مطالب آموزشی

روش سرویس پکیج ایران رادیاتور

روش-سرویس-پکیج-ایران-رادیاتور

سرویس پکیج چرا مهم است؟ بهترین زمان سرویس پکیج ایران رادیاتور چه زمانی می باشد؟ این ها تعدادی از سوالاتی است که مصرف کنندگان پکیج ایران رادیاتور معمولا می پرسند. دیجی امداد به شما خواهد گفت که چه زمانی لازم است تا سرویس پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید و همچنین  روش سرویس پکیج ایران رادیاتور چگونه است را خواهد گفت بهترین زمان برای انجام سرویس پکیج معمولا در پایان فصل تابستان و در آغاز فصل سرما و پاییز می باشد. چرا که در فصول سرما تحمل نبود آب گرم بسیار مشکل است. بنابراین برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات این چنینی و نبودن آب گرم، بهتراست تا قبل از آمدن پاییز پکیجتان را توسط سرویس کاران ماهر سرویس کلی نمایید.دیجی امداد در این مقاله شما را با روش سرویس پکیج ایران رایداتور آشنا نموده و مزایای انجام سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور را شرح می دهد. با دیجی امداد تعمیرگاه سرویس پکیج ایران رادیاتور همراه باشید.

سرویس کردن دوره ای پکیج چه مزیتی دارد؟ چرا باید این کار را انجام دهید؟ بگذارید این گونه بگوییم که شما حتما نباید صبر کنید تا پکیجتان خراب شود و سپس آن را تعمیر نمایید. در بسیاری از این موارد آسیب و خرابی به وجود آمده زیاد است و هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور گاهی اوقات انجام یک سرویس با یک هزینه ی اندک می تواند جلوی این قبیل از خرابی ها و هزینه های بالا را بگیرد. علاوه بر این انجام سرویس پکیج خیال شما را بابت تامین آب گرم در فصل زمستان راحت می کند. با انجام سرویس پکیج ایران رادیاتور به صورت دوره ی و در زمان مناسب شما می توانید عمراین وسیله ی گرمایشی را افزایش دهید و هزینه های تعمیر را کاهش دهید.

 

مواردی که در سرویس پکیج ایران رادیاتور انجام می شوند:

 

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

هواگیری پکیج از جمله مواردی است که حتما باید در سرویس پکسج ایران رادیاتو رانجام شود. هواگرفتن پکیج اصلی ترین دلیل از کار افتادن پکیج می باشد. هرگاه پکیج از کار افتاد هواگیری آن اولین موردی است که باید انجام دهید.

حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور

 رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور

یکی دیگر از موارد مهمی که حتما در سرویس پکیج ایران رادیاتور باید انجام شود رسوب زدایی می باشد. به دلیل وجود املاح موجود در آب، لوله های پکیج دچار تجمع رسوبات و گرفتگی می شود که عملکرد صحیح پکیج را مختل می کند. رسوب زدایی با استفاده از مواد اسیدی انجام می شود. قبل از ریختن مواد اسیدی در مدار گردش آب ، حتما باید آب موجود در محفظه ی پکیج خالی شود.

بررسی دودکش پکیج

تمامی سرویس کاران در زمان سرویس کردن پکیج باید دودکش پکیج را بررسی کنند و از صحت عملکرد آن و خروج دود اطمینان حاصل کنند. چرا که وجود گرفتگی باعث عدم خروج دود از دودکش شده و خطرناک است همچنین باعث خفگی دستگاه و روشن نشدن شعله های آن می شود. برای بررسی دودکش کافیست تا یک جسمی را از مسیر دودکش وارد کرده و از طرف دیگر خارج شود. اگر که جسم موردنظر خارج شد، مسیر دودوکش گرفتگی ندارد اما اگرکه جسم از طرف دیگر آن خارج نشد، این به معنی وجود گرفتگی در مسیر دودکش می باشد که باید برای رفع این گرفتگی اقدام کرد. علاوه بر این باید لوله ی دودکش متراژ طولانی ای نداشته باشد تا دود بتواند خارج شود و همینطور مسیر آن نباید خمیدگی و شکستگی داشته باشد.

مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور

دیجی امداد رسان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

 

از دیگر مواردی هستند که یک سرویس کار خوب هنگام سرویس پکیج ایران رادیاتور به آن ها توجه می کند: 

کنترل فشار آب

بررسی صحت عملکرد مدار گرمایشی

تنظیم حرارت پکیج

بررسی محل نصب پکیج های دیواری

 

برای خواندن مقاله تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور اینجا را کلیک نمایید.

 

روش سرویس پکیج ایران رادیاتور

1.     سرویس کار در ابتدا کاور پکیج و محفظه ی رویی احتراق را بازمی کند.

2.     فشار و دمای مدار شوفاژ را بررسی می کند.

3.     در قسمت مربوط به احتراق پکیج، احتراق را از نظر شعله ی آن بررسی می کند.

4.     با استفاده از مقیاس خاموش و روشن شدن شعله با تنظیم دما، از صحت عملکرد سنسورها مطمئن می شود.

5.     پمپ سیرکولاسیون را بررسی می کند و سپس آن را روغ کاری می کند.

6.     سرویس کار باید عملکرد الکترود یون را آزمایش کرده و فاصله ی یون را از برنر تنظیم نماید. همچنین باید با ساتفاده از یک وسیله ی مناسب اطراف آن را تمیز کند.

7.     سرویس کار باید در پکیج هایی که فن ندارند ، ترموستات دود را بررسی نمایند.

حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  بررسی علائم خرابی پکیج ایران رادیاتور

توجه داشته باشید که روش سرویس پکیج ایران رادیاتور هرچقدر که ساده بوده و به همین راحتی توضیح داده شده باشد ،باز هم باید توسط یک سرویس کار متخصص انجام شود. بسیاری از موارد گفته شده فقط در نوشتار آسان به نظر می رسند چه بسا اگر یکی از مراحل را اشتباه انجام دهید آسیبی جدی به پکیجتان وارد می کنید و هزینه هایتان را بالاتر می برید. برای سرویس پکیجتان با کارشناسان لاین تعمیر تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید اگر که مشکل پکیجتان جزیی بوده و نیاز به ابزار وتخصص نداشته باشد، کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده تا مشکلتان حل شود. درغیر این صورت حتما درخواست سرویس کار کنید تا سریعا به محل اعزام شوند.

سرویس پکیج مدار آب گرم  ایران رادیاتور

یک سرویس کار برای سرویس مدار آب گرم پکیج ایران رادیاتور باید مراحل زیر را انجام دهد.

تمیز کردن فیلتر آب گرم

تعویض کریستال های پلی فسفات در صورت نیاز(به تشخیص خود سرویس کار)

جرم گیری مبدل ثانویه

بررسی عملکرد سنسور ان تی سی NTC

مشاهده ی شعله های پکیج و نحوه ی سوختن صحیح شعله ها (بررسی کوتاهی و بلندی شعله ها)

قطع نشدن شعله ها هنگامی که آب گرم مصرفی باز است.

تنظیم دبی آب ورودی

دو شلنگه کردن پرشر هوا

برای انجام هریک از موارد بالا اگر که دانش، تخصص و تجربه ی کافی را نداشته باشید آسیبی جدی به دستگاه وارد خواهید کرد. توصیه ما به شما این است که تمامی مراحل وروش سرویس پکیج ایران رادیاتور را به سرویس کاران متخصص یک تعمیرگاه مجاز بسپارید. دیجی امداد رسان اماده ی ارائه خدمات و سرویس پکیج ایران رادیاتور را در سراسر تهران به صورت اعزام در محل می باشد.

سرویس پکیج مدار شوفاژ ایران رادیاتور

بستن شیر های رفت و برگشت شوفاژ

تخلیه ی آب پکیج

تمیز کردن توری صافی برنجی مسیر برگشت

تمیز کردن شیر اطمینان

بررسی فشار منبع انبساط

بررسی محل قرارگیری الکترود یون و جرقه

بررسی عملکرد پمپ سیرکولاسیون

شستشوی مدار شوفاژ(بهتر است این کار را قبل از شروع فصل سرما و قبل از روشن کردن رادیاتور ها انجام دهید)

سرویس کاران در انتهای کار خود باید نکات لازم و نحوه ی استفاده ی صحیح را به مصرف کنندگان بگویند تا با روش های اشتباه باعث خرابی و ایجاد مشکل نشوند.

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

همانطور که پیش تر نیز گفتیم انجام سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور جلوی خرابی های احتمالی و جدی تر پکیج را گرفته و هزینه سرویس پکیج ایران رایداتور را کاهش می دهد. عوامل زیادی در تعیین قیمت سرویس پکیج ایران رادیاتور تاثیر گذار است. مثلا تصور کنید که شما طی دو سال گذشته پکیجتان را هیچ سرویسی انجام نداده اید و پس از دوسال درخواست سرویس کار نموده اید.  سرویس کار به محل اعزام شده و در حین انجام سرویس پکیج متوجه می شود که عملکرد قطعه ای با مشکل مواجه شده و یا قطعه ای خراب شده و نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض دارد. در این مواقع هزینه تعمیر نیز به هزینه ی  سرویس اضافه  می شود. اما اگر که شما به صورت دوره ای سرویس پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید در فواصل زمانی مناسب عملکرد قطعات بررسی می شود و شاید تنها با یک سرویس ساده مشکل آن حل شود و جلوی خراب شدن آن را بگیرد. در این صورت هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور برایتان سبک تمام می شود.

حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  مقایسه پکیج ایران رادیاتور و بوتان

 

سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور خود را به دیجی امداد رسان بسپارید

تمامی سرویس کاران دیجی امداد رسان یده و با مهارت می باشند که تخصص لازم و کافی را برای سرویس پکیج ایران رادیاتور دارا می باشند. سرویس کارا ن دیجی امداد رسان روش سرویس پکیج ایران رادیاتور را به صورت کاملا حرفه ای فرا گرفته اند. تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت دیجی امداد رسان تماس بگیرید و از کارشناسان تلفنی ما در خواست سرویسکار نمایید. سرویسکاران دیجی امداد رسان سریعا به محل اعزام شده و پکیج شما را سرویس کرده و تمامی موارد لازم را در یک سرویس تمام و کمال انجام می دهند تا پکیجتان از خرابی های احتمالی مصون بماند.

دیجی امداد رسان تمامی دمات سرویس پکیج ایران رادیاتور را به صورت اعزام در محل در تمامی نقاط تهران ، (شرق تهران ، غرب تهران شمال و جنوب تهران) انجام می دهد. دیجی امداد رسان با سال ها تجربه ی کاری، تعهد کاری بالایی دارد و تنها هدف آن ارائه ی خدمات با کیفیت و رضایت مشتریان می باشد. دیجی امداد رسان ایندگی سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران نیست اما یکی از معتبرترین و مجهزترین مراکز سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران می باشد که متخصص ترین افراد در این مجموعه فعالیت می کنند. شما عزیزام می توانید جهت عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خود با ما تماس بگیرید.

 

مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور

دیجی امداد رسان

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

4.3/5 - (3 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.