مرکز تخصصی تعمیر پکیج لورچ

تعمیرات پکیج لورچ

شرکت لورچ یک شرکت معتبر در زمینه تولید پکیج می باشد که به علت کیفیت بالای این محصول، از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار شده است. پکیج ها یک کالای مصرفی به شمار می آیند از همین رو با گذشت زمان نیاز به تعمیر و سرویس دارند. پکیج لورچ سیستم پیچیده ای دارد و به طوری ساخته شده است که راه اندازی و عیب یابی آن کار هرکسی نیست. در نتیجه بهتر است سرویس پکیج را حداقل هر شش ماه یک بار انجام شود. تعمیرات پکیج لورچ به دلیل پیچیدگی های این دستگاه باید توسط یک فرد ماهر و باتجربه انجام شود. مجموعه دیجی امداد رسان در زمینه تعمیر پکیج لورچ در کشور حرف اول  را می زند.  تکنسین های حرفه ای ما بعد از شناسایی عیب دستگاه آن  قطعه مشکل دار را تعمیر می کنند. دیجی امداد رسان در زمینه نصب پکیج دیواری در تهران نیز خدمات ارائه می دهد.

 

تعمیرات پکیج دیواری لورچ

فرقی نمی کند که شما چه نوع پکیج از چه برندی داشته باشید، پکیج ها با گذشت زمان و به دلیل اینکه مدام از آن ها استفاده می شود، ممکن است دچار نقص و یا مشکلی شوند به همین دلیل برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی بهترین روش سرویس دوره ای پکیج ها می باشد با این روش اگر قطعه نیاز به تعمیر و با تعویض داشته باشد متوجه می شوید و سریع مشکل را بر طرف نمایید. تعمیرات پکیج دیواری لورچ را به دیجی امداد رسان بسپارید.

نمایندگی تعمیر پکیج لورچ تهران

مرکز تعمیرات تخصصی پکیج های لورچ در دیجی امدادرسان با بیش از 15 سال سابقه و داشتن کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه تعمیر پکیج آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. این مرکز با آگاهی از شرایط اقتصادی کشور، ابتدا اقدام به تعمیر قطعه ای که دچار مشکل شده است، می کنند و در صورتیکه قطعه قابل تعمیر نبود آن را تعویض می کنند. در صورتیکه پکیج شما نیاز به تعمیر داشت کافیست با متخصصین ما در دیجی امدادرسان تماس گرفته تا در زمان دلخواه شما نسبت به تعمیر پکیج لورچ خود اقدام کنند.

مدل های پکیج لورچ که توسط دیجی امداد رسان تعمیر و سرویس می شوند عبارتند از: 

 

مرکز تخصصی تعمیر پکیج لورچ در شرق تهران

تعمیرگاه تخصصی پکیج لورچ در دیجی امدادرسان با  داشتن چندین سال تجربه در این زمینه همیشه حرف اول را در شهر تهران در بین تمام نمایندگی ها زده است  هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

 

 

مزایای نمایندگی تعمیر پکیج لورچ (دیجی امداد)

 •  داشتن مهارت و تخصص لازم در زمینه تعمیر پکیج بوش
 • متخصص بودن تعمیر کاران جهت عیب یابی و رفع مشکل
 •  خدمات رسانی به تمام نقاط تهران و کرج
 • وقت شناس بودن تکنسین های دیجی امداد رسان
 • ضمانت 6 ماهه قطعات اورجینال تعویضی

 مشکلات متداول پکیج لورچ

 • فشار آب گرم کم است.
 • صدا بدی از دستگاه شنیده می شود.
 • دستگاه بی دلیل خاموش می شود.
 •  از لوله های پکیج دود خارج می شود.
 •  از لوله های دستگاه آب می چکد.
 • کولر گازی کار کرده و خاموش نمی گردد
 • کولر گازی لورچ به طور دایٔم خاموش و روشن می شود
 • فن کولر گازی لورچ کار نمی کند
 •  کار نکردن کولر گازی لورچ
 •  کولر گازی به صورت یکنواخت فضا را خنک نمی کند
 •  کولر گازی به درستی هوا را خنک نمی کند
 • چکه کردن کولر گازی لورچ
 •  کولر گازی لورچ به صورت ناگهانی خاموش شده است
 • کویل های کولر یخ زده است
 • عدم کارکرد کمپرسور کولر 

 

تعمیرکار پکیج لورچ

نمایندگی تعمیر پکیج لورچ معتبر و حرفه باید دارای یک سری از ویژگی های خاص باشد تا بتواند رضایت مشتریان گرامی را جلب کنند. به عنوان مثال باید دارای تعمیر کاران حرفه ای و کار بلد استخدام کند تا توانایی تشخیص مشکل دستگاه را در کمترین زمان داشته باشند و آن را سریع بر طرف سازند. دیجی امداد رسان به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های معتبر در شهر تهران با داشتن تعمیرکاران حرفه ای حرف اول را در این زمینه می زنند. شما عزیزان می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با این مجموعه تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی پکیج دیواری لورچ

در تعمیرگاه مجاز پکیج لورچ (دیجی امداد)

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

 

عیب یابی پکیج لورچ: 

رفع خطای پکیج لورچ بر عهده تکنسین های دیجی امداد رسان می باشد، تکنسین های ما هر ساله آموزش های لازم با توجه به فن آوری روز دنیا در زمینه تعمیر پکیج لورچ دیده اند، شما عزیزان که جهت رفع عیب پکیج لورچ خود به دنبال یک نمایندگی معتبر هستید دیجی امداد رسان بهترین گزینه می باشد.

تعمیر پکیج لورچ

هواگیری پکیج لورچ

از مهم ترین علل هایی که ممکن است پکیج ها را دچار مشکل کند، عدم هواگیری به موقع پکیج می باشد. هواگیری پمپ پکیج لورچ، در شروع فصل سرما قبل از استفاده از پکیج لازم است آن را هواگیری کرده تا پکیج بدرستی کار کند. برای هواگیری پکیج ها در مرحله اول، شیر آب گرم را باز می کنید تا آب در مدار در جریان پیدا کرده و پکیج روشن شود.

در مرحله بعدی، پیچ هواگیری را باز کرده یک دستمال که قابلیت جذب بالایی داشته باشد را در زیر پکیج گذاشته تا اطراف کثیف نشود و پس از آن پیچ را بوسیله پیچ گوشتی در خلاف جهت عقربه های ساعت بپیچانید. و بدین صورت هوای وارد شده در پمپ تخلیه می شود. و پس از تخلیه کامل هوا پیچ را بسته و از محکم بودن آن مطمئن شوید. لازم بذکر است که آب خارج شده از پکیج جوش بوده و مراقب باشید که دچار سوختگی نشوید.

برای هواگیری رادیاتور و شوفاژ، برخلاف هواگیری پمپ باید پکیج خاموش باشد. ابتدا ظرف یا تشتی در زیر خروجی آب پکیج گذاشته تا از کثیف شدن ازراف جلوگیری کند. و بقیه مراحل آن مانند بالا پیچ را باز کرده و پس از اتمام مراحل هواگیری پیچ را در جهت عقربه های ساعت محکم کنید و از سفت بودن پیچ اطمینان حاصل نمایید. در صورتیکه پکیج شما بطور صحیح هواگیری شده باشد سیستم بدون سر و صدا شروع بکار می کند.

تعمیر پکیج لورچ

نداشتن گرمای لازم رادیاتورهای پکیج لورچ

از اولین نشانه های خرابی پکیج لورچ این است که، سیستم در حال کارکردن است اما رادیاتورها گرمای لازم را ندارند. از اولین دلیل آن کم بودن شعله مشعل پکیج که ممکن است بعلت فشار پایین یا بسته شدن شیر گاز پکیج یا پایین بودن فشار گاز ساختمان باشد. دومین موردی که می تواند بر عملکرد پکیج ها تاثیر گذار باشد پایین بودن ظرفیت حرارتی دستگاه می باشد. که برای رفع این مشکل می بایست ظرفیت حرارتی را مطابق با عدد تعیین شده در دفترچه راهنما قرار داد.

تعمیر پکیج لورچ

رسوب گیری پکیج های لورچ

رسوب گرفتن یا جرم گیری مبدل حرارتی یا رادیاتورها، عامل بعدی ای می باشد که در روند کار پکیج اختلال ایجاد می کند. از آنجا که رسوب گیری پکیج ها کار حساسی بوده و در صورت عدم صحیح عمل رسوب زدایی، جرم گیری بی نتیجه می شود. بهتر است با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پکیج لورچ در دیجی امدادرسان در تماس باشید.

تعمیر پکیج لورچ

افت بار پکیج لورچ

افت بار پکیج لورچ نیز می تواند باعث اختلال در عملکرد پکیج بشود. که از علل آن می تواند خرابی منبع انبساط که وظیفه آن ثابت نگه داشتن فشار آب پکیج می باشد. جهت چک کردن آن در مرحله اول شیر والف بالای منبع را باز کنید.  در صورتیکه تنها هوا بیرون آمد منبع سالم می باشد اما اگر همراه هوا آب نیز بیرون آمد منبع انبساط دچار مشکل شده و لازم است تعویض گردد.

تعمیر پکیج لورچ

سرد و گرم شدن پکیج لورچ

گزینه بعدی جهت تعمیر پکیج لورچ، رفع مشکل سرد و گرم شدن پکیج می باشد. که از دلایل آن می تواند خرابی سنسور گرما و خرابی فلوسویچ باشد. در صورتیکه شما شیر آب گرم را باز کرده و آب گرم بود و با باز کردن آب سرد به جای ولرم شدن آب، آب سرد شد مشکل از فلوسویچ بوده و باید تعویض گردد.

تعمیر پکیج لورچ

روشن شدن انفجاری پکیج لورچ

و اما گزینه بعدی که احتیاج به تعمیر پکیج لورچ می باشد، روشن شدن انفجاری پکیج می باشد. که عوامل زیادی از جمله تنظیم نبودن فشار گاز و تنظیم نبودن الکترود جرقه زن و مشعل و خرابی دودکش می باشد. و از دیگر عوامل روشن شدن انفجاری پکیج ها می توان کثیفی سر الکترود جرقه زن، عدم وجود اکسیژن کافی جهت احتراق و بسته شدن سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زن را نام برد.

تعمیر پکیج لورچ

کدهای خطای پکیج لورچ

هنگامی که پکیج شما دچار مشکل شد و هیچ یک از علائم بالا را نداشت به کد ارور روی صفحه نمایش پکیج مراجعه کرده و با سرچ در اینترنت مشکل را پیدا کنید.

حتی گاهی ممکن است پکیج هیچ یک از مشکلات بالا را نداشته و مشکل از فشار آب ساختمان، افت فشار گاز ساختمان و یا قطعی برق ساختمان باشد. بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی این سه مورد را چک کنید.

پکیج خود را هر سال یک مرتبه سرویس کنید تا سبب بهبود عملکرد پکیج و افزایش عمر آن شود. در صورتکه برای این کار احتیاج به متخصص داشتید با ما تماس بگیرید.

از آنجایی که پکیج یکی از مهم ترین وسایل خانه می باشد، بهتر است که با یک متخصص مشکل خود را در میان بگذارید. در صورتیکه نیاز به متخصص یا مشاوره داشتید می توانید با کارشناسان ما در دیجی امدادرسان تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان مشکل شما را حل کنند.

بررسی ارورهای پکیج لورچ 

✔کد خطا E9 پکیج لورچ

با افزایش بیش از اندازه دمای آب گرم مصرفی، ترموستات حد عمل می کند و باعث قفل شدن و از کار افتادن پکیج می شود.


✔ کد خطا E10 پکیج لورچ

افزایش بیش از حد فشار سیستم می باشد.


✔ کد خطا E12 پکیج لورچ 

کنترل از راه دور به شکل صحیح کار نکند و برای رفع این خطا یک مرتبه دستگاه را ریست کنید.


✔ کد خطا E13 پکیج لورچ 

بخش نرم افزاری پکیج دچار ایراد شده باشد.


✔ کد خطا E25 پکیج لورچ

در صورتی که دمای آب بیش از اندازه پایین بود، در این مواقع پکیج به صورت اتومات خاموش می شود.


✔ کد خطا E26 پکیج لورچ 

ایراد در شیر برقی شیر گاز، برای از بین بردن این خطا باید این قطعه توسط یک تعمیرکار حرفه ای تعویض گردد.


✔ کد خطا E28 پکیج لورچ 

سنسور گرمایشی و یا سنسور آب گرم دچار مشکل شده باشد.


✔ کد خطا E31 پکیج لورچ 

مشکل در تنظیم پارامتر ترموستات اتاقی می باشد و باید این قطعه تعویض شود.


✔ کد خطا E40 پکیج لورچ 

مشکل در سیستم گرمایشی


✔ کد خطا E77 پکیج لورچ

ترموستات مخزن  دچار مشکل شده است

 

 

سرویس پکیج لورچ

سرویس دوره ای پکیج بسیار در راندمان و عمر پکیج تاثیرگذار خواهد بود. تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیرات دیجی امداد با سرویس دوره ای پکیج شما، هم در هزینه ها و هم در عمر دستگاه شما صرفه جویی بسیار خواهند کرد.

 

مراحل سرویس پکیج لورچ توسط دیجی امداد : 

 • رسوب زدایی پکیج لورچ
 • سرویس پلوت دستگاه
 •  هواگیری رادیاتاب
 • چکاب و سرویس کلی دستگاه
 • سرویس شعله پکیج لورچ
 •  شستشو کامل پکیج لورچ
 •  سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات
 • عیب یابی کد های خطا

تعمیر پکیج لورچ

تعمیر برد پکیج لورچ

برد، قطعه ای مهم در تمام پکیج ها می باشد که حکم مغز پکیج را داشته و تمام فرمان ها از سوی دستگاه، توسط این قطعه انجام می شود، بنابراین بردها نقش مهمی را در پکیج ها ایفا می کنند و در صورت خرابی، در تمامی قطعات پکیج اختلال ایجاد می شود، در صورتی که برد دستگاه نیازمند تعمیر یا تعویض باشد می توانید با دیجی امداد رسان تماس بگیرید.

تعمیر پکیج لورچ

هزینه تعمیر پکیج لورچ

هزینه سرویس پکیج لورچ با توجه به مشکل بوجود آمده متفاوت می باشد. هزینه تعمیرات پکیج های لورچ بر اساس قطعه ای که دچار مشکل شده است، و اینکه آیا قطعه قابل تعمیر هست یا نه، میزان سختی کار و … تعیین می شود. در صورتیکه برای تعمیرات پکیج خود نیاز به متخصص داشتید، کارشناسان ما در دیجی امدادرسان آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند.

 

 

 

تعمیرات تخصصی پکیج دیواری لورچ

در تعمیرگاه مجاز پکیج لورچ (دیجی امداد)

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.
error: Content is protected !!