مطالب آموزشی

تعمیر پکیج لورچ مدل آریان

تعمیر-پکیج-لورچ-مدل-آریان

امروزه در بسیاری از منازل و محیط های کاری افراد به منظور گرمایش محیط و تامین آب گرم مصرفی اقدام به تهیه پکیج لورچ می کنند. این پکیج ها بسیار کارآمد و استاندارد می باشند اما ممکن است گاهی دچار مشکلاتی شوند. تعمیرات پکیج لورچ مدل آریان نیاز به عیب یابی صحیح و داشتن اطلاعات کافی پیرامون آن می باشد.

شما با دانستن نکات اصلی و همچنین نحوه برطرف کردن مشکلات پکیج می تواند تعمیر پکیج لورچ مدل آریان خود را در منزل انجام دهید. در صورتی که این مشکلات ساده باشند و نیازی به تعویض قطعات و تعمیرات اصلی نباشد می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

لورچتعمیر پکیج لورچ مدل آریان شامل چه مواردی می باشد؟

برخی از اشکالات عمده و اصلی بعد از مدتی از استفاده از پکیج لورچ آریان ممکن است رخ دهد که با دانستن منشاء آن و نحوه برطرف کردن عیب و تعمیر پکیج لورچ مدل آریان می توان بدون نیاز به تعمیرکار آن را انجام داد. مشکلاتی مانند شناسایی ارور ها و چراغ های متفاوتی که بر روی دستگاه وجود دارند و یا نشت آب و روشن نشدن دستگاه از این قبیل عیوب می باشند.

در صورتی که بعد از خواندن این مقاله نتوانستید عیب یابی پکیج لورچ مدل آریان را خودتان انجام دهید باید با تعمیرکار پکیج لورچ مدل آریان و شرکت دیجی امداد رسان تماس گرفته تا در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت نسب به تعمیر پکیج لورچ مدل آریان خود اقدام کنید.

مشاوره دیجی امداد رسان

ریست پکیج لورچ چگونه است؟

گاهی نیاز است اشکالات پیش آمده در این دستگاه را با ریست کردن و تعمیر پکیج لورچ مدل آریان برطرف کنیم. در واقع بعد از دیدن هر خطا و اروری ما به شما پیشنهاد می کنیم اولین کاری که انجام می دهید ریست پکیج لورچ مدل آریان باشد. سیستم عیب یابی پکیج لورچ مدل آریان به صورت اتوماتیک اقدام به برطرف کردن ارور و خطای بوجود آمده می کند.

برای انجام ریست پکیج لورچ می بایست دکمه ریست را به مدت چند ثانیه نگه دارید تا دستگاه مجددا راه اندازی شود. در صورتی که دستگاه شما بوسیله این دکمه نیز ریست نمی شود با قطع برق و اتصال مجدد آن دستگاه را ریست کنید. دکمه ریست معمولا با علامت C و با رنگ خاکستری یا نارنجی در این دستگاه وجود دارد.

 

ترموستات پکیج لورچ مدل آریان چگونه عیب یابی می شود؟

هنگامی که دستگاه آب را بیشتر و یا کمتر از مقداری که برای آن تنظیم کرده ایم گرم می کند نشان از وجود مشکل در قسمت ترموستات می باشد. ترموستان وظیفه تعیین مقدار دمای آب موجود در دستگاه و خروجی آن را دارد.

برای تعمیر ترموستات پکیج لورچ مدل آریان باید حتما از متخصص و تعمیرکار پکیج لورچ مدل آریان کمک بخواهید. تعویض کلیه قطعات این پکیج توسط شرکت دیجی امداد رسان شامل یکسال گارانتی و ضمانت عملکرد می باشد. با تماس با شماره های درج شده در سایت می توان در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت پکیج لورچ آریان خود را تعمیر کنید.

 

عیب یابی پکیج لورچ مدل آریان

با تشخیص ارورهایی که در زیر به آنها اشاره شده است می توانید منطقه ای را که دچار مشکل شده است عیب یابی کنید :

ارور E13 : اشکال در برد الکترونیکی

ارور E15 : اشکال در عملکرد تعویض و سوییچ فشار هوا

ارور E16 و E99 : اشکال در عملکرد کنترلی برد الکترونیکی دستگاه

ارور E25 : خطای از کار افتادگی و یخزدگی مبدل اصلی

ارور E26 : اشکال در عملکرد رله برد الکترونیکی

 

کدهای خطای پکیج آریان لورچ

ارور های مختلف و خطای عملکرد رله برد الکترونیکی پکیج لورچ مدل آریان

چنانچه دستگاه شما دچار خطا شده است و یک کد ارور را روی صفحه مشاهده می کنید با بررسی موارد زیر می توانید عیب یابی پکیج لورچ مدل آریان خود را انجام دهید. می توان گفت عمده مشکلاتی که در این دستگاه بوجود می آیند مربوط به خطای عملکرد رله برد الکترونیکی پکیج لورچ مدل آریان می باشد. در زیر به معرفی این ارورها می پردازیم:

 • E2 : اشکال در روشن نشدن و عدم ایجاد اشتعال
 • E3 : ارور عدم عملکرد سوییچ فشار هوا
 • E4 : ارور ترمیستور و یا سنسور سیستم گرمایش
 • E5 : ارور ترمیستور در قسمت گرم کردن آب خروجی
 • E6 : ارور در قسمت مدولاتور شیرگاز
 • E7 : ارور افزایش بیش از حد دمای آب در قسمت گرمایش
 • E8 : ارور سوییچ فشار هوا
 • E9 : ارور کاهش میزان فشار آب در قسمت گرمایش
 • E10 : ارور عدم صحیح کارکرد کلید حرارتی حد یا همان ترموستات حد
 • E11 : ارور بررسی افزایش فشار آب در قسمت گرمایش دستگاه
 • E15 : ارور کلی در قسمت برد الکترونیکی
 • E16 و E99 : ارور موقتی برای عملکرد سوییچ فشار هوای دستگاه
 • E25 : ارور کنترلی در قسمت برد الکترونیک
 • E26 : ارور یخ زدگی و عملکرد نامطلوب در قسمت مبدل اصلی

مشاوره دیجی امداد رسان

دیجی امداد رسان معتبر ترین تعمیرگاه پکیج لورچ مدل آریان در سراسر تهران

دیجی امداد رسان معتبر ترین تعمیرگاه پکیج لورچ مدل آریان در سراسر تهران می باشد که با اعزام سریع کارشناسان با تجربه و تعمیرکار پکیج لورچ مدل آریان توانسته است رضایت همشهریان گرامی را جلب کند. دیجی امداد رسان نمایندگی تعمیر پکیج لورچ مدل آریان با ضمانت کردن کلیه قطعات تعویضی توسط کارشناسان و تعمیرکاران خود به مدت 1 سال بهترین خدماتی را که از هر نمایندگی و تعمیرگاه پکیج لورچ مدل آریان انتظار دارید در اختیار شما قرار می دهد.

 

علت روشن نشدن پکیج لورچ مدل آریان چیست؟

برای روشن کردن پکیج لورچ آریان می بایست تمامی اتصالات دستگاه را از قبیل برق و گاز به درستی انجام داد و پس از اتصال این موارد به سراغ بقیه علتها بروید. همچنین در بررسی علت روشن نشدن پکیج لورچ مدل آریان می توان به این موارد اصلی اشاره کرد:

 • قطعی برق و عدم اتصال صحیح سیمهای انتقال برق
 • ایجاد مشکل در قسمت جرقه زن دستگاه و عدم وجود شعله
 • روشن نشدن پیلوت
 • عدم اتصال گاز ورودی به صورت صحیح و یا قطع بودن گاز

 

حتما بخوانید: تعمیر برد پکیج لورچ

تنظیم فشار پکیج لورچ مدل آریان به چه صورتی می باشد؟

تنظیم فشار پکیج لورچ مدل آریان باید بیشتر از 6 دهم باشد تا دستگاه بتواند عملیات گرم کردن آب را انجام دهد. در صورتی که این فشار کمتر شود دستگاه واکنشی برای شروع به کار از خود نشان نمی دهد. برای بالا بردن فشار پکیج لورچ آریان می بایست شیر پر کن را باز کنید و سپس وقتی عقربه متحرک روی 1.5 رسید آن را ببندید. شیر پر کن معمولا در قسمت زیرین دستگاه تعبیه شده است و رنگ آن قرمز یا مشکی و یا آبی می باشد.

همچنین برای کمتر کردن فشار و اصطلاحا پایین آوردن فشار در این دستگاه می بایست در ابتدا کلیه ورودی های آب را قطع کنید و سپس تنها یک شیر آبگرم را باز بگذارید تا هنگامی که شیر پرکن باز می شود فشار آب پایین بیاید. این کار را تا زمانی که فشار به عدد صفر نزدیک شد ادامه می دهیم. وقتی عقربه روی عدد صفر قرار گرفت شیر پر کن را کاملا می بندیم.

مشاوره دیجی امداد رسان

سنسور فشار آب پکیج لورچ مدل آریان چیست؟

سنسور فشار آب پکیج لورچ مدل آریان وظیفه اطلاع رسانی در مورد میزان گرمای آب و رسیدن به حد مجاز تعیین شده را به برد پکیج بر عهده دارد. اگر هر گونه مشکلی برای سنسور فشار آب پکیج لورچ آریان بوجود آید دستگاه با گرفتن اطلاعات غلط و یا بی اطلاعی در مورد چگونگی دمای آب اقدام به بیشتر گرم کردن و یا کمتر گرم کردن آب می کند و سبب عدم تعادل در حرارت آب در گردش می شود. با تنظیم به موقع و اصولی سنسور فشار آب پکیچ لورچ می توان دمای آب را روی یک درجه ثابت نگه داشت و از رسوب گیری قسمتهای مختلف جلوگیری کرد.

 

قطعات پکیج لورچ مدل آریان را از کجا تهیه کنیم؟

دیجی امداد نمایندگی معتبر و رسمی تعمیر پکیج لورچ مدل آریان توانسته است با ارائه ی کلیه قطعات پکیج لورچ مدل آریان و تضمین 1 ساله ی آنها رضایت کلیه مشتریان عزیز را جلب کند. این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و اعزام آنها در سریع ترین زمان کلیه قطعات پکیج لورچ مدل آریان را در هر کجای تهران که باشید در اختیار شما قرار می دهد.

 

مزایا و معایب پکیج لورچ مدل آریان چیست؟

در مورد مزایا و معایب و تعمیر پکیج لورچ مدل آریان باید بگوییم که این پکیج ها دارای ویژگی هایی هستند که آنها را از دستگاه های مشابه ممتاز می کند. راندمان بالا و استفاده از سیستم های مختلف در این دستگاه توانسته است طرفداران زیادی را برای تهیه آن ترغیب کند. وجود برخی از سیستم های پیشرفته در این پکیج سبب برتری آنها نسبت به سایر پکیج ها شده است . در زیر به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

 • تجهیز دستگاه به سیستم ضد گریپاژ
 • دارای سیستم ضد یخزدگی
 • دارای کمترین و بدون نوسانات دمای آب چرخشی
 • دارای سیستم عملکرد عیب یابی اتوماتیک
 • دارای شیر سه طرفه و پر کن دستی
 • سیستم کنترل میکرو پروسسوری
 • دارای مبدل دوم برای آب گر مصرفی
 • دارای امکان تنظیم عملکرد پمپ سیرکولاسیون
 • مجهز به خنک کننده و فن برای خالی کردن حرارت های بیش از حد
 • دارای سیستم ایمنی برای کم کردن دمای بالای آب

مشاوره دیجی امداد رسان

4.3/5 - (6 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *