مطالب آموزشی

مرکز تعمیر پکیج در پیروزی

مرکز تعمیرات پکیج در پیروزی

پکیج یک سیستم گرمایشی است که در سال های اخیر از محبوبیت بسیاری برخوردار و جایگزین موتورخانه ها شده است. پکیج ها علاوه بر گرم کردن خانه یا محل کار آب را نیز گرم کرده و جایگزین مناسبی بری آب گرم کن می باشند. از مهم ترین مزیت های پکیج، کوچک بودن این محصول بوده و بطور کلی می توان گفت که پکیج ها در مقایسه با موتورخانه ها جای کمتری را اشغال کرده و بازدهی بالایی نیز دارند. پکیج ها به عنوان یک کالای مصرفی به شمار می آیند به همین دلیل نیازمند تعمیر و سرویس دوره ای هستند دیجی امداد رسان به عنوان مرکز تعمیرات پکیج در پیروزی می باشد که آمادگی خدمات رسانی به مشتریان گرامی را دارد.

مشاوره دیجی امداد رسان

مرکز تعمیرات تخصصی پکیج در پیروزی

مرکز تعمیرات تخصصی پکیج در شرق تهران، یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیر پکیج بوده که دارای تیم متخصص و مجرب در زمینه تعمیر پکیج در شرق تهران می باشد. این مرکز تمام نیازها اعم از نصب و سرویس را توسط نیروهای متخصص برطرف می کند.

تعمیرگاهی برای تعمیر یا سرویس معتبر ترین برندهای پکیج دیواری در پیروزی 

دیجی امداد رسان سال‌هاست کار پشتیبانی و سرویس و تعمیر  انواع برند های مختلف پکیج را بر عهده دارد. و در زمینه تعمیر بهترین برندها تخصص بالایی دارد. این مجموعه در تمام طول شبانه روز به صورت 24 ساعت آمادگی لازم جهت ارائه خدمات به مشتریان گرامی را دارد

دلایلی که باعث می شوند شما نیاز به تماس با نمایندگی تعمیر پکیج در پیروزی داشته باشید:

سیستم گرمایشی به درستی کار می کند اما رادیاتور ها گرمای مناسبی ندارند.

آب گرم مصرفی گرمای مطلوبی ندارد.

سیستم گرمایش کار نمی کند در حالی که آب مصرفی مناسب است.

آب گرم پکیج به صورت انفجاری روشن می شود.

افت  فشار آب در مدار گرمایش.

آب گرم  مصرفی دچار نوسانات می شود.

با افزایش دما ، فشار موجود در مدار گرمایش نیز بیشتر می شود.

افزایش خود به خود فشار در مدار گرمایش پکیج و شروع به کار شیر اطمینان.

دمای مدار گرمایشی بسیار خوب است اما دمای آب مصرفی پایین می باشد.

نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج در پیروزی

سرویس و تعمیر انواع پکیج با 6 ماه گارانتی خدمات

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

نصب پکیج در مرکز تعمیرات پکیج در پیروزی

نصب پکیج ها کار سختی نیست اما بهتر است که این کار را بدست افراد متخصص بسپارید.  مرکز تعمیرات پکیج در پیروزی دارای افراد متخصص و مجرب بوده و این کار را در کوتاه ترین زمان برای شما انجام می دهد. در صورتی که مهارت انجام این کار را ندارید از همکاران ما در مرکز تعمیرات تخصص پیروزی کمک بخواهید. برای نصب پکیج زمینی نیز همان مراحل نصب پکیج دیواری را طی می کنید. در محلی که قرار است پکیج نصب شود لوله کشی را انجام دهید. هواگیری رادیاتور انجام شده تا رادیاتور بدرستی کار کند. و با توجه به نوع مصرف این پکیج آن را به برق و یا گاز متصل کنید.

سرویس پکیج در مرکز تعمیرات پکیج در پیروزی 

از آنجایی که تعمیرات پکیج ها یک کار تخصصی می باشد دستکاری پکیج یا تلاش برای تعمیرات پکیج توصیه نمی شود. برای سرویس پکیج  بهتر است آن را بدست افراد متخصص بسپارید. از جمله متخصصین، همکاران ما در مرکز تعمیرات تهرانپارس می باشند و در کوتاه ترین زمان مشکل پکیج شما را رفع خواهند کرد. ز جمله مشکلاتی که ممکن است برای پکیج ها پیش بیاید،  کم بودن فشار آب می باشد و همچنین خرابی پمپ داخل پکیج، خرابی رادیاتور، نشت لوله های پکیج و … می باشد. شما برای رفع پکیج خود کافیست با ما تماس گرفته تا متخصصین ما در مرکز تعمیرات شرق تهران در نزدیک ترین زمان مشکل شما را حل کنند.

مشاوره دیجی امداد رسان

دلایل متمایز بودن ما در مرکز تعمیر پکیج در پیروزی

حرفه ای بودن تعمیرکاران در زمینه عیب یابی پکیج دیواری

داشتن تکنسین هایی با تجربه و خبره

✔  داشتن سابقه در زمینه تعمیر پکیج های دیواری

✔  وقت شناس بودن تعمیرکاران

✔ استفاده از قطعات معتبر اورجینال و شرکتیدر صورت تعویض قطعه خراب

ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران

رسوب زدایی و سرویس پکیج در پیروزی 

پکیج دیواری نیازمندخدمات سرویس دوره‌ای می باشد. به جهت وجود املاح معدنی در آب به مرور زمان این املاح درون لوله‌های پکیج جمع شده و سبب مسدود شده لوله‌ها می‌شود. به همین دلیل پکیج ها نیاز به رسوب زدایی دارند. تا راندمان دستگاه بیشتر شود و همچنین طول عمر بیشتری داشته باشد.

تعمیرکار پکیج در پیروزی 

تعمیر کاران ما از متخصص‌ترین افراد در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج ها در برند های متفاوت می باشند. دیجی امداد رسان تعمیر کاران خود را به دورهای آموزشی جهت آموزش سرویس و تعمیر برند های جدید موجود در بازار می فرستد.

نحوه خدمات‌رسانی تعمیرکاران پکیج دیواری دیجی امداد رسان در پیروزی 

تعمیرکاران ما در زمان سرویس و یا تعمیر پکیج در تهران ابتدا تمام دستگاه را چک و بررسی می کنند تا مشکل را شناسایی و آن را رفع کنند. بسته به میزان خرابی دستگاه و سرویس دستگاه هزینه ای که باید پرداخت شود متفاوت است. این مجموعه تمام برند ها را تعمیر می کند، یکی از مهم ترین برند هایی که این مجموعه انجام می دهد تعمیر پکیج بوتان می باشد.

چگونه می توانید با مرکز مجاز تعمیر پکیج در پیروزی تماس بگیرید؟

یک سرویس‌کار پکیج دیواری با برسی و چکاب کلی دستگاه می تواند حدود هزینه تعمیراتی را به شما اعلام کند. تعمیرکاران ما با شناسایی نقاط ضعف و مشکلات احتمالی دستگاه در کمترین زمان عیب دستگاه را برطرف می کنند. شما عزیزان می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با دیجی امداد رسان تماس بگیرید. خدماتی که توسط نمایندگی تعمیر پکیج دیجی امداد رسان به مشتریان عزیز ارائه می شود عبارتند از: تعمیر پکیج  ال جی، نصب پکیج، سرویس پکیج می باشد.

مشاوره دیجی امداد رسان

نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج در پیروزی

سرویس و تعمیر انواع پکیج با 6 ماه گارانتی خدمات

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

4.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *