کدهای خطا پکیج لورچ


کدهای خطا پکیج لورچ بسیار متنوع بوده و باید هر کدام به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانید به راحتی و به صورت دقیق ایراد پکیج را تشخیص دهید. در این مقاله قصد داریم شما را با این ارورها آشنا نماییم. لورچ نامی آشنا در زمینه تولید انواع پکیج ها بوده که بسیار شناخته شده می باشد و طرفداران زیادی را نیز در بازار به خود جذب کرده است.

 

بررسی کدهای خطا پکیج لورچ

 

 

✔ کد خطا E0 پکیج لورچ 

این ارور زمانی رخ می دهد که اجزای پکیج نتوانند ارتباط درستی با ترموستات برقرار کنند. برای رفع این مشکل بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.


✔ کد خطا E1 پکیج لورچ

ارور E1 در پکیج لورچ نشان دهنده فعال نشدن جرقه زن سیستم می باشد و یا به نوعی می توان گفت که دستگاه قفل شده است. برای رفع این ایراد دکمه C را فشار داده تا دستگاه از حالت قفل خارج شود. سپس فن، دودکش،‌ سویٔیچ فشار هوا، لوله ونتوری و سیم کشی ها را هر یک به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید.


✔ کد خطا E2 پکیج لورچ

این ارور هنگامی که در ان تی سی سیستم گرمایشی و یا همان سنسور دما مشکل ایجاد شود، بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. برای رفع این مشکل باید سنسور و سیم پیچی های مربوط به آن را مورد بررسی قرار داده تا مشکل را پیدا و حل نمایید.


✔ کد خطا E4 پکیج لورچ

هنگامی که در ان تی سی آب گرم  مصرفی و یا سنسور دما مشکلی ایجاد شده باشد، این ارور بر روی صفحه نمایش پکیج لورچ نمایش داده می شود. برای از بین بردن این خطا باید سنسور آب گرم مصرفی و سیم کشی های آن را بررسی نمایید.


✔ کد خطا E5 پکیج لورچ

در صورتی که در مدولاسیون شیر گاز مشکلی به وجود آمده باشد ارور E5 بر روی صفحه نمایش پکیج نشان داده می شود و برای از بین بردن این ارور ابتدا شیر گاز پکیج را بررسی کرده و چنانچه همه چی عادی بود، سوکت های مدولاسیون ا بررسی کنید و همچنین پس از آن سیم کشی ها را نیز چک نمایید.


✔ کد خطا E6 پکیج لورچ

این ارور هنگامی رخ می دهد که دما بیش از ۹۰ درجه سانتی گراد به وسیله سنسور دستگاه گرمایشی تشخیص داده می شود. در این صورت دستگاه به شکل خودکار خاموش می گردد ولی آب گرم مصرفی به شکل نرمال در دسترس است. برای رفع این کد خطا سنسور گرمایشی را بررسی کرده، فشار پکیج را تنظیم کرده، مبدل را شستشو داده و سنسور حد را بررسی نمایید.


✔ کد خطا E7 پکیج لورچ

در صورتی که سویٔیچ فشار هوا به شکل صحیح کار نکرد، ارور E7 بر روی صفحه نمایش پکیج ظاهر شده تا شما را از وجود این مشکل در پکیج با خبر کند. در این مواقع باید پرشر سویٔیچ هوا به وسیله یک تعمیرکار ماهر تعویض گردد.


✔ کد خطا E8 پکیج لورچ

کم شدن بیش از حد فشار آب گرم می تواند دلیل نمایش این ارور باشد و برای رفع آن باید از عدم وجود نشتی در رادیاتورها اطمینان حاصل نمایید. شیر پر کن هوا را باز کرده تا فشار آب ورودی تامین شود. مدار سیستم را رسوب گیری نمایید و یا پمپ پکیج را تعمیر کنید.

عیب یابی تخصصی پکیج دیواری لورچ به همراه خدمات سرویس و تعمیر

مرکز تعمیرات دیجی امداد رسان

 

برای مشاوره یا درخواست تکنیسین با ما تماس بگیرید

✔ کد خطا E9 پکیج لورچ

با افزایش بیش از اندازه دمای آب گرم مصرفی، ترموستات حد عمل می کند و باعث قفل شدن و از کار افتادن پکیج می شود. در این مواقع، ابتدا دکمه C را فشار داده تا دستگاه از حالت قفل خارج شود و سپس سنسور حد و سنسور دما پکیج را مورد بررسی قرار داده و هر  کدام دچار مشکل شده اند را تعویض نمایید.


✔ کد خطا E10 پکیج لورچ

از علل نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش، افزایش بیش از حد فشار سیستم می باشد. برای برطرف کردن این خطا مطمین شوید که شیر پرکن بسته باشد، رادیاتورها به صورت صحیح هواگیری شده باشد، پمپ پکیج و سیم کشی های آن ایرادی نداشته باشد. در صورتی که هیچ کدام از موارد گفته شده مشکلی نداشت، بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید.


✔ کد خطا E12 پکیج لورچ 

ارور E12 هنگامی اتفاق می افتد که کنترل از راه دور به شکل صحیح کار نکند و برای رفع این خطا یک مرتبه دستگاه را ریست کرده و در صورتی که همچنان ارور بر روی صفحه نمایش وجود داشت، با یک متخصص مشکل را در میان بگذارید.


✔ کد خطا E13 پکیج لورچ 

هنگامی که بخش نرم افزاری پکیج دچار ایراد شده باشد این ارور بر روی صفحه نمایش ظاهر می گردد. برای از بین بردن این ایراد ابتدا دکمه C را فشارر داده و در صورت رفع نشدن خطا، با یک متخصص تماس گرفته تا مشکل را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهد.


✔ کد خطا E25 پکیج لورچ

در صورتی که دمای آب بیش از اندازه پایین بود، ارور E25 بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. در این مواقع پکیج به صورت اتومات خاموش می شود.


✔ کد خطا E26 پکیج لورچ 

در هنگام مواجه شدن پکیج با مشکل در شیر برقی شیر گاز ارور E26 بر روی صفحه نمایش نشان داده میشود و برای از بین بردن این خطا باید این قطعه توسط یک تعمیرکار حرفه ای تعویض گردد.


✔ کد خطا E28 پکیج لورچ 

هنگامی ارور E28 بر روی پکیج لورچ نمایش داده می شود که سنسور گرمایشی و یا سنسور آب گرم دچار مشکل شده باشد و برای رفع آن باید این دو قطعه بررسی شده و هر کدام مشکل داشت را تعویض نمایید.


✔ کد خطا E31 پکیج لورچ 

این ارور نشان دهنده مشکل در تنظیم پارامتر ترموستات اتاقی می باشد و باید این قطعه تعویض شده تا سیستم مجدد به حالت اولیه خود باز گردد.


✔ کد خطا E40 پکیج لورچ 

نمایش ارور E40 بر روی صفحه نمایش پکیج لورچ نشان دهنده مشکل در سیستم گرمایشی می باشد.


✔ کد خطا E77 پکیج لورچ

این ارور هنگامی رخ می دهد که در ترموستات مخزن مشکلی به وجود آمده باشد. در این مواقع باید تعمیر به دست یک متخصص انجام شده تا به دیگر قطعات پکیج آسیبی وارد نشود. در هنگام مشاهده ارور بر روی صفحه نمایش پکیج لورچ پیش از هر اقدامی ابتدا دکمه C را فشار دهید زیرا ممکن است دستگاه قفل شده باشد. منظور از دکمه C کنترل کننده و اتصال سیستم هشدار پکیج است. محل قرار گیری این دکمه ثابت نبوده ولی در اکثر پکیج ها کنار درجه قرار گرفته است.

 

برای خواندن مقاله کدهای خطا پکیج بوتان اینجا رو کلیک کنید.

 

 

نحوه رفع کدهای خطا پکیج لورچ

برای رفع ارور پکیج لورچ بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید تا به صورت اصولی این خطا برطرف شود. پیشنهاد ما به شما استفاده از تعمیرکاران دیجی امداد رسان می باشد. دیجی امداد رسان دارای تعمیرکاران ماهر و با تجربه بوده و با شناختی که بر روی خطاها و نحوه رفع آن دارند می توانند باعث بهبود عملکرد سیستم شما و رفع کدهای خطا پکیج لورچ به بهترین شکل و در سریع ترین زمان شوند.

 

فرم درخواست تعمیرات

 

هزینه رفع کدهای خطا پکیج لورچ

پکیج های لورچ دارای ارورهای متعددی بوده که هر کدام دلیل جداگانه ای دارند. از این رو باید در هنگام تعیین قیمت آن ابتدا به وسیله یک متخصص این خطاها بررسی شده و با توجه به دلیل و نحوه رفع آن قیمت تعمیر مشخص می گردد. جهت اطلاع از هزینه های رفع ارورهای پکیج لورچ می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با دیجی امداد رسان تماس گرفته تا تکنسین های ما شما را راهنمایی کنند.

 

برای خواندن مقاله کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور اینجا رو کلیک کنید.

 

نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج لورچ در تهران

دیجی امداد رسان یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات پکیج لورچ در شرق تهران بوده و تسلط کاملی بر روی کدهای خطا پکیج لورچ داشته و می تواند این کدها را در سریع ترین زمان ممکن شناسایی کرده و آن را به صورت اصولی برطرف نمایید. دیجی امداد رسان دارای یک تیم حرفه ای و قوی بوده و با تعمیرات صحیح و اصولی و تجربیات خود باعث کارکرد بهتر پکیج می شود.

 

ویژگی های دیجی امداد رسان 

تعمیرکاران متخصص و با تجربه

وقت شناس و خوش قول

استفاده از قطعات فابریکی

مسیٔولیت پذیر

تسلط بر روی انواع کدهای خطا

آماده خدمت رسانی به تمامی نقاط تهران در ۲۴ ساعت شبانه روز

 

برای خواندن مقاله کدهای خطا پکیج آریستون اینجا رو کلیک کنید.

 

مرکز تعمیرات تخصصی دیجی امداد رسان

مرکز تعمیرات تخصصی دیجی امداد رسان دارای متخصصین حرفه ای و باتجربه در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات انواع پکیج ها بوده و با شناختی که بر روی پکیج ها دارند می توانند آن ها را به بهترین نحو تعمیر کنند. در صورتی که پکیج شما با ارور روبرو شده و به دنبال یک متخصص برای رفع خطا هستید دیجی امداد رسان آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می باشند.

عیب یابی تخصصی پکیج دیواری لورچ به همراه خدمات سرویس و تعمیر

مرکز تعمیرات دیجی امداد رسان

 

برای مشاوره یا درخواست تکنیسین با ما تماس بگیرید

ارور کدهامطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی فروش قطعات پکیج دیواری

ما در دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده قطعات پکیج دیواری همواره سعی می کنیم تا بالاترین کیفیت قطعات را در اختیار شما قرار دهیم. این فروشگاه آنلاین در زمینه فروش قطعات پکیج دیواری فروش لوازم نصب پکیج دیواری فروش قطعات پکیج شوفاژ دیواری آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم است.

نمایندگی فروش شیرآلات پکیج دیواری

 دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده اصلی شیرآلات پکیج دیواری ، ارائه دهنده انواع شیرآلات پکیج دیواری با بهترین قیمت ها به صورت جزیی و عمده می باشد.

محصولات فروش قطعات پکیج دیواری توسط دیجی امداد رسان 

 • در پوش بای پس اپتیما وارداتی ترک

 • ست الیزه طلایی

 • ست الیزه نقره ای

 • شیر پرکن ایران رادیاتور اتما وارداتی

 • شیر پرکن پکیج دیواری تاچی

 • شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران

 • شیر پرکن پکیج دیواری لورچ

 • شیر سینک بهداشتی تکی مخصوص پکیج

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em رزه کوچیک وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور وارداتی

خرید قطعات پکیج دیواری

اگر در زمینه خرید لوازم پکیج دیواری و شیرآلات وابسته به پکیج خرید قطعات پکیج نیاز به کمک دارید. دیجی امداد رسان با محصولاتی از برندهای مطرح ایران و اروپا در خدمت شماست. این مرکز در زمینه خرید عمده قطعات پکیج دیواری آماده همکاری با شما عزیزان است. این مرکز به عنوان مرکز فروش قطعات پکیج بوتان و سایر برندها مانند فرولی و ... در زمینه خرید این محصولات در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در خدمت شماست. این مجموعه در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر پکیج نیز فعالیت دارد.

خدمات پس از فروش قطعات و شیرآلات پکیج دیواری

دیجی امداد رسان در زمینه فروش عمده قطعات پکیج دیواری و فروش لوازم پکیج دیواری به شما گارانتی می دهد. این شرکت خوش نام برای کلیه شیرآلات پکیج دیواری 5 سال گارانتی ارائه می دهد. همچنین قطعات پکیج هم به مدت یک سال از گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت برخوردار می باشند.

.