سرویس-کولر-گازی
[cz_title id=”cz_70340″]

مرکز مجاز سرویس کولر گازی

[/cz_title]

استفادسرویس کولر گازی یکی از مهم ترین خدماتی است که در میزان افزایش طول عمر دستگاه شما تأثیر بسزایی دارد. در تمام دنیا به این موضوع اهمیت زیادی می دهند و در کشور ما ایران نیز به مرور مورد توجه قرار گرفته است. سرویس اسپیلت مجموعه خدمات ارزنده دیجی امداد رسان است که همواره با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا به سرویس و نگه داری این لوازم می پردازند. متأسفانه باید بگوییم که برخی از افراد برای سرویس کولر گازی های خود به دلیل پرداخت هزینه ارزش چندانی قائل نمی باشند، اما آن ها نمی دانند که در آینده چه خسارت های جبران ناپذیری به دستگاه خود می زنند.

دیجی امداد رسان با تیم مجرب و حرفه ای خود در تمام نقاط شهر تهران از شرق تا غرب، جنوب تا شمال آماده خدمت گذاری به مردم عزیز کشور مان می باشد. کارشناسان ما توصیه می نمایند، حداقل 6 ماه یکبار به سرویس کولر گازی خود بپردازید تا دستگاه عملکرد عالی تری از خود نشان دهد. اگر به دنبال سرویس کار کولر گازی خوب هستید، ما به شما دیجی امداد رسان را پیشنهاد می نماییم که با گارانتی یکساله خدمات خود، کیفیت و حرفه تعمیرکاران خود را به اثبات رسانده است.

[cz_title id=”cz_82827″]

نمایندگی سرویس کولر گازی 

[/cz_title]

اولین همه ما کاملا به این موضوع واقف هستیم که یکی از مهم ترین تجهیزات و لوازم در منازل؛ اداره ها، شرکت و موسسه و بسیاری از سازمان های دیگر کولر گازی است که در سرما و گرما مورد استفاده قرار می گیرد. سرویس کولر گازی به شیوه صحیح و به دست افراد متخصص نه تنها جهت طول عمر دستگاه بلکه برای عملکرد صحیح آن نیز اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر با توجه به بالا بودن حساسیت این وسیله پیشنهاد می کنیم، حتما این خدمات را به دست افراد کار آمد و حرفه ای بسپارید.
گروه دیجی امداد رسان به شما مشتریان عزیز، تعمیر کولر گازی تضمینی را ارائه می دهد. خدماتی که متخصصان ما برای شما به عمل می آورند، همه کاملاً تضمینی بوده و همواره در صورت نیاز به تعویض قطعه ای، از قطعات اورجینال و کاملا با کیفیت استفاده می کنند. بنابراین نیازی نیست در این رابطه نگرانی در دل خود راه دهید. ما تضمین می کنیم که نیروهای ما همه در این زمینه متخصص هستند و سرویس کولر گازی شما را به بهترین نحو ممکن به عمل می آوردند. اعتماد شما، از اهداف اصلی کار ما است.

 تعمیرکاران و تکنسین های دیجی امداد در سراسر مناطق شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن  را دارند.

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های ایران سانتیگراد کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

 اولویت ما تعمیر کردن قطعات دستگاه است . تنها در شرایطی که امکان تعمیر کردن قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه را تعویض می کنیم .همچنین ما از قطعات اورجینال استفاده می نمایییم.

[cz_title id=”cz_97810″]

بهترین زمان سرویس کولر گازی 

[/cz_title]

سرویسطبق نظریه کارشناسان، سرویس کولر گازی جزء عواملی است که حتماً باید به صورت دوره ای انجام پذیرد. بهترین زمان برای سرویس اسپیلت هر 6 ماه یکبار است تا به این صورت علاوه بر اینکه بر عمر دستگاه خود و کارکرد آن بیفزایید، از پرداخت هزینه و خسارات هنگفت نیز در امان باشید. پیشنهاد می کنیم برای این کار حتما از متخصصان کمک بگیرید که این خدمات نیازمند حرفه و تخصصات لازمه هستند.
اگر شما نیز جزء کسانی هستید که تنها سالی یکبار به سرویس کولر گازی خود می پردازید، حتما باید خسارات ها وارده را نیز متقبل شوید. سرویس کولر گازی به صورت دوره ای از وجود مشکلاتی همچون خاموش گشتن ناگهانی دستگاه، ایجاد سر و صدا در حین کار کردن، کار نکردن دکمه کنترل، یخ زدگی پنل داخلی کولر گازی، خاموش شدن کمپرسور، ظاهر شدن ارور کولر گازی و بسیاری دیگر از مشکلات جلوگیری می نماید. شما می توانید برای سرویس این دستگاه با نمایندگی سرویس کولر گازی دیجی امداد رسان تماس حاصل نمایید تا با استفاده از هزینه سرویس اسپیلت به صورت کاملا منصفانه خدمات ارزنده خود را به اجرا در آورند.

بهترین-زمان-سرویس-کولر-گازی
[cz_title id=”cz_37965″]

دیجی امداد، مرکز مجاز تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک در تهران

[/cz_title]
[cz_title id=”cz_60337″]

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

[/cz_title]
[cz_title id=”cz_64511″ cz_title=””]

سرویس کولر گازی در تمامی نقاط تهران 


[/cz_title]

سرویس کولر گازی در شهر تهران و تمامی نقاط آن به صورت گسترده یکی از مهم ترین حوزه فعالیت های تیم دیجی امداد رسان می باشد که این کار را به صورت کاملا حرفه ای و تجهیزات مدرن به عمل می رساند. تنها کافی است تلفن را برداشته و با شماره های درج شده در تماس باشید. فاصله تلفن کردن شما و اعزام نیروی متخصص ما کمتر از دو ساعت به طول می انجامد تا به محل مورد نظر خود را برسانند. توجه داشته اگر سرویس کولرگازی انجام نگیرد با توجه به آلودگی های داخل آن و متحمل شدن فشار بالای دستگاه، مصرف برق نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

سرویس کولر گازی در شمال تهران

یکی دیگر از خدمات ما در قسمت شمالی تهران می باشد. اگر شما در شمال تهران زندگی می کنید و کولر گازی تان با مشکل و اختلال روبرو شده است و یا زمان سرویس آن فرا رسیده با متخصصان ما در شمال تهران تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به شما برسانند. سرویس کولر گازی به دست نمایندگی های دیجی امداد رسان با حساسیت های بالایی انجام می گیرد و تیم مجرب ما تمامی خدمات سرویس را که در ادامه بیشتر در رابطه با آنان گفتگو خواهیم داشت را به انجام می رسانند.

 

سرویس کولر گازی در جنوب تهران

آیا می دانستید، دیجی امداد رسان در جنوب تهران نیز نمایندگی دارد؟ دیجی امداد رسان با عنوان تعمیرگاه مجاز سرویس کولر گازی در هر زمانی که شما بخواهید آماده ارائه خدمات سرویس کولر گازی در جنوب تهران می باشد و تمامی این خدمات را نیز با بهترین و برترین کیفیت ها به عمل می آورد. با تیم حرفه ای و ثابت شده ما در اسرع وقت و در منزل خود به بازسازی و سرویس دستگاه خود خواهید پرداخت و در طول سال از عملکرد عالی آن بهره خواهید برد.

 

سرویس کولر گازی در شرق تهران

ما بزرگترین مرکز سرویس کولر گازی در تهران محسوب می شویم. با این حساب فرقی ندارد که در کدام نقطه این شهر بیکران زندگی می کنید. متخصصان ما در هر منطقه ای که باشید به شما دسترسی دارند. ما همواره سعی داشته ایم تا تیمی را پرورش دهیم که بتوانند بهترین و والا ترین خدمات را در حوزه سرویس کولر گازی در اختیار شما بگذارند. خوشبختانه با سعی و تلاش تیم حرفه ای ما و یاری خداوند توانستیم از این حرفه بهره مند شده تا در جای جای پایتخت کشور از جمله شرق تهران در خدمت شما باشیم.

 

سرویس کولر گازی در غرب تهران

سرویس اسپیلت تضمینی را تنها از ما و در غرب تهران بخواهید. از دیگر نمایندگی های دیجی امداد رسان، در غرب تهران است. سرویس کولر گازی با تکنسین های مجرب و کاملا حرفه ای گروه ما به همراه جدیدترین و مدرن ترین روش ها و به صورت کاملا فوری انجام می پذیرد. مطمئن باشید از اعتمادی که به ما داشته اید، در پایان کار کاملا راضی خواهید بود. رضایت شما در کسب و کار ما از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

خدمات-سرویس-کولر-گازی
[cz_title id=”cz_42678″]

خدمات سرویس کولر گازی توسط دیجی امداد رسان :

[/cz_title]

ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.

گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.

این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد.

استفاده از متخصص ترین و کار بلد ترین تکنسین های تعمیرات 

[cz_title id=”cz_34860″]

نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک در تهران

[/cz_title]
[cz_title id=”cz_60337″]

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

[/cz_title]

نحوه سرویس کولر گازی


نحوه سرویس کولر گازی در کل شامل سه مرحله یعنی تمیز کردن کولر گازی، بررسی عملکرد کولرگازی و رفع مشکلات مربوط به آب می باشد.

 • تمیز کردن کولر گازی

برای تمیز کردن کولر گازی که توسط متخصصان صورت می گیرد در وهله اول این دستگاه باید خاموش گردد. حال کویل های کولرگازی بررسی می گردند، اگر این بخش کثیف باشد، کارشناسان آن قسمت و قبل از آن نیز خس و خاشاک باقی‌ مانده در اطراف پنل خارجی اسپیلت را پاک سازی می کنند. سرویس کولر گازی به تمیز کردن پره‌ها، پوشش خارجی پنل، کویل ها و … اشاره دارد.

 • بررسی عملکرد کولرگازی

بعد از اینکه کولر گازی به طور کامل تمیز گردید، نوبت به عملکرد صحیح دستگاه می رسد. پنل کنترل یا ترموستات در وهله اول مورد بررسی قرار می گیرد. دستگاه باید روشن گردد، تا متخصص از عملکرد صحیح آن مطمئن شود. اگر هر گونه صدای عجیب همانند ضربه زدن از کولر شنیده شد، تعمیرکاران دیجی امداد رسان فورا وارد عمل می شوند. دمای اتاق با دمای ترموستات کولرگازی نیز باید بررسی گردد تا متناسب و هماهنگ با یکدیگر کار کنند.

 • رفع مشکلات مربوط به آب

در مرحله آخر سرویس کولر گازی کارشناسان باید به بررسی نشتی های لوله ها بپردازند. همه لوله مورد بررسی قرار گرفته و اگر ترک و سوراخی در آن ها دیده شود حتما باید تعویض بشوند. پنل زه کشی باید به صورت پاشیدن آب از بالا تمیز شود. لوله درین را یافته و محفظه زه کشی برای خروج آب را بیابید و آن را خارج نمایید. تکنسین های مجرب دیجی امداد رسان در زمان کوتاهی تمام این مراحل را به صورت کامل به انجام می رسانند و در مقابل هزینه سرویس اسپیلت هیچگونه مبلغ اضافه ای دریافت نخواهند کرد.

ویژگی های مهم یک سرویس کار اسپیلت

در وهله اول باید اظهار نماییم که سرویس کار اسپیلت به شخصی گفته می شود که در حوزه تعمیرات، تعویض و سرویس کولر گازی از تبحر و تجربه کافی برخوردار می باشد. هر سرویس کاری ممکن است که تجربیات و مهارت های متفاوتی داشته باشد، به همین خاطر دیجی امداد رسان اول از نیاز های شما مطلع گشته و مطابق با آن متخصصان حرفه ای خود را به محل اعزام می کند. در نظر داشته باشید که یکی از بزرگ ترین ویژگی های یک تعمیرکار اسپیلت تخصص داشتن در تمام حوزه های فنی و تعمیرات می باشد.
سرویس کار اسپیلت وظیفه دارد که به بررسی سیستم های تهویه گازی در هر محیطی بپردازد و در دوره های زمانی مشخصی به سراغ سرویس کولر گازی بیاید. یکی از عمده ویژگی های تعمیر کاران ما تخصص در حوزه های گوناگون و حرفه ای بودن در کار خود هستند. نصب کولر گازی و تمام تجهیزات مربوط به آن، تست فیلتر ها و در صورت لزوم تعویض آن ها، تست اتصالات برقی و عیب یابی و سرویس کولر گازی، ثبت و ضبط کردن تمام مواردی که در زمان سرویس دادن انجام می گیرد و بسیاری از موارد دیگر از جمله وظایف تعمیرکاران می باشند.

چرا سرویس کولر گازی اهمیت بالایی دارد؟

کولر گازی نیز همانند سایر کالاهای پر مصرف دیگر به سرویس و نگه داری نیازمند است. این موضوع در افزایش عمر کولر گازی اهمیت بسیار زیادی دارد. معمولا امروزه در بیشتر خانه ها، مراکز و اداره جات، از کولر گازی استفاده می نمایند و فرقی ندارد که تابستان باشد و یا زمستان. این دستگاه ها در هر دو فصل پر کاربرد می باشند و به همین دلیل ممکن است خیلی سریع قطعات آن آلوده شوند و نیاز به تعمیرات داشته باشند. سرویس کولر گازی برای این وسیله یکی از ضروریات است.

سرویس دوره ای کولر گازی

معمولا سوالی که ما بیشتر با آن روبرو می شویم این است که آیا کولر گازی ها به سرویس دوره ای نیاز دارند. در جواب باید بگوییم که بله. در بیشتر مواقع این سرویس باید به صورت 6 ماه یکبار انجام پذیرد. نمایندگی سرویس کولر گازی دیجی امداد رسان با تعمیرکاران و متخصصان ماهر خود این عمل را به طور منظم و در مدت زمان های مشخص به انجام می رسانند، تنها کافی است که به نیروی ما اعتماد داشته باشید. گارانتی و ضمانت اصل کالا را هم از ما بخواهید. سرویس کولر گازی به صورت دوره ای مزایای زیر را بر عهده خواهد داشت:

 •  عملکرد سریع خنک کردن کولر گازی
 •  نبود هیچ گونه بوی نامطبوعی در کولر گازی
 •  افزایش طول عمر و عملکرد منحصر به فرد دستگاه
 •  جلوگیری از افزایش انرژی و کاهش حداقلی برق
 • وجود گاز کافی در کولر گازی ها

سرویس دوره ای کولر گازی جهت سرمایش و گرمایش دستگاه باید به نوبت توسط کارشناسان انجام پذیرد تا در هنگام کارکرد دیگر هیچ گونه مشکلی وجود نداشته باشد. دیجی امداد رسان در هر نقطه تهران با شما بوده و خدمات با کیفیتی را به همراه گارانتی یک ساله در اختیارتان می گذارد.

هزینه سرویس کولر گازی

یکی از نکات بسیار مهمی که در رابطه یا سرویس اسپیلت ها برای افراد قابل توجه می باشند، قیمت سرویس کولر گازی است. اکثر سوالاتی که مشتریان در طول خدمات از متخصصان ما داشته اند، در رابطه با قیمت و هزینه بوده است. هزینه سرویس کولرگازی چقدر است؟ آیا این هزینه در برندهای مختلف متفاوت است؟ و از این قبیل پرسش ها که در ادامه مطلب به تمام آن ها پاسخ خواهیم داد. ببینید دوستان باید این موضوع را در نظر بگیرید که قیمت سرویس کولر گازی به عوامل متعددی وابسته است. قبل از اعلام قیمت کارشناسان حتما باید کولرگازی را بررسی کنند.
زیرا گاهی اوقات ممکن است، قیمتی را به سمعتان برسانند و زمانی که در محل حضور پیدا می کنند، با مشاهده دستگاه متوجه تعمیرات دیگر هم شوند و گاهی نیز تنها به یک سرویس ساده نیاز دارند. حال عوامل تأثیرگذار در قیمت شامل:

 •  قیمت شارژ گاز کولر گازی
 •  نوع سرویس کولر گازی
 • هزینه ایاب و ذهاب سرویسکار
 • نرخ اتحادیه کولر گازی

این 4 گزینه نام برده شده از دلایل مهمی هستند که بر روی افزایش و یا کاهش قیمت تأثیر وافری می گذارند. به همین خاطر برای آگاهی از قیمت با شماره های درج شده در صفحه اصلی سایت، تماس گرفته تا آگاهی های لازم را در اختیارتان در رابطه با تعرفه سرویس کولر گازی در اختیارتان بگذاریم.

[cz_title id=”cz_93316″]

سوالات متداول سرویس کولر گازی  :

[/cz_title]

بله، اصلا تفاوتی ندارد که برند محصول شما چیست و از چه شرکتی می باشد. گروه دیجی امداد رسان با تکنسین های با تجربه خود به ارائه خدمات در هر برندی که مد نظر باشند، می پردازد.

با مطالعه این نوشتار نیز کاملا متوجه خواهید شد، برای اینکه عملکرد اسپیلت افزایش پیدا کند و طول عمر دستگاه بالا برود، تمامی فیلتر ها و تهویه های آن باید خوب تمیز شوند و این عمل نیز با شستشوی تعمیرکاران صورت می گیرد. بهره مندی از سرویس کولر گازی یا گروه مجرب دیجی امداد رسان را از دست ندهید.

با توجه به اینکه ما نمایندگی های خود را در سرتاسر شهر گسترش داده ایم تنها دوساعت و یا کمتر از آن طول می کشد تا نیرو های متخصص ما به محل اعزام شوند.

5/5 - (2 امتیاز)