تعمیر پکیج بوتان

 

پکیج های بوتان نیز مثل سایر پکیج ها نیاز به سرویس شدن و عیب یابی و تعمیر دارند. اگر شما نیز به دنبال تعمیر پکیج بوتان در تهران هستید دیگر نیازی به دنبال گشتن و پرس و جو کردن ندارید زیرا در این سایت تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیر پکیج بوتان می توانید از کمک و راهنمایی های خبره و کارآمدترین کارشناسان و تکنسین  این مجموعه استفاده نمایید.

می توان گفت امروزه یکی از بهترین و محبوب ترین پکیج های موجود در بازار پکیج های بوتان است، و افراد زیادی تمایل به خرید این برند دارند معروفیت پکیج بوتان نه فقط به خاطر کیفیت بلکه به خاطر خدمات پس از فروش آن از قبیل خدمات نصب، سرویس و نگهداری، تعمیر پکیج و تأمین قطعات آن است.

همانطور که شاهد هستید امروزه استفاده از پکیج در اکثر آپارتمان ها نسبت به سایر سیستم های گرمایشی به دلیل نصب راحت و بدون دردسر، اشغال فضای کمتر و … از محبوبیت بیشتری برخوردار است. اما نباید از این موضوع غافل شد که پکیج های بوتان نیز مثل سایر پکیج ها نیاز به سرویس شدن و عیب یابی و تعمیر دارند.

اگر شما نیز به دنبال تعمیر پکیج بوتان در تهران هستید پس دیگر نیازی به دنبال گشتن و پرس و جو کردن ندارید زیرا در این سایت می توانید بهترین تعمیرکار پکیج بوتان را در اختیار داشته باشید و تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در تهران از کمک و راهنمایی های خبره و کارآمدترین کارشناسان و تکنسین این مجموعه استفاده نمایید. مجموعه دیجی امداد رسان در زمینه فروش قطعات پکیج دیواری نیز فعالیت دارد.

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان تهران

سال‌های بسیاری است که اکثر مردم از پکیج دیواری بوتان برای سیستم گرمایشی منزل خود استفاده می کنند که این خود نشان دهنده کیفیت بالای این محصول می باشد، اما در هر صورت هر محصولی هر چقدر هم با کیفیت نیازمند سرویس یا تعمیر می باشد. نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان دیجی امداد رسان با سابقه و تجربه ای چندین ساله در زمینه کلیه خدمات گفته شده با مجرب ترین تعمیرکاران و تکنسین وقت شناسی که سابقه کار حرفه ای و تجربه لازم در جهت شناسایی درست و صحیح نقص دستگاه و تعمیر پکیج بوتان را دارند.

و هم چنین با بکار بردن قطعات اصلی و اورجینال در صورت لزوم که دارای گارانتی 6 ماه هستند، کنترل نهایی کار انجام گرفته و دریافت هزینه مناسب و بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب آماده خدمت به شما عزیزان می باشد. تعمیرات پکیج بوتان خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید و از نتیجه نهایی کار لذت ببرید. هدف نهایی ما کسب رضایت شما عزیزان است.

در صورت وجود نقص در دستگاه خود تنها کافیست تلفن را برداشته و با شماره های نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان دیجی امداد رسان تماس حاصل نمایید تا از خدمات بی نظیر آن ها استفاده نمایید.

 

 

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

دیجی امداد رسان به عنوان یک نمایندگی تخصصی تعمیرات پکیج بوتان در شرق تهران، خدمات تعمیر و سرویس پکیج شما را در محل توسط تعمیر کاران خبره  انجام می دهد. نمایندگی پکیج دیواری بوتان در شرق تهران آماده ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی در جهت تعمیر و سرویس پکیج بوتان می باشد. در صورت نیاز می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

دیجی امداد رسان نمایندگی تعمیر انواع پکیج ها آمادگی لازم جهت ارائه سرویس در تمام نقاط تهران به خوصوص شرق تهران را دارد. مشتریان عزیز می توانند از طریق تلفن ها با این نمایندگی تماس حاصل کنند و از کارشناسان ما تقاضای راهنمایی و کمک کنند.

مواردی که باعث می شود پکیج شما نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشد:

 •  انباشته شدن رسوب داخل پکیج بوتان
 •  وجود هوا داخل رادیاتور پکیج
 •  گرم نشدن کل رادیاتور
 •  انباشته شدن جرم داخل ورودی آب و خروجی رادیاتور
 •  تخلیه نشدن گاز به صورت کامل از هواکش
 •  افزایش نشتی پکیج به مرور زمان
 •  خراب شدن پرش سوئیچ هوا پکیج
 •  خرابی شیر تخلیه
 • رسوب زدایی پیکج بوتان 

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

 

ویژگی تعمیر کاران پکیج بوتان

تمام تعمیر کاران و تکنسین های دیجی امداد رسان دارای مدارک ایمنی و حفظ اصول تعمیرات و مورد تائید مراکز فنی و حرفه‌ای هستند، در زمینه که کاری خود خبره و ماهر هستند، در صورت نیاز به سرویس و یا تعمیر دستگاه خود می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با دیجی امداد رسان تماس حاصل کنید، این مرکز در کمترین زمان تکنسین خود را به محل مورد نظر اعزام می کند. این مرکز آمادگی ارائه خدمات به تمام نقاط تهران، شرق و غرب می باشد.

دیجی امداد رسان خانواده ایست که اعضای آن هر کدام در زمینه فعالیت خود خبره، ماهر و کاردان و تمام تعمیر کاران و تکنسین های آن دارای مدارک ایمنی و حفظ اصول تعمیرات هستند که مورد تائید مراکز فنی و حرفه‌ایست. این مرکز آماده ی ارائه خدمات به تمام نقاط تهران، از شرق تا غرب می باشد.

دلایل متمایز بودن دیجی امداد رسان در تعمیرات پکیج بوتان

 •  وقت شناس بودن تکنسین های اعزامی
 •  شناسایی درست و صحیح نقص دستگاه جهت تعمیر پکیج
 •  داشتن تجربه و تخصص لازم در  زمینه تعمیر پکیج
 •  به کار بردن قطعات اصلی برای تعمیر پیکج
 • سابقه کار حرفه ای و تجربه لازم در زمینه تعمیر یکیج
 •  تمام فرآیند تعمیر دستگاه در محل انجام می گیرد.

سرویس پکیج بوتان

بسیاری افراد سرویس پکیج بوتان را خرجی اضافی برای خود تلقی می کند و از انجام آن سر باز می زنند که این باعث می شود به مرور سیستم فرسوده شده و باعث به وجود آمدن خطرات جدید و هم چنین گذاشتن یک هزینه سنگین روی دست آن عزیزان شود.

باید گفت سرویس پکیج دیواری بوتان یک نوع پیشگیری قبل از درمان قبل از آن که لازم به تعمیر پکیج بوتان شود است، پس لازم است که هر 6 ماه یک‌بار نسبت به سرویس پکیج بوتان خود اقدام نمایید تا اگر خرابی هر چند ناچیز در دستگاه شما وجود داشته باشد رفع گردد، چون در صورت عدم توجه به آن ممکن است باعث خرابی دیگر قسمت های دستگاه شما شود و خسارت جبران ناپذیری برای شما ایجاد نماید.

سرویس دوره ای پکیج این امکان را به شما می دهد تا از نحوه کارکرد صحیح و بی‌عیب و نقص دستگاه مطلع شوید و در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعه و یا تعمیر داشت، به مشکل رسیدگی شود.  این روش سبب کاهش ریسک ازکارافتادگی دستگاه و موجب افزایش طول عمر مفید دستگاه می شود.

خدمات ارائه شده توسط دیجی امداد رسان در زمینه تعمیرات پکیج دیواری بوتان

انجام کلیه خدماتی که در ذیل نام برده شده است توسط مرکز تعمیرات پکیج بوتان دیجی امداد رسان پذیرفته می شود. تعمیرات پکیج دیواری بوتان شما توسط تکنسین ها و تعمیر کاران با تجربه ای که هر کدام در کار خود بسیار خبره و ماهر عمل می کنند با در نظر داشتن تمامی اصول ایمنی و دقت زیاد به نحو احسنت انجام می پذیرد.

 •  تعمیر پکیج بوتان مدل پارما
 •  هوا گیری پکیج
 •  برطرف کردن نشتی آب داخل پکیج
 •  تعمیر پکیج بوتان bl220
 • تعمیر پیکج مدل اپتیما 
 •  بررسی و تعیین نقاط ضعف دستگاه در کمترین زمان
 •  اقدم به بررسی و چکاب کلی سیستم توسط تعمیر کاران
 •  نصب و راه اندازی پکیج بوتان 
 •  بر طرف کردن مشکل افت فشار
 •  تعمیر قطعات داخلی چون شیر تخلیه و ترموکوپل
 •  رسوب گیری پکیج
 •  اعلام حدود هزینه بعد از بررسی دستکاه توسط تکنسین
 •  در صورت نیاز به تعوض قطعه، قطعه مورد نظر را با یک قطعه ارجینال تعویض می شود.
 • تعمیر برد پیکج بوتان 

 

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

 برخی از مشکلات متداول پکیج بوتان

پکیج های بوتان نیز مانند سایر پکیج ها گاهی دچار اختلالات و مشکلاتی می شوند که با کمک یک تعمیرکار پکیج بوتان خبره، با تجربه و کاردان می توانید به تعمیر پکیج بوتان خود بپردازید. این از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که شما هر چند وقت یک‌بار دستگاه خود را سرویس نمایید تا از اتفاقات ناگواری که ممکن است بیفتد جلوگیری نمایید. در زیر به برخی از مشکلات متداول پکیج های بوتان اشاره خواهیم کرد.

 

روشن نشدن مشعل پکیج

علت روشن نشدن مشعل پکیج ممکن است به خاطر نوسان فشار آب، نوسان جریان برق، نقص شیر گاز، نقص در هوای ورودی، نقص در سنسورهای کنترل کننده و … باشد.


غیر فعال شدن پمپ

علت غیر فعال شدن پمپ ممکن است به دلیل قطعی جریان برق یا نقص در سیم کشی، سوختگی پکیج و … اتفاق افتد.


گرم نشدن آب مصرفی پکیج بوتان

 طولانی بودن مسیر لوله کشی پکیج، پایین بودن فشار گاز، خرابی سنسور گرمایشی، رسوب گرفتن لوله ها از علل به وجود آمدن این مشکل می تواند باشد. درصورتی‌که بررسی های لازم توسط تعمیرکار خبره انجام گرفت و هیچ‌کدام از این عوامل دلیل این مشکل نبود ممکن است این مشکل به خاطر خراب شدن برد کنترل پکیج باشد در این صورت با تماس با یک مرکز تعمیرات پکیج بوتان نسبت به تعمیر پکیج بوتان شما اقدام نمایند.

 • نامناسب نبودن دودکش
 • جابه جا نصب شدن شیلنگ آب سرد و آب گرم 
 • ارتفاع شعله کم است.
 • مناسب نبودن فشار آب سرد ورودی به پکیج 
 • ایراد در لوله‌کشی آب مصرفی 
 • مناسب نبودن قطر شیلنگ گاز ورودی به پکیج
 • ایراد در تنظیمات درجه حرارت آب گرم مصرفی

بعد از روشن شدن شعله ممکن است پکیج ناگهان ریست شود

عوامل متعددی ممکن است باعث ریست شدن پکیج شما شود ولی یکی از عوامل اصلی آن را می توان خرابی برد کنترل دانست. به همین علت در هنگام بروز این مشکل نیاز است تعمیرکار مجربی این مشکل را با دقت بررسی نماید و به نحو درستی تشخیص و به تعمیر پکیج بوتان شما بپردازد تا مشکل اساسی پیش نیاید.


صدای زیاد پکیج بوتان

سرو صدای زیاد پکیج ممکن است به دلیل استهلاک پکیج و قطعات آن، رسوب گرفتن مبدل و یا وجود هوا در سیستم باشد.


جرقه نزدن و روشن نشدن پکیج

ممکن مربوط به نبود گاز، بسته بودن شیر گاز گرفتگی مسیر یا اینکه فیلتر موجود بر سر راه شیر گاز کثیف باشد و هم چنین ممکن است به دلیل خرابی شیر برقی گاز. باشد یا اینکه مربوط به برد جرقه زن باشد اما باید دانست برد جرقه زن در تمامی پکیج های بوتان وجود ندارد در این صورت این مشکل ممکن است به علت برد اصلی باشد. که پیشنهاد ما به شما در این مواقع تماس با نمایندگی پکیج بوتان و درخواست تعمیر پکیج بوتان خود است.


بیش از حد گرم شدن پکیج

گرم شدن بیش از حد پکیج باعث خاموش شدن یکباره آن می شود. زمانی که پکیج بسیار گرم می شود برای اینکه از خطرات ناشی از آتش گرفتن و … جلوگیری کند دستگاه خاموش می شود. گرم شدن بیش از حد پکیج دلایل متعددی دارد که پیشنهاد من به شما عزیزان این است از تعمیرکار خبره و با تجربه ای برای چک کردن پکیج خود کمک بگیرید تا به تعمیر پکیج بوتان شما بپردازد. در این مواقع در صورتی که پکیج شما دیجیتال باشد یک کد ارور بر روی آن ظاهر خواهد شد و یا گاهی وقت ها هم پکیج یک بوق ممتد خواهد کشید تا شما را از بروز یک مشکل خبردار نمایید و شما به کمک یک تعمیرکار ماهر اقدام به تعمیر پکیج بوتان خود نمایید.


آب را بیش از اندازه گرم می کند

دمای بیش از حد آب مصرفی ممکن است به دلایلی مثل پایین بودن فشار آب ورودی، بالا بودن فشار گاز و … باشد اگر بعد از بررسی دقیق هیچ کدام از این عوامل علت این مشکل نبود ممکن است خراب بودن ترموستات دستگاه شما علت آن باشد در نتیجه با تعویض ترموستات این مشکل رفع خواهد شد البته لازم به گفتن است که قبل از تعویض ترموستات حتماً باید سایر عوامل که موجب افزایش بیش از حد دمای آب مصرفی می شود مورد بررسی قرار گیرد بعد اقدام به تعویض ترموستات نمایید.


استشمام بوی گاز از پکیج

اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج بوتان خود کمک بگیرید.


دلیل سرد و گرم شدن آب مصرفی 

 • پایین و یا بالا بودن فشار گاز 
 • تنظیم نبودن درجه حرارت آب بهداشتی و آب سیستم گرمایشی
 •  استفاده از پمپ آب در منزل 
 • مسدود بودن شیر اهرمی یا شیر پیسوار
 • نواسان داشتن فشار آب منزل 

 پایین بودن فشار آب گرم پکیج بوتان نسبت به آب سرد مصرفی 

 • گر فشار آب یکی از شیرهای منزل  پایین باشد احتمالا شیر آب مشکل دارد.
 • ممکن است فیلتر سختی گیر آب مسدود باشد.

تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب 

ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.


دلیل گرم نشدن پکیج بوتان 

 • شوفاژها از کیفیت پایینی برخوردار هستند.
 • آب در مدار گرمایش کم است.
 • دودکش پکیج مناسب نیست.
 • سنسور مدار گرمایش مشکل دارد یا ممکن است در تشخیص میزان گرمایش ایراد داشته باشد.
 • ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به مساحت و درخواست گرمایشی ساختمان تناسب ندارد.
 • شیرهای رفت و برگشت به رادیاتور و هم‌چنین شیر‌های خروجی و داخلی زیر پکیج به طور کامل باز نیستند.
 • نحوه‌ لوله کشی مدار گرمایش مشکل دارد. ممکن است طول زیاد، اندازه نامناسب لوله، لوله‌کشی پیچ در پیچ از عوامل مستعد کننده باشد.
 • پایین بودن فشار گاز که منتج به کاهش ارتفاع شعله می‌شود یا امکان دارد شیر ماژوله گاز تنظیم نباشد.

هزینه‌ تعمیر پکیج بوتان

هزینه تعمیر پکیج بوتان به نوع خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. همچنین هزینه تعمیرات پکیج بوتان با هزینه سرویس پکیج متفاوت است. برای مثال هزینه تعمیر برد با هزینه اسید شویی پکیج، هزینه هواگیری و برطرف کردن مشکل افت فشار و … متفاوت است.

شما می توانید تعرفه دقیق خدمات پکیج را قبل از ثبت سفارش با دادن جزئیات پکیج و مشکل ایجاد شده به تعمیرکار مجرب ما دریافت نمایید. اگر هنگام تعمیر پکیج دیواری بوتان، تعمیرکار نیاز پیدا کرد قطعه ای را تعویض نماید، هزینه خرید قطعه به هزینه تعمیر پکیج بوتان شما اضافه می شود. لازم است این مطلب را یادآور شوم که این شرکت هیچ گونه هزینه ای بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت نخواهد نمود.

قیمت تعمیر پکیج بوتان  در صورت اتمام ضمانت به عهده‌ی فرد می‌باشد هزینه کل بستگی به قطعه‌ی خراب و تعمیر آن دارد زیرا قطعات مختلف قیمت‌های متفاوتی دارند لذا برای آگاهی از قیمت‌ها می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید و از هزینه‌ی ناشی از تعمیر پکیج بوتان اطلاع پیدا کنید. لازم به ذکر است این شرکت هیچ‌گونه وجهی بابت ایاب و ذهاب دریافت نمی‌کند.

رفع معایب پکیج بوتان

جهت عیب یابی پکیج و رفع مشکلات آن نیاز ایت که نسبت به کدهای خطا این پکیج اطلاعات کافی داشته باشید. در زیر به بررسی ارورهای پکیج بوتان در مدل های مختلف می پردازیم.

کدهای خطا پکیج بوتان

شرکت بوتان اقدام به تولید دو مدل پکیج دیواری نموده، پکیج های آنالوگ که با استفاده از چراغ های LED عیب دستگاه را اطلاع و پکیج های دیجیتال که نمایشگر دستگاه کد خطا را که عموماً ترکیب دو یا چند عدد و حرف لاتین است را در صورت بروز مشکل نمایش می دهند. در صورت مشاهده هر کدام از خطاها جهت تعمیر پکیج دیواری بوتان خود با نمایندگی پکیج بوتان تماس حاصل نمایید و از خدمات بی نظیر آن ها استفاده نمایید. در ذیل قصد داریم برخی از خطاهای بعضی مدل های پکیج را به شما معرفی کنیم:

 

راهنمای کد های عیب یابی پکیج های بوتان مدل کالدا ونزیا و پکیج بوتان مدل اپتیما و تعمیر پکیج بوتان

سبز ثابت مشعل به صورت دائم روشن است
سبز چشمک زن یک ثانیه تا پنج ثانیه پنج بار در یک ثانیه سیستم به حالت آماده باش و آماده به کار است ولی دستوری جهت گرمایش دریافت نمی کند.
سبز چشمک زن هر 0.5 ثانیه

 

این ارور شامل یکی از این موارد است:

خرابی پرشر دود یا مجموعه فن، گیرپاژ پمپ ، ایجاد اشکال در کلید فشار، اشکال در کلید فشار چگالیده، قفل کردن ان تی سی مقاومت کاذب و…

چراغ سبز چشمک زن سریع ورودی و خروجی محدود،
زرد ثابت سنسور آب مصرفی ان تی سی دچار ایراد و یا قطع شده است.
زرد چشمک زن سیستم با حداکثر توان خود در حال کار کردن می باشد.
قرمز ثابت این ارور شامل یکی از موارد می باشد: وجود مشکل در سنسور گرمایش، قطعی ترموستات دود، عدم تشکیل شعله، خرابی برد کنترل، ایراد در کلید حداقل فشار آب

که بهتر است در این زمان از یک تعمیرکار برای تعمیر پکیج بوتان خود یاری جویید.

قرمز چشمک زن کلید حرارتی عمل کرده است

 

راهنمای کد های عیب یابی پکیج های بوتان مدل 324 و تعمیر پکیج بوتان

قرمز ثابت خراب بودن یا قطع شدن کلید حرارتی و یا ترموستات ایمنی دوبل، تشکیل نشدن شعله
قرمز یک دهم ثانیه قطعی ان تی سی مدار گرمایش و آبگرم مصرفی
قرمز پنج دهم ثانیه قطعی پتانسیومتر (مصرفی بین 70 و 80 گرمایش)
قرمز هر یک ثانیه روشن نشدن مشعل بین دو یا سه مرتبه جرقه زنی
قرمز هر دو ثانیه اشکال در کلید حداقل فشار آب یا فیوز دو آمپر

راهنمای کد های عیب یابی پکیج های بوتان مدل پرلا و تعمیر پکیج بوتان

کد خطای E01 زمانی که این خطا نشان داده می‌شود ممکن است به دلیل یکی از عوامل ذیل باشد:

شعله تشکیل نمی‌شود. ممکن است به دلیل خرابی شیر گاز عمل نکردن جرقه ‌زن و یا خرابی حسگر شعله باشد..

کد خطای E02 این کد به دلیل قطعی یا خرابی کلید حرارتی نمایش داده می شود.
کد خطای E03 این کد به دلیل مشکلات ذیل نشان داده می شود:

ایراد در پرشر سوئیچ، خرابی ترموستات دود، خرابی فن پکیج.

کد خطای E04 دلیل نمایش این کد کاهش یا افزایش فشار آب موجود در سیستم پکیج می باشد.
کد خطای E06 این کد زمانی نمایش داده می شود که ان نی سی آب مصرفی قطع شده باشد.
کد خطای  E07 این کد به دلیل قطعی ان تی سی گرمایش نمایش داده می شود.
کد خطای  E011 این کد به دلیل وجود شعله قبل از ارسال فرمان برد به شیر گاز، نمایش داده می شود که این ممکن است بخاطر اشکال در شیر گاز یا خرابی برد اتفاق افتد. در این صورت باید تعمیر پکیج بوتان خود را به دست تعمیرکار ماهری بسپارید
دما + چشمک زن این کد به دلیل عمل نمودن کلید فشار، ترموستات ایمنی دود و یا کافی نبودن فشار آب گرمایش نمایش داده می شود
کد خطای ADJ این کد نشانگر تنظیم نادرست الکتریکی حداقل و حداکثر مدار گرمایش است.

 

 

راهنمای کد های عیب یابی پکیج روما و تعمیر پکیج بوتان

کد A01 این کد زمانی مشاهده می شود که مشعل پکیج روشن نمی شود که ممکن است به دلیل قطعی گاز، خرابی سنسور جرقه زن، کثیفی مشعل و یا خرابی فن پکیج باشد در صورت رخ دادن این مشکل با یک تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج بوتان خود تماس حاصل نمایید.
کد A02 دلیل نمایش این کد بروز مشکل در کلید حرارتی است.
کد A03 این کد در صورت بروز یکی از عوامل ذیل نمایش داده می شود:

خرابی پرشر دود، ترموستات دود مجموعه فن، خرابی سنسور تشخیص دمای مجموعه فن، درست کار نکرد فن دستگاه

کد A04 این کد در صورتی نمایش داده می شود که فشار آب ورودی به پکیج ضعیف باشد. دلیل بروز این مشکل ممکن است این باشد که در کلید حداقل فشار آب یا سنسور حداقل فشار آب اشکالی پیش آمده است.
کد A06 این کد در زمانی که سنسور ان تی سی پکیج دچار مشکل شده باشد نمایانگر می شود. در این صورت باید برای تعمیر پکیج بوتان خود از یک تعمیرکار خبره کمک بگیرید.
کد A07 این کد به دلیل این که سنسور ان تی سی گرمایش پکیج دچار مشکل شده است نمایانگر می شود.
کد A011 در زمانی که مشکلات ذیل پدیدار می شوند این کد نمایش داده می شود:

حسگر دمای سیستم قبل از فرمان برد عمل کرده.

روشن شدن پکیج به صورت انفجاری

مشکل در مجموعه مشعل

خرابی سنسور حسگر دما

سنسور جرقه زن خوب عمل نمی کند

کثیف بودن فن های مشعل

شیر برقی گاز خوب کار نمی کند

کد ADJ تنظیم نادرست الکتریکی حداقل و حداکثر مدار گرمایش باعث بروز این کد است.

که برای تعمیر پکیج بوتان خود حتما با نمایندگی بوتان تماس حاصل نمایید.

چشمک زن زمستانه / تابستانه این کد در زمانی که سنسور حداقل فشار آب خراب شده، اشکالی در پرشر دود و یا خرابی مجموع فن اتفاق افتاده باشد نمایش داده می شود.

 

راهنمای کد های عیب یابی پکیج کالدا و تعمیر پکیج بوتان

قرمز ثابت عملکرد یا قطعی کلید حرارتی یا قطعی ترموستات دود
قرمز چشمک زن قطع شدن ان تی سی
چراغ قرمز و زرد همزمان اشکالی در کلید حداقل فشار آب پیش آمده است

 

کد خطا هی پکیچ بوتان تیپ آلتا

 •  زرد ثابت: مصرفی، ان تی سی مصرفی قطع است
 •  زرد چشمک زن: وضعیت حداکثر توان مقدار مصرفی، توان دستگاه می باشد
 •  قرمز ثابت: گرمایش ان تی سی ترموستات دود، عدم تشکیل شعله، برد کنترل اشکال دارد، کلید حداقل فشار آب
 •  قرمز چشمک زن: کلید حرارتی عمل کرده
 •  چراغ سبز ثابت: مشعل روشن است
 •  چراغ سبز چشمک زن یک تا پنج ثانیه : پنج بار در یک ثانیه سیستم به حالت آماده باش و آماده به کار است. تقاضایی صادر نشده است.
 •  چراغ سبز چشمک زن سریع: ورودی و خروجی محدود،  میزان ورودی و خروجی را چک کنید.
 • چراغ سبز چشمک زن هر پنج دهم ثانیه: حالت زمستانه، حالت انتظار، پرشر دود، مجموعه فن گیرپاژ پمپ، اشکال در کلید حداقل فشار آب تا ده دقیقه، قفل کردن ان تی سی مقاومت کاذب، اشکال در کلید فشار چگالیده

کد خطا های پکیج بوتان مدلCV

E1, E13, E15, E17, E2, E25, E27, E29, E3, E4, E5, E6, E7, E8, E9, E99


کد خطا های پکیج بوتان مدل نگا بنزل

1، 2، 3، 4، 5،6، 7، 8، چشمک زرد،  چشمک زن قرمز


کد خطا های پکیج بوتان مدل ورنا 888

E01, E02, E03  ، قفل دائم E04 ، قفل موقت، E06, E07, E09, E11, E12, E26, E37, E40, E41, E42, E43, E44, E62, E72, E80, E81, E82, E83, E84, E98, E99


کد خطا های پکیج بوتان مدل دستگاه پرلا

ADG, E01, E02, E03, E04, E06, E07, E011,   چشمک زن چراغ و دما

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

 

زمانی که شما عزیزان با ما تماس بگرید و خواهان تعمیر دستگاه خود باشید ما در کمترین زمان ممکن تکنسین خود را به محل مورد نظر اعزام می نماییم.

ثبت درخواست کاملا رایگان می باشد و شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین و یا با تماس تلفنی درخواست خود را جهت تعمیر و ثبت نمایید  کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل می نمایند.

تمامی خدمات ارائه شده توسط دیجی امداد رسان به مدت  180 روز گارانتی می شود  و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد متخصص و تعمیرکار مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم و هیچ وجهی دریافت نمی شود.

هزینه تعمیر پکیج دیواری بوتان با توجه به میزان خرابی دستگاه و نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات متفاوت خواهدبود.

Load More

مطالب آموزشی

۳ دیدگاه

 • سلام خسته نباشید من یه پکیج بوتان مدل اپتیما دارم که هی مبدلش سوراخ میشه اخرش بعد کلی تحقیق فهمیدم که وقتی اب گرم باز می کنم پمپ کار می کنه وقتی اب میبندم پمپ سریع قطع میکنه مگه در پکیج های دو مبدل یک یا دو قیقه نباید کار کنه تا گرما مبدل خراب نکنه؟ ممنون میشم بگید مشکل از کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی فروش قطعات پکیج دیواری

ما در دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده قطعات پکیج دیواری همواره سعی می کنیم تا بالاترین کیفیت قطعات را در اختیار شما قرار دهیم. این فروشگاه آنلاین در زمینه فروش قطعات پکیج دیواری فروش لوازم نصب پکیج دیواری فروش قطعات پکیج شوفاژ دیواری آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم است.

نمایندگی فروش شیرآلات پکیج دیواری

 دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده اصلی شیرآلات پکیج دیواری ، ارائه دهنده انواع شیرآلات پکیج دیواری با بهترین قیمت ها به صورت جزیی و عمده می باشد.

محصولات فروش قطعات پکیج دیواری توسط دیجی امداد رسان 

 • در پوش بای پس اپتیما وارداتی ترک

 • ست الیزه طلایی

 • ست الیزه نقره ای

 • شیر پرکن ایران رادیاتور اتما وارداتی

 • شیر پرکن پکیج دیواری تاچی

 • شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران

 • شیر پرکن پکیج دیواری لورچ

 • شیر سینک بهداشتی تکی مخصوص پکیج

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em رزه کوچیک وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور وارداتی

خرید قطعات پکیج دیواری

اگر در زمینه خرید لوازم پکیج دیواری و شیرآلات وابسته به پکیج خرید قطعات پکیج نیاز به کمک دارید. دیجی امداد رسان با محصولاتی از برندهای مطرح ایران و اروپا در خدمت شماست. این مرکز در زمینه خرید عمده قطعات پکیج دیواری آماده همکاری با شما عزیزان است. این مرکز به عنوان مرکز فروش قطعات پکیج بوتان و سایر برندها مانند فرولی و ... در زمینه خرید این محصولات در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در خدمت شماست. این مجموعه در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر پکیج نیز فعالیت دارد.

خدمات پس از فروش قطعات و شیرآلات پکیج دیواری

دیجی امداد رسان در زمینه فروش عمده قطعات پکیج دیواری و فروش لوازم پکیج دیواری به شما گارانتی می دهد. این شرکت خوش نام برای کلیه شیرآلات پکیج دیواری 5 سال گارانتی ارائه می دهد. همچنین قطعات پکیج هم به مدت یک سال از گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت برخوردار می باشند.

.