مطالب آموزشی

تعمیر پکیج دیواری

مرکز تعمیر پکیج دیجی امداد

یکی از مهم‌ترین بخش‌های ساخت یک خانه، نصب یک پکیج برای تغییر دمای آب در شرایط گوناگون می‌باشد. این پکیج‌ها در گذشت زمان و به دلایل مختلف ممکن است دچار ایرادات و مشکلاتی شوند. برای تعمیر پکیج‌ها می‌توان به نمایندگی‌‌ تعمیر پکیج دیجی امداد رسان مراجعه کرده و کار تعمیر را به آن‌ها سپرد.

 

افراد زیادی برای تعمیرات مربوط به پکیج خود، روزانه در اینترنت به دنبال مکان مناسبی برای این امر می گردند. اما متاسفانه ممکن است این مراکز توان تعمیرات پکیج شما را در زمان کم نداشته باشند. پس بهتر است شما برای موارد بسیار اضطراری، نکاتی را در مورد تعمیرات پکیج بدانید. آموزش تعمیرات پکیج امری بسیار رایج در اینترنت می باشد. البته ما قصد داریم توضیحات جامعی را در مورد آموزش صفر تا صد تعمیر پکیج دیواری و نحوه تعمیر کارکرد پکیج به شما ارائه بدهیم زیرا آموزش تعمیر پکیج دیواری، اعم از تعمیر پکیج بوتان یکی از مهم ترین آموزش ها در حوزه تعمیرات شخصی در منزل می باشد.

مهمترین مزایای استفاده از پکیج

 • هر واحد مسکونی میتواند جداگانه دارای یک پکیج باشد
 • امروزه که خانه ها آپارتمانی هست برای نصب پکیج کمترین جا را میخواهد
 • در دسترس بودن پکیج هنگام کاربا آن و تعمیرات
 • پکیج ها ازایمنی بیشتر و مصرف بهینه
 • پکیج ها دارای قابلیت تنظیم دلخواه دما

نحوه عملکرد پکیج دیواری

زمانی که شیر آب را باز میکنیم یک سنسور جریان آب را تشخیص می دهد.جرقه زن مشعل را روشن می کند و مبدل حرارتی آب را گرم می کند.بعضی از پکیج ها یک مبدل حرارتی دارند که با استفاده از گرمای گاز خروجی آبی که وارد می شود را گرم می کند.و یک ترموستات میزان گاز یکه به مشعل می رسد را کنترل می کند تا دمای از قبل تعیین شده حفظ شود.

 

تحت چه شرایطی نیاز به تعمیر پکیج است؟

وقتی پکیج از عملکرد طبیعی خود خارج می شود یا مشکلاتی از قبیل گرم نشدن آب مصرفی،صدا دادن پکیج،خاموش شدن دستگاه و … باید به تعمیر آن اقدام کرد.

 

راهنمای جامع تعمیر پکیج

امروزه بیشترمصرف کنندگان به دنبال نصب پکیج در ساختمان خود هستند، بحث نحوه تعمیر پکیج دارای اهمیت زیادی میباشد چون پکیج مثل هر دستگاهی که با آب سر و کار دارد، بعد از مدتی به عیب یابی و تعمیر نیاز پیدا می کند.با ما همراه باشید

ما نیز این نیاز را درک کرده و به همین دلیل تصمیم داریم تا در اینجا به بررسی جامع نحوه تعمیر پکیج بپردازیم. در طول این متن از مشکلات رایج در پکیج برای شما بازگو خواهیم کرد و نحوه انجام تعمیرات پکیج را یاد خواهید گرفت.

مهمترین نکات در تعمیر پکیج

مهم ترین نکات درتعمیر پکیج داشتن افراد متخصص تعمیرات می باشد متخصصان با تمامی ترفند تعمیرات پکیج مسلط هستند و در تایم خیلی کوتاه تمامی مشکلات دستگاه را برطرف می کند. از دیگر نکات در تعمیر پکیج تعویض قطعه خراب است که با نمونه های اصلی میباشد.برای تعمیر پکیج از قطعات ارزان و فیک استفاده نکنید پکیج شما در فواصل زمانی کوتاه مدت دچار مشکل شده و به تعمیر نیاز پیدا می کند.

 

مشخصات یک فرد حرفه‌ای در زمینه تعمیر پکیج

 • خوش برخورد باشد
 • تسلط کافی داشته باشد
 • عیب های دستگاه را به خوبی بشناسد
 • ظاهر مرتب و آراسته داشته باشد
 • منظم و دقیق باشد

تعمیر انواع پکیج در تهران

تعمیر انواع پکیج در تهران

تعمیر انواع پکیج‌ها کاری بسیار دقیق است که نیازمند دقت و مهارت بسیار بالایی می‌باشد و افراد بدون داشتن مهارت کافی در این زمینه نه تنها باعث رفع نقص‌های فنی نمی‌شوند، بلکه باعث بیشتر شدن میزان خسارات وارده به انواع این پکیج‌ها نیز خواهند شد و کار تعمیر را سخت‌تر می‌کنند.و کارشناسای راهنمای نحوه تعمیر پکیج شما می باشد یکی از پراستفاده‌ترین پکیج‌ها، نوع دیواری آن‌هاست که قابلیت نصب آسان آن و فضای بسیاری کمی که توسط این نوع پکیج اشغال می‌شود، باعث می‌شود تا بیشترین استفاده را در بین انواع پکیج‌ها داشته باشد. برای تعمیر پکیج دیواری لازم است که ابتدا رویه‌ی پکیج را برداشته و با مشاهده‌ و چک کردن قطعات اصلی آن، مشکل فنی که در سیستم آن رخ داده است را یافته و به رفع آن اقدام کرد.

پیشنهاد ما به شما این است که در صورت بروز هر گونه عیب و ایرادی جهت انجام عیب یابی پکیج به صورت صحیح و فهم درست از محل مورد اشکال با مشاوران با تجربه ما در دیجی امداد تماس گرفته و سوالات خود را پیرامون نحوه تعمیرات پکیج بپرسید. در برخی از موارد تنها با تنظیم قسمت خاصی از دستگاه و یا ریست آن می توانید به صورت شخصی اقدام به تعمیرات پکیج کنید . نمایندگی تعمیر تخصصی تعمیر پکیج خود را به دیجی امداد بسپارید و در کلیه مناطق تهران را شامل پوشش خدمات تعمیر و سرویس و نصب پکیج قرار میدهد.

بهترین نحوه تعمیر پکیج چیست؟

در این قسمت می خواهیم به تعمیر پکیج دیواری در حد ایتدایی و مشکلات ساده که خود شماهم قادر به تعمیر آن ها هستید آشنا کنیم.تا بدانیم در صورت خرابی چه کنیم ؟

پکیج دیواری برای داشتن عملکرد صحیح به چهر عنصر آب ،برق،اکسیژن و گاز نیاز دارد. در ابتدا زمانی که آب پکیج تامین نشه  پکیج امکان روشن شدن ندارد و چگونه بفهمیم که آب به میزان لازم به پکیج رسیده آست یا خیر؟

در همه پکیج ها به واسطه ال سی دی کوچک روی صفحه و در آنالوگ ها هم به کمک عقربه فشاری که روی دستگاه قرار دارد متوجه می شوید مقدار درجه آب باید روی یک یا یک و نیم باشد و بعد از آن آب را ببندید.

در مرحله بعدی باید برق آن بررسی شود که برق وصل است یا دوشاخه از پریز جدا ست.

در مرحله سوم باید گاز را بررسی کنید و از باز بودن آن مطمئن شوید و اما اکسیژن که یکی دیگر از موارد مهم در احتراق است را هم باید در نظر بگیریم چونکه در برخی موارد فن ها دچار مشکل می شوند و احتراق ور صورت درست انجام نمیشه و باعث آسیب جدی به شما خواهد شد.

برای تعمیر پکیج دیواری زمانی که فن ها از کار افتاده هستند می توان بالای پکیج و را مشاهده کرد که دارای دو دریچه با درپوش های پلاستیکی است و میتوانید در پوش ها رو باز کنید و دودکش و وصل کنید و مراقب باشید که دودکس نشتی نداشته باشد. نحوه تعمیر پکیج بسته به نوع پکیج بستگی دارد زیرا هرنوع و مدل از پکیج دارای سیستم متفاوتی دارند.

 

 

فرم درخواست تعمیرات

 • 7 + 3 =

 

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیجی امداد

ارائه کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج در کلیه نقاط شهر تهران

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

نمایندگی سرویس انواع برند پکیج دیواری

از آن جایی که پکیج ها شامل انواع برندها و مدلهای متفاوتند تعمیر هرکدام از آنها مختص به خود می باشد و ممکن است تغییراتی در جریان تنظیمات اولیه و نحوه بکار اندازی آنها وجود داشته باشد. به طور کلی می توان گفت ساختار تمامی پکیج ها از یک طرح واحد پیروی می کند اما وجود برد کنترلی در تعداد مختلف و یا محل قرار گرفتن قطعات منجر به تغییراتی در تنظیمات پکیج می شود.

بسیاری از مشکلاتی که ممکن است برای پکیج ها بوجود آید ناشی از عدم سرویس های به موقع دستگاه و اقدام به تعمیر پکیج به صورت ناشیانه است و با هزینه نحوه تعمیر پکیج متفاوت است .در بسیاری از موارد افراد برای کاهش هزینه های تعمیر اقدام به دستکاری پکیج کرده و به علت نداشتن مهارت و دانش کافی باعث ایجاد خسارات و اشکالات بیشتری برای دستگاهشان می شوند. بهترین روش این است که سرویس دستگاه خود راتوسط یک نمایندگی معتبر نظیر دیجی امداد رسان انجام دهید. خدماتی که مرکز تعمیرات پکیج دیجی امداد در اختیار مراجعین محترم قرار میدهد به شرح زیر است:

 

نمایندگی سرویس انواع برند پکیج دیواری

 

آموزش نصب و راه اندازی انواع پکیج و شوفاژ دیواری

یکی از مباحث مهم در آموزش نصب پکیج دانستن مراحل نصب پکیج دیواری و شناسایی قطعات و تعمیرپکیج می‌باشد:

 • گام اول: انتخاب نوع دستگاه
 • گام دوم: مقایسه توان دستگاه حرارتی ساختمان
 • گام سوم: انتخاب محل نصب
 •  گام چهارم: کنترل دودکش
 • گام پنجم: نصب براکت
 • گام ششم: تست فشار منبع انبساط
 • گام هفتم: نصب دستگاه روی دیوار
 • گام هشتم: تشخیص لوله های روی دیوار و زیر دستگاه

 

معرفی پکیج و شناسایی قطعات پکیج دیواری

پکیج دیواری دستگاهی است برای گرمایش رادیاتورها و آب البته برخلاف سیستم موتورخانه که برای گرمایش یه تعداد واحد زیادی در یک آپارتمان به کار می رفت دستگاه پکیج دیواری معمولا برای یک واحد مسکونی به صورت مجزا به کار می رود.در  ادامه به شناسایی قطعات پکیج  دیواری می پردازیم:

 • برد کنترل
 • سنسورهای پکیج دبواری
 • قطعات مجری فرمان
 • قطعات مکانیکی

 

آموزش روش‌های تعمیر انواع پکیج

آموزش روش‌های تعمیر انواع پکیج

همانطور که گفته شد تعمیر پکیج‌های مختلف به دقت زیادی نیاز داریم تا بتوانیم نقص اصلی را در سیستم آبگرمکن یافته و آن را رفع کنیم. کار تعمیر حتما باید توسط یک تعمیرکار ماهر و خیلی تخصصی انجام شود تا نقص کاملا برطرف شده و مشکل حل شود. بعضی از افراد علاقه دارند که در صورت وجود مشکل در پکیج خانه‌ی خود، بدون کمک گرفتن از یک فرد متخصص و خودشان مشکل موجود را رفع کنند. این کار بدون آشنایی با سیستم پکیج، کاری بسیار اشتباه و غیر قابل جبران می‌باشد‌. برای آموزش تعمیرات  و نصب پکیج دیواری با دیجی امداد رسان تماس حاصل فرمایید

به همین دلیل بهتر است که افراد قبل از انجام هر کاری برای تعمیر پکیج‌ها، با نکات فنی و تخصصی مربوط به تعمیرو قیمت نحوه تعمیر پکیج آشنا شوند. بسیاری از مراکزی که در زمینه‌ی تعمیر و سرویس پکیج‌ها فعالیت دارند از جمله مجموعه‌ی دیجی امداد رسان، نکات مرتبط با تعمیرات پکیج‌ها را با روشی مناسب به تعمیر کاران خود  آموزش می‌دهند و تعمیرکاران با بهره‌گیری از این مفاهیم آموزشی، می‌توانند به راحتی و به دور از هر گونه مشکلی پکیج‌ نصب شده در خانه‌های شما را تعمیر کنند

شما غیر از شناخت بخش های مختلف پکیج برای  آموزش تعمیر پکیج دیواری،  نیاز به آشنا شدن با ابزار لازم برای  تعمیر پکیج  خواهید داشت. ابزارهای لازم برای تعمیر و نصب پکیج عبارت است از: دریل جهت نصب کردن این پکیج، ابزارهای عمومی مثل پیچ گوشتی و فاز متر و دم باریک، تلمبه و فشار سنج، قلم موی نازک و شیر گاز برقی و مسواک یا برس، سمباده، جرقه زن و گریسهای سفید و سیاه.

برای یادگیری صحیح نحوه تعمیرات پکیج دیواری نیاز به یادگیری یک سری اصول و قواعد کلی دارید. برای تعمیر پکیج دیواری در ابتدا باید با قطعات تشکیل دهنده آن به طور نسبی آشنایی داشته باشید. از مهمترین قطعات تشکیل دهنده پکیج ها موارد زیر می باشند:

 • برد پکیج: تمامی دستورات پیرامون شروع به کار و یا متوقف شدن عملکرد هر قطعه ای را برد کنترلی بر عهده دارد. در واقع مغز متفکر و هسته مرکزی پکیج برد آن می باشد.
 • وریستور: وظیفه هماهنگ کردن نوسانات برق و جلوگیری از رسیدن آنها به دستگاه را بر عهده دارد.
 • ترمیستور: در واقع نوعی مقاومت استکه نسبت به افزایش و یا کاهش دما حساس است.
 • شیر سه طرفه : این شیر وظیفه تغییر مسیر آب گرم را از شوفاژ به آب مصرفی بر عهده دارد.
 • پمپ سیرکولاسیون : برای ازدیاد فشار آب در جریان بکار می رود.
 • شیر پرکن : آب ورودی به پکیج توسط این شیر انجام می شود.
 • شیر تخلیه : برای خالی کردن پکیج از کلیه آبهایی که درون آن است استفاده می شود.
 • سنسور حرارتی : اگر دمای آبی که در لوله ها است بیش از حد مجاز شود سنسور حرارتی دستگاه را خاموش می کند.
 • شیر اطمینان : در صورتی که فشار و دمای آبی که در سیستم است بیشتر از حد مجاز شود این شیر باز می شود.
 • گیج : وظیفه تعیین فشار و دمای آب دستگاه را بر عهده دارد.
 • سنسور دود : در صورتی که دود ناشی از کارکرد دستگاه به درستی تخلیه نشود این سنسور دستگاه را خاموش می کند.
 • منبع انبساط : به منظور جلوگیری از روشن شدن انفجاری دستگاه است .
 • شیر هواگیری : به منظور هواگیری دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و روی سیرکولاسیون نصب می شود.

 

آموزش صفر تا صد تعمیر پکیج دیواری در منزل

اموزش تخصصی نحوه تعمیر پکیج در صورتی که دستگاه شما دچار اشکالاتی در روشن شدن و یا خاموش شدن و گرم و سرد کردن آب مصرفی دارد می توانید با عیب یابی پکیج از قطعه ای که به درستی کار نمی کند آگاه شده و اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کنید. با دانستن ارور های معروف تا حدود زیادی می توانید قبل از اقدام به ثبت درخواست برای اعزام تعمیرکار پکیج خودتان آن را تعمیر کنید. از جمله شایع ترین ارور های پکیج و اشکالاتی که در هنگام به کارافتادن بوجود می آید موارد زیر است:

 •  روشن ماندن چراغ سبز به مدت طولانی : روشن بودن مشعل
 • روشن شدن چراغ سبز و خاموش شدن : حالت آماده بکار
 • چراغ سبز روشن و خاموش شدن مداوم : خرابی پرشر
 •  چراغ قرمز روشن و خاموش شدن : خرابی ترموستات
 • روشن ماندن چراغ قرمز برای مدت طولانی : خرابی سیستم گرمایش و خروج بدون استاندارد دود
 • خاموش و روشن شدن چراغ زرد : دستگاه در حال انجام کار است
 •  روشن شدن ثابت چراغ زرد : وصل نبودن ntc
حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  آموزش تبدیل حالت زمستانه پکیج به تابستانی 

 

برای  آموزش صفر تا صد تعمیر پکیج دیواری  در ابتدا باید مهم ترین نکات نحوه تعمیر پکیج با بخش های مختلف این پکیج و ابزار مخصوص تعمیر آن آشنا می شدید که تمامی آن ها را برای شما بیان کردیم. در ادامه به ذکر  آموزش تعمیر پکیج دیواری  به صورت تصویری و بیان نکات مهم خواهیم پرداخت.

مرحله اول 

آموزش صفر تا صد تعمیر پکیج دیواری در منزل

در مرحله اول برای تعمیر پکیج باید محفظه احتراق و پکیج را باز کنید. در این بخش شما باید با باز کردن این محفظه کار خود را برای تعمیرات آغاز کنید. این مرحله در واقع ابتدایی ترین مرحله آموزش تعمیر پکیج دیواری می باشد.

مرحله دوم 

آموزش صفر تا صد تعمیر پکیج دیواری در منزل

مرحله دوم مربوط به بررسی کردن عملکرد احتراق در پکیج های دیواری می باشد. این احتراق باید به درستی انجام شود، در صورت وجود هر نوع مشکل در این بخش باید سریعا برای رفع کامل آن اقدام شود. این مرحله از مهم ترین بخش های آموزش تعمیر پکیج دیواری  می باشد.

مرحله سوم

آموزش صفر تا صد تعمیر پکیج دیواری در منزل

مرحله سوم مربوط به بررسی الکترودهای موجود در پکیج می شود، این بخش هم از مهم ترین مراحل آموزش تعمیر پکیج دیواری بوده و مربوط به عملکرد صحیح این دستگاه می شود. الکترودهایی که در این بخش قرار دارند در حقیقت اهمیت بسیار بالایی در عملکرد صحیح این نوع دستگاه پکیج دارند. الکترودها تامین کننده نیاز افراد به گرما و حرارت لازم برای عملکرد بهتر این دستگاه پکیج می باشند. این سه مرحله نامبرده شده تا به الان در حقیقت از مهم ترین بخش های مربوط به  آموزش تعمیر پکیج دیواری  و تعمیرات مربوط به آن بودند. مراحل دیگری که در تعمیرات مربوطه و  آموزش تعمیر پکیج شبانه روزی بیان می شوند از اهمیت کم تری نسبت به این سه مرحله اساسی برخوردار می باشند.

مشکلات پکیج تا مرز 70 درصد قابلیت برطرف شدن در خانه با  آموزش تعمیر پکیج دیواری،  امکان پذیر می باشد.  شما با رعایت چند نکته و آموزش تعمیر پکیج دیواری، به راحتی می توانید در خانه تعمیرات مربوط به پکیج را انجام دهید. تنها راه یادگیری صحیح آموزش تعمیر پکیج دیواری، به دست آوردن اطلاعات کافی در این زمینه و پیاده کردن این اطلاعات در هنگام تعمیر می باشد. سعی کنید این کار را با دقت و در زمان مناسبی انجام دهید و در کمال خونسردی به این کار بپردازید.

 

تعمیرکار پکیج باید چه اقداماتی را در هنگام تعمیر انجام دهد؟

بعضی از افراد در هنگام خراب شدن پکیج‌ها به شکل خود جوش به تعمیر آن اقدام می‌کند که این کار، در صورت نداشتن شناخت کافی از سیستم پکیج و مهارت لازم برای تعمیر پکیج، کاری بسیار غلط و غیر حرفه‌ای است؛ لذا بهتر است در زمان خرابی پکیج‌ها، برای تعمیر حتما کار را به یک تعمیرکار پکیج متخصص و حرفه‌ای سپرد.

حال شاید بپرسید که یه تعمیرکار برای تعمیر پکیج‌ها، چه اقداماتی انجام می‌دهد؟ مهم‌ترین نکته‌ای که یک تعمیرکار در هنگام تعمیر انواع پکیج دیواری گاز سوز، برقی و… باید در نظر داشته باشد، تشخیص مشکل پیش آمده در سیستم پکیج‌ها و روش رفع این مشکل است. تعمیرکار با برداشتن رویه‌ی پکیج و مشاهده‌ی اجزاء اصلی داخل سیستم آن و در نهایت چک کردن تمامی قطعات سیستم، مشکل اصلی را پیدا می‌کند و به رفع این نقص فنی می‌پردازد.با ما تا آخر این مقاله دنبال کنید تا همه چیز درباره تعمیرات پکیج را یاد بگیری

همانطور که قبلا اشاره کردیم، برند اصلی پکیج در تعمیر آن بسیار تاثیر می‌گذارد؛ چرا که هر یک از برندهای تولید کننده از قطعاتی مخصوص برای تولید پکیج‌ها استفاده می‌کنند و به همین دلیل بهتر است که در هنگام خراب شدن پکیج‌ خود، فرایند تعمیر را به تعمیرکاران متخصص برند مربوطه بسپاریم. تعمیرکار یک برند خاص با آشنایی با سیستم کلی پکیج، می‌تواند خیلی راحت‌تر از یک تعمیرکار معمولی به رفع نقص‌های فنی این پکیج اقدام کنند.

 

ویژگی سرویسکار حرفه ای 

ویژگی تعمیرکار پکیج و رفتار حرفه ای تعمیر پکیج در شرق تهران

 • خوش قول و خوش برخورد
 • تعمیرکار باشد یا تعویض کار
 • مسئولیت پذیر باشد
 • در صورتی که دستگاه بعد از مدتی به مشکل خورد سریعا برای حل مشکل اقدام کند.
 • قیمت های منصفانه ای دریافت کند.
 • از قطعات اورجینال استفاده کند.

دیجی امداد رسان  به صورت تعمیر پکیج در شرق تهران شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد Tبرای اطلاع از تعرفه ها و دستمزد تعمیر پکیج در شرق تهران با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

چگونه یک تعمیرکار حرفه ای پکیج شویم؟

برای تبدیل شدن به سرویس کار حرفه ای باید ویژگی تعمیر پکیج را آموزش ببینیدباید انواع مشکلات پکیج و طریقه عیب یابی و تعمیر آن و همچنین با ابزارهای تعمیرات پکیج و طریقه کار با آن اشنا باشید.پکیج های دیواری با مشکلات گوناگونی برخورد می کنند برخی از این مشکلات مربوط به برد پکیج بوده و بعضی هم به دلیل خراب شدن دیگر قطعات پکیج از قبیل منبع ابساط،مبدل،کندانسور،مشعل و غیره می باشد.

رسوب گرفتن پکیج هم از دیگر مشکلات است که شما به عنوان تعمیر پکیج می بایست با نحوه رسوب زدایی پکیج دیواری آشنا باشید.شما برای اینکه بتوانید  تعمیرات تخصصی پکیج دیواری انجام دهید و یک سرویس کار پکیج حرفه ای شوید باید آموزش ببینید.

 

 

مجموعه‌ی دیجی امداد رسان، نمایندگی تعمیر پکیج در تهران

مجموعه‌ دیجی امداد رسان، یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین مراکز فعال در زمینه‌ی ارائه‌ خدمات مختلف برای تعمیر و سرویس انواع پکیج‌ها می‌باشد، که به عنوان یکی از نمایندگی‌های تعمیر پکیج در تهران و مناطق مختلف آن مشغول فعالیت است. افراد برای نحوه چک کردن عملکرد پکیج خود می‌توانند به این مجموعه‌ معتبر مراجعه کرده و این مجموعه با همکاری مهندسان و تعمیرکاران متخصص، نقص‌های به وجود آمده در سیستم پکیج را به شکل کلی و خیلی سریع رفع می‌کنند. مجموعه دیجی امداد رسان در زمینه فروش قطعات پکیج دیواری نیز فعالیت دارد.

خدمات سرویس تعمیر پکیج در نقاط مختلف تهران مثل هروی، ساقدوش، رسالت تهرانپارس، حکیمیه و سایر نقاط، با تخصصی بالا به رفع نقص‌ها و مشکلات فنی پکیج‌هایی از برندهای مختلف یعنی نوتا، ایساتیس، بوش، لامبرت، ایمرگاس، مرکوری، تاچی و آریستون اقدام می‌کنند. از جمله نکاتی که مجموعه‌ی دیجی امداد رسان را از سایر مراکز تعمیر پکیج متمایز می‌کند، می‌توان به تخصص بالای تعمیرکاران این مجموعه در یافتن مشکل اصلی پکیج و رفع آن اشاره داشت. این مجموعه دارای ماهرترین و خبره‌ترین تکنسین‌ها و بیشترین سابقه در تعمیر حرفه‌ای انواع پکیج‌ها می‌باشد. همچنین تعمیرکاران فعال در این مجموعه، افرادی بسیار مسئولیت‌پذیر و وقت شناس هستند که توانایی بالایی در رفع نقص‌های اصلی پکیج‌ها دارند.

نکته‌ی مهم دیگری که درباره‌ی این مجموعه وجود دارد، بکارگیری قطعات با کیفیت و شرکتی هزینه تعمیرپکیج   مناسب و تعویض قطعات پکیج می‌باشد. در آخر باید اشاره کرد که، مهم‌ترین نکته‌ای که در هنگام تعمیر انواع پکیج‌ها باید در نظر گرفت، سپردن کار تعمیر به افرادی حرفه‌ای است؛ این کار نه تنها طول عمر پکیج را بیشتر خواهد کرد، بلکه هزینه‌های تعمیر را نیز بصرفه‌تر می‌شود.

 

 

تعمیرگاه تخصصی تعمیرات پکیج دیجی امداد

 

مزایای مرکز تعمیرات پکیج دیجی امداد رسان:

 •  تعمیر و سرویس دوره ای سبب افزایش راندمان دستگاه می شود.
 •  قطعات خراب یا معیوب پکیج را با قطعه ارجنال تعویض می کنند.
 •  انجام رسوب زدایی به بهترین نحو.
 •  افزایش عمر دستگاه.
 •  کاهش قابل توجه هزینه های خرابی دستگاه.

 

دلایل متمایز بودن ما در دیجی امداد: 

 •  حرفه ای بودن تعمیرکاران در زمینه عیب یابی پکیج دیواری
 •  داشتن تکنسین هایی با تجربه و خبره
 •   داشتن سابقه در زمینه تعمیر پکیج های دیواری
 •   وقت شناس بودن تعمّیرکاران
 •  استفاده از قطعات معتبر اورجینال و شرکتیدر صورت تعویض قطعه خراب
 • ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران

دلایل متمایز بودن ما در دیجی امداد:نحوه ارائه خدمات مرکز تعمیر پکیج دیجی امداد رسان:

تعمیرکاران ما در خدمات تخصصی تعمیر پکیج ابتدا تمام دستگاه را چک و بررسی می کنندو با شناسایی نقاط ضعف و مشکلات احتمالی دستگاه در کمترین زمان عیب دستگاه را برطرف می کنندو  بسته به میزان خرابی دستگاه و سرویس دستگاه هزینه ای که باید پرداخت شود متفاوت است.

دیجی امداد کلیه مناطق تهران را تحت پوشش خدمات تعمیرات پکیج خود قرار می دهد. تمامی مشتریان ما در مناطق شمال و جنوب و شرق و غرب تهران می توانند با تماس با این مرکز از خدمات تعمیر و سرویس و نصب پکیج بهره مند شوند. همچنین کلیه همشهریان عزیز می توانند خدمات تعمیرات پکیج در تهران پونک را از این مرکز بخواهند. عیب های شایعی که در زمره خدمات تعمیرات پکیج قرار دارند رفع انواع مشکلات روشن شدن چراغ قرمز دستگاه، رفع نشت آب، رفع همه ارور ها و تعویض کلیه قطعاتی که قابل تعمیر شدن نیستند می باشد. در هر منطقه ای از تهران که هستید می توانید در سریع ترین زمان بهترین تعمیرکار پکیج دیواری را از ما بخواهید.

 

دلایلی که باعث می شوند شما نیاز به تماس با نمایندگی بهترین تعمیر پکیج در شرق تهران داشته باشید:

 •  سیستم گرمایشی به درستی کار می کند اما رادیاتور ها گرمای مناسبی ندارند.
 •  آب گرم مصرفی گرمای مطلوبی ندارد.
 •  سیستم گرمایش کار نمی کند در حالی که آب مصرفی مناسب است.
 •  آب گرم پکیج به صورت انفجاری روشن می شود.
 •  افت فشار آب در مدار گرمایش.
 •  آب گرم  مصرفی دچار نوسانات می شود.
 •  با افزایش دما ، فشار موجود در مدار گرمایش نیز بیشتر می شود.
 • افزایش خود به خود فشار در مدار گرمایش پکیج و شروع به کار شیر اطمینان.
 •  دمای مدار گرمایشی بسیار خوب است اما دمای آب مصرفی پایین می باشد.

 

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتوردیجی امداد رسان از بهترین و متخصص ترین کادر فنی جهت خدمات تعمیر پکیج به خصوص در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور فعالیت دارد این مجموعه به عنوان یکی از نمایندگی های تعمیرات پکیج در شرق تهذان نیز فعالیت می کند. هدف اصلی این نمایندگی جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد. این مجموعه آمادگی کافی و لازم جهت ارائه خدمات به تمام نقاط تهران به خصوص شرق تهران را دارا می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر از نحوه عملکرد این نمایندگی از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.یکی از نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران است

 

تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتانسال‌های بسیاری است که اکثر مردم از پکیج دیواری بوتان برای سیستم گرمایشی منزل خود استفاده می کنند که این خود نشان دهنده کیفیت بالای این محصول می باشد، اما در هر صورت هر محصولی هر چقدر هم با کیفیت نیازمند سرویس یا تعمیر می باشد. خدمات با کیفیت در خصوص سرویس، نگهداری و تعمیر پکیج دیواری بوتان توسط دیجی امداد رسان به بهتر نحو ممکن در شهر تهران انجام می گیرد. دیجی امداد رسان نمایندگی تعمیر انواع پکیج ها بخوص پکیج دیواری بوتان بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. مشتبریان عزیز می توانند از طریق تلفن ها با این نمایندگی تماس حاصل کنند و از کارشناسان ما تقاضای راهنمایی و کمک کنند و بهترین نمایندگی تعمیر پکیج در تهران ازدیجی امداد رسان بخواهید.برای رفاه حال بیشتر عزیزان یک نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران ایجاد کردیم

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری در شرق تهران

 دیجی امداد رسان

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

 

تعمیر پکیج آریستون

تعمیر پکیج آریستون

مدل های زیادی از پکیج آریستون در بازار موجود می باشد. و ارور کد های این دستگاه متنوع است به همین دلیل تعمیر آن پیچیدگی خاصی دارد، که البته تولید پکیج آریستون متوقف شده است. اما بسیاری از این برند استفاده می کنند که ممکن است دستگاهشان دچار نقص و یا مشکلی شود که نیاز به تعمیر داشته باشد. نمایندگی تعمیر دیجی امداد رسان آمادگی لازم خدمات تعمیر پکیج آریستون را دارد. در صورت نیاز به تعمیرات پکیج آریستون می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید. تعمیر و نصب پکیج در شرق تهران را از دیجی امداد بخواهید

 

تعمیر پکیج تاچی

یکی دیگر از برند های معتبر موجود در بازار پکیج تاچی می باشد. این برند نیز مانند سایر برند های معروف طرفدار زیادی دارد. جهت سیستم گرمایشی منزل و شرکت ها از آن استفاده می کنند. زمانی که شما محصولی مانند پکیچ تاچی را خریداری می کنید با گذشت زمان و استفاده از این دستگاه احتمال خرابی و نقص در آن وجود دارد. روشی مناسب برای برطرف کردن مشکلات و تعمیر پکیج تاچی ، تماس گرفتن با بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج و خدمات تخصصی تعمیرات پکیج می باشد.

سرویس پکیج در شرق تهران

تعمیر پکیج مرکوری

تعمیر پکیج مرکوری

پکیج مرکوری یکی از برندهای شناخته شده در بین مردم است، همین امر باعث شده است که مردم پکیج مرکوری را انتخاب‌ کنند. تجربه ثابت کرده است، زمانی یک محصول مورد اعتماد مشتری واقع می شود که خدمات پس از فروش نظیر: نصب، تعمیر پکیج در تهران با بهترین قیمت را داشته باشند. دیجی امداد رسان نیز خدماتی نظیر: تعمیر پکیج مرکوری، عیب یابی پکیج مرکوری، تعمیر برد پکیج مرکوری را به بهترین سرویس و تعمیر پکیج انجام می دهند تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کنند.

 

تعمیر پکیج ایمرگاس 

تعمیر پکیج ایمرگاس 

دیجی امداد رسانان یکی از بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج در شرق تهران می باشد. این نمایندگی بهترین و ماهر ترین تکنسین ها را استخدام کرده است و بهترین خدمات تعمیر پکیج تا در کمترین زمان، رفع عیب پکیج ایمرگاس را انجام دهند. در این نمایندگی از قطعات پکیج ایمرگاس ارجینال جهت تعویض قطعه استفاده می شود.درصورتی که نحوه استفاده از عملکرد پکیج ایمرگاس ایتالیا را بلد نیستید می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید و از آنها بخواهید شما را راهنمایی کنند. کارشناسان ما به طور رایگان طرز استفاده از پکیج ایمرگاس را به شما آموزش می دهند.

حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  بررسی علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور

 

تعمیر پکیج لامبرتتعمیر پکیج لامبرت

دیجی امداد رسان با داشتن چندین سال، سابقه کار در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج بخصوص پکیج لامبرت سعی دارد خدمات مفید و با کیفیتی به مشتریان عرضه کند. اگر دستگاه شما دچار نقصی شد که نتوانستید آن را برطرف کنید بهتر است ما مرکز ما از طریق تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید. این مجموعه بهترین نمایندگی تعمیر پکیج در شرق تهران می باشد.

 

تعمیر پکیج بوشتعمیر پکیج بوش

پکیج والترو ساخت کشور ایتالیا می باشد که توسط کمپانی والترو با 25 سال سابقه کار در این زمینه، تولید و به بازار عرضه شده است. این پکیج به کشور های اروپایی و ترکیه، چین و ایران نیز عرضه می شود. پکیج جنرال والترو محصول مشترک ایران و ایتالیا، با کمک تکنولوژی یکیج گرمایشی زمینی و دیواری منتاژ شده است.

دیجی امداد رسان یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین نمایندگی های تعمیر این دستگاه در تمام نقاط تهران بخصوص شرق تهران می باشد. در صورتی که نیاز به سرویس پکیج والترو و یا تعمیر پکیج والترو دارید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا ما در کمترین زمان ممکن تکنسین حرفه ای به محل مورد نظر اعزام کنیم.

 

تعمیر پکیج نوتاتعمیر پکیج نوتا

با گذشت زمان و استفاده مداوم از پکیج، دستگاه به مرور دچار نقص و یا مشکلی می شود. و نیازمند تعمیر خواهد بود. شما می توانید با خیالی آسوده تعمیرات پکیج نوتا خود را به دیجی امداد رسان بسپارید. این مجموعه با اعزام تکنسین به محل مورد نظر مشکل دستگاه را شناسایی و بر طرف می کند.

 

تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج دیواری در شرق تهران آمادگی کاملی جهت ارائه خدمات تعمیر پکیج در شرق تهران دارد. این مرکز با بهره مندی از کارشناسان و تعمیرکارانی با بیش از 15 سال سابقه تعمیر و حتی تدریس در زمینه تعمیرات پکیج و داشتن تعرفه ها و قیمت های منصفانه به همراه ارائه ضمانت خدمات 6 ماهه به مشتریان خود یکی از فعال ترین مراکز تعمیرات پکیج در شهر تهران می باشد.

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری در شرق تهران

 دیجی امداد رسان

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

 

 

تعمیرات پکیج دیواری در مناطق شرق تهران:

دیجی امداد رسان به صورت کاملا مخصوص به علت داشتن شعب و تکنسین های زیاد در شرق تهران، آماده ارائه کلیه خدمات تعمیرات پکیج شبانه روزی در شرق تهران می باشد و تعمیرات پکیج بوتان و انواع پکیج ها درخدمت شما عزیزان می باشد

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری در شرق تهران

 دیجی امداد رسان

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

تعمیر پکیج در شرق تهران

رسوب زدایی و تعمیر پکیج در شرق تهران

رسوب زدایی و تعمیر پکیج در شرق تهرانتعمیر پکیج در شرق تهران

تعمیرکار پکیج دیواری در تهران خدمات سرویس دوره‌ای را انجام میدهند. به جهت وجود املاح معدنی در آب به مرور زمان این املاح درون لوله‌های پکیج جمع شده و سبب مسدود شده لوله‌ها می‌شود. به همین دلیل پکیج ها نیاز به رسوب زدایی دارند. تا راندمان دستگاه بیشتر شود و همچنین طول عمر بیشتری داشته باشد.

 

نرخ اتحادیه تعمیر پکیج

نرخ اتحادیه تعمیر پکیج برای هر خدمتی میزان مشخصی است برای اطلاع از قیمت تعمیر پکیج چقدر است می توانید با مشاوران ما در قسمت تعمیرات پکیج تماس گرفته و از میزان آن آگاه شوید. از انواع این خدمات می توان به ایاب و ذهاب ، تعویض قطعات ، آب بندی دستگاه در هنگام نشتی، نصب دستگاه، سرویس های کوتاه مدت و یا سالانه و تبدیل شیر برقی به دستی یا اتوماتیک در لیست قیمت تعمیرات پکیج اشاره کرد. اطلاعات چگونگی تعمیر پکیج که می توانید از مشاوران ما پیرامون قیمت ها دریافت کنید را در زیر به صورت تیتر وار آورده ایم:

 • قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • قیمت تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور
 • قیمت کیت تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • قیمت تعمیر پکیج ایساتیس
 • لیست قیمت تعمیر پکیج
 • قیمت تعمیر برد پکیج
 • هزینه تعمیر پکیج

هزینه‌ تعمیر انواع پکیج

هزینه‌ تعمیر پکیج‌ها و همچنین هزینه سرویس تعمیرپکیج ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار داشته و مقدار آن متفاوت باشد. هزینه تعمیر پکیج در شرق تهران، بسته به نکاتی مثل درصد خرابی و عمق مشکل موجود در سیستم پکیج کم یا زیاد می‌شود. چرا که برای رفع بعضی از مشکلات باید تعدادی از قطعه‌ها را عوض کرده و قطعه‌های جدید و سالم نصب کرد که مسلما تهیه ‌ی این قطعه‌ها با بهترین کیفیت موجود در بازار و با کارکردی مناسب، هزینه‌های قابل توجی را برای تکمیل فرایند تعمیر به دنبال دارد.
قیمت تعمیر پکیج در شرق تهران زیر نظرنرخ اتحادیه تعیین میشود
باید اشاره کرد که اگر افراد و مشتریان در هنگام خرید یک پکیج نوع با کیفیت آن را انتخاب کنند و در واقع کیفیت کالا را به عنوان یک اصل اساسی در نظر داشته باشند، در نتیجه کالایی با طول عمر بالا تهیه می‌کنند که در هنگام بروز مشکل فنی در سیستم آن و در نهایت تعمیر آن، هزینه‌ی هنگفتی لازم نمی‌باشد. با این حال نمی‌توان گفت که در نظر گرفتن این نکته باعث می‌شود که مشکل خاصی در سیستم پکیج رخ ندهد، چه بسا این پکیج‌ها نیز مانند بسیار از لوازم خانگی بعدداز گذشت مدتی خراب و فرسوده می‌شوند و به تعمیری اساسی نیاز خواهند داشت.
از جمله عواملی که بر هزینه تعمیرات پکیج این ابزار تاثیر می‌گذارد می‌توان به نوع پکیج اشاره کرد؛ پکیج‌ها در انواع مختلفی برقی گاز سوز و گازوئیل سوز تولید و عرضه می‌شوند که برای تعمیر نوع گاز سوز نسبت به بقیه‌ انواع پکیج‌ها، به هزینه‌ی کمتر و مناسب‌تری نیاز است. علاوه بر نوع پکیج، برند آن نیز در هزینه‌ی تعمیر تاثیر می‌گذارد. به دلیل این که هر یک از برندهای تولید کننده از قطعاتی مخصوص برند خود برای ساخت این پکیج‌ها استفاده می‌کنند، لذا قیمت تعمیرات پکیج هر یک از پکیج‌ها با برندهای مختلف متفاوت خواهد بود. حق دست تعمیرکار نیز، تاثیر بسزایی بر هزینه‌ی تعمیر انواع پکیج‌ها می‌گذارد در مواردی که هزینه تعمیر پکیج بیشتر از قیمت یک پکیج جدید است، به شما پیشنهاد می کنیم که به یکی از مراکز فروش پکیج دیواری در تهران مراجعه کرده و یک پکیج جدید بخرید. برای دریافت لیست قیمت تعمیرپکیج و خدمات با همکاران ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت پاسخگو هستند

 

 

تعمیر پکیج در شرق تهران

اشکالات و عیوب رایج پکیج دیواری

اشکالات و عیوب رایج پکیج دیواری

مهمترین نکات در تعمیرات پکیج برای رو به جلو بردن فرایند تعمیر باید در نظر گرفت، شناسایی قطعات و تعمیرات پکیج به وجود آمده در سیستم پکیج است؛ در واقع بدون شناسایی نقص اصلی نمیتوان به رفع این مشکل اقدام کرد. نقص‌های به وجود آمده در سیستم اصلی یک پکیج می‌تواند بسیار متفاوت بوده و عمیق یا سطحی باشند‌. باید دوباره این نکته را یادآور شد که برای جلوگیری از یک نقص شدید غیرقابل جبران در سیستم پکیج خود، بهتر است عیب یابی پکیج و تعمیر بر اساس نقص عملکردی را به طور منظم انجام داده و از این کار غفلت نکنیم.
به بیان دیگر هر چه پکیج‌ را در دفعات منظم‌تری سرویس کنیم، عمر پکیج طولانی‌تر می‌شود و دفعات تعمیر آن کم‌تر خواهد شد. مشکلات رخ داده برای انواع پکیج‌ها متنوع بوده و به دلایل مختلفی رخ می‌دهند؛ برای مثال روشن نشدن پکیج با وجود تلاش بسیار افراد برای فعال کردن آن، از جمله مشکلاتی است که ممکن است در سیستم یک پکیج رخ دهد. یکی از دیگر مشکلاتی که برای رفع آن باید سریعا به یک تعمیرکار مراجعه کرد، عدم توانایی پکیج در گرم کردن آب می‌باشد. این مسئله ناشی از خاموش شدن پکیج به دفعات مکرر بوده و به نوعی مکمل آن است. ریختن آب از پکیج، بوی نامطبوعی که ناشی از جمع شدن رسوبات در لابه‌لای قطعات مختلف پکیج و عدم سرویس آن به شکل منظم ناشی می‌شود، از جمله دیگر مشکلاتی است که افراد در هنگام تعمیر انواع پکیج‌ها با آن‌ها مواجه می‌شوند.
عیب یابی و تعمیر پکیج در شرق تهران دارای انواع گوناگونی می باشد، علت این امر وجود مشکلات گوناگون در پکیج و ساختار نسبتا پیچیده بدنه پکیج می باشد. بخش مهم در آموزش تعمیر پکیج دیواری، مربوط به عیب یابی آن می باشد. ما در ادامه انواع این عیب یابی در مسیر آموزش تعمیر پکیج دیواری، را برای شما بیان خواهیم کرد.

  عیب یابی گاهی الکترونیکی می باشد و گاهی مربوط به اجزایی مثل محفظه تخلیه هوای پکیج می شود. همچنین مربوط به موارد دیگری مثل لوله های موجود در پکیج هم می باشد، از دیگر مدل های عیب یابی می توان رسوب مواد و نحوه سرویس پکیج هم اشاره کرد. همچنین موارد دیگری هم مثل اختلال در سیستم گرمایشی و سرمایشی مربوط به عیب یابی می باشد.  مشعل موجود در پکیج و کندانسور آن هم از موارد دیگر علت یابی و عیب یابی در  آموزش تعمیر پکیج دیواری  می باشند که باید به دقت مورد بررسی قرار گیرند. تا به این جا تمامی موارد مهم و لازم در  آموزش تعمیر پکیج دیواری  برای شما بیان شد و  آموزش تعمیر پکیج دیواری   به طور مفصل و از مناظر مختلف مورد بررسی قرار گرفت.امیدوارم مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.

دلایل گرم نشدن رادیاتور پکیج :

 • معیوب بودن پمپ سیرکولاسیون در پکیج تک مبدل
 • سوختن شیر موتوری در پکیج دو مبدل
 • یکسره شدن فلوسوئیچ و یا فلورگلاتور
 • کثیف شدن توری صافی برگشت
 • جرم داشتن مدار گرمایش و داخل رادیاتورها
 • رسوب داشتن مبدل های حرارتی اصلی و ثانویه
 • معیوب بودن سنسور حرارتی مدار گرمایش
 • خرابی ترموستات حد

 

اصلی ترین دلیل خاموش شدن پکیج ؟

یکی از مهم ترین دلیل های خاموش شدن در انواع پکیج دیواری کم شدن فشار بار پکیج می باشد که توسط پرشر سوئیچ آب شناسایی می شود و اقدام به قطع عملکرد پکیج خواهد شد.جهت رفع این مشکل باید شیر پرکن را که در قسمت زیر پکیج قرار گرفته را باز کنید تا عقربه فشار روی 1/5 بر برسه و مجدد ببندید. این نکته را به خاطر  داشته باشید که در صورت خرابی پکیج قبل از هر اقدامی بار پکیج را چک کنید که عقربه آن زیر 1نباشد.

 

معرفی قطعات پکیج

قبل از آشنایی با نحوه تعمیر پکیج بهتر است اول تسلط کافی روی شناخت قطعات پکیج داشته باشیم

اگر شما اطلاعات کلی در مورد قطعات پکیج داشته باشید برای تعمیرات پکیج توانایی بیش تری خواهید داشت. آموزش تعمیر پکیج دیواری  نیازمند یادگیری تمامی قطعات موجود در پکیج ها می باشد.  قطعاتی که در این پکیج موجود می باشد شامل موارد زیر می باشد:

برد پکیج:  مهم ترین قطعه ای که در پکیج موجود می باشد، برد پکیج می باشد و ورودی و خروجی هایی که در این سیستم موجود می باشند از طریق برد پردازش خواهند شد. آبگرمکن های قدیمی تنها از یک ترموستات برای کنترل کردن قطعات استفاده می کنند. در آبگرمکن های جدید و پکیج هایی که امروزه استفاده می شود، تنها از بردهای الکترونیکی استفاده می شود.

وریستور:  مقاومت خاصی در پکیج موجود می باشد که به صورت موازی بسته شده است. این بخش از پکیج از قطعات در برابر صدمات احتمالی محافظت می کند. افزایش ولتاژ می تواند صدمات بسیار جدی به سایر قطعات وارد کند، اما وجود این قطعه از این صدمات جلوگیری خواهد کرد.

ترمیستور:  مقاومت خاصی که این بخش از پکیج به درجه حرارت دارا می باشد، در نهایت سبب کنترل دما و میزان مقاومت کلی پکیج می گردد.

شیر سه راهه: جریان آب گرم از مدار خاصی به مدار مصرف انتقال داده می شود و عملکرد پکیج را کنترل خواهد کرد.

پمپ سیرکولاسیون: جریان آب گرم در مدار به گردش در خواهد آمد و سبب افت فشار خواهد شد. این بخش از پکیج به جبران این افت فشار جدی خواهد پرداخت.

شیر پرکن: این بخش از پکیج برای کنترل جریان آب سرد ورودی استفاده می شود.

شیر تخلیه: تخلیه آب از مدار گرمایشی توسط این بخش از پکیج صورت خواهد گرفت. مدار گرمایشی موجود در پکیج برای تخلیه آب اضافی خود از شیر تخلیه استفاده می کند.

سنسور حرارتی:  کنترل درجه حرارت مبدل توسط این بخش انجام خواهد شد و خاموش ماندن مشعل نیز به علت کاهش دما اتفاق نخواهد افتاد.

شیر اطمینان: این بخش از پکیج بسیار در  آموزش تعمیر پکیج دیواری،  مهم می باشد. علت آن اهمیت این بخش در خارج نکردن جریان آب از مدارها خواهد بود. فشار کاری زیاد اجازه هیچ گونه عملکردی را به سیستم نخواهد داد.

 

دسته بندی مشکلات موجود در پکیج

اگر مشکلات موجود در پکیج را دسته بندی کنیم، به طور کلی در آموزش تعمیر پکیج دیواری، به دو دسته مشکل می رسیم. دسته اول مربوط به مواردی می باشد که مربوط به بخش برد می باشند. این بخش توسط خطا یا کد خطا به شما اعلام می گردد. خطای مربوطه بر روی صفحه مانیتور مشخص می شود و علامت بسیار مهمی از وجود مشکل اساسی در برد می باشد.  آموزش تعمیر پکیج دیواری  به این مساله به طور جدی پرداخته است. روش  تعمیر این بخش توسط خطاهایی که بر روی سیستم اعلام می کند، انجام می شود. تمامی این نکات به طور کامل در آموزش تعمیر پکیج دیواری، ذکر می گردد.

حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  چرا پکیج به کرات خاموش می شود ؟

در دسته دوم  آموزش تعمیر پکیج دیواری،  به مواردی پرداخته می شود که خطایی را در برد نشان نمی دهد اما پکیج دارای مشکل می باشد و نمی تواند به خوبی کار کند. برای روشن تر شدن این بخش چند مثال را در ادامه آموزش تعمیر پکیج دیواری  ذکر خواهیم کرد.

مناسب نبودن دمای رادیاتورها، گرم نشدن آب پکیج. هر دو موردی که ذکر شد، از موارد بسیار رایجی هستند که در هنگام استفاده از پکیج ممکن است با آن ها در گیر شده باشید. در واقع این دو مثال از رایج ترین مشکلات پکیج و مثال های بسیار ملموسی هستند. بنابراین برای آشنایی بیش تر با آن ها به چند دلیل مهم در مورد آن ها اشاره می کنیم.

در آموزش تعمیر پکیج دیواری  نیاز به بررسی علل مشکلات موجود می باشد، همان طور که قبلا هم ذکر شد یکی از این مشکلات، گرم نشدن رادیاتورها و پایین بودن دمای آن بود، این مشکل به علت های زیر ممکن است پیش بیاید:

هواگیری نکردن رادیاتورها خود می تواند بزرگ ترین علت این امر باشد، همچنین فشار بار پکیج باید تنظیم گردد، در غیر این صورت با مشکلات عدیده ای از جمله مشکلی که ذکر شد مواجه می شوید.

گرم نشدن رادیاتورها هم از دیگر مشکلات جدی پکیج بشمار می رود، این مساله ممکن است به علت مسدود بودن راه برگشت هوا در پکیج رخ دهد. همچنین موارد دیگری مثل کم بودن فشار هوا، برعکس بسته شدن لوله های هوا سبب این مشکل می شود. کم بودن ارتفاع شعله و وجود مشکل در سنسور گرمایشی ندار هم از دیگر علت های این مشکل پکیج می باشد.

آب مصرفی پکیج به حالت های زیر ممکن است:

سرد بودن آب مصرفی موجود در پکیج، ولرم بودن آب پکیج، سرد و گرم شدن آب پکیج.

سرد بودن آب پکیج به حالت های زیر در پکیج مشاهده می شود:

حتی با وجود باز بودن آب گرم هیچ عکس العملی در پکیج مشاهده نمی شود، این مساله به ایراد سنسور اطلاع دهنده به برد الکترونیکی مربوط می شود و این بخش را شما باید بررسی و تعمیر کنید. در این حالت چراغ های سنسور و دستگاه پکیج هیچ چشمکی نمی زدند و کاملا خاموش بودند.

در حالت دیگری چراغ های پکیج روشن است و با وجود باز بودن آب گرم، آب مصرفی پکیج سرد است. علت این امر هم می تواند وجود مشکل در سنسور برد الکترونیکی باشد. اما نکته مهم در این است که مشکل موجود در این نوع ممکن است متفاوت بوده و درجه وخامت آن هم متفاوت باشد.

 از جمله مشکلاتی که برای انواع پکیج‌ها رخ می‌دهد:

 • عدم بکار افتادن و روشن شدن دستگاه
 • گرم نشدن آب بعد از روشن شدن پکیج
 • خاموش و روشن شدن مداوم دستگاه
 • پایین بودن دمای آب مصرفی و عدم انطباق با تنظیمات لازم
 • هوا گرفتن و روشن ماندن چراغ قرمز
 • بالابودن بیش از حد دمای آب و فشار زیاد آن در لوله ها
 • ایجاد رسوب در لوله ها و پایین بودن فشار آب

بررسی دلایل خاموش شدن دستگاه در تعمیرات پکیج

 • کم بودن آب در مدار
 • هواگرفتگی مدار گرمایش
 • انسداد و گرفتگی مدار گرمایش
 • خراب شدن پمپ پکیج می تواند علت خاموش شدن پکیج باشد

پرسش های متداول در مورد پکیج ها

پمپ پکیج غیر فعال شده است علت چیست؟

عدم وجود برق در پکیج و مشکل در اتصالات سیم کشی پکیج


سرد بودن رادیاتور پکیج به چه علت می باشد؟ 

ایجاد رسوب درون مبدل یا کم شدن فشار گاز ورودی و یا خرابی سنسور حرارتی از دلایل سرد بودن رادیاتور می باشد.


علت بد روشن شدن پکیج چیست؟

دلیل اول این مشکل فشار گاز نامناسب در گاز ورودی و یا تنظیم نامناسب فاصله الکترود جرقه زن می باشد و باید این فاصله به درستی تنظیم شود.


دلیل جامپ شدن پمپ پکیج یا یخ زدن آب دستگاه چیست؟

به دلیل عملکرد نادرست ضد یخ و ضد گیرپاژ پمپ پکیج می باشد.


پکیج کار می کند اما آب گرم به اندازه کافی نیست

خرابی ترموستات از رایج ترین دلیلی است که می توان برای این مشکل بیان کرد و راه حل رهایی از این ایراد به احتمال زیاد تعویض ترموستات می باشد.


قسمت بالای رادیاتور سرد است علت چیست؟

به دلیل وجود هوا در سیستم ، جهت هواگیری از یک متخصص کمک بگیرد تا هواگیری به طور کامل انجام شود.


علت سرد بودن قسمت پایینی رادیاتور

زنگ زدگی و رسوب لجن و یا مسدود شدن رادیاتورها باشد و برای رهایی از این مشکل پکیج رسوب گیری شود.


علت انتشارات نور پیلوت

بر اثر شکستن ترموکوپل و یا نابودی عایق می تواند نور و آتش از دستگاه خارج شود و برای جلوگیری از این مشکل باید ترموکوپل را تعویض کرد.


دلیل نوسانات فشار آب پکیج

دلیل این نوسانات امکان دارد آسیب دیدن شیر تخلیه فشار باشد وباید مشکل را برطرف کرد و یا نشتی داخل دستگاه نیز می تواند عامل دیگر ایجاد نوسان در فشار آب پکبج باشد و باید جلوی نشتی را گرفت.


چگونه مانع از جرم گیری پکیج شویم؟

از رسوب گیرهای مغناطیسی و یا رسوب گیر پلی فسفات استفاده کنید تا باعث کاهش رسوب گیری پکیج شوید.

 

کاربرد کد خطا و یا ارور در تعمیر پکیج ؟

در واقع کد خطا به علائمی گفته می شود که برد الکتریکی برای عیب یابی مشکل دستگاه به ما نشان می دهد ولی اگر بخواهیم دقیق تر توضیح دهیم به این صورته: برد الکتریکی که مغز دستگاه می باشد روی عملکرد تمامی قطعات پکیج نظارت داره ،این نظارت به وسطه سنسورهایی صورت می گیره که در قسمت های مختلف پکیج وجود دارد و در هنگام بروز مشکل در قسمتی از پکیج، برد کنترل توسط این سنسورها به وجود عیب پی می برند و برای اینکه اطلاع دهد عیب مورد نظر دستگاه از کدام بخش است اگه پکیج دیجیتال باشد با مشخص کردن اعدا و حروف لاتین بر روی نمایشگر و اگز آنالوگ باشد بوسیله چشمک زدن بعضی از چراغ ها اطلاع می دهد.

 

برخی از کدهای خطای پکیج ها:

برخی از کدهای خطای پکیج ها: 

 • ارور C40 : خرابی برد کنترل
 • ارور 406070 : فن خاموش است، ولی پرشر سوئیچ دود وصل است
 • ارور 406080 :  فن روشن است اما فرشرسوئیج دود قطع است
 • ارور 4070: باز شدن سوئیچ آب، کمبود آب در مدار، احتمال دارد سوئیج آب هم خراب باشد.
 • ارور 407080:  ترموستات ایمنی قطع کرده اما دمای آب شوفاژ معمولی می باشد، خرابی ترموستات
 • ارور 4080 : حسگر دود فعال شده است
 • ارور 50 60 : سنسور شوفاژ اتصال کوتاه کرده است، خرابی ان تی سی
 • ارور 5070 : اتصال کوتاه شدن سنسور آب گرم، خرابی ان تی سی مصرفی
 • ارور 507080 : سنسور شوفاژ از مدار قطع شده است
 • ارور 5080 :  باز شدن سنسور آب گرم، آب مصرفی ان تی سی اشکال دارد یا خراب است
 • ارور 6070 : عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن ، عملکرد یخ زدگی با مشعل روشن
 • ارور 6080 :  عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن
 • ارور 70 :  افزایش حرارت مبدل اولیه بیش از 89 درجه
 • ارور 7080 : سنسور شعله یون
 • ارور 80 : باز شدت ترموتستات ایمنی 105 درجه

 

 

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری در شرق تهران

 دیجی امداد رسان

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

به طور کلی سرویس پکیج در محل انجام می شود فقط در زمان  جرم گیری و اسید شویی دستگاه تعمیرکار نیاز به محیطی خارج از فضای بسته خانه دارد تا بخارات مواد شیمیایی وارد فضای خانه نشود. اگر کارشناسان ما متوجه شوند مشکلی وجود داردکه نیاز به صرف زمان بیشتر یا تجهیزات بیشتر دارد دستگاه را از محل خارج می کنند.

.u62d5d96bbbbfd5401e2322db83ab23b9 { padding:0px; margin: 0; padding-top:1em!important; padding-bottom:1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; background-color:#eaeaea; border:0!important; border-left:4px solid #16A085!important; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); text-decoration:none; } .u62d5d96bbbbfd5401e2322db83ab23b9:active, .u62d5d96bbbbfd5401e2322db83ab23b9:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u62d5d96bbbbfd5401e2322db83ab23b9 { transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u62d5d96bbbbfd5401e2322db83ab23b9 .ctaText { font-weight:bold; color:#2980B9; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u62d5d96bbbbfd5401e2322db83ab23b9 .postTitle { color:#000000; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u62d5d96bbbbfd5401e2322db83ab23b9:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }
حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  علت صدای ناهنجار در پکیج بوتان چیست؟

خیر،  هزینه تعمیر پکیج در طول شبانه در تماروز هیچ تفاوتی  ندارد تکنسین های ما در تمام طول شبانه روز آماده ارائه خدمات هستند نا نرخ یکسان

.u319bef052957b190668356a9860587a0 { padding:0px; margin: 0; padding-top:1em!important; padding-bottom:1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; background-color:#eaeaea; border:0!important; border-left:4px solid #16A085!important; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); text-decoration:none; } .u319bef052957b190668356a9860587a0:active, .u319bef052957b190668356a9860587a0:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u319bef052957b190668356a9860587a0 { transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u319bef052957b190668356a9860587a0 .ctaText { font-weight:bold; color:#2980B9; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u319bef052957b190668356a9860587a0 .postTitle { color:#000000; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u319bef052957b190668356a9860587a0:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }
حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  مرکز تعمیر پکیج در لویزان

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

.u2315264af766202a3e5e9894683d406b { padding:0px; margin: 0; padding-top:1em!important; padding-bottom:1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; background-color:#eaeaea; border:0!important; border-left:4px solid #16A085!important; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); text-decoration:none; } .u2315264af766202a3e5e9894683d406b:active, .u2315264af766202a3e5e9894683d406b:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u2315264af766202a3e5e9894683d406b { transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u2315264af766202a3e5e9894683d406b .ctaText { font-weight:bold; color:#2980B9; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u2315264af766202a3e5e9894683d406b .postTitle { color:#000000; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u2315264af766202a3e5e9894683d406b:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }
حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  فلو رگلاتور پکیج دیواری چیست؟

در مرحله اول از تنظیم بودن فشار بار پکیج خود اطمینان حاصل کنید در مرحله بعدی  از باز بودن شیر گاز ورودی به دستگاه مطمئن شوید و در آخر  کد خطای پکیج دیواری را بررسی نمایید.

.ue4e020fa50bf4eb89aa10979cfbe7ff7 { padding:0px; margin: 0; padding-top:1em!important; padding-bottom:1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; background-color:#eaeaea; border:0!important; border-left:4px solid #16A085!important; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); text-decoration:none; } .ue4e020fa50bf4eb89aa10979cfbe7ff7:active, .ue4e020fa50bf4eb89aa10979cfbe7ff7:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .ue4e020fa50bf4eb89aa10979cfbe7ff7 { transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .ue4e020fa50bf4eb89aa10979cfbe7ff7 .ctaText { font-weight:bold; color:#2980B9; text-decoration:none; font-size: 16px; } .ue4e020fa50bf4eb89aa10979cfbe7ff7 .postTitle { color:#000000; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .ue4e020fa50bf4eb89aa10979cfbe7ff7:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }
حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  علت کار نکردن پکیج دیواری

زمان مراجعه تکنسین ما توسط شما تعیین می گردد تعمیرکار باتجربه تجربه و مهارتی که دارد توسط ما برای شما به محل مورد نظر اعزام می شود.

.u1e6859b3471137e28a54a281db426694 { padding:0px; margin: 0; padding-top:1em!important; padding-bottom:1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; background-color:#eaeaea; border:0!important; border-left:4px solid #16A085!important; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); text-decoration:none; } .u1e6859b3471137e28a54a281db426694:active, .u1e6859b3471137e28a54a281db426694:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u1e6859b3471137e28a54a281db426694 { transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u1e6859b3471137e28a54a281db426694 .ctaText { font-weight:bold; color:#2980B9; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u1e6859b3471137e28a54a281db426694 .postTitle { color:#000000; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u1e6859b3471137e28a54a281db426694:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }
حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  علت کار نکردن پکیج دیواری

بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما عزیزان مجموعه دیجی امداد حرفه ای ترین تکنسین خود را به محل مورد نظر اعزام می نماید.

.u84450f9b05c612d013ce38c06cbb5602 { padding:0px; margin: 0; padding-top:1em!important; padding-bottom:1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; background-color:#eaeaea; border:0!important; border-left:4px solid #16A085!important; box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -moz-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -o-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); -webkit-box-shadow: 0 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.17); text-decoration:none; } .u84450f9b05c612d013ce38c06cbb5602:active, .u84450f9b05c612d013ce38c06cbb5602:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u84450f9b05c612d013ce38c06cbb5602 { transition: background-color 250ms; webkit-transition: background-color 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u84450f9b05c612d013ce38c06cbb5602 .ctaText { font-weight:bold; color:#2980B9; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u84450f9b05c612d013ce38c06cbb5602 .postTitle { color:#000000; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u84450f9b05c612d013ce38c06cbb5602:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }
حتما این مطلب را هم مطالعه کنید :  بررسی علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور
4.8/5 - (102 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “تعمیر پکیج دیواری

 1. مجتبی گفت:

  با عرض سلام پکیج من کالداونیزیا هست قیمت مبدل با تعویض چقدر در میاد مبدل من کار میکند اما فشار آب بالا میرود موقع استفاده کار میکند بعداز آن باید شیر ورود آب را ببندم تا فشار بالا نیاید اما تا به حال از زیر شیر فشار آب تخلیه نشده است یعنی سوراخ ریزی دارد قسمت شوفاژ کار میکند و مشکلی ندارد مخزن قابل تعمیر هست ممنون باجلان ۰۹۱۹۲۵۳۴۳۵۰

 2. محمد حسینی گفت:

  سلام چقدر زمان میبره تا تعمیر کار برای سرویس پکیج بیاد؟؟؟

  1. admin گفت:

   با سلام، حداکثر ۱- ۲ ساعت در محل شما حضور پیدا می کند برای تعمیرات پکیج

 3. دانیال گفت:

  چرا فشار آب گرم در پکیج دیواری کم میشه؟

  1. admin گفت:

   با سلام، نشتی و خرابی منبع انبساط

 4. احمد گفت:

  پکیج روشن میشه ، پمپ هم کار می کنه ولی رادیاتورها گرمای لازم و اولیه را ندارند.علت چیست؟

  1. admin گفت:

   با سلام، گرفتگی مسیر خرابی سنسور خرابی بای پس یا کیت تعمیر

 5. مینا فلاح گفت:

  چرا فشار پکیج مدام کم میشود و مجبوریم به صورت دستی اون رو تنظیم کنیم آیا طبیعیه؟

  1. admin گفت:

   با سلام، خیر طبیعی نیست ، میتونه به دلیل نشتی در مدار گرمایش خرابی منبع انبساط باشه

 6. سینا گفت:

  چرا بعد از یک حمام طولانی رادیاتورها گرمای اولیه را ندارند؟

  1. admin گفت:

   سلام، با توجه به میزان فشار دستگاه شما ، میتونه این مشکل بوجود بیاد، باید بررسی شود.

 7. مصطفی گفت:

  سلام وقتی از آب گرم استفاده می کنیم بوی گاز از سمت پکیج دیواری پخش میشه …
  میخواستم بدونم مشکلش چیه؟ممنون

  1. admin گفت:

   با سلام، باید فوری بررسی بشه، بله ممنکنه پکیج شما نشتی داشته باشه

 8. جعفری گفت:

  پکیج دیواری خریدیم نصبش نکردیم…میخواستم بدونم اگه نمایندگی نصب نکنه بعدا مشکلی برای پکیج بوجود بیاد برای اعتبار ضمانت نامه ش مشکلی پیش نمیاد؟

  1. admin گفت:

   با سلام، باید حتما توسط نمایندگی نصب بشه

 9. سارا بیاتی گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم چه مدل پکیجی بخریم بهتره؟
  کدوم پکیج کمتر خراب میشه؟

  1. admin گفت:

   با سلام، بستگی به میزان بودجه شما داره، همه برند ها و مدل ها به نوبه خود خوب هستند، پکیج های ایرانی خدمات بهتری دارند.

 10. امیر دلها گفت:

  پکیج دیواریمون ۱۰ شبه خراب شده …
  الان واقعا تعمیرکار دارین بفرستین؟میخوام برم حموم آب یخ کرده

  1. admin گفت:

   با سلام، بله ، در همه ساعات برای شما ارسال میشه تعمیرکار

 11. نازنین گفت:

  سلام خسته نباشید.
  پکیج دیواریمون خاموش شده هر کاری میکنیم روشن نمیشه مشکلش از چی میتونه باشه؟
  هزینش چقدر میشه حدودا؟

  1. admin گفت:

   با سلام، دلایل زیادی میتونه داشته باشه، باید از نزدیک بررسی و هزینه خدمتتون اعلام بشه

 12. علی حبیبی گفت:

  آقا ما پکیج دیواریمونو دادیم به تعمیرکار دو روز کار کرد دوباره خراب شده الان شما تعمیرکار بخواین بیارین ضمانت کارتون چیه؟منظورم اینه تعمیرکار اومد مث این یکی بعد چند روز خراب شد تکلیف چیه؟

  1. admin گفت:

   سلام، کلیه خدمات ما حداقل ۳ ماه گارانتی دارند، هر موردی پیش بیاد رایگان برای شما انجام میشه.

 13. سهیل رضازاده گفت:

  سلام پکیج دیواری مون رو میخوام سرویس انجام بدین …داخل منزل انجام میشه یا میبرین شرکتتون؟

  1. admin گفت:

   با سلام، تمام خدمات تعمیرات پکیج دیواری دیجی امداد در محل شما انجام میشه، مگر مشکل برد داشته باشه پکیج.

 14. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید ممنون میشم زود جوابمو بدین…
  فشار آب همسایه هامون که پرسیدم کم نمیشه ولی فشار آب خونه ما همش کم و زیاد میشه مشکل میتونه از پکیج دیواری باشه؟

  1. admin گفت:

   با سلام، اگر فشار آب گرم هست ، بله ، ممکنه از پکیج باشه به احتمال زیاد

 15. زهرا گفت:

  سلام پکیج دیواریمون چند وقت یبار ایراد پیدا میکنه چندبار هم تعمیرکار اومده باز درست نشده به نظرتون بهتر نیست کلا یه پکیج دیواری نو بخریم؟

  1. admin گفت:

   با سلام، بستگی به مشکل پکیج شما داره، اگر عمر پکیجتون تموم نشده باشه، قابل تعمیر است.

 16. محمدرضا گفت:

  سلام میخواستم از خدماتتون تشکر کنم .تعمیرکار به موقع اومد اول پکیج دیواری رو خوب نگاه کرد الان چند وقته گذشته از تعمیرش هیچ مشکلی نداره راضیم در کل.بازم ممنون

  1. admin گفت:

   سلام، سلامت باشید، ممنون از شما که دیجی امداد رو انتخاب کردید.

 17. Mahsa گفت:

  salam
  pakeygemoon roshane vali ab garm nemikone moshkelesh chie?
  niaz be tamir dare ya khodemoon mitoonim dorostesh konim.mmnoon

  1. admin گفت:

   سلام، باید توسط کارشناسان بررسی شود این مورد، تماس بگیرید لطفا

 18. محمد گفت:

  سلام
  تعمیر پکیج دیواری تو کرج هم انجام میدین؟

 19. محمد گفت:

  سلام تعمیر پکیج دیواری تو کرج هم انجام میدین؟

 20. علیرضا گفت:

  هزینه تعمیر پکیج دیواری بد زمان باشه فرق داره ؟
  تا ده شب سر کارم وقت نمیکنم خونه باشم تعمیر کار دارین اون تایم؟

  1. admin گفت:

   سلام، خیر تاثیر آنچنانی نداره، بله در اون ساعت هم خدمات تعمیرات داریم

 21. علی احمدی گفت:

  سلام
  تعمیر پکیج دیواری که انجام میدین ضمانت داره؟تازه دادم تعمیرکار مثلا درستش کرده بعد یه هفته دوباره مشکل پیدا کرده…

  1. admin گفت:

   سلام، بله، خدمات ما دارای گارانتی هستند

 22. شیلا گفت:

  سلام
  تعمیر پکیج رو در قم هم انجام میدید؟

  1. admin گفت:

   سلام ، خیر دوست عزیز

 23. کامروز گفت:

  سلام من یه پکیج ایران راداتور دارم L28FFهمه سیستم درست کار میکنه فقط موقع مصرف اب گرم یهو اب سرد میشه دوباره باید چند لحظه اب گرم میشه روحالت زمستانه یا تابستانه همین مشکلو داره
  چیکار باید بکنم؟

  1. admin گفت:

   سلام، رسوب خرابی کیت تعمیر

 24. فاطمه زهرا گفت:

  سلام
  خیلی ممنون بابت این مقاله بسیار جامع و مفید

 25. رضا گفت:

  سلام شما پکیج مدل گلدیران رو هم تعمیر می کنید؟

  1. admin گفت:

   سلام، بله این برند رو خدماتش رو داریم

 26. حسین نوروزی گفت:

  سلام
  من از خدمات تعمیر پکیج دیواری شما استفاده کردم و واقعا راضی ام
  خسته نباشید

  1. admin گفت:

   سلامت باشید، نظر لطفتون هست

 27. علی قربانی گفت:

  سلام
  پکیج من از حالت زمستانه به حالت تابستانه سوئیچ نمیشه
  چیکار باید کنم؟

  1. admin گفت:

   سلام، باید توسط تکنسین های ما بررسی شود

 28. جواد گفت:

  سلام
  پکیج من مبدلش خراب شده
  قابل تعمیره یا باید حتما تعویض بشه؟

  1. admin گفت:

   سلام، باید توسط کارشناسان ما بررسی شود که چقدر مشکل داره

 29. زهرا اسماعیلی گفت:

  سلام و درود
  تعمیر مبدل پکیج دیواری ایران رادیاتور چقدر هزینه داره؟
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام، برای اطلاع دقیق از قیمت ها با همکاران ما در بخش کارشناسی خدمات تماس بگیرید

 30. دانیال قمری گفت:

  سلام
  ممنون از خدمات حرفه ای و با ضمانت شرکت خوب دیجی امداد

  1. admin گفت:

   خواهش میکنم

 31. کامروز ولی زاده گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم تعمیر پکیج دیواری رو در شرق تهران هم انجام میدید؟

  1. admin گفت:

   سلام، بله داریم خدمات تعمیرات پکیج در شرق تهران

 32. مهدی غلامی گفت:

  سلام
  روی پکیج مدل تاچی من ی سری ارورها نمایش داده میشه و بعدش دذستگاه خاموش میشه
  مشکل از کجاس؟

  1. admin گفت:

   سلام، مشکل از همون ارور هایی هست نشان داده می‌شود هست

 33. اشکان گفت:

  سلام
  شما پکیج دیواری مدل والترو رو هم تعمیر می کنید؟

  1. admin گفت:

   سلام بله خدمات برای این برند هم داریم

 34. احمد گفت:

  سلام
  من پکیجم مدل ال جی هستش
  ی چن روزی هست که شوفاژها رو گرم نمیکنه
  مشکلش چیه؟

  1. admin گفت:

   سلام خرابی کیت سه حالت
   رسوب و گرفتگی مدار گرمایش

 35. هدیه کوهی گفت:

  پکیج ما خاموش شده هر کاری میکنیم روشن نمیشه مشکلش از چی میتونه باشه؟

  1. admin گفت:

   سلام، دلایل خیلی زیادی میتونه داشته باشه ، لطفا تماس بگیرید با همکاران ما در بخش پشتیبانی فنی

 36. مهران حسینی گفت:

  چقدر طول میکشه کار سرویس یه پکیج

  1. admin گفت:

   سلام، معمولا حداکثر ۲ ساعت

 37. arsham bagheri گفت:

  شما تعمییر پکیج بوتان هم انجام میدین؟

  1. admin گفت:

   سلم، بله همه برند ها رو انجام میدیم

 38. رضا اکبری گفت:

  فشار اب خونه ما کم زیاد میشه ولی ما تازه سرویس انجام دادیم نیازه که تعمییر بشه؟

  1. admin گفت:

   با سلام، بله نیاز به بررسی و سرویس هست

 39. امیر حسینی گفت:

  ممنون از سرویس دهی خوب دیجی امداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.