تعمیر-کولر-گازی-جنرال-الکتریک
general-electric

مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک در تهران

استفاده از تجهیزات سرمایشی درون خانه یا محل کار در مواقع گرمای طاقت فرسای تابستان واقعا لازم است. در میان تمام کولرهای گازی برند جنرال الکتریک محبوبیت زیادی به دست آورده است. در صورتی که از این برند استفاده می کنید اگر کولرگازی تان دچار مشکلاتی در کارکرد شد، باید برای تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک اقدام کنید. همکاران ما در تیم حرفه ای دیجی امداد رسان آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

اولین قدم برای حفظ و نگهداری هر کولر گازی نصب مطابق با استانداردهای لازم و حرفه ای آن به شمار می رود. تمامی افرادی که به عنوان تعمیرکار کولر گازی جنرال الکتریک و کارشناس حرفه ای که در مرکز تعمیرات کولر گازی فعالیت می کنند، تمام دوره های تخصصی در خصوص نصب و تعمیرات انواع کولر گازی با برندهای متعدد را گذرانده اند و دانش کافی را به دست آورده اند.

همکاران ما در نصب اصولی و تخصصی کولر گازی جنرال الکتریک می توانند به شما کمک کنند.

 تعمیرکاران و تکنسین های دیجی امداد در سراسر مناطق شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن  را دارند.

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های دیجی امداد رسان کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

 اولویت ما تعمیر کردن قطعات دستگاه است . تنها در شرایطی که امکان تعمیر کردن قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه را تعویض می کنیم .همچنین ما از قطعات اورجینال استفاده می نمایییم.

سرویس کولر گازی جنرال الکتریک

سرویس و عیب یابی کولرگازی جنرال الکتریک از اهمیت زیادی برخوردار است.  در صورتی که به سرویس دستگاه خود توجه کنید می توانید تا سال ها از این دستگاه استفاده کنید و طول عمر دستگاه و بازدهی آن را ارتقا بخشید.

سرویس جنرال الکتریک شامل: تست کردن خازن کولر، چک کردن لوله های کولر برای پیدا کردن محل نشتی گاز، شستن اپراتور و کندانسور و از همه مهم تر، سنجیدن میزان گاز دستگاه با استفاده از گیج مانوفیلد می شود.

سرویس-کولر-گازی-جنرال-الکتریک

دیجی امداد، مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی جنرال در تهران

 

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

مشکلات مربوط به کولر های گازی جنرال الکتریک

 

• کولرگازی خنک نمی کند

بیشتر مواقع کولر گازی شما به خوبی خنک نمی کند باید از بازبودن دریچه ها اطمینان پیدا کنید. دریچه های دستگاه را به خوبی بررسی کنید تا بسته نباشند چون می تواند قدرت سرمایشی دستگاه را کمتر کند. در مواردی ممکن است ایراد از کندانسور ترموستات برد نشتی گاز کولر یا خرابی موتور کولر گازی باشد. در چنین شرایطی باید با یک نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک تماس بگیرید.

• از کولر گازی آب نشت می کند

برای جلوگیری از مشکلات بیشتر ابتدا بهتر است کولر خود را خاموش کنید. ممکن است مسدودیت در دستگاه اتفاق افتاده باشد. بهتر است مسیر تخلیه را پاک سازی کند تا مشکل رفع شود. ممکن است کولر گازی به تعویض قطعه نیاز داشته باشد. اگر کولر را خاموش کردید و باز هم با نشتی مواجه شدید، می توانید ایراد از گاز دستگاه یا کثیف بودن فیلتر کولرگازی باشد.
اگر فیلتر خراب باشد کولر گازی در حین کار یخ می زند و بعد از خاموش شدن این یخ خا ذوب می شوند و آب از کولر نشت می کند. اگر مشکل از کم بودن گاز یا خنک کننده کولرگازی باشد بهتر است هر چه سریعتر از دیجی امداد رسان مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی General Electric کمک بگیرید.

• دستگاه اتوماتیک وار خاموش نمی شود

در مواقعی با وجود این که دستگاه شما به دمای تنظیم می رسد باز هم خاموش نمی شود. این مشکل می تواند از خرابی سیستم مرکزی، ترموستات سنسور کنترل های دستگاه و هم چنین از کوتاه بودن کابل ترموستات و گیر کردن فن کولر و کثیف بودن فیلتر آن باشد.

• دستگاه بی دلیل خاموش می شود

گاهی اتفاق می افتد که کولر گازی شما طبق برنامه عمل نمی کند یا بی هیچ دلیلی خاموش می شود. مهم ترین علت خرابی و بروز این مشکل، ممکن است از کنترل الکتریکی مشکل از خرابی برد دستگاه باشد. در چنین شرایطی باید برای تعمیر برد کولر گازی جنرال الکتریک اقدامات لازم انجام شود. هم چنین ممکن است ترموستات و کمپرسور ایراد پیدا کرده باشد. یا حتی فقط فیلتر کولرگازی شما کثیف شده است.

• کولر گازی با صدای بلند کار می کند

اصلی ترین علت سرو صدای زیاد دستگاه حین کارکرد خرابی فن، پروانه یا بیلبور فن باشد. اگر دستگاه تان در حین کار سرو صدای بلندی ایجاد می کند برای بررسی موارد بالا اقدام کنید و به مرکز تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک تماس بگیرید.

• اپراتور کولرگازی برفک زده است

باید مواردی چون کثیفی یا گرفتگی راه لوله ها را چک کنید اگر مشکل از آن ها بود لوله های متصل را باز کنید. ممکن است گاز دستگاه از دست رفته باشد و نیاز به شارژ مجدد داشته باشد. هم چنین بهتر است که کمپرسور و لاستیک های لرزه گیر کمپرسور را چک کنید. در صورتی که هر کدام از قطعات دچار خرابی شده باشند، باید آن قطعه را تعویض کنید.

• وقتی پنل خارجی دستگاه خاموش می شود و دستگاه مثل قبل خنکی ندارد

در مواقعی گولرگازی روشن می شود و کار می کند و بعد از کارکردن خاموش می شود و بعد که دوباره شروع به کار کرد، دیگر قدرت خنک کنندگی قبل را ندارد و باد ملایمی تولید می کند. این مشکل می تواند از کثیف شدن کویل های اپراتور دستگاه باشند.
هم چنین ممکن است موتور فن دستگاه خراب و از کار افتاده شده باشد که در نهایت منجر به افزایش فشار روی کولر گازی و قطع فیوز برق شده باشد. در برخی از مواقع ممکن است مشکل اصلی از نوسانات برق باشد که موجب از کارافتادگی کمپرسور و اورلورد شدن دستگاه می شود

• تنظیمات دمای دستگاه بهم خورده است

در مواقعی ممکن است که دستگاه شما بیش از حد خنک کند و دمای که تنظیم کردید مطابقت نداشته باشد. در چنین شرایطی مشکل از ترموستور دستگاه یا برد الکتریکی آن است. برای از برطرف کردن این مشکل باید کولر گازی خود را ریست کنید و دوباره به دستگاه تان برنامه دهید.

• نشت گاز از کولرگازی

در مواردی ممکن است هنگام تمیز کردن یا یخ زدایی، لوله گاز های گاز باعث نشت گاز در کولر گازی شده باشد. هم چنین فرسایش لوله ها و کویل های کندانسور هم علت دیگر نشتی گاز در دستگاه است. اگر به سرویس کولرگازی تان توجه کنید. احتمال بروز این مشکل را به حداقل می رسانید.

• دور تند دستگاه مشکل پیدا کرده است

در صورت بروز چنین مشکلی باید کلید و پنل مربوط به دور تند کولرگازی جنرال الکتریک را بررسی کنید. اگر مشکل از کلید باشد، باید برای تعویض آن اقدام کنید. هم چنین می تواند مشکل از اتصالات مربوط به فرمان اجرایی دستگاه باشد. اصلی ترین علت این مشکل نیم سوز شدن موتور کولرگازی است که موتور قادر نیست با دور تند کار کند.

• فن پنل داخلی دستگاه جنرال الکتریک از کار افتاده است

در مواقعی یخ زدگی کویل سردکننده باعث می شوند تا فن از کار بیفتد. بعد از بررسی فیلتر هوا ممکن است مشکل از مسدودیت فیلتر یا خراب شدن فن باشد. در چنین شرایطی برای تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک خود اقدام کنید.

تعمیر-کولر-گازی

خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال توسط دیجی امداد رسان :

ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.

گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.

این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد.

استفاده از متخصص ترین و کار بلد ترین تکنسین های تعمیرات

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک در تهران


شما در هر کجای تهران که سکونت داشته باشید، می توانید به خدمات ما در دیجی امداد رسان اعتماد کنید و برای تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک در جنوب تهران تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک در شمال تهران تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک در غرب تهران و تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک در شرق تهران کارشناسان ما به صورت 24 ساعته به محل سکونت شما اعزام می شوند.

 

 تعمیر کولر گازی General Electric


دیجی امداد رسان به عنوان مرکز تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک شناخته می شود. در این مرکز با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و دارای ضمانت نامه معتبر خیال شما را از بابت یک تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک با ضمانت آسوده می سازند.

دیجی امدادر سان با تکیه بر دانش صدها متخصص و سال ها سابقه در امر تعمیر انواع کولر گازی خصوصا کولر گازی جنرال الکتریک نگرانی شما را برطرف می کند. همکاران ما با بهره گیری از متدهای روز اروپایی اقدام به تعمیر نصب یا سرویس کولر گازی جنرال الکتریک شما می کنند. به این ترتیب ما تمام خدمات توسط کارشناسان خود را ضمانت می کنیم.

سوالات متداول سرویس کولر گازی جنرال الکتریک :

شرکت دیجی امداد رسان بعد از انجام کار، تمامی خدمات خود را اعم از نصب سرویس و تعمیر یا تعویض قطعات را به صورت برگه گارانتی، برای تضمین ارائه می دهد. تمام خدمات لاین تعمیر 180 روز گارانتی دارد. در صورتی که در این زمان، قطعات تعویضی یا تعمیری با مشکل مواجه شدند، شامل گارانتی و ارائه خدمات رایگان این شرکت می شوند.

در صورت تماس با شرکت به صورت تلفنی یا ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس می گیرند و کارشناسان ما در اسرع وقت و بعد از هماهنگی های لازم به محلی که شما در نظر دارید، اعزام می شوند.

مرکز تعمیرات دیجی امداد رسان به عنوان یکی از شناخته ترین مرکز تعمیر کولر گازی محسوب می شود. این شرکت برمبنای وقت شناسی، استفاده از قطعات اورجینال، کیفیت بالای کار و رضایت مشتری استوار است.

شما می توانید با شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید یا به صورت آنلاین درخواست خود را در سایت ما به ثبت برسانید.

قیمت تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک به عوامل مختلفی بستگی دارد. ولی در کل، برآورد تعرفه تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک بر طبق نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی، نحوه و سختی کار، تعمیری یا تعویضی بودن قطعات برآورد می شود.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *