تعمیر پکیج دمراد

پکیج دمراد با استاندارد ملی ایران و CE اروپا وارد بازار شده است. پکیج دمراد ،تحت لیسانس وایلانت آلمان می باشد.  پکیج دمراد مدل ( HBA ) یکی از بهترین برند های پکیج موجود در بازار می باشد. خدمات سرویس و تعمیر پکیج دمراد یکی دیگر از خدمات مرکز تعمیرات دیجی امداد رسال به مشتریان عزیز خود در شهر تهران و به خصوص در شرق تهران می باشد.

ویژگی های پکیج دیواری DEMRAD

تولید این پکیج به صورت دو ظرفیت ۲۴ و ۳۰ کیلو وات فن دار می باشد.

دارای یک  تعدیل کننده کامل یا همان جرقه زن الکترونیکی و مدولاسیون کامل می باشد.

این پکیج دارای ابعاد کوچک و طرح فشرده می باشد.

پکیج دمراد دارای یک سیستم عیب یاب هوشمند است.

دارای ویژگی alt By-Pass اتوماتیک  و دارای شیر سه راهه موتوردار می باشد.

دارای نشانگر ظرفیت دستگاه از طریق نمایشگر LCD

پکیج دمراد قابل استفاده در سیستم گرمایش از کف را دارد

دارای پمپ سه سرعته،  حفاظت در برابر یخ زدگی  و سیستم انسداد پمپی می باشد.

مجهز به فیلتر EMC می باشد.

نصب سریع و آسان و همچنین دارای علامت استاندارد ایران و اروپا می باشد.

پکیج دمراد برای واحد های ۷۰- ۱۷۰ متر مربع مناسب می باشد.

نمایندگی مجاز پکیج دمراد در تهران

تعمیر و سرویس انواع پکیج دیواری دمراد در محل با 6 ماه گارانتی خدمات

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

 

نمایندگی تعمیر پکیج دمراد در تهران

دیجی امداد رسان یکی از بهترین و معتبر ترین نمایندگی های تعمیر پکیج دمراد در تهران می باشد این مرکز آمادگی ارائه خدمات به تمام نقاط تهران به خصوص شرق تهران را دارد. مجموعه دیجی امداد رسان دارای مجرب ترین و کاربلد ترین تکنسین ها در زمینه تعمیر انواع برند های مختلف پکیج به خصوص پکیج دمراد می باشد. جهت برقراری ارتباط با ما می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس حاصل بفرمایید.

 

تعمیر پکیج دمراد

مزایای پکیج دیواری دمراد

کاهش در مصرف انرژی و افزایش راندمان پکیج کم جا و بهینه در مصرف فضا است.

امنیت بالای پکیج به دلیل انواع سنسورهای هشدار دهنده

قابلیت تغییر دما به اندازه مورد نظر

پکیج بدون صدا و بو می باشد.

آبگرم همیشه آماده است و تاخیری وجود ندارد. به محض روشن شدن پکیج آبگرم تهیه می شود.

کاملا بی خطر

حذف موتور خانه

مستقل شدن واحدها و طبقات ساختمانی با استفاده از پکیج

امکان کنترل و  مدیریت پکیج در خود واحد

نصب و عیب یابی پکیج دیواری ساده است.

بی نیاز به صرف هزینه های هنگفت ماهیانه مانند شوفاژ خانه ها

هزینه کم جهت نگهداری و نصب آسان پکیج

تعمیر پکیج دمراد

تعمیرکار پکیج دمراد

قطعات مربوط به عیب یابی پکیج دیواری و ایراد نقص در تهویه عبارتند از: مسیر دودکش – فن – ونتوری – شیلنگ‌های ارتباطی – پرشر فن – سیم‌های اتصال – برد کنترل . برای تعمیرکار پکیج چک کردن مسیر دودکش راحت‌ترین جست‌وجو می‌باشد. تعمیرکار پکیج با جدا کردن دودکش از دستگاه و استارت مجدد آن برای چند لحظه، می‌تواند یکی از احتمالات را تست کند. در صورت کارکرد دستگاه می‌بایست ایراد را در دودکش و مجرای خروجی جست‌وجو کرد. اگر هنوز ایراد وجود دارد، برای اینکه این کار را به صورت علمی پیش ببریم از این پس ایرادهای الکتریکی و مکانیکی را از هم تفکیک می‌کنیم. برای این کار فیش‌های متصل به پرشر فن را جدا کرده و پس از روشن شدن فن به صورت دستی به یکدیگر متصل می‌کنیم. در صورت ادامه کار، ایراد را در قسمت فن، پرشر فن، ونتوری و شیلنگ‌ها جست‌وجو می‌کنیم. اما اگر با عمل جامپر کردن سیم‌ها، مشکل حل نشد، همین عمل را در آخرین نقطه اتصال سیم‌های پرشر فن به برد کنترل انجام می‌دهیم تا از سلامت مدار سیم کش اطمینان حاصل شود. حال اگر با جامپر کردن بر روی خود برد کنترل مشکل رفع نشد، می‌بایست برد کنترل تعویض شود، بهترین گزینه استفاده از پکیج فن دار با دودکش دوجداره است.

تعمیر پکیج دمراد

سرویس پکیج دمراد

همانطور که می دانید پکیج ها دستگاه های مصرفی می باشند که با گذشت زمان نیازمند تعمیر و سرویس دوره ای می باشند. دیجی امداد رسان یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر پکیج دمراد در تهران می باشد. تمام پکیج ها باید حداقل هر شش ماه یک با یا حداکثر هر یک سال یک بار سرویس شوند. مواردی که دستگاه شما نیازمند سرویس و یا تعمیر می باشد عبارتند از:

ابتدا توسط سرویس کار تست کردن قطعات پکیج به صورت تک به تک چک شود تا در صورت برو مشکل سریع آن را برطرف کند.

در زمانی که فشار (مانومتر) پکیج بالا رفته باشد، اگر اشکال فنی خاصی نداشته باشد و فقط آب بیش از اندازه پر شده باشد، با تخلیه آب مدار شوفاژ که بهتر است از طریق شیر هواگیری رادیاتور داخل حمام و یا آخرین رادیاتور انجام شود.

جهت هواگیری پکیج ابتدا دستگاه را خاموش می کنیم و بعد از گذشت چند دقیقه تک به تک و از طریق پیچ هواگیری که در انتهای هر رادیاتور می باشد کار هواگیری را انجام می دهیم و در نهایت فشار دستگاه را بین 1تا 1.5 bar تنظیم کرده و دستگاه را روشن می کنیم.

اگر ایراد از قسمت الکترونیکی نبود و با جامپر کردن سیم‌های پرشر فن رفع نشد  در این صورت، با یک آوومتر در حالت بیزر پرشرفن را در حالت فن روشن و فن خاموش تست می‌کنیم تا از سلامت پرشر باخبر شویم.

اگر با فن روشن اتصال برقرار نشد، شیلنگ پرشر را از قسمت فن جدا کرده و عمل مکش و یا دهش را به صورت مصنوعی با دهان انجام می دهیم.

این عمل می‌تواند سلامت شیلنگ‌های رابط را ثابت کند. در صورت سالم بودن شیلنگ‌ها و پرشر به سراغ آخرین قطعات پکیج یعنی فن و ونتوری می‌رویم.

برای تست ونتوری و عیب یابی پکیج دیواری  می‌بایست از باز بودن مسیر شیلنگ‌ها به ونتوری و عدم وجود ضایعات در مسیرهای ونتوری مطمئن شد، سپس ولتاژ برق فن را با ولت‌متر چک می‌کنیم، زیرا اگر ولتاژ پایین باشد فن روشن می‌شود، اما مقدار جریان هوا به علت سرعت پایین‌تر بلوئر فن به حد کافی نمی‌رسد. در این نوع عیب‌یابی پکیج دیواری کلیه قطعات مربوط به ایراد به ترتیب درصد احتمال خرابی، تست می‌شوند و احتمال خطا بسیار پایین است.

تعمیر پکیج دمراد

عیب یابی پکیج دمراد

بهترین راهکار برای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری به صورت دقیق، آنالیز کردن ایراد و تقسیم‌بندی قطعاتی که می‌توانند با ایراد رابطه داشته باشند، می باشد. در ذهن خود یک جدول تشکیل داده و یا به صورت کتبی یادداشت بفرمائید.

جهت عیب یابی پکیج دیواری دمراد اگر دستگاه روشن شد و تا مرحله فن جلو رفت اما شعله تشکیل نشد، ایراد می‌تواند در تهویه نامناسب باشد و نشان از تایید نشدن عبور جریان هوا در پرشر فن دارد. البته تعمیرکار پکیج می‌بایست با اطلاعات کافی راجع به قطعات و نحوه عملکرد آن‌ها به رفع عیب پکیج دمراد تعمیر پکیج دیواری بپردازد.

تعمیر پکیج دمراد

کد های خطای پکیج دمراد

ارور پکیج دمراد F0: فشار کم مدار شوفاژ

کد خطا F1: ترموستات دما بیش از حد

کد خطا F2: اشکال در سنسور آب مصرفی

کد خطاF3: اشکال در سنسور گرمایش

کد خطا F4: شعله آیونایز

کد خطا F5: اشکال در سنسور فشار دود

کد خطا F6: اشکال در سنسور هوای خارج

کد خطا OC: وجود سنسور هوای خارج

کد خطا CC: عدم وجود سنسور هوای خارج

تعمیر پکیج دمراد

بالابر خانگی

قیمت تعمیر پکیج دمراد

هزینه تعمیر پکیج به عواملی نظیر: هزینه دستمزد تکنسین، هزینه ایاهاب ذهاب تکنسین، قیمت قطعه تعویضی بستگی دارد. برای کسب اطلاع از قیمت ها می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با دیجی امداد رسان تماس بگیرید.

تعمیر پکیج دمراد

خدمات مرکز دیجی امداد رسان در زمینه تعمیر پکیج دمراد

نصب قطعات اورجینال پکیج دمراد در صورت نیاز به تعویض قطعه

آشنایی کامل تکنسین ها با  با مشکلات دستگاه و رفع سریع آن

تعرفه مناسب جهت تعمیر تخصصی پکیج دمراد

از دیگر خدمات این مجموعه  تعمیر پکیج باکسی، تعمیر پکیج ال جی، نصب پکیج و … می باشد.

نمایندگی مجاز پکیج دمراد در تهران

تعمیر و سرویس انواع پکیج دیواری دمراد در محل با 6 ماه گارانتی خدمات

 

جهت اعزام فوری کارشناس با ما تماس بگیرید

مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی فروش قطعات پکیج دیواری

ما در دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده قطعات پکیج دیواری همواره سعی می کنیم تا بالاترین کیفیت قطعات را در اختیار شما قرار دهیم. این فروشگاه آنلاین در زمینه فروش قطعات پکیج دیواری فروش لوازم نصب پکیج دیواری فروش قطعات پکیج شوفاژ دیواری آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم است.

نمایندگی فروش شیرآلات پکیج دیواری

 دیجی امداد رسان به عنوان تولید کننده اصلی شیرآلات پکیج دیواری ، ارائه دهنده انواع شیرآلات پکیج دیواری با بهترین قیمت ها به صورت جزیی و عمده می باشد.

محصولات فروش قطعات پکیج دیواری توسط دیجی امداد رسان 

 • در پوش بای پس اپتیما وارداتی ترک

 • ست الیزه طلایی

 • ست الیزه نقره ای

 • شیر پرکن ایران رادیاتور اتما وارداتی

 • شیر پرکن پکیج دیواری تاچی

 • شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران

 • شیر پرکن پکیج دیواری لورچ

 • شیر سینک بهداشتی تکی مخصوص پکیج

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em رزه کوچیک وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور em وارداتی

 • شیرپرکن ایران رادیاتور وارداتی

خرید قطعات پکیج دیواری

اگر در زمینه خرید لوازم پکیج دیواری و شیرآلات وابسته به پکیج خرید قطعات پکیج نیاز به کمک دارید. دیجی امداد رسان با محصولاتی از برندهای مطرح ایران و اروپا در خدمت شماست. این مرکز در زمینه خرید عمده قطعات پکیج دیواری آماده همکاری با شما عزیزان است. این مرکز به عنوان مرکز فروش قطعات پکیج بوتان و سایر برندها مانند فرولی و ... در زمینه خرید این محصولات در بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در خدمت شماست. این مجموعه در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر پکیج نیز فعالیت دارد.

خدمات پس از فروش قطعات و شیرآلات پکیج دیواری

دیجی امداد رسان در زمینه فروش عمده قطعات پکیج دیواری و فروش لوازم پکیج دیواری به شما گارانتی می دهد. این شرکت خوش نام برای کلیه شیرآلات پکیج دیواری 5 سال گارانتی ارائه می دهد. همچنین قطعات پکیج هم به مدت یک سال از گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت برخوردار می باشند.

.