تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

یکی از انواع پکیج‌های پر استفاده در بین عموم مردم، پکیج ایران رادیاتور است. این پکیج در شش تیپ متفاوت توسط تولید کنندگان به بازار عرضه می‌شود. مشکلات مختلفی نظیر عدم روشن شدن و یا عدم توانایی در گرم کردن آب می‌تواند برای این پکیج رخ دهد. تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط نمایندگی دیجی امداد رسان در نقاط مختلف تهران انجام می‌شود‌.

 

پکیج‌ها پراستفاده‌ترین ابزار خانگی به شمار می‌آیند و نقش بسیار مهمی را در یک خانه ایفا می‌کنند. پکیج‌های مورد استفاده برای تنظیم دمای آب در انواع و توسط برندهای گوناگونی تولید می‌شوند؛ از جمله برندهای ایرانی تولید کننده‌ این پکیج‌ها، می‌توان به برند ایران رادیاتور اشاره کرد که پکیج‌ها را در شش تیپ گوناگون تولید کرده و به بازار عرضه می‌کنند.

این پکیج در 6 تیپ به بازار عرضه می شود. پکیج ایران رادیاتور دارای صفحه ال ای دی و صفحه دیس پلی می باشد. تولید پکیج ایران رادیاتور در مدل های گازی، دیواری و زمینی از سال 1383 آغاز شد. پکیج های ایران رادیاتور در به مدل های فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های 21000 تا 36000 به بازار عرضه می شود. دیجی امداد رسان در زمینه تعمیر پکیج به خصوص تعمیر پکیج ایران رادیاتور و انواع دیگر پکیج ها خدمات با کیفیتی را به مشتریان گران قدر ارائه می دهد.

پکیج های ایران رادیاتور که این روز ها به خوبی توانسته اند جای خود را در میان خانواده های ایرانی پیدا کنند، همچون دیگر پکیج های موجود در بازار از جمله کالاهای مصرفی هستند که بطور مداوم از آن ها استفاده خواهیم کرد و مطمئنا نیازمند تعمیر و مراقبت نیز می باشند و بعد از مدتی استفاده دچار نقص هایی می شوند و چه بهتر است که بصورت دوره ای سرویس شوند تا قبل از آسیب جدی، قطعات آن تعویض و یا تعمیر گردند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور و سرویس دوره ای پکیج تنها یکی از خدماتی می باشد که دیجی امداد رسان به شما خواهد داد. دیجی امداد رسان از بهترین و بزرگترین ارائه دهنده های خدمات تعمیری و تعویضی برای پکیج ها در کشور می باشد که در طی سالیان متوالی توانسته است رضایت و اعتماد مشتریان خود به ویژه در غرب تهران جلب نماید. این مجموعه در زمینه تعمیر پکیج بوتان نیز فعالیت دارد.

خدمات تعمیر انواع مدل پکیج ایران رادیاتور

 

نقص‌های فنی که در سیستم پکیج ایران رادیاتور رخ می‌دهد

انواع مختلفی از پکیج‌ها تولید می‌شوند که بعد از مدتی از گذشت طول عمر آن‌ها، ممکن است ایرادات زیادی در سیستم آن‌ها به وجود بیاید و نیاز به تعمیر پیدا کند. این ایرادات در بعضی مواقع با یک ارور قابل تشخیص هستند و در بعضی مواقع نیز افراد با خلاف این موضوع مواجه می‌شوند.

 

فرایند تعمیر پکیج ایران رادیاتور

مانند هر پکیجی، پکیج ایران رادیاتور نیز بعد از گذشت مدتی از طول عمر آن دچار یک سری مشکلات یا نقص فنی می‌شود که مصرف کنندگان هرچه سریع‌تر باید به رفع این نقص‌ها اقدام کنند.

 فرایند تعمیر پکیج ایران رادیاتور با توجه به انواع مختلف آن، می‌تواند متفاوت باشد و روش‌های گوناگونی برای تعمیر این پکیج توسط تعمیرکاران استفاده شود و یا قطعات متفاوتی برای تعمیر بکار رود؛ از انواع مختلف این پکیج می‌توان به مدل E، M، K، L، ocE و در نهایت مدل BM اشاره کرد.

علاوه بر آن این پکیج‌ها در انواع مختلف و به صورتی تولید می‌شوند که، می‌توانند دارای فن بوده و یا بدون فن تولید شوند. پس از یافتن عیوبی که در سیستم هر یک از انواع مختلف پکیج‌ها وجود دارد، باید با روشی مناسب به تعمیر پکیج اقدام کرد.

 شایان ذکر است که در بعضی از انواع پکیج‌ها، عیب اصلی توسط یک هشدار یا ارور مشخص می‌شود و دسته‌ای دیگر خیر؛ از جمله این موارد می‌توان به کم شدن میزان آب و یا ایجاد صداهای نامطلوب اشاره کرد. فرایند تعمیر پکیج ایران رادیاتور، شامل چندین مرحله است که در ادامه به این مراحل اشاره می‌کنیم.

 

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

مجموعه دیجی امداد رسان به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور، خدمات بسیاری را در جهت سرویس و تعمیر این پکیج در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان قرار می‌دهد. مشتریان برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران، تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران و همچنین سرویس پکیج ایران رادیاتور، می‌توانند با این مجموعه ارتباط برقرار کرده و در نتیجه مهندسان و تعمیرکاران خبره‌ی مجموعه‌ی دیجی امداد رسان با مهارتی بالا به بررسی و رفع ایرادات این قسم از پکیج‌ها می‌پردازند.

این مجموعه با داشتن کادری متخصص و مسئولیت‌پذیر، تمامی اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس پکیج را در مکان مورد نظر مشتری و بدون فوت وقت انجام داده و همچنین، در صورت نیاز به تعویض قطعات در حین تعمیر پکیج ایران رادیاتور، از قطعات اصل و باکیفیت استفاده می‌کند.

 

فرم درخواست تعمیرات

 

مراحل تعمیر پکیج ایران رادیاتور

همانطور که گفته شد پکیج ایران رادیاتور از آن دسته پکیج‌هایی است که بسیار مورد استقبال مردم قرار داشته و از انواع مختلف آن، به خصوص پکیج دیواری ایران رادیاتور به شکل قابل توجهی استفاده می‌شود. برای تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور چندین مرحله باید طی شود که به ترتیب به این مراحل و اقداماتی که در هر مرحله لازم است انجام شود، اشاره می‌کنیم‌.

در ابتدا باید کلید روشن خاموش پکیج را تنظیم کرده و آن را روی حالت روشن قرار داد. دلایلی وجود دارد که ممکن است پکیج مورد نظر همچنان خاموش باقی بماند و روشن نشود، مثلا خرابی محافظ برق. در این صورت می‌توان محافظ برق خراب را از مدار جدا کرده و یک محافظ سالم متصل کرد.

 در مرحله‌ی بعد باید فشار مدار پکیج مورد نظر را چک کرده و از مناسب بودن میزان این فشار اطمینان حاصل کرد. در صورت کم بودن بیش از حد فشار مدار، پکیج دچار مشکلات زیادی خواهد شد. بطور کلی، میزان فشار مناسب برای پکیج بین 1 الی 1.5 است. لذا برای رفع این مشکل و بالا بردن فشار پکیج، بهتر است شیر پرکن را باز کرده و صبر کرد تا فشار مدار بالاتر رود . اگر در هنگام باز بودن شیر پرکن فشار با سرعت کمی بالا برود، بهتر است که در کنار آن شیر آب سرد یا گرم را باز کرده و فشار بالایی از آب وارد پکیج شود.

در مرحله‌ی بعد باید ولوم شوفاژ را بالا برده و طرز کار شوفاژ در فعال کردن شعله را بررسی کرد. سپس باید از عملکرد مناسب پمپ اطمینان حاصل شود؛ در صورت عملکرد نامناسب پمپ، گرما و فشار بسیار بالایی تولید شده و علاوه بر آن سر و صدای زیادی نیز به وجود می‌آید. لذا بهتر است که پمپ پکیج حتما به شکل مرتب سرویس شود. در ادامه به دیگر مراحل تعمیر پکیج ایران رادیاتور اشاره می‌کنیم.

 

دیگر اقدامات برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور

از جمله دیگر نکات مهم در نحوه تعمیر پکیج ایران رادیاتور، چک کردن فن و طرز عملکرد آن است. در هنگام پیدا کردن نقص فنی پکیج، ممکن است به این نتیجه برسیم که فن پکیج عملکرد درستی ندارد؛ برای اطمینان از سالم بودن فن، می‌توان آن را به برق با جریان 220 ولت وصل کرده و در صورت کار کردن پکیج با این جریان، می‌فهمیم که فن سالم است و در غیر این صورت می‌توان برای تعمیر پکیج، رله فن آن را تعویض کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ

دلایل متمایز بودن دیجی امداد رسان در تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

 

 • داشتن تکنسین ها و کارشناسان وقت شنان و حرفه ای و متخصص جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی صحیح توسط تکنسین ها و رفع به موقع آن برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 •  تمام کادر این نمایندگی دارای تخصص و مهارت لازم در زمینه تعمیر انواع پکیج ها می باشند.
 • در صورت لزوم جهت تعویض قطعه خراب، از قطعات اصلی و ارجینال استفاده می کنند.
 •  تمامی مراحل تعمیر در محل مورد نظر انجام می پذیرد.
مطالعه کنید
معرفی بهترین پکیج های دیواری ایتالیایی بازار

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران 

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

 

سرویس پکیج ایران رادیاتور

پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور را به دو صورت سروریس می شود، یکی به صورت دوره ای که معمولا هر شش ماه یک بار که دو بار در سال انجام می گیرد. قبل و بعد از فصل سرما، که سرویس پکیج باید به طور کامل انجام گیرد. و دیگری اینکه این سرویس باید توسط بهترین و باتجربه ترین و متخصص ترین تکنسین ها انجام شود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

خدمات دیجی امداد در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور

 •  رسوب گیری پکیج
 •  هواگیری پکیج
 •  شستشوی پکیج ایران رادیاتور
 •  چکاپ کلی دستگاه
 •  عیب یابی دستگاه
 •  تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی (در صورت لزوم)

ویژگی تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور در دیجی امداد رسان

تمامی تعمیرکاران ما در مرکز تعمیرات پکیج دیجی امداد دارای مدرک فنی و رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشند و اطلاعات و مهارت هاب کافی در این زمینه دارند. این تعمیرکاران در کمترین زمان ممکن در محل مشتریان عزیز حاضر می شوند و عیب دستگاه را مشخص و سریع آن را رفع می کنند.

تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور

هزینه تعمیر و سرویس ایران رادیاتور

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟ هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟ مناسب‌ترین قیمتی که توسط یک تعمیرگاه پکیج ایران رادیاتور ارائه می‌شود، چقدر می‌باشد؟ تمام این‌ها سوالاتی هستند که می‌توانتد ذهن خوانندگان این متن را به خود مشغول کنند. برای پاسخ دادن به این سوالات می‌توان گفت که، هزینه‌ تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و انواع دیگر پکیج‌ها تحت عوامل مختلفی قرار داشته و می‌تواند با توجه به این عوامل بسیار متفاوت باشد.

برای مثال، بروز نقص‌های فنی مختلف برای هر یک از انواع پکیج‌ها در قیمت تعمیر آن‌ها تاثیر می‌گذارد؛ برای رفع بعضی از مشکلات فنی رخ داده در سیستم پکیج‌ها، ممکن است به تعویض قطعات مختلفی از پکیج نیاز پیدا شود. تعویض انواع مختلف این قطعات با توجه به قیمتی که دارند ممکن است بر قیمت سرویس پکیج ایران رادیاتورو یا بر روی قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور تاثیر بگذارد. علاوه بر آن، عواملی مثل دستمزد تعمیرکار نیز بر هزینه‌ی نهایی اثر می‌گذارد و یک عامل تعیین کننده به شمار می‌آید. افراد می‎توانند با مشورت گرفتن از یک تعمیرکار زبده از هزینه‎های کلی تعمیر آگاه شوند.

تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

در مرحله‌ی بعدی عیب‌یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور، باید چک شود که آیا چراغ شعله فعال می‌شود یا خیر. روشن نشدن چراغ شعله می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله‌ی آن می‌توان به نقص فنی شیر موتوری پکیج اشاره کرد؛ برای آگاهی از سالم یا خراب بودن این قطعه، می‌توان خار شیر موتوری را از قسمت سوپاپ جدا کرده و بعد از بررسی، از سلامت آن اطمینان حاصل کرد؛ شیر موتوری‌های خراب معمولا بسیار داغ شده و درجه حرارت آن‌ها بالا می‌رود.

 همچنین ممکن است به دلیل جمع شدن رسوب در محل قرارگیری مبدل‌های پکیج، حرارت آب به شکل مناسبی تنظیم نشود. برای رفع این مشکل می‌توان از روش اسید شویی استفاده کرد که انجام این کار نیازمند مهارت بسیار بالایی بوده و توسط هر فردی قابل انجام نمی‌باشد.

 

مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران دیجی امداد رسان

از جمله خدمات ارائه شده توسط مجموعه‌ی دیجی امداد رسان به عنوان مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران، رسوب گیری پکیج از طریق روش‌هایی کارآمد، هواگیری قطعات مختلف پکیج ایران رادیاتور، شست و شو و بررسی کلی سیستم داخلی پکیج، پیدا کردن نقص اصلی و همچنین تعویض قطعات اصلی پکیج در صورت نیاز و استفاده از قطعات باکیفیت برای تعمیر می‌باشد.

مهندسان و تعمیرکاران این مجموعه‌ی معتبر، از جمله ماهرترین افراد مشغول در زمینه‌ی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به شمار می‌آیند که همگی دارای مدارک معتبر در زمینه‌ی تعمیرات پکیج‌ها هستند و هر پکیج را طبق استانداردهای ساخت و سیستم اصلی آن تعمیر می‌کنند؛ به بیان دیگر، با توجه به این که برندهای مختلف برای ساخت پکیج‌ها از روش‌ها و قطعات مختلفی استفاده می‌کنند، در نتیجه فرایند تعمیر هر یک از این پکیج‌ها نیز متفاوت بوده که مهندسان این مجموعه با مهارت کامل و با در نظر داشتن این ویژگی‌ها به تعمیر انواع پکیج‌ها می‌پردازند.

 

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

تیم دیجی امداد رسان خدمات مربوطه به تمام انواع پکیج ها و در تمام کشور را ، بخصوص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران را پوشش می دهد. به همین دلیل است که مهم نیست شما در کجای ایران باشید و از چه نوع پکیجی استفاده می نمایید، در تیم دیجی امدادرسان، تعمیرکاران متخصصی گرد هم آمده اند تا شما را از هزینه های اضافی ناشی از خراب شدن پکیج دیواری تان مصون بدارند. تعمیرات پکیج خود را در هر کدام از محله های غرب تهران مثل پونک، اکباتان ، صادقیه، چیتگر، ستارخان، آزادی و جنت آباد، به تیم دیجی امداد رسان بسپارید.

 

نحوه تعمیر پکیج های دیواری ایران رادیاتور در غرب تهران 

در این بخش در رابطه با نحوه تعمیرات پکیج های دیواری ایران رادیاتور در غرب تهران و مزیت های آن در تیم دیجی امدادرسان صحبت می نماییم. همانطور که گفته شد یکی از بهترین راه های تعمیر و مراقبت از این پکیج ها سرویس دوره ای آن ها می باشد که این سرویس، دارای مراحل مختلفی است.

ابتدا پکیج توسط تعمیرکار رسوب زدایی می شود، سرویس پلوت دستگاه در مرحله بعد، هواگیری رادیاتور، چکاب کلی دستگاه، شعله پکیج، شستشو کامل پکیج، تنظیم و تعمیر قطعات پکیج و در نهایت عیب یابی کد های خطا.

 

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور غرب تهران

یکی از شهر هایی که خدمات دیجی رسان را بطور ویژه در اختیار دارد شهر تهران است. مجموعه دیجی امداد رسان در شهر تهران نیز دارای چندین نمایندگی می باشد. قدمت مرکز تخصصی پکیج های ایران رادیاتور در تهران به 15 سال می رسد و در این 15 سال تجربه بسیاری اندوخته شده تا بهترین خدمات به مشتریان اعطا شود. نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران دیجی امداد رسان به خوبی توانسته اند رضایت مشتریان را جلب نمایند و بهترین خدمات را در میان سایر نمایندگی ها و مراکز دیگر ارائه دهند.

 

ارائه کلیه خدمات سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور غرب تهران در مناطق غرب تهران شامل:

در این بخش به معرفی مناطقی در غرب تهران که دیجی امداد رسان آمادگی کافی برای ارائه خدمات خود را دارد می پردازیم.

مناطق تحت پوشش دیجی امداد رسان در غرب تهران:

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پونک

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنت آباد 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گیشا 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهرانسر 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در آریاشهر 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در طرشت 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهران

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در چیتگر 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در فردوس 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهر زیبا 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در آزادی 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در ستارخان 

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهرک آپادانا

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در حصارک

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کن

✔️ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهرک اکباتان

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در ستارخان

به دلیل استفاده مداومی که از پکیج ها میشود بیشتر از سایر لوازم خانگی ممکن است آسیب ببینند و بخش های مختلف پکیج و نیز قطعات آن همواره در معرض آسیب های فراوانی می باشند بنابراین یکی از خدماتی که در مجموعه دیجی امدادرسان ارائه می شود، خدمت سرویس دوره ای می باشد که در این صورت اگر قطعه ای دچار نقص شود، قبل از این که آسیب جدی ای به پکیج وارد شود تعویض یا تعمیر می گردد و هزینه های کمتری را بر دوش خانواده تحمیل می نماید. و البته که همواره در این سرویس دوره ای، اولویت تعمیر کاران دیجی امداد رسان با تعمیر قطعات آسیب دیده است البته تا حد ممکن، تا هزینه های مشتری تا حد امکان کمتر شود.

مطالعه کنید
چگونه فشار پکیج ایران رادیاتور را تنظیم کنیم؟

نمایندگی های دیجی امداد رسان در هر نقطه از غرب تهران آماده ارائه خدمات سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور در ستارخان، پونک، اکباتان ، صادقیه، چیتگر،  آزادی و جنت آباد هستند تا در صورت نیاز، با ارائه خدمت سرویس دوره ای پکیج ها برای اهالی این مناطق، هزینه های ناشی از خرابی های جدی پکیج ها را تا حد امکان از دوش خانواده ها کم نمایند.

 

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور صادقیه

دیجی امداد رسان به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر پکیج با داشتن سرویسکاران و تعمیرکاران حرفه ای، تعمیرکاران متخصص دیجی امدادرسان در غرب تهران، در مدت کوتاهی پس از درخواست مشتری، برای ارائه خدمت آماده می شوند و خدمت مورد نظر مشتری را با بهترین دقت و کمترین زمان ارائه می دهند. بلافاصله پس از شروع به خدمت، تعمیر کاران دیجی امداد رسان، در اولین قدم، مرحله عیب یابی پکیج را آغاز می نمایند. یکی از ویژگی های یک تعمیر کار متخصص تشخیص سریع عیب پکیج می باشد.

پس از این مرحله، در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعه یا بخش مورد نظر می نمایند. حتی الامکان اولویت یک تعمیرکار می بایست با تعمیر باشد و نه تعویض، زیرا در این صورت هزینه های کمتری را متحمل مشتریان خواهند کرد. تعمیرکار همان طور که از اسمش پیداست باید تعمیر را اولویت کار خود قرار دهد، زیرا در غیر این صورت بهتر است نام تعویض کار برای او استفاده شود. تیم دیجی امداد رسان با متد های آموزشی مداوم برای تعمیرکاران خود، تیمی از افراد متخصص و متعهد برای تعمیر پکیج هایتان را تشکیل داده است.

 

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنت آباد

تیم دیجی امداد رسان خدمات مربوطه به تمام انواع پکیج ها و در تمام کشور را ، بخصوص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور درجنت آباد را پوشش می دهد. به همین دلیل است که مهم نیست شما در کجای ایران باشید و از چه نوع پکیجی استفاده می نمایید، در تیم دیجی امدادرسان، تعمیرکاران متخصصی گرد هم آمده اند تا شما را از هزینه های اضافی ناشی از خراب شدن پکیج دیواری تان مصون بدارند.

 

عیب یابی در تعمیر پکیج های غرب تهران

اولین مرحله در تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور غرب تهران، مرحله عیب یابی می باشد. در این مرحله تعمیر کار بترتیب، مراحلی را انجام می دهد تا عیب و سر منشأ مشکلات بوجود آمده را پیدا کند، اولین قدم در عیب یابی با امتحان کلید روشن و خاموش آغاز می شود. عیب یابی علاوه بر اینکه، اولین مرحله از تعمیر پکیج ایران رادیاتور  است، مهم ترین آن نیز می باشد و نیازمند دانش و توانایی زیادی است، اگر عیب یابی به درستی انجام نشود، قاعدتاً در تعمیر هم موفقیتی بدست نخواهد آمد، اما بر عکس اگر عیب یابی به درستی انجام شود، قسمتی طولانی از مسیر تعمیر پکیج را طی نموده ایم.

در دیجی امداد رسان، علاوه بر اینکه به تعمیرکاران، علوم مربوط به پکیج آموخته می شود، چگونگی، مراحل و قدم های مورد نیاز در تعمیر هم در اختیار تعمیرکاران قرار میگیرد تا بهترین، مطمئن ترین و سریع ترین متد های تعمیر پکیج غرب تهران را در اختیار مشتریان قرار دهند. شما می توانید در سایت دیجی امداد رسان، از دیگر خدمات منحصر به فرد این تیم آگاهی یابید.

 

ویژگی های تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور غرب تهران

برخی همچنان گمان می کنند، در عصر امروز نیز تنها کافیست بصورت تجربی به کار تعمیر پکیج مشغول باشد و هر آنچه می داند را از تجربه و شاگردی نزد یک تعمیرکار دیگر آموخته باشد، اما این تصور حد اقل در عصر امروز دیگر پاسخگوی نیاز های ما نخواهد بود. در عصر حاضر، پکیج های نیز همچون سایر دستگاه های خانگی به سرعت در حال پیشرفت و توسعه علمی هستند و جدیدترین متد ها و یافته های علمی را در دستگاه های خود پیاده می کنند.

پس واضح است صرف تجربه نمی تواند پاسخ گوی تعمیر این چنین دستگاه های پیشرفته ای باشد و نیاز است که دانش تعمیرکار مطابق با علم روز باشد. اگر در غرب تهران ساکن هستید و بدنبال یک چنین تعمیر کاری می گردید، دیجی امداد رسان، اولین بهترین گزینه برای شما خواهد بود، چرا که تیم تعمیرکاران این شرکت، همواره در حال آموزش جدیدترین متد های تعمیری روز دنیا می باشند و در کنار آن، تجربه چندین ساله آن ها، جلب کننده اعتماد مشتریان است.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

مرکز تعمیرات دیجی امداد با داشتن شعب مختلف در شرق تهران، به صورت تخصصی در این مناطق از شهر تهران، آماده کاملی جهت ارائه خدمات تعمیر یا سرویس پکیج ایران رادیاتور به همشهریان محترم دارد. فقط کافی است که با شماره های درج شده این مرکز در سایت تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به اعزام نزدیک ترین تعمیرکار به محل شما، ضمن بررسی و عیب یابی فوری دستگاه شما، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند.

 

 

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران 

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

سوالات متداول در زمینه مشکلات پکیج ایران رایاتور 

پکیج های دیواری به دلیل اینکه یک کالای مصرفی به شمار می آید به مرور زمان ممکن است دچار مشکلات متعددی شوند. در این قسمت به بررسی علائم و مشکلات پکیج دیواری ایران رادیاتور می پردازیم.

 

علت غیر فعال شدن پمپ پکیج 

به دو دلیل غیر فعال شدن پمپ پکیج  رخ می دهد اولین دلیل عدم وجود برق در پکیج و دلیل بعدی مشکل در اتصالات سیم کشی پکیج می باشد.


علت سرد بودن رادیاتور پکیج ایران رادیاتور 

کم شدن فشار گاز ورودی و یا خرابی سنسور حرارتی از دلایل سرد بودن رادیاتور می باشد. برای رسوب زدایی مبدل ها باید از اسید شرکتی استفاده کرد و در صورتی که مشکل از فشار گاز باشد باید مشکل توسط اداره گاز برطرف شود و یا لوله کشی ساختمان باید به دست یک تعمیرکار تعویض گردد.


 حالت انفجاری و یا بد روشن شدن پکیج 

دلیل اول این مشکل فشار گاز نامناسب در گاز ورودی و یا تنظیم نامناسب فاصله الکترود جرقه زن می باشد و باید این فاصله به درستی تنظیم شود.


علت یخ زدن آب پکیج ایران رادیاتور 

دلیل این ایراد کارکرد ناصحیح ضد یخ و ضد گیرپاژ پمپ پکیج می باشد. بهتر است پیش از شروع فصل زمستان ضد یخ به دستگاه تزریق نمایید.


 پکیج کار می کند اما آب به اندازه مطلوب گرم نیست

خرابی ترموستات از رایج ترین دلیلی است که می توان برای این مشکل بیان کرد و راه حل رهایی از این ایراد به احتمال زیاد تعویض ترموستات می باشد.


 سرد بودن بخش بالایی رادیاتور پکیج 

به احتمال زیاد به علت وجود هوا در سیستم می باشد و برای رفع این مشکل باید سیستم هواگیری شود و توصیه می گردد برای هواگیری از یک متخصص کمک بگیرد تا هواگیری به طور کامل انجام شود.


علت سرد بودن قسمت پایینی رادیاتور پکیج

دلیل سرد بودن قسمت پایینی رادیاتور پکیج می تواند زنگ زدگی و رسوب لجن و یا به طور کلی می توان گفت مسدود شدن رادیاتورها باشد و برای رهایی از این مشکل پکیج رسوب گیری شود.


علت انتشارات نور پیلوت پکیج دیواری ایران رادیاتور 

بر اثر شکستن ترموکوپل و یا نابودی عایق می تواند نور و آتش از دستگاه خارج شود و برای جلوگیری از این مشکل باید ترموکوپل را تعویض کرد.


دلیل نوسانات فشار آب پکیج دیواری ایران رادیاتور 

دلیل این نوسانات امکان دارد آسیب دیدن شیر تخلیه فشار باشد وباید مشکل را برطرف کرد و یا نشتی داخل دستگاه نیز می تواند عامل دیگر ایجاد نوسان در فشار آب پکبج باشد و باید جلوی نشتی را گرفت.


دلایل  وجود صدا در مدار گرمایشی دستگاه 

وجود هوا در سیستم می تواند باعث بروز این مشکل در پکیج شود و برای حل کرن این مشکل بایستی مدار گرمایش هواگیری شود. از دیگر دلایل آن به احتمال زیاد افت فشار آب بوده که با استفاده از شیر پرکن فشار را افزایش دهید.


آیا نصب پکیج ایران رادیاتور در کابینت مشکلی ندارد

خیر فقط با رعایت اصول ایمنی  پکیج ها باید ۱۵ سانتی متر از چپ و راست و یک متر از جلو فضای آزاد داشته باشد تا بتوان به راحتی پکیج را تعمیر کرد. بخش زیرین و بالایی پکیج نیز پوشانده نشده تا اکسیژن مورد نیاز پکیج تامین شود.

مطالعه کنید
نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

آیا باید  آب و گاز و برق ساختمان را در هنگام سفر قطع کنیم

در صورتی که پکیج ها در فضای داخلی خانه قرار دارد می توان تمام موارد را قطع نمود ولی چنانچه پکیج در فضای بیرونی ساختمان باشد، در فصل زمستان قطع کردن موارد عنوان شده باعث یخ زدن لوله ها و ترکیدگی آن ها می شود. بنابراین نباید آب و برق و گاز ساختمان را قطع کرد.


نحوه جلوگیری جرم گیری پکیج ایران رادیاتور 

از رسوب گیرهای مغناطیسی و یا رسوب گیر پلی فسفات استفاده کنید تا باعث کاهش رسوب گیری پکیج شوید.


چرا با استحمام طولانی مدت و یا پی در پی، پکیج ها گرمای اولیه را ندارد؟

از آن جا که اولویت اول کار پکیج ها، گرم نمودن آب مصرفی است، تمامی نیروی پکیج صرف گرم کردن آب شده و همین امر باعث کاهش کیفیت گرمایش پکیج می شود.


آیا می توان از یک پکیج برای دو حمام به صورت هم زمان استفاده کرد

بله در صورتی که از مدل های مخزن دار پکیج استفاده کنید می توانید از یک پکیج برای دو حمام استفاده نمایید.


لوله های پکیج را بعد از چند مدت باید رسوب گیری شود

مدت زمان رسوب گیری بستگی به سختی آب داشته و بادی بر اساس میزان سختی آب زمان رسوب گییر تعیین شود.


نحوه رسوب زدایی مبدل پکیج ایران رادیاتور 

از آن جا که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، بهتر است پیش از رسوب گرفتن مبدل ها از فیلترهای رسوب گیر استفاده نمایید ولی در صورتی که مبدل ها رسوب گرفت باید با استفاده از اسیدهای شرکتی رسوب مبدل ها را شست. اما توصیه می شود رسوب گیری را به دست متخصص بسپارید تا این کار به صورت اصولی انجام شده و مانع از پخش شدن رسوب ها در دیگر قسمت های پکیج شود.

بررسی و معرفی ارورهای  پکیج ایران رادیاتور

ارورهای مختلفی که برای پکیج ایران رادیاتور رخ می‌دهد نشان از نقص‌های فنی گوناگون پکیج دارد برای مثال در صورت مواجهه با ارور‌های 70 60 40، باید به این موضوع پی برد که فن پکیج دچار نقص شده و به درستی کار نمی‌کند و در نتیجه باید به تعمیر آن اقدام کرد. حال آنکه با بروز خطای 80 60 40، می‌فهمیم که فن سالم است ولی پرشر سوئیچ دچار ایراد شده است.

بروز خطای 30، نشان دهنده‌ی این موضوع است که سیم‌های اصلی دچار عیب شده و ارتباط با برد اصلی پکیج قطع شده است و برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور، باید به رفع این مشکل اقدام کرد.

اگر که دودکش‌های پکیج دچار ایراد شده باشند، با ارورهای 40 80 مواجه می‌شویم؛ برای رفع این مشکل می‌توان دودکش‌ها را بررسی کرده و اگر در مسیر این دودکش‌ها مانعی وجود داشت آن را رفع کرد.

 خطای 50 60 70 نشان دهنده‌ی نقص سنسورهای ان تی سی بوده و برای تعمیر پکیج باید این سنسورها را تعویض کنیم. خطای 40 70 نشان از آن دارد که، فشار آب پکیج دچار ایراد می‌باشد.

همچنین خطاهای 80 70 با هم و 80 و 70 به تنهایی، به ترتیب نشان از نقص سوئیچ جرقه زن پکیج یا قطع بودن گاز پکیج، خرابی و ایراد پمپ و یا شعله‌ی پکیج و در آخر تغییر دمای نامناسب آب توسط پکیج دارد.

 

کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور:

تعمیر بگرمکن ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور تیپ AMBFFCF

ال ای دی دار است، ارور های این مدل عبارتند از:

 3040،  406070، 406080،  4070، 407080 ،4080 ،  5060،  5070، 507080، 5080، 6070، 6080، 7080، 70، 80.

تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور

✔ ارور C40 پکیج ایران رادیاتور: خرابی برد کنترل


✔ ارور 406070پکیج ایران رادیاتور: فن خاموش است، ولی فرشر سوئیچ دود وصل است


✔ ارور 406080 پکیج ایران رادیاتور: فن روشن است اما فرشرسوئیج دود قطع است


✔ ارور 4070 پکیج ایران رادیاتور: باز شدن سوئیچ آب، کمبود آب در مدار، احتمال دارد سوئیج آب هم خراب باشد.


✔ ارور 407080 پکیج ایران رادیاتور: ترموستات ایمنی قطع کرده اما دمای آب شوفاژ معمولی می باشد، خرابی ترموستات


✔ ارور 4080 پکیج ایران رادیاتور: حسگر دود فعال شده است


✔ ارور 50 60 پکیج ایران رادیاتور: سنسور شوفاژ اتصال کوتاه کرده است، خرابی ان تی سی


✔ ارور 5070 پکیج ایران رادیاتور: اتصال کوتاه شدن سنسور آب گرم، خرابی ان تی سی مصرفی


✔ ارور 507080 پکیج ایران رادیاتور: سنسور شوفاژ از مدار قطع شده است


✔ ارور 5080 پکیج ایران رادیاتور: باز شدن سنسور آب گرم، آب مصرفی ان تی سی اشکال دارد یا خراب است


✔ ارور 6070 پکیج ایران رادیاتور: عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن ، عملکرد یخ زدگی با مشعل روشن


✔ ارور 6080 پکیج ایران رادیاتور: عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن


✔ ارور 70 پکیج ایران رادیاتور: افزایش حرارت مبدل اولیه بیش از 89 درجه


✔ ارور 7080 پکیج ایران رادیاتور: سنسور شعله یون


✔ ارور 80 پکیج ایران رادیاتور: باز شدت ترموتستات ایمنی 105 درجه

 مدل L24FFCF پکیج ایران رادیاتور

ارور های این مدل عبارتند از:

AF, E1, E10, E12,E2, E3, E31, E32, E41, E42, E50, E51, E8, E81, E88, E91, E99


مدل F36 پکیج ایران رادیاتور

AF, E1, E10, E12,E2, E3, E31, E32, E41, E42, E50, E51, E8, E81, E88, E91, E99


مدلMAX2 24FF پکیج ایران رادیاتور بدون فن 

ارور های این مدل عبارتند از:

30، 40، 50، 60، 70، 80، 4060، 406070، 4080، 50، 5060، 506070، 506080 ، 507080، 6070، 607080، 6080، 7080، 70، 80


مدل MAX2 24FF پکیج ایران رادیاتور فن دار

ارور های این مدل عبارتند از:

30، 40، 50، 60، 70، 80، 4060، 406070، 4080، 50، 5060، 506070، 506080 ، 507080، 6070، 607080، 6080، 7080، 70، 80

✔ ارور 30 پکیج ایران رادیاتور

اشکال در ارتباط با برد اصلی، کانکشن خراب است


✔ ارور 40، 50، 60، 70، 80 پکیج ایران رادیاتور

اشکال در ارتباط صفحهنمایش با برد کنترل


✔ ارور 4060 پکیج ایران رادیاتور

اشکال در فیوز 50 آمپر است. احتمالا سوختگی دارد، اتصالی دارد


✔ ارور 406070 پکیج ایران رادیاتور

فن خاموش است ولی فشر سوئیچ دود وصل است.


✔ ارور 406080 پکیج ایران رادیاتور

فن روشن است ولی فرشر سوئیچ دود قطع کرده است


✔ ارور 4070 پکیج ایران رادیاتور

عدم تشخیص شعله در حین کار


✔ ارور 50 پکیج ایران رادیاتور

کم بود آب مدار ، گردش آب در مدار شوفاژ اشکال دارد.


✔ ارور 5060 پکیج ایران رادیاتور

مدار برگشت شوفاژ اشکال دارد، مدار ان تی سی باز یا اتصال کوتاه کرده است.


✔ ارور 506070 پکیج ایران رادیاتور

مدار برگشت شوفاژ اشکال دارد، مدار ان تی سی باز است.


✔ ارور 507080 پکیج ایران رادیاتور 

مدار برگشت شوفاژاشکال دارد. مدار ان تی سی باز است


✔ ارور 6070 پکیج ایران رادیاتور

عملکرد ضد یخزدگی با مشعل روشن


✔ ارور 70 پکیج ایران رادیاتور

مبدل آب مصرفی رسوب گرفته


✔ ارور 7080 پکیج ایران رادیاتور

عدم تشخیص شده، سنسور شعله میون


✔ ارور80 پکیج ایران رادیاتور

باز شدن ترموستات ایمنی 105 درجه

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران 

ارائه دهنده کلیه کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور باید حداقل هر ۶ ماه یکبار  و حداکثر سالینه انجام شود.

مطالعه کنید
عیب یابی پکیج فرولی

شامل هواگیری پکیج ایران رادیاتور٬ رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور ٬ کنترل فشار آب٬ بررسی حرارت پکیج ایران رادیاتور ٬ کنترل دودکش ها٬ بررسی محور پمپ سیرکولاتور٬ تنظیم شیر گاز٬ کنترل گردش هوای پکیچ ایران رادیاتور

مطالعه کنید
علت چشمک زدن چراغ پکیج ایران رادیاتور

با توجه به مشکل پکیج دیواری و تشخیص تعمیرکار ممکن است نیاز به جدا کردن دستگاه باشد.

مطالعه کنید
کد های خطای پکیج بوتان

از طریق صفحه اصلی دیجی امداد رسان می توانید هم به صورت تماس تلفنی و هم به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.

مطالعه کنید
تعمیر پکیج ایمرگاس

Load More

مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی فروش قطعات پکیج دیواری

ما در دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده قطعات پکیج دیواری همواره سعی می کنیم تا بالاترین کیفیت قطعات را در اختیار شما قرار دهیم. این فروشگاه آنلاین در زمینه فروش قطعات پکیج دیواری فروش لوازم نصب پکیج دیواری فروش قطعات پکیج شوفاژ دیواری آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم است.

نمایندگی فروش شیرآلات پکیج دیواری

 دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده اصلی شیرآلات پکیج دیواری ، ارائه دهنده انواع شیرآلات پکیج دیواری با بهترین قیمت ها به صورت جزیی و عمده می باشد.

محصولات فروش قطعات پکیج دیواری توسط دیجی امداد رسان 

 • در پوش بای پس اپتیما وارداتی ترک

 • ست الیزه طلایی

 • ست الیزه نقره ای

 • شیر پرکن ایران رادیاتور اتما وارداتی

 • شیر پرکن پکیج دیواری تاچی

 • شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران

 • شیر پرکن پکیج دیواری لورچ

 • شیر سینک بهداشتی تکی مخصوص پکیج

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em رزه کوچیک وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور وارداتی

خرید قطعات پکیج دیواری

اگر در زمینه خرید لوازم پکیج دیواری و شیرآلات وابسته به پکیج خرید قطعات پکیج نیاز به کمک دارید. دیجی امداد رسان با محصولاتی از برندهای مطرح ایران و اروپا در خدمت شماست. این مرکز در زمینه خرید عمده قطعات پکیج دیواری آماده همکاری با شما عزیزان است. این مرکز به عنوان مرکز فروش قطعات پکیج بوتان و سایر برندها مانند فرولی و ... در زمینه خرید این محصولات در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در خدمت شماست. این مجموعه در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر پکیج نیز فعالیت دارد.

خدمات پس از فروش قطعات و شیرآلات پکیج دیواری

دیجی امداد رسان در زمینه فروش عمده قطعات پکیج دیواری و فروش لوازم پکیج دیواری به شما گارانتی می دهد. این شرکت خوش نام برای کلیه شیرآلات پکیج دیواری 5 سال گارانتی ارائه می دهد. همچنین قطعات پکیج هم به مدت یک سال از گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت برخوردار می باشند.

.