجه خرابی دستگاه بستگی دارد. تشخیص نوع خرابی پکیج توسط تکنین انجام می گیرد. تکنسین دستگاه را با دقت بررسی می کند تا علت خرابی را شناسایی کند و بر اساس نوع خرابی هزینه بوجود آمده را به مالک پکیج اعلام می کند. عامل بعدی تعویض قطعه خراب می باشد، در صورتی که قطعه ای خراب شده و نیازمند تعویض باشد هزینه تعویض و قطعه استفاده شده نیز به هزینه ها اضافه می شود. نکته قابل توجه در تعمیر برند های مختلف پکیج این است که قیمت قطعات پکیج در برند های مختلف متفاوت است.

ایاب و ذهاب کارشناسان

تعویض منبع انبساط و راه اندازی مجدد

هواگیری دستگاه

تعویض پمپ کامل با فلنج فلزی

رفع گیرپاژ پمپ بدون سرویس

آب بندی کامل وقتی که دستگاه نشتی دارد

تعویض فلومتر یا فلوسوئیچ

تبدیل به گاز مایع یا بالعکس با راه اندازی

تعویض نسوز اتاق احتراق و سرویس محفظه احتراق

جابجایی دستگاه و نصب در همان محل

تبدیل شیر برقی به دستی یا اتوماتیک

تعویض کویل در پکیج های زمینی

سرویس پیلوت پکیج زمینی یا دیواری

سرویس سالیانه پکیج

سرویس کامل دستگاه

تعویض پمپ کامل با کاتالیست

تعویض ترانس جرقه با یون

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج زمینی با دیگ چدنی

نصب پکیج زمینی با مبدل مسی

تعویض و تنظیم فیوزهای کنترل

تعویض کامل سیم کشی فابریکی دستگاه

تعویض محدود کننده جریان آب پکیچ

تعویض ایرونت یا هواگیر

تعویض و تنظیم سنسور آب گرم یا شوفاژ جداری

تعویض فن پکیج احتراق بسته یا باز

تعویض و تنظیم پرشر سوئیچ آب

تعویض و تنظیم پرشر سوئیچ هوا

تعویض و تنظیم لاستیک دیافراگم

تنظیم و تنظیم شیرکنترل گاز

تعویض و نتظیم برد الکترونیکی پکیج

تعویض ولوم های تنظیم دما و کنترل

تعویض سنسور آب گرم

تنظیم فشار و راه اندازی پمپ پکیج

تعویض شیر اطمینان دستگاه

تعویض شیرپرکن اتوماتیک با تنظیم فشار

تعویض ترمومتر یا مانومتر یا ترموستات

تعویض مبدل حرارتی پکیج

تعویض مبدل ثانویه معمولی پکیج

تعویض و تنظیم مبدل ثانویه صفحه ای پکیج

تعویض و تنظیم برنر یا مشعل پکیج دیواری

تعویض و تنظیم سنسور دود و لیمیت سوئیچ

تعویض و تنظیم شیر کنترل گاز کامل

تعویض و تنظیم شیر سه راه مکانیکی

تعویض شیر موتوری و سرویس

تنظیم برد الکترونیک دستگاه

تنظیم فشار و شارژ منبع انبساط

اسیدشویی پکیج دیواری

اسید شویی پکیج زمینی

از دیگر عوامل تاثیر گذار در تعرفه تعمیرات پکیج عبارتند از:  هزینه سرویس فن پکیج، تنظیم فلنچ دودکش، جرمگیری مبدل اصلی، سرویس الکترود جرقه زن، سرویس مشعل، سرویس کامل پمپ پکیج، تنظیم فشار گاز، جرم گیری مبدل ثانویه، سرویس مغزی شیر سه طرفه، تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه، شستشوی مدار- سرویس پرشر آب،  کنترل مداوم دودکش، هواگیری پکیج، جرم گیری و تعویض قطعات.

مشاوره دیجی امداد رسان

هزینه تعمیر برد پکیج

برد دستگاه یکی از قطعات مهم می باشد، در صورتی که این قطعه دچار خرابی شود باید تعویض گردد زیرا برد پکیج ها قابل تعمیر نمی باشند. این قطعه یکی از قطعات گران قیمت می باشد. به همین دلیل سعی کنید هر شش ماه یک بار پکیج را سرویس دوره ای کنید تا در صورتی که دستگاه دچار مشکلی شد، سریع متوجه شوید و آن را رفع کنید تا ناچار به پرداخت هزینه های گزاف نباشید.

هزینه اسید شویی پکیج

رسوب زدایی یا اسید شویی پکیج بسیار حساس می باشد و باید توسط متخصص ترین تعمیرکاران پکیج انجام شود. تکنسین برای انجام اسید شویی نیاز به پمپ اسید شویی دارد و باید به مواردی نظیر: استفاده از رسوب بر یا دیسکلر مناسب، جهت اسید شویی استفاده از دستکش و ماسک و فضای مناسب توجه داشته باشد. برای کسب اطلاع از هزینه اسید شویی از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با دیجی امداد رسان تماس بگیرید.

بادکن پت

هزینه تعمیر انواع پکیج دیواری 

هزینه تعمیر پکیج بوتان

پکیج بوتان یکی از برند های موجود در بازا می باشد که طرفداران بی شماری نیز دارد. توجه داشته باشید که تفاوتی ندارد که برن پکیج شما چه می باشد، این دستگاه ها به دلیل مصرفی بودن نیازمند این هستند که هر شش ماه یک بار سرویس دوره ای شوند که قیمت سرویس باتوجه به عوامل مختلف متفاوت است.

تعرفه تعمیرات پکیج

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور یکی دیگر از برند های پکیج موجود در بازا می باشد، قیمت قطعات این پکیج نسبت به سایر برند های دیگر متفاوت است، به عنوان مثال  قیمت تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور با قیمت تعمیر برد پکیج ایتاتیس متفاوت است شما می توانید برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج با مستاجر است یا مالک و همچنین اطلاع از تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و همچنین هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور با شماره تلفن های موجود در سایت با نمایندگی تعمیر پکیج دیجی امداد رسان تماس بگیرید.

مشاوره دیجی امداد رسان

تعرفه تعمیرات پکیج

 

تعرفه تعمیرات پکیج

نمایندگی تعمیر پکیج دیجی امداد رسان دارای چند ستل سابقه کار حرفه ای در زمینه سرویس و تعمیر پکیج در برند ها و مدل های مختلف می باشد. این مجموعه دارای تکنسین ها و سرویسکاران حرفه ای و کاربلد می باشد، تمام تلاش این گروه جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد از دیگر خدماتی که دیجی امداد رسان به مردم ارائه می شامل: تعمیر پکیج  شبانه روزیمی باشد.

تعرفه تعمیرات پکیج

تعمیرات تخصصی انواع پکیج و آبگرمکن دیواری

ارائه کلیه خدمات به همراه 6 ماه گارانتی

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “هزینه تعمیرات پکیج

 1. سعید گفت:

  هزینه اسید شویی چقدر میشه؟

 2. مهسا گفت:

  هزینه تعویض شیر کنترل گاز کامل همراه با تنظیم ان چقدر میباشد ؟

 3. حامد گفت:

  هزینه تعویض مبدل حرارتی پکیج دیواری بوتان چقدر میباشد ؟

 4. محسن گفت:

  هزینه تعویض مبدل حرارتی پکیج دیواری بوتان چقدر میباشد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *