مطالب آموزشی

خدمات نصب پکیج

نصب پکیج در تهران

پکیج ها دستگاه هایی هستند که جهت گرمایش منزل و آب گرم مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند. برند های مختلفی از پکیج ها در بازار موجود می باشد، که هر کدام بر اساس مدل نحوه نصب متفاوتی دارند. در صورتی که پکیجی خریداری کرده اید و می خواهید آن را نصب کنید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با دیجی امداد رسان تماس بگیرید، این مجموعه در زمینه نصب پکیج و تعمیر پکیج  بسیار حرفه ای عمل می کند.

لوازم نصب پکیج

  • لوازم نصب انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور شامل اجزای زیر است:
  • شابلون نصب، کارت گارانتی، دفترچه راهنما، حلقه های دودکش برای پکیج های فن دار، قلاب آویز، دسته شیر پرکن، پیچ ها و روپلاک، پلاک سرویس و دستگاه.
  • اتصالات مورد نیاز: شیر فلکه و واشرها، سختی گیر، صافی آب و گاز، شیلنگ ها، محافظ برق و صافی ها.
  • خرید مواردی نیز به عهده ی مشتری می باشد: شیلنگ رابط، سختی گیر، نوار تفلون، محافظ برق، شیر فلکه و صافی.

مشاوره دیجی امداد رسان

نصب پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور از نظر ابعاد و سایز می تواند متغیر باشد. برای نصب پکیج به حداقل متراژ 64 متر مربع نیاز است. در غیر این صورت الزام به قرار دادن دریچه هوا به منظور احتراق وجود دارد. محلی که پکیج ایران رادیاتور قرار است در آن نصب شود باید ویژگی های اصلی نصب شامل در نظر گرفتن حجم و شرایط استاندارد برای دودکش و محفظه ی هوا مورد توجه قرار گیرد. توصیه هایی ایمنی در مورد پکیج باید به درستی رعایت شود زیرا در پکیج احتمال جمع شدن گاز وجود دارد. مجموعه دیجی امداد رسان در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور  بسیار حرفه ای و متخصصانه عمل می کند.

نحوه نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور

پیش از نصب پکیج دیواری، دفترچه ی راهنمای نصب پکیج ایران رادیاتور را حتما مطالعه نمایید. در این دفترچه شما می توانید به کمک نقشه نصب انواع پکیج ایران رادیاتور، مراحل نصب را دنبال کنید.

آموزش نصب پکیج ایران رادیاتور

روش نصب پکیج به این صورت است که به منظور تخلیه ی هوای داخل سیستم و پیشگیری از آسیب به پمپ دستگاه، پیش از نصب، نصاب شیر مشکی رنگی که روی شیر هواگیری قرار دارد را باز می کند. در مرحله ی بعد شابلون نصب در جای خود یعنی در چهل سانتی متری زیر سوراخ دودکش دیوار نصب می کند. سپس از روی شابلون محل هایی که باید سوراخ شود نشانه گذاری کرده و پس از برداشت شابلون دیوار را با مته سوراخ می کند تا قلاب آویز، پیچ ها و رو پلاک و پلاک سرویس را نصب کند که در نهایت جهت نصب پکیج در دیوار دستگاه را روی بست آویز، محکم بست می کند. پس از نصب دستگاه، شیر فلکه و شلنگ ها نصب می شوند. در آخر نیز رابط دودکش به دستگاه متصل می شود.

از جمله شرایط نصب پکیج فن دار ایران رادیاتور این است که می بایست از حلقه های مناسب کم کننده ی حجم استفاده شود و محل اتصال دستگاه و دودکش باید توسط واشر زردرنگی که در لوازم جانبی دستگاه تعبیه شده آببندی شود.مشاوره دیجی امداد رسان

نصب تخصصی انواع پکیج و آبگرمکن دیواری توسط نصاب حرفه ای پکیج

دیجی امداد رسان – ارائه کلیه خدمات به همراه 6 ماه گارانتی

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

نصب پکیج بوتان

پیش از نصب می بایست میزان تحمل دیوار و نیز سختی آب سنجیده شود، که برای سختی آب بالای 250 حتما باید از سختی گیر استفاده کنید. در قسمت بعدی در مورد آموزش نصب پکیج بوتان بیشتر توضیح می دهیم.

طریقه نصب پکیج بوتان

نقشه نصب انواع پکیج بوتان به این صورت است، پیش از هر چیزی باید پیچ مشکی رنگ که مربوط به هواگیری می باشد، برای خروج هوا باز شود. از داخل لوازم دستگاه، شابلون را برداشته و بر روی دیوار در چهل سانتی متری زیر سوراخ دودکش نصب کنید. محل های مورد نظر را علامت گذاری کرده و پس از برداشتن شابلون با مته سوراخ کنید. رولپلاک، پیچ ها، پلاک سرویس و قلاب آویز را نصب کنید. نحوه نصب پکیج روی دیوار به این صورت است که پس از قرار دادن دستگاه روی دیوار برای انجام آبگیری، شیر فلکه و شلنگ ها را متصل می کنیم. در انتها دودکش را به دستگاه متصل کنید. در صورتی که دستگاه در داخل کابینت قرار داشته باشد، برای رسیدن هوا به میزان کافی می بایست کابینت از سقف و کف بریده شود. مجموعه دیجی امداد رسان در زمینه تعمیر پکیج بوتان بسایار حرفه ای و متخصصانه عمل می کند.

نصب پکیج بوتان پرلا

پکیج های پرلا از مدل های برند بوتان می باشند که در چهار مدل عرضه شده اند. این خانواده نسلی جدید از شوفاژ دیواری ایتالیایی بوتان می باشد که دارای ویژگی هایی چون مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، سیستم عیب یابی الکترونیکی، کم حجم، آب گرم دائم، سیستم کنترل میکروپروسسوری، نمایشگر دیجیتال، قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی و چندین قابلیت دیگر می باشد. نصب دستگاه را به هیچ وجه به افراد غیر مترقبه نسپارید چرا که همه پکیج های دیواری دارای نصب رایگان و گارانتی دو ساله هستند.

نصب پکیج بیتا بوتان

مدل بیتا از جمله مدل های برند بوتان به شمار می آید که در بازار موجود است و توانسته به خوبی از پس توقعات مشتریان بر بیاید. این مدل دارای ویژگی های زیادی است از جمله مجهز بودن به قطعات استاندارد، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی تخلیه گاز، سیستم ایمنی کنترل فشار آب، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم، سیستم هواگیری خودکار، سیستم بای پس خودکار، سیستم محدودکننده ی حداکثر دمای آب و غیره.

نصاب موظف است پیش از نصب خصوصیات دستگاه را چک کرده و از مناسب بودن آن برای محل مورد نظر و نیز باز بودن مسیر رفت و برگشت آب اطمینان حاصل نماید. تمامی اتصالات از جمله شیر فلکه، واشر و …، سختی گیر، صافی و محافظ برق باید استاندارد و باکیفیت باشد. آموزش نصب پکیج دیواری در تمام برند ها مشابه نصب انواع پکیج بوتان می باشد.مشاوره دیجی امداد رسان

نصب پکیج زمینی

پکیج های زمینی دو نوع مشعلی و خود برنر دارند که نوع خودبرنر آن استاندارد لازم را ندارد. محل نصب انواع پکیج های زمینی باید تراز و فاقد رطوبت باشد. و حداقل فاصله از دیوار که پانزده سانتی متر است باید رعایت شود. دو شاخه پکیج را به پریز بزنید. شیر گاز پکیج را باز کنید. کلید اصلی برق نمایشگر را روشن کنید. شمعک پکیج را با جرقه روشن کنید. فشار گاز شمعک را تنظیم کنید.

شیر پرکن پکیج های زمینی به صورت دستی بوده و بنابراین به صورت خودکار آبگیری نمی کند. از طرفی این نوع پکیج ها برای قرارگیری در داخل ساختمان مناسب نیستند زیرا به دلیل داشتن مشعل فن دار بسیار پر سر و صدا می باشند. این نوع پکیج بیشتر برای جاهایی که سختی آب کم است مناسب می باشد.

نصب پیکج در فضای باز

زمانی که می خواهید پکیجی را نصب کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که پکیج در چه فضایی باید نصب شود و نیازمند چه ابعادی از فضا است. زمانی که قرار است محل نصب پکیج در فضای باز باشد، از پکیج فن دار استفاده می کنند.

هزینه نصب پکیج

نصب پکیج نیز به دلیل پرداخت دستمزد نصاب و هزینه ایاهاب ذهاب نصاب بستگی دارد. شما می توانید برای اطلاع از نحوه پرداخت هزینه ها و همچنین اطلاع از هزینه نصب پکیج و رادیاتور و قیمت لوازم نصب پکیج بوتان از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با دیجی امداد رسان تماس بگیرید.

دیجی امداد رسان یکی از مراکز نصب و تعمیر برند های مختلف پکیج در تمام نقاط تهران و شرق تهران می باشد. خدماتی که توسط دیجی امداد رسال انجام می شود سرویس پکیج می باشد.

نصاب پکیج در تهران

دیجی امداد رسان با بیش از 15 سال تجربه و تخصص در زمینه تعمیرات و نصب انواع پکیج دیواری و آبگرمکن یکی از فعال ترین مجموعه ها در زمینه نصب آبگرمکن دیواری در تهران می باید. این مجموعه با کارگیری نصابان پکیج بسیار با دانش و متخصص در زمینه تعمیرات و نصب انواع پکیج یکی آمادگی کاملی جهت ارائه خدمات خود به همشریان محترم تهرانی دارد.مشاوره دیجی امداد رسان

نصب تخصصی انواع پکیج و آبگرمکن دیواری توسط نصاب حرفه ای پکیج

دیجی امداد رسان – ارائه کلیه خدمات به همراه 6 ماه گارانتی

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *