کدهای خطا پکیج گلدیران


کدهای خطا پکیج گلدیران اطلاعاتی است که در این مقاله قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم. پکیج های گلدیران هنگامی که با مشکلی مواجه شدند بر روی صفحه نمایش خود کدهایی را نمایش داده که با توجه به آن کد می توانیم مشکل پکیج را شناسایی نماییم. پکیج های گلدیران یکی از قدیمی ترین کمپانی های تولید لوازم خانگی بوده که از دیرباز محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان دارد.

 

بررسی کدهای خطا پکیج گلدیران

 

✔ کد خطا E1 پکیج گلدیران

ارور E1 در پکیج گلدیران به دلیل شکسته شدن یون تشخیص جرقه در سیستم شعله پکیج قابل تشخیص نبوده و دستگاه خاموش می شود. برای رفع این ارور ابتدا از ورود گاز به دستگاه اطمینان حاصل نمایید. سپس جرقه زن را بررسی کرده و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید. در غیر این صورت مسیر دوکش را بررسی کرده تا دچار گرفتگی نشده باشد.


✔ کد خطا E2 پکیج گلدیران

در صورتی که دمای مبدل بالا باشد ارور E2 بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. رایج ترین دلیل این مشکل رسوب گرفتن مبدل ها می باشد که باید مبدل ها به وسیله اسید شرکتی شستشو شود. از دیگر دلایلی که می تواند عامل این مشکل باشد، خرابی سنسور حرارتی بوده که باید تعویض گردد.


✔ کد خطا E3 پکیج گلدیران

با بروز مشکل در لوله های آب گرم ارور E3 نمایش داده می شود. در هنگام بروز این خطا احتمالا نشان دهنده رسوب گیری لوله های شوفاژ می باشد و باید رسوب گیری انجام شود. بهتر است رسوب گیری به دست افراد متخصص انجام شده تا در آینده مشکل ساز نشود.


✔ کد خطا E4 پکیج گلدیران

این ارور هنگامی رخ می دهد که فشار آب در مدار بیش از اندازه کاهش یافته باشد و برای رفع این ارور ابتدا دستگاه را چک کرده که نشتی نداشته باشد. در صورت عدم نشتی احتمال دارد که فشار پکیج به شکل دقیق تنظیم نشده باشد و برای تنظیم آن شیر پرکن را باز کرده تا فشار بر روی یک و نیم برسد.


✔ کد خطا E6 و E7 پکیج گلدیران

در صورتی که سنسور ان تی سی پکیج به درستی کار نکند دمای آب نمی تواند بر روی میزان دلخواه تنظیم شود و به همین دلیل ارور E6 و E7 بر روی نمایشگر پکیج نشان داده می شود. تنها راه حل رفع این خطا تعویض ان تی سی می باشد.


✔ کد خطا E9 پکیج گلدیران

در صورت یخ زدگی پکیج این ارور بر روی صفحه نمایش پکیج گلدیران نمایش داده می شود. برای رهایی از این ارور و کارکرد دوباره پکیج، باید لوله های مبدل را گرم نگه دارید و یا می توانید با سشوار آن را گرم کنید. احتمال نشتی نیز در این مواقع وجود داشته و باید دستگاه را بررسی نمایید. خرابی ان تی سی نیز می تواند باعث بروز این خطا شود.

 

رفع کدهای خطا پکیج گلدیران

پکیج های گلدیران دارای یک سری کدهای خطا و یا ارورهایی بوده که نشان دهنده بروز مشکل در عملکرد یکی از اجزای سیستم می باشد. برای رفع این مشکل باید از یک متخصص کمک گرفته تا با استفاده از تخصص و تجربه و همچنین شناختی که بر روی این خطاها دارد، متوجه ایرادهای پکیج شما شده و پکیج شما را به درستی تعمیر کنند. در صورتی که به یک تعمیرکار با تجربه و آشنا به ارورهای پکیج نیاز داشتید می توانید از طریق شماره های در شده در سایت با دیجی امداد رسان تماس حاصل نمایید.

 

برای خواندن مقاله تعمیر پکیج مرکوری اینجا را کلید کنید.

عیب یابی تخصصی پکیج دیواری گلدیران به همراه خدمات سرویس و تعمیر

مرکز تعمیرات دیجی امداد رسان

 

برای مشاوره یا درخواست تکنیسین با ما تماس بگیرید

هزینه رفع کدهای خطا پکیج گلدیران

پکیج های گلدیران دارای ارورهای مختلفی بوده و نمی توان قیمت مشخصی را برای رفع آن تعیین کرد. برای برآورد قیمت رفع کدهای خطا پکیج گلدیران ابتدا باید تعمیرکار ارور را بررسی کرده و پس از یافتن مشکل قیمت تعیین می شود. جهت اطلاع از هزینه های رفع کدهای خطا پکیج خود کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با این مرکز تماس گرفته تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

مرکز عیب یابی پکیج گلدیران تهران

دیجی امداد رسان یکی از نمایندگی های مجاز و معتبر درتهران بوده و با تعمیرات تخصصی و اصولی باعث بهبود عملکرد سیستم شما می شوند. با توجه به تخصصی بودن تعمیر پکیج گلدیران بهتر است تعمیرات آن را به دست افراد حرفه ای بسپارید. سپردن تعمیرات به دست افراد غیر حرفه ای می تواند باعث آسیب رساندن به دیگر قسمت های پکیج شود. همچنین با توجه به نقش پکیج ها در گرمایش منزل گاهی ممکن است شب هنگام پکیج شما خراب شده و هیچ گونه دسترسی ای به تعمیرکار نداشته باشید. در صورتی که به یک متخصص برای رفع ارورهای پکیج خود نیاز داشتید تنها یک تماس با دیجی امداد رسان کافیست.

 

مرکز تعمیرات تخصصی دیجی امداد رسان

مرکز تعمیرات تخصصی دیجی امداد رسان دارای سابقه ای طولانی مدت در زمینه نصب پکیج ، سرویس و تعمیرات انواع برندهای پکیج بوده و با استخدام نیروهای متخصص و با تجربه توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب نماید. در صورتی که پکیج شما دچار ایراد شده و به یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه نیاز داشتید تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت بااین مرکز تماس حاصل نموده تا متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

عیب یابی تخصصی پکیج دیواری گلدیران به همراه خدمات سرویس و تعمیر

مرکز تعمیرات دیجی امداد رسان

 

برای مشاوره یا درخواست تکنیسین با ما تماس بگیرید

ارور کدهامطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.