تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff


ایران رادیاتور یکی از سرشناس ترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان پکیج های گرمایشی است. این برند بیش از 20 مدل متنوع دارد. اگر شما از پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff استفاده می کنید، ممکن است به مرور زمان و در اثر استفاده زیاد، دستگاه شما دچار خرابی و فرسودگی قطعات بشود. گاهی اوقات این مشکل آن قدر جدی است که اختلال اساسی در کارکرد پکیج ایران رادیاتور شما به وجود می آورد. باید هر چه سریعتر برای رفع مشکل و تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff اقدام کنید.

شرکت دیجی امداد رسان با تکیه بر دانش صدها متخصص و سال های درخشان فعالیت در این عرصه، آماده خدمات رسانی به شما در زمینه نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور  می باشد.

 

نمایندگی تعمیر ارزان پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff

کارشناسان ما به محض هماهنگی با شما، در اسرع وقت به محل موردنظر شما اعزام می شوند. تمام سعی همکاران ما بر تعمیر قطعات معیوب است. تا به این شکل، قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff کاهش یابد و در هزینه های شما صرفه جویی شود. از همه مهم تر، تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff ارزان و البته باکیفیت انجام گردد. مجموعه دیجی امداد رسان در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج های ایران رادیاتور فعالیت دارد این مجموعه علاوه بر تعمیر این مدل، تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff می باشد.

 

نصب پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff

اصلی ترین نکته در خصوص افزایش راندمان و نگهداری پکیج نصب اصولی و تخصصی آن است. یک تکنسین از مرکز تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff که از دانش کافی در خصوص شناخت انواع پکیج ایران رادیاتور را برخوردار است و به راحتی می تواند پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff را نصب کند.

 

سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l24ff

سرویس پکیج ایران رادیاتور  مدل l24ff توسط افرادی غیر از نمایندگی تعمیر پکیج، ممکن است آسیب های جدی به عملکرد دستگاه و قطعات آن وارد کنند. برای افزایش بازدهی و عمر مفید دستگاه سرویس دوره ای و منظم این دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار است. ممکن است مشکل جزئی در پکیج ایران رادیاتور شما رخ داده باشد که همکاران ما می توانند عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff را به راحتی انجام دهند.

 

تعمیر تضمینی پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff در دیجی امداد رسان به صورت کاملا تضمینی انجام می شود. همکاران ما بعد از اتمام کار، به شما یک برگه گارانتی می دهد. تمام قطعات این کمپانی دارای گارانتی یک ساله و اصلی و فابریک هستند.

کافی است با یک تماس یا مراجعه به سایت، ما را از مشکلات پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff باخبر سازید. همکاران ما با بروزترین متد اروپا تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff تضمینی و با گارانتی معتبر به شما ارائه می دهند.

 

بررسی ارورهای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l24ff

پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff مانند سایر مدل های ایران رادیاتور دارای نمایش کد  کد خطاهایی است که با نمایش آن ها مشکل خود را به شما نشان می دهد.

تا در صورتی که به علت مشکل کوچکی این ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff فعال شد، خودتان به راحتی بتوانید آن را رفع کنید. اما اگر مشکل رادیاتور شما پیچیده و تخصصی بود، باید از دیجی امداد رسان نمایندگی تعمیر پکیج دیواری مدل l24ff کمک بگیرید.

 

لیست ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff

کد خطا پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff علت:
کد خطا E1 آب مدار توسط پرشر سوئیچ قطع شده است
کد خطا E2 عدم تشخیص شعله به دلیل احتمال خرابی شیر کنترل گاز
کد خطا E80 و E81 ترموستات حد ۱۰۵ درجه قطع کرده است
کد خطا E30 و E99و E12 نشانه خرابی و معیوب بودن برد الکترونیک
کد خطا E32 و E31 مربوط به  خرابی سنسور NTC مدار شوفاژ است
کد خطا E41 و E42 مربوط به سنسور آب گرم مصرفی است
کد خطا E91 نوسان ولتاژ برق به دلیل نداشتن محافظ
کد خطا E50 و E51

 

مشکل از سوئیچ هوا و فن است. فن روشن است اما سوئیچ هوا قطع شده است
کد خطا AF فعال شدن سیستم ضد یخ زدگی پکیج

 

 

مشکلات متدوال پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff

در ادامه به بررسی مشکلات و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff می پردازیم

 • رادیاتورهای پکیج گرم نمی شوند

این مشکل دلایل زیادی دارد که برخی از آن ها می توان به وجود هوا به سیستم رادیاتور ها، پایین بودن ارتفاع شعله، گردش ناصحیح آب در پمپ و مشکل در سنسور NTCپکیج،  خرابی ترموستات و رعایت نکردن استانداردهای لازم در لوله کشی اشاره کرد.

 • آب مصرفی گرم نمی شود

خرابی فلوسوئیچ علت اصلی این مشکل در این نوع پکیج محسوب می شود.

 • فشار آب پکیج ایران رادیاتور کم شده است

خرابی سنسور حرارتی، معیوب بودن پرشر سوییچ هوا، کم بودن فشار بار پکیج، ایراد در پمپ سیر کولا سیون، از علت های احتمالی این مشکل به شمار می روند

 • دستگاه پکیج انفجاری روشن می شود
 • فشار گاز طبیعی در پکیج ایران رادیاتور افزایش یافته است
 • ولتاژ جرقه سیستم جرقه زن ضعیف شده است
 • سطح مشعل و الکترود جرقه زن کثیف شده است
 • مسدود شدن سوراخ های مشعل مسدود شده است
 • از دودکش نامناسب استفاده شده است

 

 • آب مصرفی به طور مداوم سرد و گرم می شود

نوسانات فشار آب ساختمان زیاد بودن ارتفاع شعله، رسوب گرفتن مبدل ثانویه، خرابی NTC ، استفاده همزمان از دو شیر آب، خرابی شیر سه طرفه و خرابی فلوسوئیچ می توانند باعث این مشکل شوند.

 • فن پکیج ایران رادیاتور مدل خاموش شده اما پرشر سوئیچ هم چنان روشن است

خرابی پرشر سوئیچ و رله برد علت های اصلی این مشکل هستند.

راه حل: شلنگ پرشر را از سمتی که وارد فن شده از جای خود بیرون بکشید و داخل آن را تمیز کنید.

 

دیجی امداد رسان با داشتن نشان اعتماد الکترونیکی دیجی امداد و به عنوان مرکز تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مدلl24ff  در اکثر نقاط شرق، غرب، شمال و جنوب تهران و کرج شعبه دارد. این شرکت همواره وقت شناسی، استفاده از قطعات اورجینال، کیفیت بالای کار و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود کرده است.

برآورد اجرت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l24ff بر طبق نرخ اتحادیه، نحوه و سختی کار، تعمیری یا تعویضی بودن قطعات انجام می پذیرد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور یا هر نوع اقدام برای برطرف کردن مشکل پکیج شما در صورت خرابی هم چنین تمام قطعات تعویضی تا یک سال از گارانتی معتبر این شرکت برخوردارند.

شما به راحتی می توانید به سایت ما مراجعه کنید و درخواست خود را به شکل مکتوب در سایت ما به ثبت برسانید. یا اینکه می توانید با شماره های داخل سایت دیجی امداد رسان تماس حاصل فرمایید. کارشناسان متبحر ما بعد از ارتباط با شما، در اسرع وقت در محل مورد نظرتان حضور می یابند.

اگر پکیج ایران رادیاتور شما دچار مشکلاتی همچون: خاموش و روشن شدن مداوم، نشت آب زیر پکیج، برطرف نشدن ارور دستگاه و خرابی برد شد، باید هر چه سریعتر و برای جلوگیری از مشکلات دیگر، برای تعمیر آن از تکنسین های حرفه ای کمک بگیرید.

Load More

مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی فروش قطعات پکیج دیواری

ما در دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده قطعات پکیج دیواری همواره سعی می کنیم تا بالاترین کیفیت قطعات را در اختیار شما قرار دهیم. این فروشگاه آنلاین در زمینه فروش قطعات پکیج دیواری فروش لوازم نصب پکیج دیواری فروش قطعات پکیج شوفاژ دیواری آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم است.

نمایندگی فروش شیرآلات پکیج دیواری

 دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده اصلی شیرآلات پکیج دیواری ، ارائه دهنده انواع شیرآلات پکیج دیواری با بهترین قیمت ها به صورت جزیی و عمده می باشد.

محصولات فروش قطعات پکیج دیواری توسط دیجی امداد رسان 

 • در پوش بای پس اپتیما وارداتی ترک

 • ست الیزه طلایی

 • ست الیزه نقره ای

 • شیر پرکن ایران رادیاتور اتما وارداتی

 • شیر پرکن پکیج دیواری تاچی

 • شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران

 • شیر پرکن پکیج دیواری لورچ

 • شیر سینک بهداشتی تکی مخصوص پکیج

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em رزه کوچیک وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور وارداتی

خرید قطعات پکیج دیواری

اگر در زمینه خرید لوازم پکیج دیواری و شیرآلات وابسته به پکیج خرید قطعات پکیج نیاز به کمک دارید. دیجی امداد رسان با محصولاتی از برندهای مطرح ایران و اروپا در خدمت شماست. این مرکز در زمینه خرید عمده قطعات پکیج دیواری آماده همکاری با شما عزیزان است. این مرکز به عنوان مرکز فروش قطعات پکیج بوتان و سایر برندها مانند فرولی و ... در زمینه خرید این محصولات در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در خدمت شماست. این مجموعه در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر پکیج نیز فعالیت دارد.

خدمات پس از فروش قطعات و شیرآلات پکیج دیواری

دیجی امداد رسان در زمینه فروش عمده قطعات پکیج دیواری و فروش لوازم پکیج دیواری به شما گارانتی می دهد. این شرکت خوش نام برای کلیه شیرآلات پکیج دیواری 5 سال گارانتی ارائه می دهد. همچنین قطعات پکیج هم به مدت یک سال از گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت برخوردار می باشند.

.