مطالب آموزشی

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل L36ff

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل L36ff

ایران رادیاتور مدل های متعددی از پکیج ها را طراحی و تولید و به بازار معرفی کرده است. یکی دیگر از مدل های پکیج ایران رادیاتور پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff نام دارد که از نوع فن دار است و 36000 است. این مدل در واقع، آخرین مدل از پکیج های ایران رادیاتور است. برای شما که از این نوع پکیج استفاده می کنید، در صورتی که با مشکلات در کارکرد دستگاه پکیج خود مواجه شدید، دیجی امدادرسان به عنوان مرکز تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff آماده خدمات رسانی در زمینه نصب سرویس و تعمیر پکیج و تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff می باشد.

شرکت دیجی امداد رسان با تکیه بر دانش صدها متخصص و سال های درخشان فعالیت در این عرصه، آماده خدمات رسانی به شما در زمینه نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور می باشد.

  مشاوره دیجی امداد رسان

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff

مرکز تعمیرات دیجی امداد رسان با سال های تجربه فعالیت در این عرصه و ارائه خدمات مناسب توانسته است رضایت مشتریان زیادی را به دست آورد. این مرکز با تکیه بر دانش صدها متخصص زبده و کارآزموده و با بهره گیری از متدهای روز دنیا یکی از بهترین نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff به شمار می رود.

اگر در زمینه تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff به دنبال یافتن بهترین و متبحرترین کارشناسان هستید. بهتر است فرم درخواست خود را در سایت دیجی امدارسان ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

اگر در زمینه تعمیرپکیج ایران رادیاتور مدل l36ff اطلاعی ندارید، بهتر است کار عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff را به متخصصان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff در تهران بسپارید.

 

نصب پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff

نصب پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff

نصب اصولی و تخصصی اولین قدم برای داشتن یک پکیج با کارکرد درست است که فقط از عهده یک تعمیرکار پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff برمی آید. در واقع پارامترهایی مانند مقررات نصب استاندارد و وضعیت گاز و  دوکش نکاتی هستند که یک تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff اطلاعات کافی دارد. شرکت دیجی امدادرسان با تکیه بر دانش متخصصان حرفه ای آماده خدمات رسانی نصب به صورت اصولی و کاملا تخصصی می باشد.

 

سرویس پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff

برای بازدهی بیشتر پکیج و ارتقای کیفیت و طول عمر آن بایستی به سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff را به صورت دوره ای و منظم توجه داشته باشید. از نظر خیلی از افراد سرویس وسایل، کار بی فایده ای است اما اگر دستگاه دچار ایراد جزئی باشد، در هنگام سرویس توسط همکاران متخصص ما عیب یابی می شوند. این کار شما را از هزینه متحمل در آینده بی نیاز می سازد.

مرکز تعمیرات دیجی امدادرسان به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff در تهران در این خصوص، سرویس های تضمین شده ای ارائه می دهد.

 

معرفی ارورهای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff

پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff هم مانند نوع قبلی مدل های این برند با نمایش کدخطاهایی بروز ایراد در کارکرد خود را نشان می دهد. ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff در اثر مشکلات اساسی فعال می شوند. برای برطرف کردن کدخطاهای پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff دیجی امداد رسان به عنوان نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل  l36ff در تهران آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

کد خطا علت
کد خطا E1 مدار پرشرسوئیچ آب قطع شده است
کد خطا E2 عیب یابی یون
کد خطا E8 دمای درجه سنسور پکیج به بالای 105 رسیده است
کد خطا E30 وE12 خرابی برد دستگاه
کد خطا E31 و ترمیستور مدار شوفاژ اتصال کوتاه کرده است
کد خطا E32 ترمیستور مدار شوفاژ باز شده است
کد خطا E41و E42 ترمیستور آب گرم مصرفی ایراد پیدا کرده است
کد خطا E50 فن خاموش است اما پرشرسوئیچ هوا وصل است
کد خطا E51 فن روشن است اما پرشرسوئیچ هوا قطع است
کد خطا E99  خرابی برد دستگاه

 

مشاوره دیجی امداد رسان

مشکلات متداول پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff

مشکلات متداول پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff

در ادامه به بررسی برخی از مشکلات متداول پکیج های ایران رادیاتور خصوصا l36ff می پردازیم.

علت گرم نشدن رادیاتورهای پکیج چیست؟

 • پایین بودن ارتفاع شعله پکیج
 • وجود هوا در سیستم رادیاتور ها
 • خرابی سنسور NTCپکیج
 • عدم گردش صحیح آب در پمپ
 • پایین بودن فشار بار پکیج، رسوب گرفتن مبدل ثانویه
 • استفاده از رادیاتورهای کم ظرفیت
 • خرابی ترموستات
 • عدم رعایت استاندارد در لوله کشی ها و کم بودن ظرفیت دستگاه نسبت به ساختمان

علت اینکه فشار آب پکیج کم شده، چیست؟

خرابی سنسور حرارتی، معیوب بودن پرشر سوییچ هوا، کم بودن فشار بار پکیج، ایراد در پمپ سیر کولا سیون، باعث بروز این مشکل می شوند که باید تمام این قطعات توسط یکی از متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff تعمیر یا تعویض شود.

علت انفجاری روشن شدن پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff چیست؟

 • افزایش فشار گاز طبیعی
 • ضعیف بودن ولتاژ جرقه سیستم جرقه زن
 • استفاده از دودکش نامناسب
 • کثیف بودن سطح مشعل و الکترود جرقه زن
 • مسدود شدن سوراخ های مشعل

علت سرد و گرم شدن آب مصرفی چیست؟

 • نوسانات فشار آب
 • ساختمان زیاد بودن ارتفاع شعله
 • رسوب گرفتن مبدل ثانویه
 • خرابی NTC
 • استفاده همزمان از دو شیر آب
 • خرابی شیر سه طرفه و خرابی فلوسوئیچ.

 
مشاوره دیجی امداد رسان

 

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff چگونه برآورد می ‌شود؟

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l36ff چگونه برآورد می ‌شود؟

قیمت های خدمات این شرکت با توجه به نوع آن ها، مانند علت های احتمالی، تعمیری بودن یا تعویضی بودن قطعات سختی کار متغیر است. اما ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمام هزینه های ما منصفانه و برمبنای نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی محاسبه می شود.

 

سخن آخر 

مجموعه دیجی امداد رسان در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج های ایران رادیاتور فعالیت دارد این مجموعه علاوه بر تعمیر این مدل، تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff می باشد.

 

 
مشاوره دیجی امداد رسان

سوالات متداول تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff

تمامی خدمات این شرکت 180 روز گارانتی دارد که اگر مشکلی در قطعات تعمیری یا تعویضی این مدل از پکیج ایران رادیاتور پیش آمد، مجددا کارشناسان خود را اعزام می کنیم و تمام خدمات و هزینه ها تعمیر دستگاه تان را به صورت رایگان انجام می دهیم.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از 11 سال کار درخشان و کسب رضایت مشتری، تمام تکنسین های ما از تبحر و تخصص لازم در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff در تهران برخوردارند. و کیفیت قابل قبولی را ارائه می دهند. اگر از کار برخی از کارشناسان ما رضایت کامل نداشتید، شرکت ما همواره آماده پیگیری شکایات شما مشتریان عزیز است.

 • کارشناسان کارآزموده
 • 15سال سابقه درخشان فعالیت
 • اعطای گواهی نامه معتبر ضمانتی
 • وقت شناسی
 • ارائه خدمات با کیفیت بالا

برای استفاده از تمام خدمات در تعمیرگاه پکیج ایران رادیاتور مدلl36ff  به صورت تلفنی یا به صورت آنلاین، درخواست یا مشکل پکیج دیواری خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظرتان از خدمات سرویس و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل l36ff در تهران بهره مند شوید.

قیمت های خدمات این شرکت با توجه به نوع آن ها، مانند علت های احتمالی، تعمیری بودن یا تعویضی بودن قطعات سختی کار متغیر است. اما ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمام هزینه های ما منصفانه و برمبنای نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی محاسبه می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *