تعمیر-کولر-گازی-جنرال-الکتریک
Haier_logo

مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی هایر در تهران

اگر از کولر گازی هایر استفاده می کنید و دستگاه تان دچار مشکلاتی چون از دست دادن خنکی، یکسره شدن نشتی آب و گاز از دستگاه شده یا کلا کار نمی کند، باید برای تعمیر کولر گازی هایر با دیجی امداد رسان تماس بگیرید. همکاران با تجربه و متخصص ما آماده خدمات رسانی در محل با قیمت مناسب هستند.

از آن جایی که نصب این وسیله تخصصی و بسیار پیچیده است برای همین اگر نصب آن را به افراد غیر حرفه ای بسپارید، دستگاه شما دچار مشکلات بیشتری خواهد شد. پس برای افزایش بازدهی و مراقبت بیشتر از کولر گازی هایر کار نصب آن را به افراد حرفه ای دیجی امداد رسان بسپارید.

 تعمیرکاران و تکنسین های دیجی امداد در سراسر مناطق شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن  را دارند.

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های دیجی امداد رسان کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

 اولویت ما تعمیر کردن قطعات دستگاه است . تنها در شرایطی که امکان تعمیر کردن قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه را تعویض می کنیم .همچنین ما از قطعات اورجینال استفاده می نمایییم.

سرویس کولر گازی هایر

برای بازدهی بیشتر و افزایش طول عمر دستگاه باید به شکل فصلی و قبل از شروع فصل گرما به سرویس کولر گازی خود دقت کنید. به این شکل می توانید با خیال آسوده تمام تابستان از بابت تعمیرات احتمالی کولر گازی خود در امان باشید.

تعمیرکار کولر گازی هایر متعلق به یک نمایندگی معتبر تجربه لازم و اطلاعات کافی در خصوص تمام مراحل انجام سرویس کولر گازی را به دست آورده است. و به خوبی می تواند مشکلات کوچک دستگاه شما را با سرویس تخصصی دستگاه برطرف کند.

تعمیر کولر گازی هایر

دیجی امداد، مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی هایر در تهران

 

 

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

مشکلات مربوط به کولر های گازی هایر


 

در ادامه به عیب یابی کولر گازی هایر می پردازیم:

 

 • ترموستات دستگاه خراب شده است

می تواند این مشکل در زمان کالیبره کردن و یا بعد از استفاده به وجود آمده باشد. در چنین شرایطی باید ترموستات مجددا کالیبره شود. علاوه بر این می توانید با دیجی امداد رسان نمایندگی تعمیر کولر گازی هایر تماس بگیرید. تکنسین های ما برای تعویض این قطعه به شما کمک می کنند.

 

 • چرا کولر گازی به خوبی خنک نمی کند

بعضی از مواقع می تواند فیلتر دستگاه ایراد پیدا کرده باشد. که باید هر چه سریعتر تعویض بشوند. هم چنین ممکن است مشکل به ترموستات مربوط باشد. اصلی ترین علت خنک نکردن کولر گازی خرابی برد دستگاه است که باید برای تعمیر برد کولر گازی HAIER اقدام کنید.

 

 • کولر گازی هایر کلا از کار افتاده است

اول از همه باید یک سری موارد را چک کنید. ترموستات و فیوز مدار سیستم را به خوبی کنترل نمایید. اگر باز هم کولر گازی شما کار نکرد با مرکز تعمیر کولر گازی HAIER تماس بگیرید.

 

 • چرا کولر گازی هایر یکسره شده است

ابتدا فن کولر گازی را بررسی کنید. هم چنین ممکن است مشکل از فن ترموستات باشد. میزان گاز کولر گازی هایر را هم بررسی کنید تا مشکلی وجود نداشته باشد. اگر  مشکلات کولر گازی تان برطرف نشد با بخش نمایندگی کولر گازی هایر تماس بگیرید.

 

 • کولر گازی هایر نشتی دارد

ابتدا چک کنید که درز یا شکافی در لوله تخلیه آب به وجود نیامده باشد. مسدودیت لوله ها و فیلتر هوا هم می تواند یکی دیگر از مشکلات مربوط به نشتی آب باشد.

 

 • چرا کویل های دستگاه یخ زده و منجمد شده است؟

ممکن است فیلتر دستگاه دچار مسدودیت شده و سیم کشی ها ی دستگاه ایراد پیدا کرده باشد. یک دلیل احتمالی دیگر یخ زدگی کویل های کولر گازی هایر کاهش گاز مبرد آن است.

 

 • کولر گازی با صدای بلند کار می کند

در بیشتر مواقع این مشکل مربوط به فن دستگاه است یعنی خرابی بیلبور و یا پروانه فن دستگاه می تواند یکی از علت های ایجاد سرو صدا در کولر گازی هایر باشد. شما می توانید برای بررسی موارد بیشتر به دیجی امدادرسان زنگ بزنید.

 

 • نشت گاز از کولرگازی

این مشکل می تواند از یخ زدگی لوله ای گاز دستگاه باشد. یا در مواردی این لوله ها و اتصالات مربوط و کویل های کندانسور دستگاه دچار خرابی شده اند. برای همین باید به سرویس کولر گازی هایر خود به شکل دوره ای توجه کنید تا کمتر دچار این مشکلات در خصوص کولر گازی هایر خود شوید.

 

 • چرا کولر گازی هایر بعد از کارکردن دوباره خاموش می شود

  وقتی کولر گازی هایر شما روشن شد و کار کرد و بعد از آن خاموش شد. سپس بعد از روشن شدن پنل داخلی، کار کرد؛ اما دیگر قدرت خنک کنندگی قبل خود را نداشت. موتور فن دستگاه شما خراب شده است و روی کولر گازی هایر شما فشار وارد کرده و این اعمال فشار باعث قطعی فیوز و البته خاموش شدن دستگاه شده است.

  هم چنین این مشکل می تواند از کثیف شدن کویل های اپراتور دستگاه هم باشد.

تعمیر-کولر-گازی

خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی هایر توسط دیجی امداد رسان :

ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.

گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.

این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد.

استفاده از متخصص ترین و کار بلد ترین تکنسین های تعمیرات

دیجی امداد، مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی هایر در تهران

 

 

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

تعمیر کولر گازی حایر با ضمانت


ما برای تضمین کیفیت قطعات و خدمات خود به شما کارت گارانتی می دهیم. تمام قطعات ما اصلی و اورجینال هستند. البته سعی تمام همکاران ما بر این است که تا جایی ممکن قطعه خراب شده را تعمیر کنند. فقط در صورتی که تعمیر قطعه ای امکان پذیر یا مقرون به صرفه نبود، آن را تعویض می کنند.

همکاران ما علاوه بر طی این مراحل تخصصی تعمیر، با انواع روش های روز اروپایی آشنایی دارند. در صورتی که کولر گازی حایر شما با مشکلاتی مواجه شد بهتر است با دیجی امداد رسان تماس بگیرید.

 

 تعمیر کولر گازی Haier در تهران

دیجی امداد رسان تخصصی ترین و مورد اعتماد ترین مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی حایر خصوصا در تهران است. چه به دنبال نصب ، سرویس یا تعمیر کولر گازی هایر خود در جنوب تهران باشید، شعبه تعمیرات کولر گازی HAIER در جنوب تهران می تواند به شما مشتریان کمک کند.

هم چنین ما تعمیر کولر گازی هایر در شمال تهران تعمیر کولر گازی هایر در غرب تهران تعمیر کولر گازی هایر در شرق تهران را نیز در راس کارهای خود قرار داده ایم. پس در هر کجای تهران که باشید می توانید با یکی از شعبات ما تماس بگیرید و از خدمات ما در منزل یا محل کارتان استفاده کنید.

بررسی کدهای خطای کولر گازی های هایر

در صورت بروز کوچکترین اختلال، کدهای ارور مربوط به کولر گازی دیواری هایر به شکل خطا یک حروف و عدد روی نمایشگر LCD داخلی دستگاه نشان داده می شود که در ادامه این ارورها را به شما معرفی می کنیم.

 

ارورهای کولرگازی هایر

E1: نشان دهنده این است که سنسور دمای اتاق کولرگازی دچار ایراد شده است

علت آن می تواند از این باشد که سنسور دمای اتاق واحد داخلی اتصال کوتاه یا مدار باز شده است.

E2: نشان می دهد که سنسور مبدل حرارتی اتصال کوتاه یا مدار باز شده است.

رفع کدخطا: تعمیر یا تعویض سنسور مبدل حرارتی.

E4: EEPROM در یونیت داخلی خراب شده است.

E7: ارتباط یونیت داخلی با یونیت بیرونی کولرگازی قطع شده است. به این ترتیب، هشدار خرابی ارتباط به مدت 4 دقیقه به طور پیوسته شنیده می شود.

E9 :  این کد خطا نشان می دهد که واحد بیرونی دستگاه دچار اشکال شده است.

E14: نشان دهنده این است که در قسمت موتور یونیت ایرادی رخ داده است. سیم پیچی اشتباه موتور در یونیت داخلی و نقص عملکردی در موتور بخش داخلی از علت های اصلی این ارور هستند.

E18: به معنی محافظت از حد مجاز دمای دستگاه است که یعنی دریچه شیر 4 طرفه دچار نقص فنی شده است.

:EC این ارور حاکی از این است که نشت مبرد اتفاق افتاده است.

F1: ماژول بیرونی غیر طبیعی کار کرده و حفاظت IPM با خطا مواجه شده است.

F2: موتور DC در واحد خارجی ایراد پیدا کرده است.

F3: این کد خطا نشان می دهد که ارتباط بین IPM و PCB بیرونی دچار اشکال شده است.

F4 : این ارور به این معناست که در حفاظت بیش از حد حرارت از سنسور دمای خروجی مشکلی ایجاد شده است که نشان می دهد که دمای تخلیه کمپرسور در مقابل حفاظت بالاست.

F6: این ارور حاکی از این است که سنسور دمای محیط دچار خرابی شده است. در واقع، سنسور دمای هوای محیط اتصال کوتاه یا مدار باز شده است.

F7 : برفک زدایی اتصالی دار یا مدار آن باز شده است. که این مشکل از سنسور دمای مکش ناشی می شود.

F8: فشار دستگاه به شدت بالا رفته است.

F9: فشار دستگاه خیلی کاهش پیدا کرده است.

F10: به علت عدم تشخیص منبع تغذیه کولر گازی این خطا فعال می شود.

F11: PCB EEPROM واحد خارجی دچار ایراد شده است برای سالم بودن یا خراب بودن آن E2را به برق وصل کنید.

F14: این کد خطا زمانی نشان داده می شود که سنسور دمای تخلیه کمپرسور خراب شده یا اتصالات آن باز شده باشد.

F15: در عملکرد سنسور نقص به وجود آمده است.

F16: مدار در حالت اجرا قطع شده است و این خطا به نمایش در آمده است که علت آن می تواند از خرابی کمپرسور باشد.

F19: این ارور کولر گازی هایر نشان می دهد که ولتاژ برق بیش از حد زیاد یا بیش از حد کم است.

F21: این خطا مربوط به سنسور دمای یخ زدایی می شود.

F22: محافظ جریان بیش از اندازه برق AC برای مدل بیرونی خراب شده است

F23: محافظ جریان بیش از اندازه برای کمپرسور دچار ایراد شده است.

:F25 سنسور دمای تخلیه در واحد بیرونی کولر گازی دچار خرابی شده است.

:F28 این ارور نشان دهنده خطای مربوط به تشخیص حلقه ایستگاه در واحد بیرونی کولر گازی هایر است.

F66: این خطا نشان می دهد که سنسور دمای محیط دچار ایراد شده است.

رضایت مشتری

ما این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از 11 سال کار درخشان و کسب رضایت مشتری، تمام تکنسین های ما از تبحر و تخصص لازم در زمینه سرویس و تعمیر انواع کولر گازی برخوردارند؛ بنابراین کیفیت قابل قبولی را ارائه می دهند. اگر از کار برخی از کارشناسان ما رضایت کامل نداشتید، شرکت ما همواره آماده پیگیری شکایات شما مشتریان عزیز می باشد.

سوالات متداول سرویس کولر گازی هایر:

دیجی امداد رسان در خصوص کلیه خدمات نصب سرویس و تعمیر کولر گازی هایر در منزل یا محل کار شما به شما کارت گارانتی 180 روزه می دهد. تا در صورت بروز مشکل و ایراد دوباره در دستگاه شما بتوانید با ارائه این کارت گارانتی، کولر گازی هایر خود را به شکل رایگان تعمیر کنید

 • استفاده از دانش تعمیرکاران حرفه ای و کارآزموده
 • ارائه ضمانت نامه معتبر
 • تعمیر در حضور مشتری
 • ارائه خدمات در هر 24 ساعت از شبانه روز
 • صرفه جویی در زمان و هزینه ها

کارشناسان متخصص ما بعد از انجام کلیه خدمات و  پس از رفع ایرادات دستگاه و تعمیر آن صورت حساب را به مشتری ارائه می دهد و مشتری نیز در صورت رضایت می تواند این صورت حساب را پرداخت کند.

به طور کلی تعرفه تعمیر کولر گازی هایر بر اساس نرخ اتحادیه محاسبه و برآورد می شود. عوامل متعددی بر قیمت تعمیر کولر گازی هایر تاثیر می گذارند که این عوامل شامل نوع و سختی کار دستمزد تعمیرکار، قطعات تعویضی و یا تعمیر می شود

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *