تعمیر-کولر-گازی-دوو
daewoo-logo

مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی دوو در تهران

هنگام بروز مشکل یا ارور در کولر گازی دوو، ممکن است در ابتدا سردرگم شوید و ندانید باید چه کاری انجام دهید. پیش از هر چیز شاید از خود بپرسید برای تعمیر اسپلیت دوو چه کنم؟ جهت تعمیر کولر گازی دوو در تهران و سایر شهر ها، لازم است پیش از هر چیز به دفترچه راهنمای کولر گازی که در هنگام خرید دریافت کردید مراجعه کنید.

اغلب همراه هر دستگاه کولر گازی دوو یک یا دو دفترچه راهنما وجود دارد که یکی از آنها جهت راهنمایی کاربر و دیگری مربوط به راهنمای سرویس اسپلیت دوو است.  البته اهمیت دارد خرید شما از چه شرکت یا  نمایندگی کولر گازی دوو در تهران بوده زیرا برخی نمایندگی ها دفترچه را حذف و به دست مشتری نمی رسانند. از معتبر ترین مجموعه های خرید کولر گازی دوو، میتوانیم دیجی امداد رسان را به شما پیشنهاد کنیم.

در نهایت کار اگر دفترچه سرویس را در اختیار نداشتید و در تشخیص ارور کولر گازی دوو دچار مشکل شدید، بهتر است این مقاله را به طورکامل مطالعه کنید تا شما را در تعمیرات کولر گازی دوو راهنمایی کنیم.

 نصب مطابق با استانداردهای لازم و حرفه ای، اولین قدم برای حفظ و نگهداری هر کولر گازیست . تمامی افرادی که به عنوان تعمیرکار کولر گازی دوو و کارشناس حرفه ای که در مرکز تعمیرات کولر گازی فعالیت می کنند، تمام دوره های تخصصی در خصوص نصب و تعمیرات انواع کولر گازی با برندهای متعدد را گذرانده اند و دانش کافی را به دست آورده اند.

همکاران ما در نصب اصولی و تخصصی کولر گازی دوو می توانند به شما کمک کنند.

 تعمیرکاران و تکنسین های دیجی امداد در سراسر مناطق شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن  را دارند.

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های دیجی امداد رسان کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

 اولویت ما تعمیر کردن قطعات دستگاه است . تنها در شرایطی که امکان تعمیر کردن قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه را تعویض می کنیم .همچنین ما از قطعات اورجینال استفاده می نمایییم.

سرویس کولر گازی دوو

سرویس و عیب یابی کولرگازی دوو از اهمیت زیادی برخوردار است.  در صورتی که به سرویس دستگاه خود توجه کنید می توانید تا سال ها از این دستگاه استفاده کنید و طول عمر دستگاه و بازدهی آن را ارتقا بخشید.

سرویس دوو شامل: تست کردن خازن کولر، چک کردن لوله های کولر برای پیدا کردن محل نشتی گاز، شستن اپراتور و کندانسور و از همه مهم تر، سنجیدن میزان گاز دستگاه با استفاده از گیج مانوفیلد می شود.

سرویس-کولر-گازی-دوو

دیجی امداد، مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی دوو در تهران

 

 

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

مشکلات مربوط به کولر های گازی دوو


 

در ادامه مطلب جهت آسانی کار شما مشکلات متداول کولر گازی دوو که در طی ماه های تاستان ممکن است با آنها مواجه شوید را بیان میکنیم. البته توجه داشته باشید که بعضی از این مشکلات حتما باید توسط تعمیرکار مجاز در نمایندگی تعمیرات دوو رفع شوند و شما خود به تنهایی نمیتوانید آنها را رفع کنید.

 

کولر گازی روشن می شود ولی خنک نمی کند

بعضی وقت ها با وجود روشن بودن کولر گازی، هوا خانه همچنان گرم است. اگر چند ماه از تعویض فیلتر هوا میگذرد، موقع بروز این مشکل وقتش است این کار را انجام دهید. اگر ترموستات را در سردترین دما تنظیم کردید و تفاوت خاصی ایجاد نشد، ممکن است مشکل از جای دیگری باشد.

مبرد در خنک کردن هوا تاثیر بسیاری دارد و هرگونه نشتی آن باعث کاهش میزان خنک کردن کولر گازی دوو می شود. برای تعمیر یا تعویض مخزن مبرد با یک متخصص در نمایندگی تعمیرات دوو در تماس باشید.

 

کولر گازی به طور نامنظمی خنک می شود

پیش از هر کاری موقع مواجه شدن با این خطا در کولر گازی های دوو اطمینان حاصل کنید که منافذ در سرتاسر خانه شما باز، تمیز و بدون مانع هستند. ممکن است اتاق هایی که پنجره های جنوبی دارند، نسبت به سایر اتاق ها گرم تر باشد. در صورت رخداد این اشکال، در گرمترین ساعات روز پرده ها را بکشید.

 راه حل دیگر رفع این مشکل کولر گازی دوو نصب حرفه ای سیستم های منطقه بندی در خانه است که به شما اجازه می دهد دما را در مناطق خاص کنترل کنید. جهت نصب این سیستم کافیست به خدمات مجموعه دیجی امداد رسان اعتماد کرده و پیشرو با آنهام گام بردارید.

خدمات-تعمیر-و-سرویس-کولر-گازی-دوو-توسط-دیجی-امداد-رسان

خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی دوو توسط دیجی امداد رسان :

ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.

گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.

این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد.

استفاده از متخصص ترین و کار بلد ترین تکنسین های تعمیرات

دیجی امداد، مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی دوو در تهران

 

 

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

تعمیر کولر گازی دوو در تهران


در آخر کلام لازم به ذکر است که ما شش مورد از مشکلات رایجی که امکان دارد برای کولر گازی دوو پیش بیاید را برای شما شرح دادیم. شاید تا اینجای کار متوجه شده باشید که تعمیر کولر گازی دوو کار هر کسی نیست! بله، درست است. لازمه ی پیدا کردن عیب دقیق و برطرف کردن آن، داشتن تخصص جامع در رابطه با  تعمیر کولر گازی دوو و ابزار موردنیاز است.

البته ممکن است بعد از نصب نادرست یا عدم سرویس کولرگازی دوو، دستگاه شما دچار مشکل جدی تری شود. رفع مشکل دستگاه شما باید توسط یک تکنسین از نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو در تهران انجام شود تا آنها با بهره گیری از تخصص خود در این زمینه اقدام به تعمیر کولر گازی دوو کنند.

 این تعمیرکار دیجی امداد رسان، باید از دانش و اطاعات کافی در خصوص تعمیر، سرویس و آشنایی با مدل های متفاوت کولر گازی های دوو برخوردار باشد. دیجی امداد رسان با تکیه بر صدها کارشناس متبحر و متخصص، کلیه خدمات و تعمیر کولر گازی های دوو در تهران را با بالاترین سطح کیفی ممکن به انجام می رساند.

تنها کافی است برای رفع مشکل پکیج تان با شرکت دیجی امداد رسان تماس بگیرید. تکنسین های این شرکت آماده خدمات رسانی به صورت شبانه روزی هستند و در کوتاه ترین وقت ممکن به محل مورد نظر شما فرستاده میشوند.

 شایان ذکر است که، تعمیر قطعه معیوب به جای تعویض قطعه، در ابتدای کار تکنسین های ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو قرار دارد. ممکن است با تعمیر قطعه زمان تعمیرکولر شما را به تاخیر بیاندازد اما در نهایت کار تاثیر بسیاری در کاهش قیمت تعمیر کولر گازی دوو برای شما دارد.

در صورت حل نشدن مشکل کولر شما با تعمیر، کارشناسان دیجی امداد رسان، قطعات را تعویض می کنند. در آخر سخن لازم است بدانید تمام قطعات این کمپانی شامل گارانتی و اصلی و فابریک است.

منظور از ارور یا کد خطا چیست؟

اگر بخواهیم با مثالی ساده شما را تفهیم کنیم، هنگامی که بخشی از بدن انسان دچار درد یا ضربه میشود، ناخدآگاه دست بر نقطه درد میگذاریم. علتش آن است که سیگنال های عصبی بر آن قسمت متمرکز شده و دست شما به سمت آن کشیده میشود.

برنامه نویسان موقع نوشتن فرامین  یک دستگاه نقاط درد دستگاه را با کدهای کوتاهی مشخص می کنند که در صورت خرابی یا هر نوع ایراد،  خطای مربوطه بر صفحه نمایش داده شود. به عبارت دیگراین کد ها زبان ساده ای بین یک دستگاه و انسان است. کولر گازی دوو نیز همین فرمول را پیش گرفته و ارور کولر گازی دوو زبان کولر شماست.

 

چند نوع ارور در کولر گازی وجود دارد؟

با توجه تنوع برندهای کولر گازی دوو، نوع و کد خطای هر مدل تفاوت های کوچکی با دیگری دارد. بر این اساس از ارائه نمیتوان لیست جامعی از ارور های کولر گازی دوو تهیه کرد امت اما بصورت کلی خطاها در کولر گازی به شکل زیر است:

  • اشکال در موتور و فن داخل و بیرون
  • سنسورهای بخش بیرونی
  • سنسورهای بخش داخلی
  • سوئیچ کنترل دمای کمپرسور
  • سنور ولتاژ
  • عدم کارکرد صحیح اینورتر
  • رفتار غیر عادی سیستم
  • قطعی اتصال یونیت داخل و خارج
  • خرابی حافظه EEPROM
  • افت ولتاژ مدار تغذیه

سوالات متداول سرویس کولر گازی دوو :

نشتی پیدا کردن کولر یکی از متداول ترین مشکلات کولر گازی دوو است. افزودن مبرد یک راه حل قطعی برای شما نیست. مقدار مبرد در کولر گازی باید دقیق و کاملا مطابق با مشخصات سازنده باشد. برای موسسات تجاری که نیاز فوری به خنک شدن دارند، شارژ مجدد ممکن است در ابتدا مشکل را حل کند، اما به طور کل باید نشتی را پیدا کرده و آن را ترمیم کنید تا مشکل به طور کامل حل شود.

به خاطر داشته باشید پیدا کردن نشتی در کولر گازی کاری نیست که به طور شخصی قادر به انجامش باشید؛ به خصوص  اگر نشتی در یک دریچه یا سیم پیچ حرارتی وجود داشته باشد. حتما این کار باید توسط یک تعمیرکار انجام شود.

صدای اصطکاک یا فشار که از موتور دمنده بلند می شود، ممکن است نشان از شکستگی موتور یا تسمه باشد.  تکان خوردن، لرزش یا خم شدن به طور طبع نشان دهنده مشکلی در مونتاژ موتور یا دمنده است. اگر هر یک از این صداها را شنیدید، بی درنگ کولر را خاموش کنید و با یک متخصص تعمیر کولر گازی دوو تماس بگیرید.

البته از قلم نیوفتد که اگر چیزی در تیغه های دمنده گیرکرده باشد، بابتش سر و صدای زیادی ایجاد می شود. برای بررسی بهتر است کولر را خاموش کنید و فن را خوب چک کنید. از دیگر مشکلات متدوال کولر دوو، صدای زیادی است که زمان روشن شدن فن کمپرسور ایجاد شود. ممکن است این امر به دلیل خرابی موتور و یا شل شدن یکی از قطعات باشد، برای تشخیص آن با یک متخصص تماس بگیرید.

وقتی کولر گازی به طور ناگهانی خاموش شد، در ابتدا لازم است باتری های ترموستات بررسی شوند. اگر باتری ها از بین رفته بود، جهت تعویض با نمایندگی شرکت دیجی امداد رسان تماس بگیرید. اگر باتری ها هنوز هم سالم بودند، اطمینان حاصل کنید که ترموستات در حالت “خنک کننده” و در تنظیمات دمایی است که باب میل شماست.

در نهایت اگر ترموستات مقصر این کار نبود، قطع کننده مدار A / C را بررسی کنید. شاید لازم باشد آن را به موقعیت “روشن” بپیچید. اگر این راه حل ها نیز مواثر نبودند، پیش از آنکه باعث خرابی کولر گازی دوو شوسد با یک متخصص تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *