کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور


کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور در دو نوع L و M موجود می باشد. این کدها برای دو مدل پکیج دیواری بوده که یکی شامل صفحه نمایش می باشد که با نمایش دادن کدی که از عدد و حروف انگلیسی تشکیل شده است و مدل دیگر شامل چراغ هایی بوده که دمای پکیج را نمایش می دهد، ولی هنگامی که این عددها با هم بر روی پنل پکیج دیواری روشن می گردند شامل مفهوم خاصی بوده که یک مشکل را برای سرویس کاران عنوان می کند و می توان به راحتی به سراغ قطعه خراب شده رفته و ایراد را رفع می کند.

شرکت ایران رادیاتور یکی از کمپانی های قدیمی در زمینه تولید انواع محصولات خانگی می باشد که دارای طرح و تنوع بوده و در دو مدل دیجیتال و آنالوگ موجود می باشد. از آن جا که کارکرد پکیج ها دارای پیچیدگی خاصی است و کمپانی سازنده از تعدادی عدد و چراغ بر روی صفحه نمایش به کار برده است. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور و نحوه عیب یابی آن آشنا نماییم.

 

بررسی ارورهای پکیج ایران رادیاتور

 

✔ بررسی کد خطا ۴۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور

ارور ۴۰ ۷۰ یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در پکیج ایران رادیاتور به وجود می آید. این خطا در بیشتر مواقع به کم بودن فشار آب موجود در مدار گرمایش مربوط بوده و به آسانی قابل حل می باشد. برای برطرف کردن این خطا نخست شیر پر کن سیستم را که به شکل مورب و معمولا به رنگ آبی و یا سیاه در زیر دستگاه واقع شده است را باز کرده، عقربه مانومتر را مشاهده کرده تا در بخش یک تا دو قرار بگیرد و پس از آن شیر پر کن را ببندید. در اکثر مواقع با طی مراحل بالا مشکل دستگاه شما حل می شود ولی چنانچه مشکل حل نشد باید با یک سرویس کار مشکل را در میان بگذارید. توجه داشته باشید که حتما شیر پر کن را بسته باشید.

 

✔ بررسی کد خطا ۴۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور 

ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ در پکیج ایران رادیاتور به دلیل حرارت بالای پکیج اتفاق می افتد و یا به نوعی می توان گفت سنسور حد دستگاه به کار افتاده است. دلیل این اتفاق به احتمال زیاد بروز مشکل در پمپ و یا بسته بودن هواگیر و یا بسته بودن مدار رادیاتور می باشد.

این امکان وجود دارد شیر رادیاتورها بسته باشد و یا رادیاتورها دچار رسوب شده و انسداد پیدا کرده و باعث این ارور شده باشد. در صورتی که دلیل این خطا هیچ کدام از گزینه های بالا نبود احتمالا مبدل رسوب گرفته و مسیر آن بسته شده است و یا شوفاژ نیم سوز شده و یا به دلیل قطع سیم سنسور این مشکل به وجود آمده باشد و یا خرابی آن که این مشکل به ندرت رخ می دهد.

 

✔ بررسی کد خطا ۴۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور  

این ارور در دستگاه های بدون فن اتفاق می افتد. در این خطا سنسور حرارتی با مشاهده دود از بروز مشکل در پکیج مطلع شده و دستگاه را خاموش می کند و به طور معمول پس از گذشت حدود ده دقیقه و سرد شدن سیستم مجدد شروع به کار می کند که البته لازم است دستگاه را ریست نمایید. چنانچه این ارور مکرر پیش آمد باید با یک متخصص مشورت نمایید.

 

✔ بررسی کد خطا ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور 

ارور ۷۰ ۸۰ در نوع آنالوگ برابر با خطا E2 دستگاه دیجیتال می باشد. این خطا به قسمت تشکیل شعله مربوط شده و باید از باز بودن گاز ورودی مطمیٔن شوید. در غیر این صورت می تواند مشکل از تنظیم نبودن میله جرقه زن و یا خرابی برد دستگاه باشد.

✔ بررسی کد خطا ۷۰ پکیج ایران رادیاتور 

خطا ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور به علت افزایش بیش از اندازه دما می باشد. این ارور در اکثر موارد به رسوب گرفتن مبدل ثانویه مربوط بوده و باید با اسید شستشو داده شود و از نشانه های آن گرم و سرد شدن مکرر آب پکیج می باشد. البته امکان دارد این خطا دلایل دیگری نیز داشته باشد.

 

✔ بررسی کد خطا ۴۰ ۶۰ ۸۰

در پکیج ایران رادیاتور ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ به بخش فن مربوط می شود که دلیل این مشکل نیم سوز شدن و یا خرابی برد در برق رسانی به به فن اتفاق می افتد که باید تعمیر و یا در صورت عدم تعمیر، تعویض گردد. از دیگر دلایل نمایش این خطا خرابی پرشر هوا می باشد که جزیٔی از سنسور فن به حساب آمده و وظیفه آن اعلام صحت کارکرد فن به برد است که در صورت عدم کارکرد صحیح این ارور نمایش داده می شود. شما عزیزان می توانید برای تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور با مجموعه دیجی امداد تماس بگیرید.

 

مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران

دیجی امداد رسان

 

جهت درخواست خدمات یا مشاوره با ما تماس بگیرید

 

 

دیگر ارور کدهای پکیج ایران رادیاتور و دلایل آن

✔ بررسی کد خطا ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور  

این ارور در پکیج ایران رادیاتور یکی از علایٔم بروز مشکل در ترمیستور آب گرم می باشد که با تعویض این قطعه ارور برطرف می شود.

 

✔ بررسی کد خطا ۴۰ ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور 

ارور ۴۰ ۶۰ ۷۰ به پرشر فن و یا خود فن مربوط بوده و در صورتی که مانعی در مسیر پرشر فن وجود داشته باشد باید رفع گردد و یا فن تعویض گرد.

 

✔ بررسی کد خطا ۳۰ ۴۰ پکیج ایران رادیاتور  

در پکیج ایران رادیاتور ارور ۳۰ ۴۰ نشان دهنده بروز مشکل در برد می باشد که برای رفع این خطا باید از یک متخصص کمک بگیرید.

 

✔ بررسی کد خطا ۸۰ پکیج ایران رادیاتور  

ارور ۸۰ به علت افزایش بیش از اندازه دمای آب در دستگاه می باشد.

 

✔ بررسی کد خطا ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور 

در پکیج ایران رادیاتور ارور ۶۰ ۸۰ نشان دهنده یخ زدگی درون پمپ می باشد.

 

✔ بررسی کد خطا ۵۰ ۶۰ پکیج ایران رادیاتور  

این ارور در پکیج ایران رادیاتور دلیل بر بروز مشکل در NTC دستگاه می باشد.

 

✔ بررسی کد خطا ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور 

در پکیج ایران رادیاتور ارور ۶۰ ۷۰ نشان دهنده یخ زدایی با مشعل روشن می باشد.

 

✔ بررسی کد خطا e1 پکیج ایران رادیاتور  

از رایج ترین ارورهای پکیج ایران رادیاتور خطا e1 می باشد. اکثرا این ایراد به علت کاهش فشار آب در مدار گرمایش رخ داده و به آسانی این مشکل قابل حل می باشد. برای از بین بردن این خطا در مرحله اول شیر پرکن آبی و یا مشکی موجود بر زیر دستگاه را باز نمایید و هنگامی که عقربه مانومتر بر روی یک یا دو قرار گرفت، این شیر را ببندید.

 

✔ بررسی کد خطا e81 پکیج ایران رادیاتور  

این ارور در پکیج ایران رادیاتوربه دلیل حرارت بالای پکیج رخ می هد و یا به عبارتی می توان گفت با عمل کردن سنسور حد اتفاق می افتد. که اولین احتمال بروز این ایراد خرابی پمپ می باشد و بسته بودن هواگیر پمپ، دومین احتمال نمایش این خطا است و عامل دیگر این ارور بسته بودن مدار رادیاتور ، رسوب گرفتن رادیاتور، خرابی و یا نیم سوز شدن شوفاژ و یا خرابی سنسور حد می باشد.

 

✔ برسی کد خطا e42 پکیج ایران رادیاتور 

ارور e42 به علت خرابی ترمیستور آب گرم می باشد. این ایراد را می توان با تعویض ntc برطرف کرد. البته این امکان وجود دارد که در اتصالات ترمیستور مشکل به وجود آمده باشد.

 

✔ بررسی کد خطا e10 پکیج ایران رادیاتور  

ارور e10 در سیستم های فن و با مکش طبیعی اتفاق می افتد که به دلیل نشت دوده سنسور حرارتی از ببروز ایراد در دستگاه مطلع شده و سیستم را متوقف می کند. در این مواقع بهتر است سیستم ریست گردد. در صورتی که این مشکل تکرار شد باید مشکل توسط یک تعمیرکار برطرف شود.

 

✔ بررسی کد خطا e2 پکیج ایران رادیاتور 

این ارور در هنگام بروز ایراد در قسمت تشکیل شعله نمایش داده می شود و باید مطمیٔن شوید که گاز ورودی پکیج باز باشد. از دیگر دلایل نمایش این خطا می توان به تنظیم نبودن میله جرقه زن، باز نبودن شیر گاز برقی و یا تنظیم نبودن شعله گاز اشاره کرد.

 

✔ بررسی کد خطا e8 پکیج ایران رادیاتور 

با افزایش بیش از حد دمای دستگاه این ارور بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود که در اکثر مواقع به دلیل رسوب گرفتن مبدل ثانویه می باشد که در این مواقع آب گرم و سرد می شود و برای رفع این مشکل باید مبدل با اسید شستشو داده شود.

 

✔ بررسی کد خطا e51 پکیج ایران رادیاتور  

با خراب شدن و یا نیم سوز شدن برد پکیج، برق رسانی به فن به درستی انجام نشده و می تواند باعث نمایش این خطا شود که باید تعمیر و یا تعویض گردد. خرابی پرشر هوا و یا گیر کردن فن نیز می تواند از دیگر دلایل بروز این ارور باشد.

 

✔ بررسی کد خطا e41 پکیج ایران رادیاتور  

در پکیج ایران رادیاتور ارور e41 به علت ایراد در ترمیستور آب مصرفی رخ می دهد و این مشکل را می توان با تعویض ntc برطرف کرد. البته امکان قطعی سیم های متصل به ترمیستور نیز می باشد.

 

✔ بررسی کد خطا e50 پکیج ایران رادیاتور  

ارور e50 در پکیج ایران رادیاتور می تواند به دلیل خرابی درپرشر هوا، خرابی برد، وجود مانع در مسیر پرشر و یا خرابی فن رخ دهد.

 

✔ بررسی کد خطا e32 پکیج ایران رادیاتور  

ارور e32 در این سیستم نشان دهنده خرابی ntc بوده و بایستی تعویض شود.

 

✔ بررسی کد خطا e21 e30 e99 پکیج ایران رادیاتور  

با خرابی برد پکیج ایران رادیاتور این ارورها بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود که برطرف کردن آن یک کار تخصصی بوده و باید از یک تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید.

 

✔ بررسی کد خطا e88 پکیج ایران رادیاتور  

در پکیج های ایران رادیاتور کد خطا e88 به علت افزایش بیش از حد دمای پکیج رخ می دهد.

 

✔ بررسی کد خطا e31 پکیج ایران رادیاتور  

این ارور در پکیج ایران رادیاتور به دلیل خرابی ان تی سی اتفاق می افتد.

هزینه رفع کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور

از آن جا که کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور هر کدام به دلایل متعددی رخ می دهد، میزان مشکل آن نیز متفاوت می باشد. از این رو نمی توان قیمت مشخصی را برای رفع ارور پکیج ایران رادیاتور در نظر گرفت. جهت اطلاع از قیمت رفع کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ایران رادیاتور تماس گرفته تا متخصین ما شما را راهنمایی کنند.

 

چرا برای رفع کد های خطا پکیج ایران رادیاتور دیجی امداد رسان را پیشنهاد می کنیم؟

دیجی امداد رسان دارای تکنسین های متخصص و با تجربه در زمینه رفع کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور بوده و با تشخیص صحیح باعث کاهش هزینه های تعمیر شما خواهند شد.

 این مرکز آماده خدمت رسانی در تمامی ساعات شبانه روز به تمامی نقاط تهران می باشد.

این مرکز دارای تعمیرکاران با تجربه بوده و کار را در ساعت تعیین شده شروع می کنند.

تعمیرکاران دیجی امداد رسان با استفاده از قطعات فابریکی باعث افزایش عمر کارکرد پکیج شما می شوند.

 

فرم درخواست تعمیرات

 

مرکز مجاز جهت رفع کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور 

دیجی امداد رسان یکی از نمایندگی های مجاز و فعال تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهر تهران بوده و با تعمیر اصولی باعث بهبود عملکرد پکیج شما می شود این مرکز آماده خدمت رسانی به تمامی محلات شرق تهران، جنوب، شمل، غرب می باشد. این مجموعه دارای یک تیم پشتیبای قوی در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و همچنین شناسایی کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور می باشد  که در هر ساعت از شبانه روز آنادگی لازم برای پاسخگویی به شما عزیزان را دارد.

 

مرکز تعمیرات تخصصی دیجی امداد رسان با استفاده از متخصصین ماهر و با تجربه و همچنین سال ها سابقه در زمینه نصب، سرویس و تعمیر انواع پکیج ها توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب نماید. در صورتی که به یک تعمیرکار با تجربه برای پکیج خود نیاز داشتید کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با این مرکز تماس گرفته تا متخصصین ما به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران

دیجی امداد رسان

 

جهت درخواست خدمات یا مشاوره با ما تماس بگیرید

ارور کدهامطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی فروش قطعات پکیج دیواری

ما در دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده قطعات پکیج دیواری همواره سعی می کنیم تا بالاترین کیفیت قطعات را در اختیار شما قرار دهیم. این فروشگاه آنلاین در زمینه فروش قطعات پکیج دیواری فروش لوازم نصب پکیج دیواری فروش قطعات پکیج شوفاژ دیواری آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم است.

نمایندگی فروش شیرآلات پکیج دیواری

 دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده اصلی شیرآلات پکیج دیواری ، ارائه دهنده انواع شیرآلات پکیج دیواری با بهترین قیمت ها به صورت جزیی و عمده می باشد.

محصولات فروش قطعات پکیج دیواری توسط دیجی امداد رسان 

 • در پوش بای پس اپتیما وارداتی ترک

 • ست الیزه طلایی

 • ست الیزه نقره ای

 • شیر پرکن ایران رادیاتور اتما وارداتی

 • شیر پرکن پکیج دیواری تاچی

 • شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران

 • شیر پرکن پکیج دیواری لورچ

 • شیر سینک بهداشتی تکی مخصوص پکیج

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em رزه کوچیک وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور وارداتی

خرید قطعات پکیج دیواری

اگر در زمینه خرید لوازم پکیج دیواری و شیرآلات وابسته به پکیج خرید قطعات پکیج نیاز به کمک دارید. دیجی امداد رسان با محصولاتی از برندهای مطرح ایران و اروپا در خدمت شماست. این مرکز در زمینه خرید عمده قطعات پکیج دیواری آماده همکاری با شما عزیزان است. این مرکز به عنوان مرکز فروش قطعات پکیج بوتان و سایر برندها مانند فرولی و ... در زمینه خرید این محصولات در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در خدمت شماست. این مجموعه در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر پکیج نیز فعالیت دارد.

خدمات پس از فروش قطعات و شیرآلات پکیج دیواری

دیجی امداد رسان در زمینه فروش عمده قطعات پکیج دیواری و فروش لوازم پکیج دیواری به شما گارانتی می دهد. این شرکت خوش نام برای کلیه شیرآلات پکیج دیواری 5 سال گارانتی ارائه می دهد. همچنین قطعات پکیج هم به مدت یک سال از گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت برخوردار می باشند.

.