مطالب آموزشی

تعمیر برد پکیج وایلانت

از آنجایی که همه پکیج‌ها ممکن است دچار خرابی شوند این مدل پکیج نیز امکان بروز خرابی و ایراد در آن وجود دارد که لازم است با عیب یابی پکیج وایلانت این مشکل رفع گردد. برای عیب یابی و تعمیر برد پکیج وایلانت می‌توانید از دیجی امداد کمک بگیرید. دیجی امداد تنظیمات برد پکیج وایلانت و خرابی و ایرادات آن را رفع می‌کند همینطور در صورت نیاز برد را تعویض خواهد نمود.

نمایندگی-تعمیر-پکیج-وایلانتوایلانت از جمله برند پکیج‌هایی است که طرفداران زیادی را دارد. این مدل پکیج می‌تواند دو کار را به صورت همزمان انجام دهد. به این معنا که همزمان که آب گرم مورد نیاز را تامین می‌کند می‌تواند محیط را نیز گرم نگه دارد.

ممکن است گاهی این محصول دچار ایراد و خرابی شود مانند خرابی در بخش برد پکیج، جهت تعمیرات برد پکیج دیواری وایلانت به کمک یک تعمیرکار می‌توانید این مشکل را رفع کنید. همینطور اگر دچار ایرادات اولیه شده باشد خودتان با دانش ابتدایی از پس آن برآیید.

  مشاوره دیجی امداد رسان

نحوه عیب یابی برد پکیج وایلانت

نحوه-عیب-یابی-برد-پکیج-وایلانت

ممکن است در بعضی از موارد متوجه شوید که پکیج شما دچار خطا شده است و ایراد و خرابی دارد با توجه به ارورهایی که این وسیله نشان می‌دهد می‌توانید برای تعمیر پکیج وایلانت اقدام کنید.

از جمله این عیب‌ها می‌توانند سر و صدا کردن، داغ شدن بیش از حد آب، خاموش شدن ناگهانی، نشتی آب، اشاره کرد. این‌ها همچنین می‌توانند علائم خرابی برد پکیج وایلانت نیز باشند که لازم است با تعمیرکار برد پکیج وایلانت تماس بگیرید. در ادامه متن هر یک از این دلایل و نحوه عیب یابی آن را بررسی می‌کنیم.

1.    سر و صدا کردن پکیج وایلانت:

ممکن است زمانی که این وسیله در منزل شما در حال کار کردن است سر و صدای زیادی از خود تولید کند. این صدا آزار دهنده است و قبلاً آن را نشنیده‌اید. اگر تعمیرکار هستید لازم است تا قطعات داخلی آن را بررسی کنید و مطمئن شوید که این قطعات سالم هستند.

اگر ساکن تهران هستید با مرکز تخصصی تعمیرات برد پکیج وایلانت در تهران تماس بگیرید. همچنین توجه نمایید اگر تخصص لازم را ندارید بهتر است به آن دست نزنید تا خسارت زیادی به بار نیاورید.

اگر تمام قطعات سالم باشند این مشکل می‌تواند به خاطر گرفتگی هوا درون پکیج باشد که لازم است هواگیری انجام دهید. جهت هواگیری می‌توانید شیر کوچک انتهای پکیج را باز کرده و تمام هوای درون آن را خارج کنید. این هوا ممکن است با آب خارج شود. پس از تخلیه هوا شیر را ببندید.

2.    نشت دادن پکیج وایلانت:

از جمله دلایلی که باعث ایجاد این مشکل می‌شود می‌توان به شکسته شدن و یا خرابی پمپ و یا لوله هایی که به پکیج وصل می‌شود اشاره کرد. جهت حل این مشکل لوله‌ها و پمپ را تعویض نمایید.

3.    افزایش دمای آب بیش از حد مجاز:

اگر متوجه شدید که پکیج شما بیش از حد مجاز آب را گرم می‌کند این خرابی می‌تواند ناشی از ترموستات آن باشد. در واقع وقتی ترموستات خراب شود نمی‌تواند تشخیص دهد که آب را باید تا چه میزان گرم کند تا دمای آن افزایش یابد. در این صورت با تعویض ترموستات این خرابی نیز رفع خواهد شد.

4.    روشن نشدن پکیج وایلانت:

اگر متوجه شدید که پکیج شما روشن نمی‌شود می‌توانید چند نکته را بررسی کنید تا مشخص شود مشکل از کجا نشأت می‌گیرد. ابتدا بررسی کنید که آیا جریان برق وصل است یا خیر و آیا پکیج شما به برق می‌باشد یا خیر. سپس گاز پکیج را بررسی کنید. روشن نشدن پکیج می‌تواند ناشی از خرابی جرقه آن باشد که با تعویض این جرقه می‌توان آن را حل کرد. اگر تمام این موارد را بررسی کردید و مشکلی نبود از یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر برد پکیج دیواری وایلانت کمک بگیرید.

5.    روشن شدن پکیج وایلانت به صورت انفجاری:

اگر هنگام روشن کردن پکیج حالت انفجاری صورت می‌گیرد می‌توانید مواردی که گفته می‌شود را بررسی کنید. از جمله مواردی که باعث می‌شود تا پکیج شما به صورت انفجاری روشن شود می‌تواند به دلیل فاصله افتادن بین جرقه و شعله باشد. در واقع گاز روی شعله جمع می‌شود و زمانی که برای روشن شدن به جرقه می‌رسد انفجار صورت می‌گیرد.

6.    خاموش شدن ناگهانی پکیج:

در صورت مشاهده این مشکل جریان ورودی و خروجی گاز را بررسی کنید. بررسی قطعی گاز از سمت کنتور گاز نیز فراموش نشود. در این صورت با تماس با اداره گاز این مشکل نیز رفع خواهد شد. توجه داشته باشید که رفع خرابی و تعمیر برد پکیج vaillant نیاز به افراد متخصص و تعمیرکار دارد. زیرا هرگونه ناشی کاری می‌تواند خسارت زیادی را به وجود بیاورد.

  مشاوره دیجی امداد رسان

کد خطای مربوط به خرابی برد پکیج وایلانت

کد-خطای-پکیج-وایلانت

کدخطاهایی که بر روی صفحه نمایش پکیج وایلانت نشان داده می‌شود می‌تواند کدها و اعلان‌های زیر باشد که هر یک را بررسی می‌کنیم

F.26: در جریان برق استپ دستگاه اختلال رخ داده است. دلیل خرابی می‌تواند به خاطر ایراد در برد یا خرابی استپ باشد.

F.61: در اتصال شیر گاز اختلال رخ داده است که علت آن می‌تواند علائم خرابی برد پکیج وایلانت باشد. همینطور این احتمال وجود دارد که یکی از قطعات برد وایلانت به مشکل خورده است. برای تعمیر این بخش می‌توانید از تعمیرکار برد پکیج وایلانت کمک بگیرید.

F.63: حافظه برد الکترونیکی خرابی دارد که دلیل آن خرابی در ناحیه برد الکترونیکی پکیج واریانت است و ممکن است یکی از قطعات برد پکیج وایلانت خراب شده باشد. تعمیر برد پکیج دیواری وایلانت ممکن است نتیجه ندهد و تعمیرکار مجبور شود این بخش را تعویض نماید.

F.65: دمای برد الکترونیکی افزایش ناگهانی داشته است.

F.70: برد دستگاه و صفحه نمایش خرابی دارد و امکان برقراری اتصال وجود ندارد.

 

هزینه تعمیر برد پکیج وایلانت

در رابطه با قیمت و هزینه‌ای که جهت تعمیر برد پکیج دیواری vaillant و همچنین تعمیر پکیج وایلانت باید پرداخت کنید مسائلی از قبیل نوع خرابی آن و میزان خرابی قطعات چک شود. برای اطلاع از قیمت تعمیر برد پکیج وایلانت لازم است تا سیستم بررسی شود. با تماس با کارشناسان مجرب دیجی امداد می‌توانید از قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید.

 

سخن آخر

جهت تعمیر برد پکیج وایلانت در تهران لازم است تا با نمایندگی تعمیر برد پکیج وایلانت و یا تعمیرکار برد پکیج وایلانت تماس بگیرید. این مدل پکیج دارای صفحه نمایش است که در صورت بروز خطا و ایراد، کد خطا بر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود. با دانستن این کد خطاها می‌توانید در اسرع وقت مشکل را به کمک یک تعمیرکار حل کنید.

  مشاوره دیجی امداد رسان

سوالات پرتکرار تعمیر برد پکیج vaillant

مدت زمان تعمیر بستگی به نوع خرابی دارد. همینطور ممکن است نیاز به تعویض برد باشد.

می‌توانید با دیجی امداد تماس بگیرید و تا به سوالات شما پاسخ دهند.

لازم است تا کارشناسان دیجی امداد خطا و مشکل را بررسی کنند و سپس هزینه مورد نظر را اعلام کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *