مطالب آموزشی

تعمیر برد پکیج بیاسی

تعمیر-برد-پکیج-بیاسی

گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که عملکرد پکیج شما نرمال نیست و دچار مشکل و خرابی شده است. در بهترین حالت ممکن است ایرادات اولیه مانند قطعی آب و گاز و یا برق، مسدود شدن دودکش و… اتفاق بیفتد. درغیر این صورت ممکن است بخش مهمی مانند برد الکترونیکی سیستم خراب شده باشد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با تعمیر برد پکیج بیاسی صحبت کنیم. پس در ادامه متن همراه ما باشید.

نحوه عیب یابی برد پکیج بیاسی

مشاوره دیجی امداد رسان

نحوه-عیب-یابی-برد-پکیج-بیاسی

 ممکن است متوجه شوید که پکیج شما ایراد و خرابی پیدا کرده است. با توجه به ارورهایی که این وسیله نشان می‌دهد می‌توانید برای تعمیر برد پکیج بیاسی اقدام کنید. از جمله این عیب‌ها می‌توانند سر و صدای غیر معمول پکیج، داغ شدن آب بیش از حد مجاز، خاموش شدن ناگهانی سیستم، نشتی آب، اشاره کرد. با مشاهده این موارد لازم است با تعمیرکار برد پکیج بیاسی تماس بگیرید. در ادامه متن هر یک از این دلایل و نحوه عیب یابی آن را بررسی می‌کنیم.

1.    سر و صدا کردن پکیج بیاسی:

 ممکن است متوجه شوید که پکیج شما سر و صدای زیادی از خود تولید می‌کند. این صدا آزار دهنده بوده و قبلاً آن را نشنیده‌اید. اگر تعمیرکار پکیج هستید لازم است قطعات داخلی آن را بررسی کنید و مطمئن شوید که این قطعات سالم هستند. اگر ساکن تهران هستید با مرکز تعمیرات برد پکیج دیواری بیاسی در تهران تماس بگیرید.

اگر تمام قطعات سالم باشند این مشکل می‌تواند به خاطر گرفتگی هوای درون پکیج باشد. در این صورت لازم است هواگیری انجام دهید. در غیر این صورت باید این مشکل ناشی از خرابی برد باشد.

2.    نشت کردن پکیج بیاسی:

از جمله مواردی که ممکن است با آن مواجه شوید نشت کردن پکیج است. از دلایلی که منجر به ایجاد این مشکل می‌شود می‌توان به شکسته شدن و یا خرابی پمپ و یا لوله هایی که به پکیج وصل می‌شوند اشاره کرد. در غیر این صورت اگر بخش‌های گفته شده سالم باشند باید برد سیستم را بررسی کنید.

3.    افزایش دمای آب بیش از حد مجاز:

اگر متوجه شدید که پکیج شما آب را بیش از حد مجاز گرم می‌کند این خرابی می‌تواند ناشی از ترموستات آن باشد. در واقع وقتی ترموستات خراب شود نمی‌تواند تشخیص دهد که آب را باید تا چه میزان گرم کند تا دمای آن افزایش یابد. اگر این مشکل از ترموستات نباشد و یا پس از تعویض ترموستات مشکل حل نشد باید بخش برد سیستم را بررسی کنید.

4.    روشن نشدن سیستم:

 اگر متوجه شدید که پکیج شما روشن نمی‌شود می‌توانید چند نکته را بررسی کنید تا مشخص شود مشکل از کجا نشأت می‌گیرد. ابتدا بررسی کنید که آیا جریان برق وصل است یا خیر و آیا پکیج شما به برق متصل می‌باشد یا خیر. سپس گاز پکیج را بررسی کنید. روشن نشدن پکیج می‌تواند ناشی از خرابی جرقه آن باشد که با تعویض این جرقه می‌توان آن را حل کرد. اگر تمام این موارد را بررسی کردید و مشکلی نبود از یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر برد پکیج بیاسی کمک بگیرید.

5.    روشن شدن پکیج به صورت انفجاری:

از جمله مواردی که باعث می‌شود تا پکیج شما به صورت انفجاری روشن شود می‌تواند به دلیل فاصله افتادن بین جرقه و شعله باشد. در غیر این صورت این مشکل می‌تواند از جمله علائم خرابی برد پکیج بیاسی باشد.

مشاوره دیجی امداد رسان

6.    خاموش شدن ناگهانی پکیج:

در صورت مشاهده این مشکل جریان ورودی و خروجی گاز را بررسی کنید. بررسی قطعی گاز از سمت کنتور گاز نیز فراموش نشود. در این صورت با تماس با اداره گاز این مشکل نیز رفع خواهد شد. توجه داشته باشید که رفع خرابی و تعمیر برد پکیج biasi  و تنظیمات برد پکیج بیاسی  نیاز به افراد متخصص و تعمیرکار دارد.

از موارد دیگری که به عیب یابی برد پکیج بیاسی کمک می‌کند توجه به کد خطاهایی است که بر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود. بهتر است با کدخطای مخصوص این برند آشنا باشید. زیرا هر مدل پکیجی کد مخصوص به خود را دارد. در ادامه ارورهایی را که نشان دهنده خرابی برد پکیج بیاسی هستند را شرح می‌دهیم.

 

 

کد خطای برد پکیج دیواری بیاسی

کد-خطای-برد-پکیج-دیواری-بیاسی

کد خطا E01: معمولا علت مشاهده این خطا بر روی صفحه نمایشگر پکیج بیاسی به خاطر تشکیل نشدن شعله یا جرقه نزدن و خرابی در سنسورها خواهد بود. گاهی نیز ممکن است جریان گاز قطع شده باشد. اما در صورتی که هیچ یک از این بخش‌ها خرابی و ایرادی نداشتند در نتیجه مشکل از برد سیستم خواهد بود.

کد خطا E04: این کد خطا نیز معمولا نشان دهنده مشکل در سیستم گردش آب سیستم است. در غیر این صورت باید برد سیستم را بررسی کنید.

کد خطا E05: این خطا نیز به دلیل بروز مشکل در فشار هوای داخل لوله‌ها نشان داده می‌شود. دلایلی از جمله خرابی فن یا تهویه نامناسب و یا گرفتگی دودکش نیز می‌تواند دلایل دیگر نمایش این کد خطا باشد. در غیر این صورت برد دستگاه خراب شده است و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

کد خطا b09: علت نشان دادن این کد خطا یا به خاطر کاهش فشار در مدار گرمایشی سیستم بوده و یا به خاطر بروز ایراد و خرابی در برد سیستم است.

 

  مشاوره دیجی امداد رسان

هزینه تعمیر برد پکیج بیاسی

هزینه-تعمیر-برد-پکیج-بیاسی

قیمت و هزینه‌ای که جهت تعمیر برد پکیج دیواری بیاسی باید پرداخت کنید ابتدا باید مواردی از جمله میزان خرابی و نوع خرابی بررسی شود. کیفیت قطعات موجود در بازار با یکدیگر متفاوت هستند و قیمت‌های متنوعی را در برمی‌گیرد. با توجه به برند قطعه هزینه‌ها ممکن است تغییر کنند.

 همینطور اگر برد دستگاه سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد هزینه بیشتری را شامل می‌شود. برای اطلاع از قیمت تعمیر برد پکیج بیاسی لازم است تا سیستم بررسی شود. با تماس با کارشناسان مجرب دیجی امداد می‌توانید از قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید. تعمیرکاران دیجی امداد جهت تعمیر برد پکیج بیاسی در تهران و تعمیر پکیج دیواری آماده ارائه خدمات حضوری به مشتریان عزیز هستند.

 

 

سخن آخر

جهت عیب یابی برد پکیج بیاسی نیاز است تا با تعمیرکار متخصص در تماس باشید تا هرچه سریعتر سیستم شروع به فعالیت کند. دقت داشته باشید که اگر مشکل را سریعتر حل کنید و تعمیرکار را در جریان خرابی قرار دهید می‌توانید از بروز خسارت بیشتر و در پی آن افزایش هزنیه‌ها، جلوگیری کنید. دیجی امداد به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات برد پکیج بیاسی در تهران آماده رفع هرگونه خرابی و ایراد پکیج بیاسی می‌باشد.

این مجموعه دارای تعمیرکاران مجرب و متخصص جهت رفع انواع خطاها است. اگر نیاز به تعویض و تعمیرات برد پکیج دیواری بیاسی داشته باشید می‌توانید با نمایندگی تعمیر برد پکیج بیاسی تماس بگیرید. همینطور در صورت نیاز  به سرویس پکیج دیواری و تعمیر آن نیز در محل حاضر خواهند شد.

 

سوالات متداول مربوط به تعمیر برد پکیج بیاسی

مدت زمان تعمیر بستگی به نوع خرابی دارد. اگر برد پکیج سوخته باشد تویض زمان بیشتری را شامل می‌شود.

این علائم شامل سر و صدا کردن، داغ شدن آب بیش از حد مجاز، خاموش شدن ناگهانی، نشتی آب است. نمایش کد خطای E01، E04، E05، b09 نیز می‌تواند بیانگر خرابی برد باشد.

قیمت و هزینه‌ای که جهت تعمیر برد پکیج دیواری بیاسی باید پرداخت کنید ابتدا باید مواردی از جمله میزان خرابی و نوع خرابی بررسی شود. کیفیت قطعات موجود در بازار با یکدیگر متفاوت هستند و قیمت‌های متنوعی را در برمی‌گیرد. با توجه به برند قطعه هزینه‌ها ممکن است تغییر کنند.

مشاوره دیجی امداد رسان

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *