تعمیر پکیج در شمال تهران

تعمیر پکیج در شمال تهران

یکی از تجهیزات پر مصرف در تأمین گرمایش مستقل در واحدهای مسکونی و اداری، انواع پکیج های گرمایشی دیواری است. بیش از 75 برند و بالغ بر 200 مدل پکیج در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند و تعمیرپکیج با توجه به این گستردگی در تنوع مدل و سیستم، کار آسانی نیست و کسی که قصد دارد این کار را انجام دهد باید تخصص و مهارت بالایی در تعمیر پکیج داشته باشد. اگر شما هم به تعمیر پکیج در شمال تهران نیاز دارید، می توانید با همکاران دیجی امداد رسان در نمایندگی شمال تهران تماس بگیرید و در کمترین زمان، از بهترین خدمات بهره مند شوید.

اهمیت سرویس پکیج دیواری

یکی از راه های مراقبت از پکیج این است که قبل از اینکه با مشکل روبرو شود توسط متخصص بازرسی شود، این کار از هزینه‌های سنگین جلوگیری کرده و عمر دستگاه را زیاد می کند. پس لازم است که هر سال دو بار پکیج خود را توسط یک کارشناس متخصص پکیج سرویس کنید. دیجی امداد رسان برای راحتی هرچه بیشتر مشتریان و صرفه‌جویی در زمان و کاهش هزینه های آن ها، سرویس و تعمیر انواع پکیج‌ها را مانند سرویس پکیج بوتان توسط متخصصین مجرب انجام می دهد.

اهمیت سرویس پکیج دیواری

برای سرویس و تعمیرات پکیج در شمال تهران به کجا مراجعه کنیم؟

نمایندگی تعمیر پکیج در تهران دیجی امدادرسان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. تعمیرات پکیج دیواری شمال تهران در مرکز تخصصی دیجی امدادرسان توسط تعمیرکاران باتجربه انجام می شود. شما می توانید برای اطلاع از تعرفه تعمیرات و سرویس انواع پکیج با ما تماس بگیرید.

خدماتی که برای تعمیرپکیج شمال تهران در دیجی امدادرسان ارائه می‌شود

خدماتی که برای تعمیرپکیج شمال تهران در دیجی امدادرسان ارائه می‌شود

تعمیر پکیج دیواری اقداماتی است که برای عملکرد بهتر و یا کار کردن یک پکیج صورت می‌گیرد. ممکن است نیاز باشد قطعه‌ یا قطعاتی در پکیج شما تعویض یا تعمیر ‌گردد.

تعمیرات پکیج شمال تهران بدین ترتیب است که در صورت خرابی پکیج ابتدا تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد و چنانچه دستگاه سالم بوده ولی عملکرد درستی ندارد و نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:

سرویس فن پکیج، تنظیم فلنج دودکش، جرمگیری مبدل اصلی، سرویس الکترود جرقه زن، سرویس مشعل، تعمیر کامل پمپ پکیج، تنظیم فشار گاز،جرم گیری مبدل ثانویه، سرویس مغزی شیر سه طرفه، تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه، شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…

ویژگی های دی جی امدادرسان در تعمیر پکیج دیواری شمال تهران

بعد از ثبت درخواست از طریق فرم یا شماره تماس های داخل سایت، هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین متخصص به محل انجام می شود.کارشناسان بعد از اعزام به محل جهت تعمیرات پکیج نقص فنی دستگاه را به طور دقیق شناسایی می کنند و در صورت لزوم از قطعات اورجینال برای تعویض قطعات استفاده می کنند. در دی جی امدادرسان تعمیر پکیج شمال تهران 24ساعته انجام می شود.در این مرکز قطعات  تعویضی اورجینال 6 ماه گارانتی دارد و همچنین تمام نیروهای فعال در دی جی امدادرسان افرادی با سابقه کار 15 ساله هستند.

سوالات پرتکرار در خصوص تعمیر پکیج در شمال تهران

هزینه تخمینی تعمیرات پکیج دیواری چقدر است؟

هزینه تعمیرات پکیج دیواری به عوامل مختلفی از جمله نوع ایراد احتمالی و قطعات مورد نیاز جهت تعمیر پکیج دیواری ، اعلام هزینه به صورت تلفنی امکان پذیر نمی باشد ، بنابراین هزینه تخمینی تعمیر پکیج دیواری پس از حضور تکنسین و کارشناسی دستگاه به مشتری اعلام میشود.

آیا تعمیرات پکیج ضمانت دارد؟

دی جی امدادرسان چون از قطعات اورجینال استفاده می کند بعد از تعمیر پکیج همان قطعه تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت ۶ ماه گارانتی و ضمانت می کند.

5/5 - (1 امتیاز)