مطالب آموزشی

مراحل سرویس پکیج شامل چیست؟

مراحل-سرویس-پکیج-شامل-چیست

گرم نگه داشتن خانه و دارا بودن آب گرم برای مصارف مختلف جز مهم‌ترین مواردی می باشد که با نزدیک شدن فصل سرما باید به آن توجه بسیار داشت. یک مورد از وسایل گرمایشی که بسیار کاربردی و معروف است که تقریبا در حال حاضر در بسیاری از خانه‌ها مشاهده می‌شود، پکیج می باشد. سیستم گرمایشی یک پکیج نسبت به تمامیه سیستم‌های قدیمی همانند شوفاژخانه یا موتورخانه کاربرد دارد. امروزه در بسیاری از خانه‌های نوساز و آپارتمان از پکیج مورد استفاده قرار می گیرد. قبل از مورد استفاده قرار دادن سیستم گرمایشی پکیج، به نکته ای باید توجه کرد سرویس کامل پکیج می باشد. که شرکت دیجی امداد یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه سرویس پکیج دیواری و همچنین تعمیرات پکیج می باشد. در این مقاله می خواهیم در ارتباط با مراحل سرویس پکیج صحبت کنیم.

پکیج جز یکی از وسایل ضروری گرمایشی و تهویه مطبوع در هر ساختمانی می باشد و باید توجه کرد که این وسیله چگونه به کار برده می شود و مسائل و مشکلاتی که مربوط به آن می شود چه مواردی می باشد و به چه روشی می توان آن را برطرف کرد و زمان مناسب سرویس کردن پکیج را تشخیص داده.

 

اقدامات مربوطه به سرویس پکیج:

کارشناسان مربوط به تعمیر و سرویس پکیج از طرز صحیح نصب آن مطمئن می‌شوند. و بررسی و بازبینی نصب صحیح پکیج یکی از مهم‌ترین کارهایی میباشد که باید صورت گیرد چون اگر پکیج درست نصب نشود ممکن است به لوله‌ها آسیب جدی برسد و از نظر ایمنی مشکل پیدا کند.

در قدم بعدی متخصص تعمیر و سرویس پکیج وعملکرد بخش‌های مختلف پکیج را مورد بررسی قرار می دهند. بخش‌های مختلف پکیج شامل که دودکش، درجه حرارت، محل اتصالات، میزان فشار آب و نوع لوله گاز می باشد و تمامی بخش‌ها با دقت بسیاری توسط کارشناسان و سرویسکاران شرکت دیجی امداد انجام می شود

قدم بعدی سنجش میزان فشار آب می باشد. همانطور که اطلاع دارید میزان فشار آب در هر منطقه‌ای متفاوت می باشد. از طرفی میزان فشار آبی که در گردش می باشد و میزان املاحی که در آب موجود می باشد برا روی فرایند رسوب گذاری در پکیج بسیار تاثیرگذار م یباشد از این رو سرویسکاران دیجی امداد در ابتدا میزان فشار آب را در منطقه شما می‌سنجند و نسبت به آن اگر پکیج نیاز به رسوب زدایی داشته باشد اینکار را انجام می‌دهند.

در قدم بعدی بعد از اطمینان از صحت عملکرد پکیج و اقدام به تنظیمات پکیج، نوبت هواگیری رادیاتورها می باشد. از آن‌جا که در طول بهار و تابستان از رادیاتور استفاده‌ نمی‌شود و کاملا بسته میباشد برای راه‌اندازی آن نیاز به هواگیری دارد که پس از انجام این کار توسط کارشناسان و سرویسکاران دیجی امداد و سرویس پکیج ، میزان گرمای ایجاد شده در رادیاتور را می‌سنجند تا از نحوه عملکرد صحیح پکیج اطلاع داشته باشند. علاوه بر این کارشناسان از نداشتن نشتی لوله‌ها نیز اطمینان پیدا می‌کنند تا جای هیچ گونه خطایی وجود نداشته و بهترین خدمات و سرویس را بتوانند به مشتریان خود ارائه بدهند.

حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  مرکز تعمیر پکیج در تهرانپارس

مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع پکیج دیواری

ارائه کلیه خدمات نصب، تعمیر و سرویس پکیج دیواری در کلیه نقاط تهران

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

مراحل سرویس پکیج

 

 • رفع مشکل شعله پکیج
 • تعویض قطعه معیوب
 • رسوب زدایی پکیج
 • رفع مشکل افت فشار پکیج در صورت داشتن
 • اسید شویی پکیج دیواری
 • رفع مشکل روشن نشدن پکیج
 • رفع مشکلات مربوط به سر و صدای پکیج
 • عیب یابی تخصصی پکیج
 • رفع ارورهای پکیج در صورت داشتن

 

نحوه سرویس پکیج

مراحل سرویس پکیج شامل کنترل مواردی از قبیل وجود یا عدم وجود نشتی در لوله ها میباشد، رسوب در مسیر ورودی ها، مبدل ها، اتصالات، فیلترها، شیلنگ ها، شیر اطمینان، دستگاه سختی گیر و … می باشد. در زمان سرویس پکیج ها و در صورت مشاهده هر گونه عیب و ایراد  در هر یک از این قسمت ها باید پکیج تعمیر شود ادامه به برخی از مهمترین عیب ها و ایراد های یک پکیج و نحوه رفع عیب و ایراد آن ها می پردازیم.

سرویس پکیج جز کارهای عادی نمیباشد که هر فردی بتواند آن را انجام بدهد زیرا ممکن است موقع سرویس آن نیاز به یک سری اقداماتی مانند رسوب زدایی داشته باشد که افراد عادی توان این کار را ندارند  پس بهتر است برای این کار از کارشناسان مربوطه به شرکت دیجی امداد استفاده کرد تا بتوان با خیالی آسوده از این وسیله گرمایشی استفاده کرد. و کارشناسان و افراد متخصص را در زمینه تعمیر و سرویس پکیج در اختیار خود دارد که شما می‌توانید با ثبت سفارش خود از مجموعه و خدمات آن بهره‌مند بشوید.

 

جهت آموزش سرویس پگیج دیواری به صورت کامل تر کلیک نمایید.

 

به چه علت پکیج باید سرویس شود

فرقی ندارد شما جز افراد آپارتمان نشین هستید و یا خانه ویلایی مستقل دارا  باشید چون سرویس پکیج برای هر واحد مسکونی به صورت جداگانه طراحی شده است و هر خانه‌ سیستم جداگانه ای دارد که برای سرویس آن نیاز به افراد متخصص شرکت دیجی امداد در این زمینه می باشد. استفاده از افرادی که دانش و آگاهی کافی برای تعمیر و سرویس پکیج را دارند به شما کمک می‌کند تا با خیال آسوده زمستانی گرم را تجربه کنید. و سرویس سالیانه پکیج کمک می‌کند تا طول عمر پکیج بیشتر بشود و هزینه‌های آن نسبت به تعمیر و سرویس دوباره آن کاهش یابد.

 

بهترین زمان برای انجام سرویس پکیج دیواری

یکی از سوالاتی که ممکن از برای شما بوجود آید این است که چه موقع باید سرویس پکیج انجام بشود؟ پیشنهاد کارشناسان این می باشد که بهترین حالت سرویس سالیانه پکیج می باشد  و اگر شما به صورت سالیانه پکیج خود را سرویس کنید و اگر نیاز به رسوب زدایی داشته باشد این کار انجام بدهید طول عمر پکیج شما بالا می‌رود و میازن خرابی‌های آن بسیار کم میشود. اما اگر هر زمان دیگری متوجه بروز هرگونه مشکلی شده اید باید در اسرع وقت از کارشناسان مربوطه بخواهید تا نسبت به آن اقدامات لازم را انجام بدهند زیرا هر مشکلی می‌تواند به نوعی خطری برای ایمنی ساختمان داشته  باشد.

حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

شاید افرادی که در خانه‌های قدیمی سکونت دارند و سیستم‌های گرمایشی سنتی و قدیمی را مورد استفاده قرار می دهند جای سوال داشته باشد که چرا باید پکیج را مورد استفاده قرار بدهیم؟ همانطور که می‌دانید با پیشرفت علم و تکنولوژی سیستم‌هایی که طراحی شده است. برای صرفه جویی بسیاری از منابع ساخته شده است. پکیج جز سیستم‌ های گرمایشی بسیار به صرفه می باشد که می‌توان با یک سری تنظیمات  میزان گرمای آب و دمای خانه را  به دلخواه خود تنظیم نمودو پکیج نسبت به هر سیستم گرمایشی دیگر فضای کمتری را در بر می گیرید و دسترسی به آن ساده و راحت می باشد. مجموعه دیجی امداد رسان یکی از حرفه ای ترین نمایندگی ها در زمینه سرویس و تعمیر پکیج در شهر تهران می باشد. همچنین هزینه‌های مربوط به تعمیر و سرویس تعمیر پکیج در شرکت دیجی امداد نسبت به سایر تعمیرات بسیار کمتر می باشد. ومقرون به صرفه تر می باشد.

 

 مراحل سرویس پکیج و خدمات ارائه شده توسط  دیجی امداد رسان

سرویس پکیج انواع مختلفی دارا است و در برخی اوقات باید سیستم داخلی آن نیز مورد بازبینی قرار بگیرد از این رو توصیه شرکت دیجی امداد به شما این است که از کارشناسان متخصص مربوط به سرویس پکیج راهنمایی بگیرد. در مجموعه استادکار کارشناسانی میباشند که با ارائه خدمات مختلف از جمله نصب و تعمیر پکیج، اسید شویی مبدل، تنظیم باد منبع، بازدید و تعویض سنسورها و اورینگ‌ها و سرویس کامل پکیج که بهترین ها را برای شما فراهم کرده اند.

 

چرا از سرویسکاران برای انجام سرویس پکیج خود باید کمک بگیریم؟

هدف از گردآوری کارشناسان در زمینه سرویس پکیج در مجموعه دیجی امداد این میباشد که بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه بدهند تا بتوانند در مدت زمان کوتاهی و با هزینه بسیار مناسب، از بهترین خدمات بهره‌مند بشوند. از این رو شما در مدت زمان کوتاهی تنها با مراجعه به وبسایت دیجی امداد و با ثبت سفارش خود می‌توانید در مدت زمان کوتاهی یکی از کارشناسان مربوط به سرویس کار را به دلخواه خود را انتخاب کرده و تعمیر و سرویس پکیج خود را به آن‌ها واگزارکنید.

 

علائم رسوب گرفتن پکیج

یکی از مراحل سرویس پکیج توجه به رسوب زدایی دستگاه می باشد. زمانی دستگاه شما رسوب می گیرد که ترکیباتی نظیرکلسیم و منیزیم در جداره مبدل های پکیج رسوب کند. این رسوب مثل یک  عایق حرارتی عمل می کند و باعث می شود که راندمان دستگاه کم شود و در نتیجه دستگاه مجبور می شود در دمای بالاتری کار کند تا راندمان خود را بالاتر ببرد در نتیجه خود این عمل باعث می شود دستگاه رسوب بیشتری به خود بگیرد و عملکردش بسیار پایین بیاید. اگر متوجه شدید دستگاه شما دمای مطلوب را ندارد و  مدار گرمایشی دستگاه به کندی گرم می شود  و همچنین فشار آبگرم کم شده و یک صدایی شبیه به نویز و یا خرخر از دستگاه به گوش می رسد این نشانه ها معنی این هستند که پکیج شما باید رسوب زدایی شود.

حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  تعمیر پکیج ایران رادیاتور

 

هزینه سرویس پکیج توسط سرویسکاران دیجی امداد

بسته به میزان سختی جرم ها و رسوبات تعرفه سرویس پکیج و رسوب زدایی آن متفاوت است. بعضی مواقع با یک اسیدشویی ساده مشکل پکیج برطرف می شود اما گاهی به همین سادگی نبوده و کار سخت و زمانبر خواهد بود.

متناسب با نوع خدمتی که از سرویس کار دریافت می کنید قیمت سرویس پکیج متفاوت است. برای مثال هزینه ی دیسکلر پکیج با هزینه ی رسوب گیری آن و یا با هزینه ی هواگیری تفاوت دارد. بهتر است یک سرویس کار پکیج با تجربه و ماهر را برای سرویس دستگاه خود انتخاب کنید.

نمایندگی تعمیر دیجی امداد رسان در تهران با داشتن چندین سال سابقه کاری موفق و خدمات رسانی به موقع و مناسب به مشتریان گرامی از موفق ترین نمایندگی های تعمیر و سرویس دستگاه به شمار می آید.

 

خدمات ارائه شده توسط دیجی امداد رسان در زمینه تعمیرات و سرویس پکیج 

 • تعمیر پکیج دیواری و زمینی
 • نصب و راه اندازی پکیج
 • سرویس کامل پکیج
 • لوله کشی و تعویض قطعات پکیج
 • رسوب زدایی پکیج
 • سرویس فن پکیج
 • انجام تمام تاسیسات پکیج

 

تعمیر و نگهداری پکیج

پکیج دیواری متداول ترین نوع سیستم های گرمایشی ساختمان می باشد. راندمان پکیج، نسبت به موتورخانه مرکزی و آبگرمکن، بسیار بالاتر می باشد؛ و هزینه شارژهای ماهانه و همینطور تعمیرات و نگهداری را دارا نمیباشد؛ دارای سنسورهای آب گرم می باشد و از این لحاظ امنیت دستگاه را فرآهم میکند پکیج دیواری، توانایی تأمین دائمی آب گرم را دارد و بدون هیچ صدای کار می کند. برای نصب هرگونه پکیجی توجه به نکات مهمی مانند: فشار آب ساختمان ها، فضایی های که برای نصب یک پکیج مورد نظر قرار گرفته شده است،و همینطور میزان ظرفیت حرارتی مورد نیازهر واحد ساختمانی، نوع لوله کشی ساختمان، محل دود کش و …،بسیار ضروری می باشد.

 

قابلیت های پکیج دیواری به نسبت باقی وسایل گرمایشی:

 • فضای کمتری را اشغال می کند.
 • از سطح امنیت بالاتری برخوردار میباشد
 • مکان جداسازی سیستم گرمایشی هر منزل یا واحد سکونی
 • کارایی بالا

 

ایمن بودن پکیج

 • اگر در عملیات سوختن مشکلی بوجود آید گاز سمی مونوکسید کربن منتشر میشود. سرویس پکیج گرمایشی
 • چنانچه در کارایی پکیج نقصانی داشته باشد امکان تشخیص دادن این گاز وجود ندارد و بی بو و بی رنگ و بی مزه میباشد.

 

کارایی پکیج

کارایی پکیج با گذشت زمان و همینطور با فرسودگی و گرفتگی در قطعات بسیار کم میشود. سرویس پکیج گرمایشی در سرویس کردن سالیانه که توسط کارشناسان دیجی امداد انجام می شود آنها تمام اجزاء پکیج را بررسی میکنند چنانچه احتیاج به پاکیزه کردن و تعویض قطعات و یا انجام تعمیرات داشته باشد آنها را انجام خواهند داد.

 

اطمینان از پکیج

مانند بقیه  لوازم مکانیکی مستهلک شدن پکیج امری است که بعد از گذشت زمان در پکیج اتفاق میافتد در فصل زمستان به علت استفاده بیشتر و فشار بیشتر روی پکیج نسبت به سایر فصل ها امکان عدم کارکرد آن وجود دارد. برای جلوگیری از کارافتادن و اطمینان از عملکرد صحیح پکیج می توان از شرکت دیجی امداد که در این زمینه تخصص دارد بهره برد.

مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع پکیج دیواری

ارائه کلیه خدمات نصب، تعمیر و سرویس پکیج دیواری در کلیه نقاط تهران

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

4/5 - (4 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.