تعمیر چیلر خانگی

تعمیر چیلر تراکمی در تهران

تعمیرات چیلر تراکمی همانند چیلر های جذبی نیازمند دانش و تخصص های خاصی است که به دست تعمیرکاران آموزش دیده در این حوزه انجام می گیرد. تعمیر چیلر تراکمی با توجه به پیچیدگی سیستم، باید توسط مهندسین این فن انجام شود تا نیازی به تعمیر مجدد نداشته باشد. تعمیرکاران مجموعه بزرگ دیجی امداد با سال ها تخصص و حرفه ای که در این حوزه به دست آورده اند، می توانند با تکنولوژی به روز در کوتاه ترین زمان دستگاه شما را به صورت تضمینی و اصولی ، تعمیر و سرویس کنند.

بهترین نمایندگی تعمیر چیلر تراکمی

تعمیرات در حوزه چیلرهای تراکمی کاری تخصصی است که  تعمیرکار حتماً باید از تخصص و تجربه کافی در این حوزه بهره‌مند باشد. هر تعمیرکار چیلر تراکمی نه تنها سابقه بلکه به مطالعه و آموزش نیز نیاز دارد. نمایندگی تعمیر چیلر تراکمی با بهره گیری از علم تهویه مطبوع که یکی از پیچیده ترین مباحث چیلر می باشد و به همراه داشتن نیروهای کاملا آموزش دیده این تعمیرات را بی کم و کاست به انجام می رساند.

 • تعمیرات و سرویس حرفه ای چیلرهای تراکمی با شروع فصل گرما
 • تعمیر چیلر تراکمی، بازسازی و یا تعویض تابلو برق چیلر
 • سرویس و تعمیر انواع پمپ‌های موجود در چیلر
 • اسید شویی چیلر تراکمی
 • انجام تست نشتی گاز،در صورت نشتی مبرد
 • انتقال دادن سیستم گرمایشی مرکزی به سرمایشی
 • تزریق نمودن گاز خنک‌ کننده با بالاترین کیفیت و بیشترین تراکم

 تعمیرکاران و تکنسین های دیجی امداد در سراسر مناطق شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن  را دارند.

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های دیجی امداد رسان کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

 اولویت ما تعمیر کردن قطعات دستگاه است . تنها در شرایطی که امکان تعمیر کردن قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه را تعویض می کنیم .همچنین ما از قطعات اورجینال استفاده می نمایییم.

سرویس چیلر تراکمی

سرویس چیلر تراکمی

پیدا کردن عیوب چیلرهای تراکمی و تمیز کردن آنان از بروز بسیاری مشکلات در آینده جلوگیری می نماید.استفاده از سرویس کاران ماهر و حرفه ای همیشه می تواند از پرداخت هزینه های اضافی در زمینه تعمیرات و سرویس  جلوگیری نماید. تعمیرات چیلر تراکمی در تهران و سرویس آن توسط دیجی امداد با بهترین خدمات و تکنولوژی های منحصر به فرد انجام می گیرد. به هیچ عنوان سرویس و رسوب‌زدایی چیلرها را پشت گوش نیندازید تا نیازی به تعمیر چیلر تراکمی نداشته باشید و از بروز خسارات های وارده جلوگیری کنید.

یکی از موضوعات بسیار مهم در زمینه چیلر های تراکمی بحث تعمیر و نگهداری چیلر تراکمی است که با داشتن کمپرسور و فن (در نوع هوا خنک) بیشتر قابل توجه هستند. در نظر داشته باشید که هرگونه سهل انگاری در حوزه تعمیرات و نگه داری می تواند آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد نماید. شستشوی کندانسور و برج خنک کننده، دماهای ورودی و خروجی و سطح روغن کمپرسور، از جمله موضوعاتی هستند که در اولویت قرار دارند و بی توجهی به آنان موجب می گردد نیاز مبرمی به تعمیر چیلر تراکمی به صورت تخصصی پیدا کنید.

دیجی امداد، مرکز مجاز تعمیرات چیلر تراکمی در تهران

 

درخواست اعزام فوری کارشناس فقط با یک تماس:

نصب چیلر تراکمی 

نصب چیلر تراکمی امری تخصصی بوده و همواره باید به دست افراد کاربلد انجام شود.متخصصان مجموعه دیجی امداد رسان با استفاده از تکنولوژی و ابزارهای روز دنیا علاوه بر تعمیر چیلر تراکمی به نصب و راه اندازی این دستگاه می پردازند. تعمیرکاران ما با سابقه کاری درخشان خود، در مقابل خدمات با کیفیت و بروزی که ارائه می دهند، هزینه منصفانه ای از شما دریافت خواهند کرد.

نصب چیلر تراکمی

خدمات تعمیر و سرویس چیلر تراکمی توسط دیجی امداد رسان :

ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.

گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.

این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد.

استفاده از متخصص ترین و کار بلد ترین تکنسین های تعمیرات

مشکلات متداول چیلر تراکمی


برای سرویس و تعمیر چیلر تراکمی در وهله اول باید به تشخیص مشکل پرداخت تا بتوان در صدد رفع آن برآمد. ما یکسری از این مشکلات متداول را برای  شما لیست کرده ایم تا در هنگام بروز هر عیبی با تماس کارشناسان ما بتوانید به خوبی آن ها را به ما شرح دهید. بیشتر موارد تعمیرات چیلر تراکمی شامل موارد زیر هستند:

 • صدای زیاد کمپرسور ( خرابی پمپ و یاتاقان دستگاه)
 • عدم تولید سرمای مطلوب (رسوب گرفتن لوله در کندانسور و کم بودن شارژ گاز)
 • قطعی سیستم بر اثر فشار زیاد گاز (اشکال در کلید کنترل و عمل نکردن فن برج خنک کن)
 • روشن نشدن کمپرسور (مشکل در برق ورودی اصلی و بسته بودن کنتاک کمپرسور)

مهارت های تعمیرکار چیلر تراکمی

در تعمیر چیلر تراکمی یکی از موضوعات بسیار مهم و در عین حال حساس که نیاز مبرمی به توجه کردن دارد، انتخاب تعمیرکار زبده در این حوزه می باشد. تعمیرکاری که در زمینه سرویس، تعمیر و نصب سیستم های برودتی خود را متخصص و حرفه ای می داند، باید از مهارت و قابلیت های زیر برخوردار باشد:

 • آشنایی با قطعات مکانیکی و انواع چیلرها
 • آشنایی با مدارهای انتقال حرارت چیلر
 • آشنایی با سیکل تراکم چیلرها و انواع روش های سرما سازی
 • آشنایی با انواع کندانسور و نحوه تست آن ها
 • آشنایی با مبدل های گازی و آبی
 • شناسایی اصول به‌کارگیری روابط نیرو و فشار
 • آشنایی با انواع اپراتور و نحوه تست آن ها
نمایندگی تعمیر و سرویس چیلر تراکمی

تعمیر پمپ چیلر تراکمی 

پمپ ها یکی از مهم ترین قسمت های چیلر تراکمی محسوب می گردند که کوچکترین خرابی و عیب و ایراد در آن ها می تواند عملکرد کل سیستم را مختل سازد. تعمیر کار چیلر تراکمی در وهله اول به بررسی پمپ پرداخته و عیب و ایراد های آن را شناسایی می کند. اگر این قطعه قابل تعمیر باشد پمپ را تعمیر و در غیر این صورت به تعویض آن می پردازند.

ارورهای چیلر تراکمی

ارورهای چیلر تراکمی در کل مربوط به قسمت های کنترل و حفاظت دستگاه هستند. زمانی که دستگاه با مشکلی روبرو گردد، فرمان به برد صادر گشته و چیلر خاموش می شود تا موجب خسارت های شدید تر نگردد. مطابق با همین کدهای خطای چیلر تراکمی تعمیرکاران مشکل را پیدا کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن به تعمیر و رفع اشکال ایجاد شده می پردازند. در صورت بروز این ارور پیشنهاد می نماییم که به سرعت با دیجی امداد رسان تماس حاصل کنید تا از بروز خسارت های بزرگ تر جلوگیری شود.

ارور های چیلر تراکمی

خدمات تعمیر و سرویس چیلر تراکمی دیجی امداد رسان

 • تعمیرات و سرویس حرفه ای چیلرهای تراکمی با شروع فصل گرما
 • تعمیر چیلر تراکمی، بازسازی و یا تعویض تابلو برق چیلر
 • سرویس و تعمیر انواع پمپ‌های موجود در چیلر
 • اسید شویی چیلر تراکمی
 • انجام تست نشتی گاز،در صورت نشتی مبرد
 • انتقال دادن سیستم گرمایشی مرکزی به سرمایشی
 • تزریق نمودن گاز خنک‌ کننده با بالاترین کیفیت و بیشترین تراکم

مناطق تحت پوشش تعمیرات چیلر تراکمی در تهران

گروه بزرگ دیجی امداد رسان در حوزه تعمیر چیلر تراکمی تمامی نقاط شهر تهران را تحت پوشش قرار می دهد. چنانچه به یک تعمیرکار ماهر و حرفه ای نیاز دارید و می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات دریافت کنید، ما تیم های متعددی را در جای جای تهران مستقر نموده ایم تا به خدمت رسانی بپردازند و همیشه آماده اعزام هستند. مناطق تحت پوشش تعمیرکاران ما در زمینه سرویس، عیب یابی و رفع خرابی های چیلر شامل تمامی مناطق تهران از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب است که بهترین خدمات و بالاترین کیفیت ها را ارائه می نمایند.

فراموش نکنید با توجه به اینکه قیمت این دستگاه ها بسیار بالا می باشد و از حساسیت های زیادی برخوردار می باشند، همیشه تعمیر چیلرهای تراکمی را باید به نمایندگی مجاز تعمیر چیلر بسپارید.

هزینه تعمیر چیلر تراکمی چقدر میشه ؟

هزینه های سرویس و تعمیر چیلر تراکمی چگونه محاسبه می گردد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم، موضوعی که باعث افزایش قیمت می شود، در تعمیر چیلر تراکمی تعویض نمودن قطعات است که تعمیرکاران ما اولویت را با تعمیر قطعات و دستگاه خواهند گذاشت.

تمامی تلاش ما در مجموعه دیجی امداد رسان این است که مناسب ترین قیمت ها را برای ارائه خدمات خود در نظر بگیریم و به آن پایبند نیز هستیم. برآورد هزینه ها در تعمیر چیلر تراکمی با توجه به نوع و مدل برند چیلر، نوع قطعات خراب شده، تعمیر و یا تعویضی بودن قطعه، دستمزد تعمیرکاران، میزان خدمات ارائه شده در حوزه سرویس دستگاه و … می باشد که تمامی آن ها از سوی کارشناسان و مسئولان دیجی امداد رسان برآورد شده و در نهایت ما قیمت های منصفانه را به حضور سمعتان می رسانیم. برای کسب آگاهی بیشتر درباره تعمیر چیلر خانگی و هزینه تعمیر چیلر تراکمی با کارشناسان ما در تماس باشید.

سوالات متداول چیلر تراکمی

بیشتر خدمات ما در محل صورت می پذیرد و هیچ نیازی به جا به جایی سیستم و پرداخت هزینه های اضافه نمی باشد. با یک تماس و درخواست تعمیرکار از سوی شما ، متخصصان ما به نشانی ارسال شده اعزام می گردند.

برای متخصصان ما هیچ تفاوتی ندارد که دستگاه خود را از کجا خریداری کرده اید و به نام کدام شرکتی می باشد. متخصصان ما با تمامی قطعات و زوایای این سیستم ها آشنایی کامل دارند.

تعمیرکاران پس از اعزام به محل در وهله اول به عیب یابی دستگاه پرداخته ، هزینه ها را به سمعتان خواهند رساند و پس از آن شروع به کار برای رفع مشکل می نمایند.

5/5 - (4 امتیاز)