مطالب آموزشی

میدانید بهترین پکیج برای خانه دوبلکس کدام است ؟

میدانید بهترین پکیج برای خانه دوبلکس کدام است ؟

افراد زیادی برای خانه های دوبلکس از پکیج، به عنوان سیستم گرمایشی انتخاب می کنند، زیرا دردسر استفاده از بخاری و یا موتور خانه های قدیمی را ندارند.

اگر می خواهید بدانید بهترین پکیج برای خانه دوبلکس کدام است، این مقاله دیجی امداد رسان را حتما مطالعه کنید. در این مقاله به شما پکیج مناسب برای خانه های دوبلکس را معرفی میکنیم.

 

انتخاب مناسب ترین پکیج برای خانه دوبلکس

 • بررسی میزان اندازه و ابعاد پکیج
 • توجه به میزان مصرف انرژی پکیج
 • توجه به ظرفیت گرمایش پکیج
 • توجه به اندازه و نوع دستگاه
 • فراهم کردن ایمنی و راحتی کاربرد
 • پکیج زمینی برای خانه های دوبلکس
 • توجه به تک مبدل یا دومبدل بودن
 • توجه به فن دار بودن یا نبودن پکیج

 

تک مبدل یا دو مبدل بودن پکیج

تک مبدل بودن یا دو مبدل بودن پکیج نیز در خرید پکیج بسیار مهم است. پکیج‌های تک مبدل تنها یک مبدل دارند که هر دو وظیفه‌ی گرم کردن آب مصرفی و گرم کردن مدار گرمایش را به‌عهده دارد. اما در پکیج‌های دو مبدله، یک مبدل هر کدام از این وظایف را انجام می‌دهد.

یک پکیج دیواری با دو مبدل هم دیرتر جرم خواهد گرفت، و هم گرمای یکنواختی را برای شما فراهم می‌کند. اگر املاح آب در محل زندگی شما بالا است، در انتخاب پکیج دیواری دو مبدله دریغ نکنید.

 

پکیج فن ‌دار یا بدون فن

اگر قصد نصب پکیج را در تراس دارید، بایستی از مدل فن دار استفاده نمایید. محفظه‌ی احتراق پکیج‌های فن دار بسته هستند و همین مورد مقاومت آن‌ها را در برابر بادهای قوی بالا می‌برد.

همچنین اگر بیشتر از 1 متر از مسیر، دودکش پکیج افقی است، باید از مدل فن دار استفاده کنید. در غیر اینصورت می‌توانید از مدل بدون فن استفاه نمایید. برای اطلاع از هزینه نصب و یا هزینه تعمیر پکیج، تنها کافیست با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

مزایای پکیج زمینی در واحد دوبلکس

مزایای پکیج زمینی در واحد دوبلکس

اصلی ترین مزیت های پکیج برای خانه های دوبلکس از نوع زمینی عبارتند از:

 • پکیج زمینی به راحتی مکان های بزرگ را گرم می کند.
 • پکیج های زمینی مکان کمتری را اشغال می کنند.
 • پکیج زمینی را می توانید در فضای حیاط خانه هم نصب کنید.
 • پکیج زمینی را می توان با استفاده از اپراتور آن برای دمای موردنظرتان تنظیم می کنید.

 

معایب پکیج زمینی در خانه های دوبلکس

البته نصب پکیج زمینی معایبی هم دارد که شامل موارد زیر می شود:

 • تعمیر پکیج زمینی و نگهداری آن سخت است.
 • نصب پکیج برای خانه دوبلکس به صورت زمینی مشکل تر است.

 

سیستم گرمایش از کف در خانه های دوبلکس

یکی از راهکارهای انتخاب پکیج مناسب دستگاهی است که از سیستم گرمایش از کف استفاده می کند. در این صورت گرما از سطح زمین به بالا می رود، بنابراین می تواند در زمانی کوتاه، کل ساختمان را گرم کند.

برای همین بهتر است از این سیستم در گرم کردن خانه های دوبلکس بهره ببرید. به این شکل در فصل زمستان دیگر نگران سرد بودن خانه دوبلکس خود نخواهید بود.

هم چنین پکیج گرمایشی شما بهره گیری از این سیستم گرمایش از کف کل ساختمان را گرم نگه می دارد و دیگر نیازی به مابقی لوازم و تجهیزات گرمایشی کمکی نخواهید داست. این روش مزایای زیادی مانند مصرف بهینه انرژی دارد و جای کمی را اشغال می کند.

 

محل مناسب پکیج واحد دوبلکس

شما می توانید دستگاه را در تراس، پاسیو و اشپزخانه خانه دوبلکس نصب کنید. چون بیشتر پکیج برای خانه دوبلکس از نوع زمینی است، پس جای زیادی اشغال می کند و شاید مایل نباشید که پکیج را در آشپزخانه تان نصب کنید. برای اینکه بهترین محل نصب پکیج در ساختمان دوبلکس خود را پیدا کنید با یک نصاب ماهر مشورت کنید.

 

انتخاب بهترین پکیج مناسب برای خانه های چند طبقه

انتخاب بهترین پکیج مناسب برای خانه های چند طبقه

برای انتخاب پکیج برای خانه دوبلکس باید یک سری نکات را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین بازدهی را از سیستم گرمایشی منزل تان دریافت کنید.در قدم اول باید به متراژ ساختمان و امکانات دیگر پکیج خود توجه کنید تا بتوانید پکیج مناسبی انتخاب کنید.

برای انتخاب پکیج برای خانه دوبلکس می توانید پکیج زمینی را خریداری کنید . البته برای پیشنهادات بیشتر برای خرید پکیج برای خانه دوبلکس و یا همچنین تعمیرکار پکیج در تهران ، می توانید از کارشناسان دیجی امداد رسان کمک بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *