مرکز تعمیر پکیج دیجی امداد

یکی از مهم‌ترین بخش‌های ساخت یک خانه، نصب یک پکیج برای تغییر دمای آب در شرایط گوناگون می‌باشد. این پکیج‌ها در گذشت زمان و به دلایل مختلف ممکن است دچار ایرادات و مشکلاتی شوند. برای تعمیر پکیج‌ها می‌توان به نمایندگی‌‌ تعمیر پکیج دیجی امداد رسان مراجعه کرده و کار تعمیر را به آن‌ها سپرد.

 

اجزاء مختلف یک خانه که به همراه هم تشکیل یک محیط آرام برای حیات افراد را می‌دهند، بسیار متنوع هستند. امروزه از انواع پکیج‌ها برای ایجاد محیطی مناسب زندگی در خانه‌ها استفاده می‌شود. از جمله انواع این پکیج‌ها می‌توان به پکیج‌های تنظیم دمای آب اشاره کرد.

برای کارایی هر چه بهتر این پکیج‌ها، بهتر است هر چند وقت یک بار آن‌ها را سرویس کرد؛ سرویس کردن پکیج‌ها می‌تواند از بروز مشکلات فنی در سیستم پکیج جلوگیری کند و همچنین طول عمر آن‌ها را افزایش دهد. با این وجود بعد از گذشت مدت زیادی از زمان استفاده از این پکیج‌ها و یا استفاده‌ی بیش از حد از آن‌ها، ممکن است مشکلات فنی جدی در سیستم این پکیج‌ها به وجود بیاید و به همین دلیل، افراد خیلی سریع باید به تعمیر پکیج‌ها اقدام کنند تا از جدی‌تر شدن این مشکلات جلوگیری شود. در واقع با خودداری از سرویس کردن پکیج‌ها ممکن است خسارات جبران ناپذیری به آن‌ها وارد شود.

پکیج های ایران رادیاتور که این روز ها به خوبی توانسته اند جای خود را در میان خانواده های ایرانی پیدا کنند، همچون دیگر پکیج های موجود در بازار از جمله کالاهای مصرفی هستند که بطور مداوم از آن ها استفاده خواهیم کرد و مطمئنا نیازمند تعمیر و مراقبت نیز می باشند و بعد از مدتی استفاده دچار نقص هایی می شوند و چه بهتر است که بصورت دوره ای سرویس شوند تا قبل از آسیب جدی، قطعات آن تعویض و یا تعمیر گردند.

 

تعمیر انواع پکیج در تهران

 تعمیر انواع پکیج‌ها کاری بسیار دقیق است که نیازمند دقت و مهارت بسیار بالایی می‌باشد و افراد بدون داشتن مهارت کافی در این زمینه نه تنها باعث رفع نقص‌های فنی نمی‌شوند، بلکه باعث بیشتر شدن میزان خسارات وارده به انواع این پکیج‌ها نیز خواهند شد و کار تعمیر را سخت‌تر می‌کنند. یکی از پراستفاده‌ترین پکیج‌ها، نوع دیواری آن‌هاست که قابلیت نصب آسان آن و فضای بسیاری کمی که توسط این نوع پکیج اشغال می‌شود، باعث می‌شود تا بیشترین استفاده را در بین انواع پکیج‌ها داشته باشد. برای تعمیر پکیج دیواری لازم است که ابتدا رویه‌ی پکیج را برداشته و با مشاهده‌ و چک کردن قطعات اصلی آن، مشکل فنی که در سیستم آن رخ داده است را یافته و به رفع آن اقدام کرد.

پیشنهاد ما به شما این است که در صورت بروز هر گونه عیب و ایرادی جهت انجام عیب یابی پکیج به صورت صحیح و فهم درست از محل مورد اشکال با مشاوران با تجربه ما در دیجی امداد تماس گرفته و سوالات خود را پیرامون نحوه تعمیرات پکیج بپرسید. در برخی از موارد تنها با تنظیم قسمت خاصی از دستگاه و یا ریست آن می توانید به صورت شخصی اقدام به تعمیرات پکیج کنید . نمایندگی تعمیرات پکیج دیجی امداد کلیه مناطق تهران را شامل پوشش خدمات تعمیر و سرویس و نصب پکیج قرار میدهد.

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیجی امداد

ارائه کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج در کلیه نقاط شهر تهران

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

نمایندگی سرویس انواع برند پکیج دیواری

از آن جایی که پکیج ها شامل انواع برندها و مدلهای متفاوتند تعمیر هرکدام از آنها مختص به خود می باشد و ممکن است تغییراتی در جریان تنظیمات اولیه و نحوه بکار اندازی آنها وجود داشته باشد. به طور کلی می توان گفت ساختار تمامی پکیج ها از یک طرح واحد پیروی می کند اما وجود برد کنترلی در تعداد مختلف و یا محل قرار گرفتن قطعات منجر به تغییراتی در تنظیمات پکیج می شود.

بسیاری از مشکلاتی که ممکن است برای پکیج ها بوجود آید ناشی از عدم سرویس های به موقع دستگاه و اقدام به تعمیر پکیج به صورت ناشیانه است. در بسیاری از موارد افراد برای کاهش هزینه های تعمیر اقدام به دستکاری پکیج کرده و به علت نداشتن مهارت و دانش کافی باعث ایجاد خسارات و اشکالات بیشتری برای دستگاهشان می شوند. بهترین روش این است که سرویس دستگاه خود راتوسط یک نمایندگی معتبر نظیر دیجی امداد رسان انجام دهید.  خدماتی که مرکز تعمیرات پکیج دیجی امداد در اختیار مراجعین محترم قرار میدهد به شرح زیر است:

 

 

آموزش روش‌های تعمیر انواع پکیج

همانطور که گفته شد تعمیر پکیج‌های مختلف به دقت زیادی نیاز داریم تا بتوانیم نقص اصلی را در سیستم آبگرمکن یافته و آن را رفع کنیم. کار تعمیر حتما باید توسط یک تعمیرکار ماهر و خیلی تخصصی انجام شود تا نقص کاملا برطرف شده و مشکل حل شود. بعضی از افراد علاقه دارند که در صورت وجود مشکل در پکیج خانه‌ی خود، بدون کمک گرفتن از یک فرد متخصص و خودشان مشکل موجود را رفع کنند. این کار بدون آشنایی با سیستم پکیج، کاری بسیار اشتباه و غیر قابل جبران می‌باشد‌.

به همین دلیل بهتر است که افراد قبل از انجام هر کاری برای تعمیر پکیج‌ها، با نکات فنی و تخصصی مربوط به تعمیر آشنا شوند. بسیاری از مراکزی که در زمینه‌ی تعمیر و سرویس پکیج‌ها فعالیت دارند از جمله مجموعه‌ی دیجی امداد رسان، نکات مرتبط با تعمیرات پکیج‌ها را با روشی مناسب به تعمیر کاران خود  آموزش می‌دهند و تعمیرکاران با بهره‌گیری از این مفاهیم آموزشی، می‌توانند به راحتی و به دور از هر گونه مشکلی پکیج‌ نصب شده در خانه‌های شما را تعمیر کنند.

نحوه تعمیر پکیج دیواری

برای یادگیری صحیح نحوه تعمیرات پکیج دیواری نیاز به یادگیری یک سری اصول و قواعد کلی دارید. برای تعمیر پکیج دیواری در ابتدا باید با قطعات تشکیل دهنده آن به طور نسبی آشنایی داشته باشید. از مهمترین قطعات تشکیل دهنده پکیج ها موارد زیر می باشند:

 • برد پکیج: تمامی دستورات پیرامون شروع به کار و یا متوقف شدن عملکرد هر قطعه ای را برد کنترلی بر عهده دارد. در واقع مغز متفکر و هسته مرکزی پکیج برد آن می باشد.
 • وریستور: وظیفه هماهنگ کردن نوسانات برق و جلوگیری از رسیدن آنها به دستگاه را بر عهده دارد.
 • ترمیستور: در واقع نوعی مقاومت استکه نسبت به افزایش و یا کاهش دما حساس است.
 • شیر سه طرفه : این شیر وظیفه تغییر مسیر آب گرم را از شوفاژ به آب مصرفی بر عهده دارد.
 • پمپ سیرکولاسیون : برای ازدیاد فشار آب در جریان بکار می رود.
 • شیر پرکن : آب ورودی به پکیج توسط این شیر انجام می شود.
 • شیر تخلیه : برای خالی کردن پکیج از کلیه آبهایی که درون آن است استفاده می شود.
 • سنسور حرارتی : اگر دمای آبی که در لوله ها است بیش از حد مجاز شود سنسور حرارتی دستگاه را خاموش می کند.
 • شیر اطمینان : در صورتی که فشار و دمای آبی که در سیستم است بیشتر از حد مجاز شود این شیر باز می شود.
 • گیج : وظیفه تعیین فشار و دمای آب دستگاه را بر عهده دارد.
 • سنسور دود : در صورتی که دود ناشی از کارکرد دستگاه به درستی تخلیه نشود این سنسور دستگاه را خاموش می کند.
 • منبع انبساط : به منظور جلوگیری از روشن شدن انفجاری دستگاه است .
 • شیر هواگیری : به منظور هواگیری دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و روی سیرکولاسیون نصب می شود.

 

آموزش تعمیر پکیج در منزل

در صورتی که دستگاه شما دچار اشکالاتی در روشن شدن و یا خاموش شدن و گرم و سرد کردن آب مصرفی دارد می توانید با عیب یابی پکیج از قطعه ای که به درستی کار نمی کند آگاه شده و اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کنید. با دانستن ارور های معروف تا حدود زیادی می توانید قبل از اقدام به ثبت درخواست برای اعزام تعمیرکار پکیج خودتان آن را تعمیر کنید. از جمله شایع ترین ارور های پکیج و اشکالاتی که در هنگام به کارافتادن بوجود می آید موارد زیر است:

 •  روشن ماندن چراغ سبز به مدت طولانی : روشن بودن مشعل
 • روشن شدن چراغ سبز و خاموش شدن : حالت آماده بکار
 • چراغ سبز روشن و خاموش شدن مداوم : خرابی پرشر
 •  چراغ قرمز روشن و خاموش شدن : خرابی ترموستات
 • روشن ماندن چراغ قرمز برای مدت طولانی : خرابی سیستم گرمایش و خروج بدون استاندارد دود
 • خاموش و روشن شدن چراغ زرد : دستگاه در حال انجام کار است
 •  روشن شدن ثابت چراغ زرد : وصل نبودن ntc

 

تعمیرکار پکیج باید چه اقداماتی را در هنگام تعمیر انجام دهد؟

بعضی از افراد در هنگام خراب شدن پکیج‌ها به شکل خود جوش به تعمیر آن اقدام می‌کند که این کار، در صورت نداشتن شناخت کافی از سیستم پکیج و مهارت لازم برای تعمیر پکیج، کاری بسیار غلط و غیر حرفه‌ای است؛ لذا بهتر است در زمان خرابی پکیج‌ها، برای تعمیر حتما کار را به یک تعمیرکار پکیج متخصص و حرفه‌ای سپرد.

حال شاید بپرسید که یه تعمیرکار برای تعمیر پکیج‌ها، چه اقداماتی انجام می‌دهد؟ مهم‌ترین نکته‌ای که یک تعمیرکار در هنگام تعمیر انواع پکیج دیواری گاز سوز، برقی و… باید در نظر داشته باشد، تشخیص مشکل پیش آمده در سیستم پکیج‌ها و روش رفع این مشکل است. تعمیرکار با برداشتن رویه‌ی پکیج و مشاهده‌ی اجزاء اصلی داخل سیستم آن و در نهایت چک کردن تمامی قطعات سیستم، مشکل اصلی را پیدا می‌کند و به رفع این نقص فنی می‌پردازد.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، برند اصلی پکیج در تعمیر آن بسیار تاثیر می‌گذارد؛ چرا که هر یک از برندهای تولید کننده از قطعاتی مخصوص برای تولید پکیج‌ها استفاده می‌کنند و به همین دلیل بهتر است که در هنگام خراب شدن پکیج‌ خود، فرایند تعمیر را به تعمیرکاران متخصص برند مربوطه بسپاریم. تعمیرکار یک برند خاص با آشنایی با سیستم کلی پکیج، می‌تواند خیلی راحت‌تر از یک تعمیرکار معمولی به رفع نقص‌های فنی این پکیج اقدام کنند.

 

مجموعه‌ی دیجی امداد رسان، نمایندگی تعمیر پکیج در تهران

مجموعه‌ دیجی امداد رسان، یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین مراکز فعال در زمینه‌ی ارائه‌ خدمات مختلف برای تعمیر و سرویس انواع پکیج‌ها می‌باشد، که به عنوان یکی از نمایندگی‌های تعمیر پکیج در تهران و مناطق مختلف آن مشغول فعالیت است. افراد برای تعمیر انواع پکیج‌های خود می‌توانند به این مجموعه‌ معتبر مراجعه کرده و این مجموعه با همکاری مهندسان و تعمیرکاران متخصص، نقص‌های به وجود آمده در سیستم پکیج را به شکل کلی و خیلی سریع رفع می‌کنند.

این مجموعه در نقاط مختلف تهران مثل هروی، ساقدوش، رسالت تهرانپارس، حکیمیه و سایر نقاط، با تخصصی بالا به رفع نقص‌ها و مشکلات فنی پکیج‌هایی از برندهای مختلف یعنی نوتا، ایساتیس، بوش، لامبرت، ایمرگاس، مرکوری، تاچی و آریستون اقدام می‌کنند. از جمله نکاتی که مجموعه‌ی دیجی امداد رسان را از سایر مراکز تعمیر پکیج متمایز می‌کند، می‌توان به تخصص بالای تعمیرکاران این مجموعه در یافتن مشکل اصلی پکیج و رفع آن اشاره داشت. این مجموعه دارای ماهرترین و خبره‌ترین تکنسین‌ها و بیشترین سابقه در تعمیر حرفه‌ای انواع پکیج‌ها می‌باشد. همچنین تعمیرکاران فعال در این مجموعه، افرادی بسیار مسئولیت‌پذیر و وقت شناس هستند که توانایی بالایی در رفع نقص‌های اصلی پکیج‌ها دارند.

نکته‌ی مهم دیگری که درباره‌ی این مجموعه وجود دارد، بکارگیری قطعات با کیفیت و شرکتی در هنگام تعمیر و تعویض قطعات پکیج می‌باشد. در آخر باید اشاره کرد که، مهم‌ترین نکته‌ای که در هنگام تعمیر انواع پکیج‌ها باید در نظر گرفت، سپردن کار تعمیر به افرادی حرفه‌ای است؛ این کار نه تنها طول عمر پکیج را بیشتر خواهد کرد، بلکه هزینه‌های تعمیر را نیز بصرفه‌تر می‌شود.

 

 

تعمیرگاه تخصصی تعمیرات پکیج دیجی امداد

 

مزایای مرکز تعمیرات پکیج دیجی امداد رسان:

 •  تعمیر و سرویس دوره ای سبب افزایش راندمان دستگاه می شود.
 •  قطعات خراب یا معیوب پکیج را با قطعه ارجنال تعویض می کنند.
 •  انجام رسوب زدایی به بهترین نحو.
 •  افزایش عمر دستگاه.
 •  کاهش قابل توجه هزینه های خرابی دستگاه.

 

دلایل متمایز بودن ما در دیجی امداد: 

 •  حرفه ای بودن تعمیرکاران در زمینه عیب یابی پکیج دیواری
 •  داشتن تکنسین هایی با تجربه و خبره
 •   داشتن سابقه در زمینه تعمیر پکیج های دیواری
 •   وقت شناس بودن تعمّیرکاران
 •  استفاده از قطعات معتبر اورجینال و شرکتیدر صورت تعویض قطعه خراب
 • ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران

نحوه ارائه خدمات مرکز تعمیر پکیج دیجی امداد رسان:

تعمیرکاران ما در زمان سرویس و یا تعمیرات پکیج ابتدا تمام دستگاه را چک و بررسی می کنندو با شناسایی نقاط ضعف و مشکلات احتمالی دستگاه در کمترین زمان عیب دستگاه را برطرف می کنندو  بسته به میزان خرابی دستگاه و سرویس دستگاه هزینه ای که باید پرداخت شود متفاوت است.

دیجی امداد کلیه مناطق تهران را تحت پوشش خدمات تعمیرات پکیج خود قرار می دهد. تمامی مشتریان ما در مناطق شمال و جنوب و شرق و غرب تهران می توانند با تماس با این مرکز از خدمات تعمیر و سرویس و نصب پکیج بهره مند شوند. همچنین کلیه همشهریان عزیز می توانند خدمات تعمیر پکیج پونک را از این مرکز بخواهند. عیب های شایعی که در زمره خدمات تعمیرات پکیج قرار دارند رفع انواع مشکلات روشن شدن چراغ قرمز دستگاه، رفع نشت آب، رفع همه ارور ها و تعویض کلیه قطعاتی که قابل تعمیر شدن نیستند می باشد. در هر منطقه ای از تهران که هستید می توانید در سریع ترین زمان بهترین تعمیرکار پکیج دیواری را از ما بخواهید.

 

دلایلی که باعث می شوند شما نیاز به تماس با نمایندگی تعمیر پکیج در شرق تهران داشته باشید:

 •  سیستم گرمایشی به درستی کار می کند اما رادیاتور ها گرمای مناسبی ندارند.
 •  آب گرم مصرفی گرمای مطلوبی ندارد.
 •  سیستم گرمایش کار نمی کند در حالی که آب مصرفی مناسب است.
 •  آب گرم پکیج به صورت انفجاری روشن می شود.
 •  افت فشار آب در مدار گرمایش.
 •  آب گرم  مصرفی دچار نوسانات می شود.
 •  با افزایش دما ، فشار موجود در مدار گرمایش نیز بیشتر می شود.
 • افزایش خود به خود فشار در مدار گرمایش پکیج و شروع به کار شیر اطمینان.
 •  دمای مدار گرمایشی بسیار خوب است اما دمای آب مصرفی پایین می باشد.

 

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

دیجی امداد رسان از بهترین و متخصص ترین کادر فنی جهت تعمیرات و سرویس انواع پکیج ها به خصوص در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور فعالیت دارد این مجموعه به عنوان یکی از نمایندگی های تعمیرات پکیج در شرق تهذان نیز فعالیت می کند. هدف اصلی این نمایندگی جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد. این مجموعه آمادگی کافی و لازم جهت ارائه خدمات به تمام نقاط تهران به خصوص شرق تهران را دارا می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر از نحوه عملکرد این نمایندگی از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج بوتان

سال‌های بسیاری است که اکثر مردم از پکیج دیواری بوتان برای سیستم گرمایشی منزل خود استفاده می کنند که این خود نشان دهنده کیفیت بالای این محصول می باشد، اما در هر صورت هر محصولی هر چقدر هم با کیفیت نیازمند سرویس یا تعمیر می باشد. خدمات با کیفیت در خصوص سرویس، نگهداری و تعمیر پکیج دیواری بوتان توسط دیجی امداد رسان به بهتر نحو ممکن در شهر تهران انجام می گیرد. دیجی امداد رسان نمایندگی تعمیر انواع پکیج ها بخوص پکیج دیواری بوتان بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. مشتبریان عزیز می توانند از طریق تلفن ها با این نمایندگی تماس حاصل کنند و از کارشناسان ما تقاضای راهنمایی و کمک کنند.

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری در شرق تهران

 دیجی امداد رسان

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

 

تعمیر پکیج آریستون


مدل های زیادی از پکیج آریستون در بازار موجود می باشد. و ارور کد های این دستگاه متنوع است به همین دلیل تعمیر آن پیچیدگی خاصی دارد، که البته تولید پکیج آریستون متوقف شده است. اما بسیاری از این برند استفاده می کنند که ممکن است دستگاهشان دچار نقص و یا مشکلی شود که نیاز به تعمیر داشته باشد. نمایندگی تعمیر دیجی امداد رسان آمادگی لازم جهت بر طرف کردن مشکل پکیج آریستون را دارد. در صورت نیاز به تعمیرات پکیج آریستون می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج تاچی

یکی دیگر از برند های معتبر موجود در بازار پکیج تاچی می باشد. این برند نیز مانند سایر برند های معروف طرفدار زیادی دارد. جهت سیستم گرمایشی منزل و شرکت ها از آن استفاده می کنند. زمانی که شما محصولی مانند پکیچ تاچی را خریداری می کنید با گذشت زمان و استفاده از این دستگاه احتمال خرابی و نقص در آن وجود دارد. روشی مناسب برای برطرف کردن مشکلات و تعمیر پکیج تاچی ، تماس گرفتن با بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج می باشد.

سرویس پکیج در شرق تهران

تعمیر پکیج مرکوری

پکیج مرکوری یکی از برندهای شناخته شده در بین مردم است، همین امر باعث شده است که مردم پکیج مرکوری را انتخاب‌ کنند. تجربه ثابت کرده است، زمانی یک محصول مورد اعتماد مشتری واقع می شود که خدمات پس از فروش نظیر: نصب، تعمیر و سرویس دستگاه را داشته باشند. دیجی امداد رسان نیز خدماتی نظیر: تعمیر پکیج مرکوری، عیب یابی پکیج مرکوری، تعمیر برد پکیج مرکوری را به بهترین نحوه ممکن انجام می دهند تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کنند.

 

تعمیر پکیج ایمرگاس 

دیجی امداد رسانان یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر پکیج در شرق تهران می باشد. این نمایندگی بهترین و ماهر ترین تکنسین ها را استخدام کرده است تا در کمترین زمان، رفع عیب پکیج ایمرگاس را انجام دهند. در این نمایندگی از قطعات پکیج ایمرگاس ارجینال جهت تعویض قطعه استفاده می شود.درصورتی که نحوه استفاده از عملکرد پکیج ایمرگاس ایتالیا را بلد نیستید می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید و از آنها بخواهید شما را راهنمایی کنند. کارشناسان ما به طور رایگان طرز استفاده از پکیج ایمرگاس را به شما آموزش می دهند.

 

تعمیر پکیج لامبرت

دیجی امداد رسان با داشتن چندین سال، سابقه کار در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج بخصوص پکیج لامبرت سعی دارد خدمات مفید و با کیفیتی به مشتریان عرضه کند. اگر دستگاه شما دچار نقصی شد که نتوانستید آن را برطرف کنید بهتر است ما مرکز ما از طریق تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید. این مجموعه بهترین نمایندگی تعمیر پکیج در شرق تهران می باشد.

 

تعمیر پکیج بوش

پکیج والترو ساخت کشور ایتالیا می باشد که توسط کمپانی والترو با 25 سال سابقه کار در این زمینه، تولید و به بازار عرضه شده است. این پکیج به کشور های اروپایی و ترکیه، چین و ایران نیز عرضه می شود. پکیج جنرال والترو محصول مشترک ایران و ایتالیا، با کمک تکنولوژی یکیج گرمایشی زمینی و دیواری منتاژ شده است.

دیجی امداد رسان یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین نمایندگی های تعمیر این دستگاه در تمام نقاط تهران بخصوص شرق تهران می باشد. در صورتی که نیاز به سرویس پکیج والترو و یا تعمیر پکیج والترو دارید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا ما در کمترین زمان ممکن تکنسین حرفه ای به محل مورد نظر اعزام کنیم.

 

تعمیر پکیج نوتا

با گذشت زمان و استفاده مداوم از پکیج، دستگاه به مرور دچار نقص و یا مشکلی می شود. و نیازمند تعمیر خواهد بود. شما می توانید با خیالی آسوده تعمیرات پکیج نوتا خود را به دیجی امداد رسان بسپارید. این مجموعه با اعزام تکنسین به محل مورد نظر مشکل دستگاه را شناسایی و بر طرف می کند.

 

تعمیر پکیج ایساتیس

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج در شرق تهران آمادگی کاملی جهت ارائه خدمات به همشهریان محترم خود دارد. این مرکز با بهره مندی از کارشناسان و تعمیرکارانی با بیش از 15 سال سابقه تعمیر و حتی تدریس در زمینه تعمیرات پکیج و داشتن تعرفه ها و قیمت های منصفانه به همراه ارائه ضمانت خدمات 6 ماهه به مشتریان خود یکی از فعال ترین مراکز تعمیرات پکیج در شهر تهران می باشد.

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری در شرق تهران

 دیجی امداد رسان

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

 

 

تعمیرات پکیج دیواری در مناطق شرق تهران:

تعمیر و سرویس پکیج در هروی

در صورتی که ساکن هروی هستید و به دنبال فردی ماهر جهت نصب و تعمیر پکیج خود هستید کافیست با ما در مرکز ابرکاوان تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر شوند. این مرکز با داشتن تکنسین های ماهر و تجربه لازم در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند.

سرویس پکیج در شرق تهران

تعمیر و سرویس پکیج در ساقدوش

تعمیر و سرویس پکیج در ساقدوش توسط ابرکاوان قابل انجام می باشد. این مرکز دارای افراد بسیار متخصص و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس انواع پکیج ها می باشند. این مرکز آماده خدمت رسانی در هر ساعت از شبانه روز می باشند.

سرویس پکیج در شرق تهران

تعمیر و سرویس پکیج در رسالت

گاهی ممکن است پیش بیاید که به طور ناگهانی با قطعی پکیج مواجه شوید و نیاز به تعمیر فوری پکیج خود را داشته باشید. در این مواقع در هر ساعت از شبانه روز تنها کافیست با مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان تماس گرفته تا متخصصین ما کوتاه ترین زمان در محل حاضر شده و مشکل پکیج شما را رفع نمایند.

سرویس پکیج در شرق تهران

تعمیر و سرویس پکیج در هنگام

در سرمای زمستان همواره یکی از دغدغه های افراد از بروز مشکل و خرابی و پیدا کردن یک سرویس کار خوب پکیج می باشد. در این جور مواقع بهترین گزینه تماس با مرکز ابرکاوان است. این مرکز دارای بهترین و مجرب ترین پرسنل بوده و آماده خدمت رسانی در هر ساعت از شبانه روز می باشد.

 

تعمیر و سرویس پکیج در تهرانپارس

اگر صاحب تهرانپارس هستید. اگر پکیج شما دچار مشکل شده است. اگر برای سرویس و تعمیر پکیج خود به دنبال فرد متخصص هستید. ما به شما مرکز تعمیرات تخصصصی ابرکاوان را پیشنهاد می کنیم. ابرکاوان دارای مهندسین مجرب در زمینه سرویس و تعمیرات انواع پکیج ها با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت بوده و آماده خدمت رسانی در هر ساعت از شبانه روز می باشد.

 

تعمیر و سرویس پکیج در حکیمیه

هوا سرد شده و پکیج شما از کار افتاده یا به درستی کار نمی کند. آیا قادر به تعمیر پکیج خود نیستید. تنها کافیست با مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان تماس حاصل نمایید. مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان برای رفاه حال شما عزیزان دارای خدمات شبانه روزی می باشند. این شرکت در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

تعمیر و سرویس پکیج در تهران نو

چنانچه ساکن تهران نو هستید و به دنبال فردی متخصص برای سرویس و تعمیرات پکیج خود هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات ابرکاوان می باشد. مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای افراد متخصص و مجرب بوده و در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. تنها کافیست با این مرکز تماس بگیرید.

 

تعمیر و سرویس پکیج در شمیران نو

گاهی ممکن است پکیج شما دچار مشکلات جزئی شده و نیاز به صرف هزینه نباشد. شما می توانید در صورت بروز مشکل و خرابی در پکیج خود ابتدا با مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان تماس گرفته و مشکل خود را با مهندسین ما در میان بگذارید و این مرکز ابتدا مشکل را سنجیده و چنانچه پکیج شما دچار مشکل ساده ای شده باشد به شما در رفع مشکل کمک می کنند و در صورت عدم رفع مشکل در محل مورد نظر شما حاضر می شوند. در هر ساعت از شبانه روز تنها کافیست با این مرکز تماس بگیرید.

 

تعمیر و سرویس پکیج در دلاوران

مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان آماده خدمت رسانی به شما ساکنین عزیز دلاوران می باشد. این مرکز دارای پرسنلین متخصص و مجرب در زمینه تعمیر انواع پکیج ها بوه و آماده خدمت رسانی در هر ساعت از شبانه روز می باشند. در صورت خرابی پکیج تنها کافیست با این مرکز تماس بگیرید.

 

تعمیر و سرویس پکیج در سراج

مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان در شرق تهران، دارای یک تیم متخصص و مجرب در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج ها می باشد. این مرکز مسئولیت پشتیبانی و تعمیر انواع برندهای پکیج را بر عهده دارد. این مرکز دارای تخصص های بالایی در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج بوده و آماده خدمت رسانی در هر ساعت از شبانه روز می باشد.

 

تعمیر و سرویس پکیج در افسریه

تعمیر و سرویس پکیج نیاز به تخصص و مهارت داشته و سپردن آن به دست افراد غیر حرفه ای ممکن است باعث آسیب رساندن به دیگر قسمت های پکیج شما شود. در صورتی که پکیج شما دچار مشکل شد لازم است از یک متخصص کمک بگیرید. چنانچه به دنبال یک متخصص حرفه ای و قابل اعتماد هستید با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر و سرویس پکیج در استخر

تعمیر پکیج در شرق تهران کار هر کسی نبوده و نیاز به تخصص و مهارت دارد. مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای نیروهای مجرب و متخصص در ناحیه استخر بوده و آماده خدمت رسانی در سریع ترین زمان می باشد. در صورتی که نیاز به متخصص داشتید می توانید با این مرکز تماس بگیرید.

 

تعمیر و سرویس پکیج در لویزان

مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای سابقه طولانی و مفید در زمینه سرویس و تعمیرات انواع برندهای پکیج می باشد. این زمینه دارای یک تیم بسیار قوی در زمینه تعمیر و سرویس پکیج در محدوده لویزان بوده و آماده خدمت رسانی در 24 ساعت شبانه روز می باشد.

 

تعمیر و سرویس پکیج در نارمک

مرکز تعمیرات تخصصی پکیج  دارای سابقه طولانی در زمینه تعمیرات انواع برندهای پکیج بوده و دارای نیروهای پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز می باشد. در صورتی که نیاز به تعمیر و سرویس پکیج خود را دارید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری در شرق تهران

 دیجی امداد رسان

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

 

تعمیر و سرویس پکیج در پاسداران

در برخی مواقع ممکن است به طور ناگهانی پکیج شما دچار مشکل شود و دسترسی به جایی نداشته باشید در این مواقع بهتر است با یک متخصص تماس گرفته و مشکل خود را با آن ها در میان بگذارید. مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان آماده خدمت رسانی در 24 ساعت شبانه روز می باشد. این مرکز دارای متخصصین مجرب و متخصص با کامل ترین تجهیزات می باشد.

تعمیر و سرویس پکیج در امام حسین

با استفاده طولانی مدت از پکیج ممکن است راندمان کار پکیج افت کند و گرمای اولیه خود را از دست بدهد بنابراین بهتر است پس از مدتی کارکرد پکیج خود را سرویس نمایید. چنانچه جهت سرویس و تعمیر خود نیازمند افراد حرفه ای و متخصص بودید می توانید با این مرکز تماس بگیرید. این مرکز آماده خدمت رسانی در تمامی ساعات شبانه روز می باشد.

 

تعمیر و سرویس پکیج در مسعودیه

مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای یک تیم متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات انواع برندهای پکیج بوده و آماده خدمت رسانی در 24 ساعت شبانه روز می باشد. این مرکز دارای متخصصین ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس پکیج بوده و تنها کافیست با این مرکز تماس گرفته تا در سریع ترین زمان نیروهای ما به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

تعمیر و سرویس پکیج در پیروزی

در صورتی که پس از مدتی پکیج شما مانند سابق گرما نداشت، ممکن است نیاز به سرویس داشته باشد. سرویس پکیج بهتر است حداقل سالی یک مرتبه انجام شود تا پکیج شما بازدهی مناسب را داشته و دچار افت گرما و خرابی قطعات نشوند. چنانچه جهت سرویس و تعمیر پکیج خود نیازمند سرویسکار حرفه ای بودید با ابرکاوان تماس حاصل نمایید.

 

تعمیر و سرویس پکیج در دماوند

مرکز تعمیرات تحصصی ابرکاوان دارای یک تیم پشتیبانی قوی در زمینه سرویس و تعمیرات انواع برندها در شرق تهران می باشد. این مرکز دارای متخصصین حرفه ای و مجرب در زمینه تعمیر و سرویس بوده و آماده خدمت رسانی در تمامی ساعات شبانه روز می باشند. برای کمک از متخصصین این مرکز جهت سرویس و تعمیرات پکیج در شرق تهران با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر و سرویس پکیج در مجیدیه

سرویس پکیج از عواملی است که همواره لازم است به آن توجه کنید، سرویس پکیج باعث جلوگیری از خرابی پکیج شما می شود. گاهی ممکن است شل شدن یک پیچ باعث رساندن آسیب های جدی به پکیج شما شود، سرویس پکیج باعث جلوگیری از آسیب به پکیج شما می شود. مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای سابقه درخشان و طولانی مدت در زمینه تعمیر و سرویس انواع برندهای پکیج بوده و دارای سرویسکاران متخصص و مجرب می باشد. این مرکز در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

تعمیر و سرویس پکیج در هفت حوض

ممکن است برای همه پیش آمده باشد که پکیج به صورت ناگهانی قطع و یا دچار افت گرما شود. در این مواقع لازم است مشکل خود را با یک متخصص در میان بگذارید. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان می باشد. این مرکز دارای تکنسین های ماهر و با تجربه بوده و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می باشد.

 

تعمیر و سرویس پکیج در تسلیحات

با نزدیک شدن به زمستان و فصل سرما، یکی از مشکلات پیش آمده برای افراد خرابی پکیج می باشد که همواره از دغدغه های افراد می باشد. بهتر است قبل از استفاده از پکیج نسبت به سرویس آن اقدام شود تا از بروز خرابی و مشکل در آن جلوگیری شود. با توجه به سوء استفاده افراد غیر حرفه ای از این فرصت، پیدا کردن فردی که در این زمینه دارای تخصص کامل باشد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای سابقه ای طولانی در زمینه تعمیر انواع برندهای پکیج بوده و با داشتن پرسنلی ماهر و با تجربه سعی در جلب اعتماد و رضایت شما مشتریان عزیز را دارد.

تعمیر و سرویس پکیج در وحیدیه

چنانچه ساکن مجیدیه هستید. چنانچه پکیج شما دچار مشکل شده است. چنانچه برای پکیج خود به دنبال یک سرویسکار قابل اعتماد هستید. چنانچه پکیج شما دچار مشکل شده و نیا به یک تعمیرکار ماهر داری. تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید. مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای پرسنلین متخصص و مجرب و سابقه طولانی و درخشان در زمینه سرویس و تعمیر انواع پکیج ها می باشد. در صورت نیاز می توانید با این مرکز تماس گرفته تا در سریع ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

 

تعمیر و سرویس پکیج در حشمتیه

سرویس و تعمیر پکیج نیاز به تخصص و مهارت داشته و سپردن آن به دست افراد غیر حرفه ای کار درستی نیست. بنابراین نیاز است که سرویس و تعمیر پکیج در شرق تهران را به دست افراد حرفه ای بسپارید. در صورت نیاز به متخصص می توانید با ابرکاوان تماس حاصل نمایید. مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای متخصصین ماهر و با تجربه در زمینه انواع پکیج ها بوده و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در 24 ساعت شبانه روز می باشد.

 

تعمیر و سرویس پکیج در خاک سفید

مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای یک تیم متخصص و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات انواع پکیج ها بوده و لازم است به دست افراد متخصص انجام شود. چنانچه نیاز به تعمیرکار حرفه ای داشتید تنها کافیست با این مرکز تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در شرق تهران

تعمیر و سرویس پکیج در سرخه حصار

مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای یک تیم پشتیبانی قوی در زمینه سرویس و تعمیر انواع برندهای پکیج می باشد. در صورت نیاز به یک تعمیرکار متخصص و قابل اعتماد داشتید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

تعمیر و سرویس پکیج در شمس آباد

ممکن است بر اثر استفاده طولانی مدت از پکیج، دستگاه شما دچار افت کیفیت شده و دیگر گرمای اولیه را نداشته باشد. در این شرایط بهتر است شما از یک سرویسکار کمک بگیرید و در صورتی که  به یک تعمیر کار و سرویسکار حرفه ای و قابل اعتماد نیاز داشتید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

تعمیر پکیج در شرق تهران

تعمیر و سرویس پکیج در مجیدیه

مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان دارای یک تیم پشتیبانی در زمینه انواع برندهای پکیج بوده و تمام سعی خود را جهت جلب رضایت و اعتماد مشتری می کند.

تعمیر پکیج در شرق تهران

تعمیر و سرویس پکیج در قنات کوثر

سرویس و تعمیرات پکیج نیاز به تخصص داشته و باید به دست افراد حرفه ای صورت گیرد. چنانچه جهت تعمیر پکیج خود نیاز به افراد حرفه ای داشتید تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

تعمیر و سرویس پکیج در نظام آباد

مرکز تعمیرات تخصصی ابرکاوان که یکی از نمایندیگی های تعمیرات پکیج در شرق تهران می باشد دارای افراد حرفه ای و متخصص بوده و دارای یک تیم پشتیبانی قوی می باشد. چنانچه پکیج شما دچار مشکل شده و نیازمند یک تعمیرکار حرفه ای هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

تعمیر پکیج در شرق تهران

رسوب زدایی و تعمیر پکیج در شرق تهران

تعمیر پکیج در شرق تهران

پکیج دیواری نیازمندخدمات سرویس دوره‌ای می باشد. به جهت وجود املاح معدنی در آب به مرور زمان این املاح درون لوله‌های پکیج جمع شده و سبب مسدود شده لوله‌ها می‌شود. به همین دلیل پکیج ها نیاز به رسوب زدایی دارند. تا راندمان دستگاه بیشتر شود و همچنین طول عمر بیشتری داشته باشد.

 

نرخ اتحادیه تعمیر پکیج

نرخ اتحادیه تعمیر پکیج برای هر خدمتی میزان مشخصی است که برای اطلاع از آن می توانید با مشاوران ما در قسمت تعمیرات پکیج تماس گرفته و از میزان آن آگاه شوید. از انواع این خدمات می توان به ایاب و ذهاب ، تعویض قطعات ، آب بندی دستگاه در هنگام نشتی، نصب دستگاه، سرویس های کوتاه مدت و یا سالانه و تبدیل شیر برقی به دستی یا اتوماتیک اشاره کرد. اطلاعاتی که می توانید از مشاوران ما پیرامون قیمت ها دریافت کنید را در زیر به صورت تیتر وار آورده ایم:

 • قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • قیمت تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور
 • قیمت کیت تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • قیمت تعمیر پکیج ایساتیس
 • لیست قیمت تعمیر پکیج
 • قیمت تعمیر برد پکیج
 • هزینه تعمیر پکیج

هزینه‌ تعمیر انواع پکیج

هزینه‌ تعمیر پکیج‌ها  و همچنین هزینه سرویس پیکج ها ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار داشته و مقدار آن متفاوت باشد. در واقع این هزینه، بسته به نکاتی مثل درصد خرابی و عمق مشکل موجود در سیستم پکیج کم یا زیاد می‌شود. چرا که برای رفع بعضی از مشکلات باید تعدادی از قطعه‌ها را عوض کرده و قطعه‌های جدید و سالم نصب کرد که مسلما تهیه‌ی این قطعه‌ها با بهترین کیفیت موجود در بازار و با کارکردی مناسب، هزینه‌های قابل توجی را برای تکمیل فرایند تعمیر به دنبال دارد.

باید اشاره کرد که اگر افراد و مشتریان در هنگام خرید یک پکیج نوع با کیفیت آن را انتخاب کنند و در واقع کیفیت کالا را به عنوان یک اصل اساسی در نظر داشته باشند، در نتیجه کالایی با طول عمر بالا تهیه می‌کنند که در هنگام بروز مشکل فنی در سیستم آن و در نهایت تعمیر آن، هزینه‌ی هنگفتی لازم نمی‌باشد. با این حال نمی‌توان گفت که در نظر گرفتن این نکته باعث می‌شود که مشکل خاصی در سیستم پکیج رخ ندهد، چه بسا این پکیج‌ها نیز مانند بسیار از لوازم خانگی بعدداز گذشت مدتی خراب و فرسوده می‌شوند و به تعمیری اساسی نیاز خواهند داشت.

از جمله عواملی که بر هزینه تعمیر این ابزار تاثیر می‌گذارد می‌توان به نوع پکیج اشاره کرد؛ پکیج‌ها در انواع مختلفی برقی گاز سوز و گازوئیل سوز تولید و عرضه می‌شوند که برای تعمیر نوع گاز سوز نسبت به بقیه‌ انواع پکیج‌ها، به هزینه‌ی کمتر و مناسب‌تری نیاز است. علاوه بر نوع پکیج، برند آن نیز در هزینه‌ی تعمیر تاثیر می‌گذارد. به دلیل این که هر یک از برندهای تولید کننده از قطعاتی مخصوص برند خود برای ساخت این پکیج‌ها استفاده می‌کنند، لذا هزینه‌ی تعمیر هر یک از پکیج‌ها با برندهای مختلف متفاوت خواهد بود. حق دست تعمیرکار نیز، تاثیر بسزایی بر هزینه‌ی تعمیر انواع پکیج‌ها می‌گذارد.

تعمیر پکیج در شرق تهران

اشکالات و عیوب رایج پکیج دیواری

یکی از اصلی‌ترین مواردی که در تعمیرگاه پکیج برای رو به جلو بردن فرایند تعمیر باید در نظر گرفت، تشخیص مشکل اصلی به وجود آمده در سیستم پکیج است؛ در واقع بدون شناسایی نقص اصلی نمیتوان به رفع این مشکل اقدام کرد. نقص‌های به وجود آمده در سیستم اصلی یک پکیج می‌تواند بسیار متفاوت بوده و عمیق یا سطحی باشند‌. باید دوباره این نکته را یادآور شد که برای جلوگیری از یک نقص شدید غیرقابل جبران در سیستم پکیج خود، بهتر است که سرویس پکیج‌ها را به شکل مرتب انجام داده و از این کار غفلت نکنیم.

به بیان دیگر هر چه پکیج‌ را در دفعات منظم‌تری سرویس کنیم، عمر پکیج طولانی‌تر می‌شود و دفعات تعمیر آن کم‌تر خواهد شد. مشکلات رخ داده برای انواع پکیج‌ها متنوع بوده و به دلایل مختلفی رخ می‌دهند؛ برای مثال روشن نشدن پکیج با وجود تلاش بسیار افراد برای فعال کردن آن، از جمله مشکلاتی است که ممکن است در سیستم یک پکیج رخ دهد. یکی از دیگر مشکلاتی که برای رفع آن باید سریعا به یک تعمیرکار مراجعه کرد، عدم توانایی پکیج در گرم کردن آب می‌باشد. این مسئله ناشی از خاموش شدن پکیج به دفعات مکرر بوده و به نوعی مکمل آن است. ریختن آب از پکیج، بوی نامطبوعی که ناشی از جمع شدن رسوبات در لابه‌لای قطعات مختلف پکیج و عدم سرویس آن به شکل منظم ناشی می‌شود، از جمله دیگر مشکلاتی است که افراد در هنگام تعمیر انواع پکیج‌ها با آن‌ها مواجه می‌شوند.

 از جمله مشکلاتی که برای انواع پکیج‌ها رخ می‌دهد

 • عدم بکار افتادن و روشن شدن دستگاه
 • گرم نشدن آب بعد از روشن شدن پکیج
 • خاموش و روشن شدن مداوم دستگاه
 • پایین بودن دمای آب مصرفی و عدم انطباق با تنظیمات لازم
 • هوا گرفتن و روشن ماندن چراغ قرمز
 • بالابودن بیش از حد دمای آب و فشار زیاد آن در لوله ها
 • ایجاد رسوب در لوله ها و پایین بودن فشار آب

پرسش های متداول در مورد پکیج ها

پمپ پکیج غیر فعال شده است علت چیست؟

عدم وجود برق در پکیج و مشکل در اتصالات سیم کشی پکیج


سرد بودن رادیاتور پکیج به چه علت می باشد؟ 

ایجاد رسوب درون مبدل یا کم شدن فشار گاز ورودی و یا خرابی سنسور حرارتی از دلایل سرد بودن رادیاتور می باشد.


علت بد روشن شدن پکیج چیست؟

دلیل اول این مشکل فشار گاز نامناسب در گاز ورودی و یا تنظیم نامناسب فاصله الکترود جرقه زن می باشد و باید این فاصله به درستی تنظیم شود.


دلیل جامپ شدن پمپ پکیج یا یخ زدن آب دستگاه چیست؟

به دلیل عملکرد نادرست ضد یخ و ضد گیرپاژ پمپ پکیج می باشد.


پکیج کار می کند اما آب گرم به اندازه کافی نیست

خرابی ترموستات از رایج ترین دلیلی است که می توان برای این مشکل بیان کرد و راه حل رهایی از این ایراد به احتمال زیاد تعویض ترموستات می باشد.


قسمت بالای رادیاتور سرد است علت چیست؟

به دلیل وجود هوا در سیستم ، جهت هواگیری از یک متخصص کمک بگیرد تا هواگیری به طور کامل انجام شود.


علت سرد بودن قسمت پایینی رادیاتور

زنگ زدگی و رسوب لجن و یا مسدود شدن رادیاتورها باشد و برای رهایی از این مشکل پکیج رسوب گیری شود.


علت انتشارات نور پیلوت

بر اثر شکستن ترموکوپل و یا نابودی عایق می تواند نور و آتش از دستگاه خارج شود و برای جلوگیری از این مشکل باید ترموکوپل را تعویض کرد.


دلیل نوسانات فشار آب پکیج

دلیل این نوسانات امکان دارد آسیب دیدن شیر تخلیه فشار باشد وباید مشکل را برطرف کرد و یا نشتی داخل دستگاه نیز می تواند عامل دیگر ایجاد نوسان در فشار آب پکبج باشد و باید جلوی نشتی را گرفت.


چگونه مانع از جرم گیری پکیج شویم؟

از رسوب گیرهای مغناطیسی و یا رسوب گیر پلی فسفات استفاده کنید تا باعث کاهش رسوب گیری پکیج شوید.

 

 

برخی از کدهای خطای پکیج ها:

 

 • ارور C40 : خرابی برد کنترل
 • ارور 406070 : فن خاموش است، ولی پرشر سوئیچ دود وصل است
 • ارور 406080 :  فن روشن است اما فرشرسوئیج دود قطع است
 • ارور 4070: باز شدن سوئیچ آب، کمبود آب در مدار، احتمال دارد سوئیج آب هم خراب باشد.
 • ارور 407080:  ترموستات ایمنی قطع کرده اما دمای آب شوفاژ معمولی می باشد، خرابی ترموستات
 • ارور 4080 : حسگر دود فعال شده است
 • ارور 50 60 : سنسور شوفاژ اتصال کوتاه کرده است، خرابی ان تی سی
 • ارور 5070 : اتصال کوتاه شدن سنسور آب گرم، خرابی ان تی سی مصرفی
 • ارور 507080 : سنسور شوفاژ از مدار قطع شده است
 • ارور 5080 :  باز شدن سنسور آب گرم، آب مصرفی ان تی سی اشکال دارد یا خراب است
 • ارور 6070 : عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن ، عملکرد یخ زدگی با مشعل روشن
 • ارور 6080 :  عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن
 • ارور 70 :  افزایش حرارت مبدل اولیه بیش از 89 درجه
 • ارور 7080 : سنسور شعله یون
 • ارور 80 : باز شدت ترموتستات ایمنی 105 درجه

 

تعمیر پکیج شبانه روزی دیجی امداد

مرکز تعمیرات تخصصی دیجی امداد  از بهترین نمایندگی تعمیر پکیج در شرق تهران، دارای تکنسین های متخصص و مجرب بوده و با توجه به سابقه درخشان این مجموعه در زمینه نصب، سرویس و تعمیر انواع برندهای پکیج باعث جلب رضایت مشتریان شده است.

در هر روز از هفته و هر ساعتی از شبانه روز می توانید تعمیرات پکیج خود را توسط مجرب ترین تعمیرکار مربوطه انجام دهید . ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انجام تعمیرات با راهنمایی مشاوران ما به عیب یابی پکیج خود بپردازید و سپس در صورت نیاز اقدام به ثبت درخواست برای اعزام تعمیرکار پکیج کنید. بهترین تیم تعمیرات پکیج به همراه مناسب ترین قیمتها و بهترین خدمات و گارانتی های تعویض یک ساله را می توانید از دیجی امداد بخواهید.

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری در شرق تهران

 دیجی امداد رسان

 

تماس و مشاوره با کارشناسان ما:

به طور کلی سرویس پکیج در محل انجام می شود فقط در زمان  جرم گیری و اسید شویی دستگاه تعمیرکار نیاز به محیطی خارج از فضای بسته خانه دارد تا بخارات مواد شیمیایی وارد فضای خانه نشود. اگر کارشناسان ما متوجه شوند مشکلی وجود داردکه نیاز به صرف زمان بیشتر یا تجهیزات بیشتر دارد دستگاه را از محل خارج می کنند.

بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما عزیزان مجموعه دیجی امداد حرفه ای ترین تکنسین خود را به محل مورد نظر اعزام می نماید.

در مرحله اول از تنظیم بودن فشار بار پکیج خود اطمینان حاصل کنید در مرحله بعدی  از باز بودن شیر گاز ورودی به دستگاه مطمئن شوید و در آخر  کد خطای پکیج دیواری را بررسی نمایید.

خیر،  هزینه تعمیر پکیج در طول شبانه در تماروز هیچ تفاوتی  ندارد تکنسین های ما در تمام طول شبانه روز آماده ارائه خدمات هستند نا نرخ یکسان

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

زمان مراجعه تکنسین ما توسط شما تعیین می گردد تعمیرکار باتجربه تجربه و مهارتی که دارد توسط ما برای شما به محل مورد نظر اعزام می شود.

Load More

مطالب آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.