تعمیر-کولر-گازی-توشیبا

مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی توشیبا در تهران

اسپلیت ها نسل جدید کولر ها می باشند که طرفداران زیادی دارند. این دستگاه های پیشرفته مانند هر دستگاه دیگری ممکن است به دلایل گوناگونی مانند استهلاک دچار خرابی شود. کولر گازی توشیبا باید به صورت تخصصی تعمیر شود. کارشناسان متخصص ما به شما در عیب یابی و تعمیرات کولر گازی کمک می کنند. تعمیر کولر گازی توشیبا در دیجی امداد رسان توسط حرفه ای ترین تکنسین ها و تعمیرکاران اسپلیت انجام می شود. ما در دیجی امداد رسان با به کارگیری جدید ترین امکانات به تعمیر و سرویس کولر گازی شما می پردازیم. دیجی امداد رسان نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا در تهران می باشد. شما می توانید در سایت درخواست تعمیرات فوری برای کولر گازی توشیبا ثبت کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به بررسی و رفع مشکل شما می پردازند.

اینکه کولر گازی و اسپلیت شما در یک مکتن مناسب نصب شده باشد، ارتباط مستقیمی با طول عمر دستگاه خواهد داشت. در صورتی که کولر شما به درستی و در بهترین مکان نصب شده باشد، علاوه بر افزایش طول عمر از خرابی های احتمالی نیز جلوگیری می شود.

برای نصب کولر گازی باید پنج مرحله نصب یونیت داخلی، نصب یونیت بیرونی، نصب قطعات برقی کولر، لوله کشی و هواگیری انجام شود. این مراحل باید توسط یک فرد مجرب طی شود تا با در نظر گرفتن تمام استاندارد ها در هنگام نصب، از خرابی کولر شما جلوگیری شود. دیجی امداد رسان یکی از برترین نمایندگی ها در زمینه نصب و راه اندازی کولرهای گازی می باشد که برای نصب کولر شما از مجرب ترین کارشناسان استفاده می کند.

 تعمیرکاران و تکنسین های دیجی امداد در سراسر مناطق شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن  را دارند.

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های دیجی امداد رسان کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

 اولویت ما تعمیر کردن قطعات دستگاه است . تنها در شرایطی که امکان تعمیر کردن قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه را تعویض می کنیم .همچنین ما از قطعات اورجینال استفاده می نمایییم.

سرویس کولر گازی توشیبا

یکی از مشکلات رایج در کولر های گازی انباشته شدن گردوغبار و چربی است. به همین دلیل کولر های گازی و اسپلیت ها نیاز به سرویس دوره ای دارند. با توجه به آب و هوای ناحیه ی زندگی شما، کولر گازی نیاز به سرویس در بازه های زمانی مشخص پیدا می کند. اگر نسبت به سرویس کولر گازی و اسپلیت بی توجه باشید کارایی دستگاه افت می کند و در دراز مدت به خرابی و از کار افتادن دستگاه منجر می شود.

سرویس کولر گازی توشیبا

دیجی امداد، مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی توشیبا در تهران

 

 

 

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

موارد رایج در تعمیرات کولر گازی توشیبا


کولر های گازی توشیبا بسته به نوع و حجم عملکردشان دچار مشکلات گوناگونی می شوند. مهم این است که شما به عنوان صاحب دستگاه از زمان مناسب برای تعمیر تخصصی دستگاه اطلاع داشته باشید و با اقدام به موقع از آسیب های جدی جلوگیری کنید.

از ایرادات رایج دستگاه اسپلیت توشیبا می توان به باد گرم، کم شدن سرما، روشن نشدن، صداهای عجیب، نشتی آب و گاز، خنک نکردن فضا، کثیفی فیلتر ها، خاموش شدن در زمان کار و … اشاره کرد.

در زمانی که این مشکلات را مشاهده کردید، دستگاه شما نیاز به بررسی و تعویض قطعات داخلی خراب شده دارد. حتما دقت داشته باشید که تعمیر اسپلیت توشیبای شما توسط یک متخصص مجرب انجام شود. زیرا تنها تعمیرکاران حرفه ای از پس تعمیر کولرگازی توشیبا بر می آیند و این کار نباید توسط افراد آماتور انجام شود.

دیجی امداد رسان بهترین خدمات تعمیرات کولر گازی توشیبا را در تهران ارائه می دهد. فرقی نمی کند کجای تهرن باشید، با یک تماس از با کیفیت ترین خدمات تعمیر کولر گازی TOSHIBA با مناسب ترین قیمت استفاده کنید.

چرا یونیت کولر گازی توشیبا روشن نمی شود؟

برای تعمیر اسپلیت  توشیبا در این حالت باید به موارد زیر دقت کنید:

در صورتی  که دستگاه به برق وصل است اما روشن نمی شود ابتدا از وصل بودن برق به دستگاه مطمئن شوید. ممکن است سیم های برق کولر گازی توشیبا سوخته باشد.

ممکن است ترموستات و یا ترانسفورماتور دچار ایراد شده باشند.

ممکن است سیم کشی مشکل داشته باشد.

در این صورت ابتدا یونیت اسپلیت را خاموش کنید و با مرکز تعمیر کولر گازی توشیبا در دیجی امداد رسان تماس بگیرید.

 

چرا یونیت های داخلی و خارجی کولر گازی توشیبا ایجاد نویز می کنند؟

در صورتی که صدا کم است می تواند طبیعی باشد. این صدا ممکن است ناشی از مبرد گاز باشد.

در صورتی که دستگاه جیر جیر می کند ممکن است به دلیل منبسط و منقبض شدن قطعات دستگاه باشد. تغییر دما عامل این صدا می باشد. با گرم و سرد شدن و انبساط و انقباض دستگاه صدای جیر جیر ایجاد می شود.

اگر صدا بسیار بلند و ادامه دار بود بهتر از با کارشناسان دیجی امداد رسان تماس بگیرید.

 

علت بوی بد یونیت کولر گازی توشیبا چیست؟

امکان دارد که یونیت بوهای بد را از محیط جذب کرده باشد. این بوی بد ممکن است از دود سیگار، روغن، گرد وخاک و… باشد. این باعث خرابی و فاسد شدن فیلتر یونیت شده و باید تمیز شود. کارشناسان دیجی امداد اماده خدمات رسانی در این زمینه می باشند.

تعمیر-کولر-گازی

خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا توسط دیجی امداد رسان :

ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.

گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.

این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد.

استفاده از متخصص ترین و کار بلد ترین تکنسین های تعمیرات

دیجی امداد، مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی توشیبا در تهران

 

 

 

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

مرکز تعمیر کولر گازی Toshiba در تهران


دیجی امداد با داشتن بیش از 15 سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی از جمله کولر گازی از معتبرترین مراکز تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران می باشد. با توجه به وجود تحریم ها و بسته شدن نمایندگی شرکت هایی همچون توشیبا در ایران، پیدا کردن قطعات این برند ها بسیار سخت خواهد بود.
دیجی امداد رسان مرکز تعمیرات کولر گازی توشیبا است. در این مرکز از قطعات اصل و اورجینال برند مورد نظر استفاده می شود و به شما ضمانت یکساله قطعات اورجینال داده می شود.

 

تعمیر کولر گازی توشیبا با ضمانت


دیجی امداد رسان، شرکت تعمیرات کولر گازی توشیبا به شما گارانتی تعویض یکساله قطعات اورجینال را می دهد. این شرکت با همکاری بهترین و مجرب ترین کارشناسان در زمینه سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی، آماده خدمات رسانی به تمامی مناطق تهران و کرج می باشد.

 

هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا در دیجی امداد رسان


اگر می خواهید قیمت تعمیر کولر گازی توشیبا را بدانید بهتر است ابتدا عیب یابی دستگاه را انجام دهید. پس از عیب یابی است که قطعات آسیب دیده مشخص می شوند. در این مرحله تکنسین می تواند میزان خسارت را برای شما تخمین بزند. ممکن است کلر گازی شما تنها به تمیز کردن فیلتر نیاز داشته باشد که هزینه ی زیادی ندارد. در صورت خرابی قطعات داخلی اصلی دستگاه مانند کمپرسور، کندانسور، فن و یا برد دستگاه باید میزان خسارت و شدت خرابی بررسی شود. همانطور که معلوم است تعمیر این قطعات بسیار کم هزینه تر از خرید قطعات جدید است.

تعرفه تعمیر کولر گازی توشیبا در دیجی امداد رسان کاملا منطبق با قیمت های مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد و هیچگونه هزینه ی اضافی از کاربر دریافت نمی شود. کارشناسان مجرب ما ابتدا هزینه را اعلام می کنند و در صورت موافقت شما به تعمیر می پردازند.

تمامی قطعاتی که توسط تکنسین های مرکز تعمیرات کولر گازی TOSHIBA، دیجی امداد رسان استفاده می شود اورجینال و اصل می باشد و با ضمانت به کاربران ارائه می شود. دیجی امداد رسان نمایندگی تعمیر کولر گازی TOSHIBA است. این شرکت با داشتن سابقه 15 ساله در زمینه تعمیر لوازم خانگی همچون پکیج، اسپلیت و… فعالیت می کند.

سوالات متداول سرویس کولر گازی توشیبا:

دیجی امداد رسان علاوه بر غرب تهران تعمیر کولر گازی توشیبا در شرق تهران، تعمیر کولر گازی توشیبا در جنوب تهران و همچنین تعمیر کولر گازی توشیبا در شمال تهران را پشتیبانی و خدمات رسانی می کند.

تعرفه تعمیر کولر گازی توشیبا در دیجی امداد رسان کاملا منطبق با قیمت های مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد و هیچگونه هزینه ی اضافی از کاربر دریافت نمی شود. کارشناسان مجرب ما ابتدا هزینه را اعلام می کنند و در صورت موافقت شما به تعمیر می پردازند. تمامی قطعاتی که توسط تکنسین های مرکز تعمیرات کولر گازی TOSHIBA، دیجی امداد رسان استفاده می شود اورجینال و اصل می باشد و با ضمانت به کاربران ارائه می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *